Poselství karet

 

Přeji hezký den, pokud jste se dostali na tyto stránky, pak pravděpodobně hledáte radu a pomoc s vaší problémovou situací. Karty vám mohou ukázat vaši situaci v jiném světle, nebo odhalit to, co zatím nevíte, nevidíte, dokážou vás nasměrovat, poradí, která cesta je pro vás ta správná. 

Výklady vypracovávám písemně a zasílám přes email.

Z jakých karet vykládám

K výkladu používám karty madam Lenormand. Tyto karty, na mě nejvíce „mluví“,s těmi jsem nejvíce propojená. Ale mám ráda i jiné karty, často také sáhnu po andělských kartách, kterých mám spousty. Také občas pracuji s tarotovými kartami. 

Co potřebuji k výkladu, a jak to probíhá

K výkladu potřebuji vaše jméno, datum narození, a pokud v tom není problém, pak i vaše foto, není to ale podmínkou (je to jen pro lepší napojení na vás). Pokud se ptáte na vztah s partnerem, pak je potřeba zaslat i jeho jméno a datum narození.

Spolu s údaji, mi zašlete také vaše dotazy, nebo témata, okruhy toho, na co se chcete zeptat. Je dobré, když si mohu před výkladem určit v kartách témata a osoby, lépe se v tom orientuji a ukazuje mi to poté více konkrétních informací. Když znám váš problém, na který se ptáte, pak i já sama během výkladu, pokládám doplňující otázky kartám, dle toho, jak se výklad vyvíjí a směřuji podotázkami tak, aby karty odpověděly co nejvíce konkrétně. 

Výklad vypracuji a zasílám většinou do tří dnů, po připsání platby na účet. Většinou zasílám info, kdy výklad zašlu. 

Když na výklad někdo spěchá, pak je možnost zaslat potvrzení o úhradě, a já výklad vypracuji dříve, nebo ještě ten den. Je však důležité, to se mnou projednat, abych v tu dobu měla na výklad dostatek času. 

Moje kartářská etika

-Vaše osobní data a foto, nikdy a nikde neuvádím, je to pouze pro mé napojení na Vás.

-snažím se popsat problém, který klient má, a proč se tak děje. Popíši varianty a možnosti, jak z toho ven, co dál. Na základě popsaných variant, se může klient svobodně rozhodnout, která cesta mu bude vyhovovat. Karty poradí i cestu, která je pro něho nejvíce vhodná.

-pokud vykládám na další osobu, na kterou se klient ptá, vždy je to vedeno ve vztahu ke klientovi. Ne za cílem, zjišťovat nějaké podrobnosti o této osobě.

-Pokud hrozí nějaký úraz, pak na to klienta upozorním. Smrt v kartách nevidím, ani vidět nechci, proto mi není ukazována.

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1