Poselství karet

 

Přeji hezký den, pokud jste se dostali na tyto stránky, pak pravděpodobně hledáte radu a pomoc s Vaší problémovou situací. Karty Vám mohou ukázat Vaši situaci v jiném světle, nebo odhalit to, co zatím nevíte, nevidíte, dokážou Vás nasměrovat, poradí, která cesta je pro Vás ta správná. 

Výklady vypracovávám buď písemně a zasílám přes email. Nebo formou videovýkladu, který umístím na můj Youtube kanál, zašlu Vám link, skrze který se na svůj výklad prokliknete. Samozřejmostí je, že výklad je soukromý a máte k němu přístup pouze Vy. Videovýklad mohu zaslat i přes Úschovnu (link do emailu), kde si následně video stáhnete a uložíte - v této variantě je třeba počítat s tím, že delší video, se bude stahovat dlouho. Stačí jen dát vědět, jakou formou výklad chcete zaslat.

Z jakých karet vykládám

K výkladu používám karty madam Lenormand. Tyto karty, na mě nejvíce „mluví“,s těmi jsem nejvíce propojená. Ale mám ráda i jiné karty, často také sáhnu po andělských kartách, kterých mám spousty. Často také Lenormandky kombinuji s Tarotovými kartami, Mystickým Kipperem, Cikánskými kartami atd. Což doladí potřebný obraz, vhled.

Co potřebuji k výkladu, a jak to probíhá

K výkladu potřebuji Vaše jméno, datum narození, a pokud v tom není problém, pak i Vaše foto, není to ale podmínkou (je to jen pro lepší napojení na Vás). Pokud se ptáte na vztah s partnerem, pak je potřeba zaslat i jeho jméno a datum narození.

Spolu s údaji, mi zašlete také Vaše dotazy, nebo témata, okruhy toho, na co se chcete zeptat. Je dobré, když si mohu před výkladem určit v kartách témata a osoby, lépe se v tom orientuji a ukazuje mi to poté více konkrétních informací. Když znám Váš problém, na který se ptáte, pak i já sama během výkladu, pokládám doplňující otázky kartám, dle toho, jak se výklad vyvíjí a směřuji podotázkami tak, aby karty odpověděly co nejvíce konkrétně. 

Vždy zasílám info, kdy výklad zašlu, s ohledem na objednané klidnety před Vámi. 

Moje kartářská etika

-Vaše osobní data a foto, nikdy a nikde neuvádím, je to pouze pro mé napojení na Vás.

-snažím se popsat problém, který klient má, a proč se tak děje. Popíši varianty a možnosti, jak z toho ven, co dál. Na základě popsaných variant, se může klient svobodně rozhodnout, která cesta mu bude vyhovovat. Karty poradí i cestu, která je pro něho nejvíce vhodná.

-pokud vykládám na další osobu, na kterou se klient ptá, vždy je to vedeno ve vztahu ke klientovi. Ne za cílem, zjišťovat nějaké podrobnosti o této osobě.

-Pokud hrozí nějaký úraz, pak na to klienta upozorním. Smrt v kartách nevidím, ani vidět nechci, proto mi není ukazována.

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1