Poselství karet

Přeji hezký den, pokud jste se dostali na tyto stránky, pak pravděpodobně hledáte radu a pomoc s vaší problémovou situací. Karty vám mohou ukázat vaši situaci v jiném světle, nebo odhalit to, co zatím nevíte, nevidíte, dokážou vás nasměrovat, poradí, která cesta je pro vás ta správná. 

Výklady vypracovávám převážně písemně a zasílám přes email.  Občas i ve formě videovýkladu. V jaké formě bude výklad zpracován, se můžeme dohodnout, nebo to může být na mně, jakou formu zvolím. Pokud se dohodneme na formě videovýkladu, zasílám ho přes   uschovna.cz   Jen bych chtěla ještě upozornit, že čas stažení videa, záleží na tom, jaké máte připojení a také jak velké je video. Může se stát, že video, které trvá hodinu se bude stahovat i více jak jednu hodinu. Je potřeba s tím počítat.

Z jakých karet vykládám

K výkladu používám karty madam Lenormand. Tyto karty, na mě nejvíce „mluví“,s těmi jsem nejvíce propojená. Ale mám ráda i jiné karty, často také sáhnu po andělských kartách, kterých mám spousty. Také občas pracuji s tarotovými kartami. 

Co potřebuji k výkladu, a jak to probíhá

K výkladu potřebuji vaše jméno, datum narození, a pokud v tom není problém, pak i vaše foto, není to ale podmínkou (je to jen pro lepší napojení na vás). Pokud se ptáte na vztah s partnerem, pak je potřeba zaslat i jeho jméno a datum narození.

Spolu s údaji, mi zašlete také vaše dotazy, nebo témata, okruhy toho, na co se chcete zeptat. Je dobré, když si mohu před výkladem určit v kartách témata a osoby, lépe se v tom orientuji a ukazuje mi to poté více konkrétních informací. Když znám váš problém, na který se ptáte, pak i já sama během výkladu, pokládám doplňující otázky kartám, dle toho, jak se výklad vyvíjí a směřuji podotázkami tak, aby karty odpověděly co nejvíce konkrétně. 

Výklad vypracuji a zasílám většinou do tří dnů, až do týdne, po připsání platby na účet. Většinou zasílám info, kdy výklad zašlu. 

Když na výklad někdo spěchá, pak je možnost zaslat potvrzení o úhradě, a já výklad vypracuji dříve, nebo ještě ten den. Je však důležité, to se mnou projednat, abych v tu dobu měla na výklad dostatek času. 

Moje kartářská etika

-Vaše osobní data a foto, nikdy a nikde neuvádím, je to pouze pro mé napojení na Vás.

-snažím se popsat problém, který klient má, a proč se tak děje. Popíši různé varianty a možnosti, jak z toho ven, co dál. Na základě popsaných variant, se může klient svobodně rozhodnout, která cesta mu bude vyhovovat. Karty poradí i cestu, která je pro něho nejvíce vhodná.

-pokud vykládám na další osobu, na kterou se klient ptá, vždy je to vedeno ve vztahu ke klientovi. Ne za cílem, zjišťovat nějaké podrobnosti o této osobě.

-Pokud hrozí nějaký úraz, pak na to klienta upozorním. Smrt v kartách nevidím, ani vidět nechci, proto mi není ukazována.

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1