Roční výklad

 

Přeji vám hodně štěstí v tomto roce, abyste nalezli pro sebe tu správnou cestu životem. Miralia :-)

Přeji všem, kteří navštěvují mé stránky, hodně štěstíčka, pohody a lásky    heartsmiley

ROK 2020

BERAN

Vztahy….

Zde vyšla pro partnerství krásná karta bezpečí, klidu a pohody. Někteří kdo dosud ve vztahu hledali důvěru a pocit bezpečí, ta to naleznou v tomto roce, jako když se dostanete konečně nějak dál, jakoby otevřete nové dveře, nebo vystoupíte o stupínek výše, v partnerském vztahu. Je možné, že něco společně dořešíte, nebo řešení naleznete, a budete se cítit velmi dobře, spokojeně, v bezpečí vztahu. Další karta hovoří o lásce, hřejivé náruči a krásných citech, kterými se nejspíše zahrnete, nebo které se nebudete obávat druhému ukázat. Někteří berani mohou v tomto roce uzavřít sňatek nebo dojít k nějaké společné milé partnerské dohodě, která vás stmelí ještě více dohromady.

Celkově vztahy jsou zde o důvěře, která je nutná, je nutné ji nalézt. Ale pokud máte otevřené srdce a empatii, pak se vám to bude dařit velmi dobře, a i vztahy, kde to haprovalo, se mohou velmi lehce napravit a zlepšit.

Zdraví….

Zdravíčko milí berani máte celkem dobré v tomto roce, je zde karta srdce, je to karta pozitivní a silná. Zdá se, že pokud budete naladěni pozitivně a příjemně, pak se vám všechny nemoci mohou obloukem vyhnout. Doplňková karta ale říká, abyste si dávali pozor na stres v komunikaci, nebo z nějaké komunikace, rozhovorů, debat, nebo neshod, na to si dejte velký pozor, případně nepříjemné emocionální prožívání tohoto, by vám šlo na zdravíčko, a mohli byste mít potíže s nervy nebo s tlakem. Jinak tu máte na zdraví krásné karty, akorát je zde ta rada snažit se rychle vyvlíknout ze stresu, který by na vás případně padal.

Pracovní oblast….

Vidím zde kartu, která není příjemná, je to spíše karta, která hovoří o tom zalézt si někam do samoty, a ohrabat se ve svém nitru a zjistit co vlastně chcete, co je vaší prioritou, změnilo se něco? Chcete to nyní jinak? Co byste si přáli? Jak se cítíte v práci, je to pro vás to pravé ořechové? Takové otázky si klást, neříkat si musím tu být, protože to jinak nejde. Tahle karta říká, že pokud si do určitého pohroužení do sebe, nedostanete sami, pak vás život nějak dotlačí určitými situacemi, že to bude tedy pro vás situace nezvyklá, a možná i nepříjemná, kterou jste si sami vybrali. Této kartě se říká transformační. Jde tu o to, pochopit, že v pracovní oblasti tu něco nefunguje, tak jak by mělo a nic vám to nepřináší, ale naopak, brzdí vás to, je tu apel na to, abyste si promysleli, co chcete dělat dál, jak s tím naložíte. Tahle karta říká, že nechcete opustit něco známé, něco co je spojené s minulostí, ale není to pro vás už efektivní. Další karta, která sem přišla je vyloženě rada, udělat za něčím čistý řez, udělat něčemu konec, zhodnotit co vám to přineslo a jít dál, opustit něco, co už vám nic nepřináší.

Finance….

zde se mi ukazuje karta, která mluví o nějakém zatížení, o nějaké těžkosti, problému. Je možné, že v tomto roce nebudete mít peněz na rozhazování, a budete se muset spíše rozmýšlet do čeho finance vložíte a do čeho ne. Je zde rada, abyste si dávali na finance v tomto roce velký pozor, mohly by se rychle rozkutálet, nebo byste se znenadání mohli dostat do úzkých, je dobré vše pečlivě plánovat, a rozmýšlet. Nenakupovat bez rozmyslu, a spíše šetřit. Některé roky přejí financím, a některé přejí spíše tomu stáhnout se a být spořiví. A to je tento rok pro vás. Je zde také rada, abyste si nebrali žádný úvěr, hypotéky, půjčku nebo nějaké splátky, od žádných bankovních domů. Pozor také na krádeže, mohli byste o něco přijít. Je tu ale možnost dostat finance od nějaké instituce, jako např. od státu, možná jako podporu, když byste byli nějakou dobu bez zaměstnání.

Co je pro vás v tomto roce důležité…..

Je zde moc hezká karta, která říká, že pokud vás potká nějaká zkouška, nebo lekce, nepříjemnost, pak hned vedle vás stojí štěstí, které můžete sebrat, najít, dostat, a to vám pomůže situaci vyrovnat. Máte zde pří sobě tento rok velkou krásnou kartu štěstíčka, které vám bude pomáhat v tomto roce něco vyvážit nebo umět se radovat, přinese vám úsměv na tvář.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Básník

Světlé stránky :

Vyjadřuje se symbolickým jazykem, dobrou pozitivní komunikací, kombinuje lyričnost s hlubokým vnitřním pochopením. Vnímá skryté potěšení i smutky, ostatním přehlédnutelné.

Stinné stránky :

Když svým vyjadřováním, slovy, básněmi, lyrikou, písněmi podporuje špatné cíle. Převrací svůj dar.

Hledejte skrze svůj dar v druhých krásu a dobro, vyjadřujte to tak, aby to dokázali vidět i ostatní.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

BÝK

Vztahy….

Zde se mi ukazuje v partnerském vztahu krásná karta domova a klidu, pohody a láskyplnosti, kdy si užíváte domácí teplo rodinného krbu. Cítíte se příjemně, všechno to vypadá, že to šlape tak jak má, a vy jste naprosto spokojení. Neřekla bych, že v tomto roce v partnerské oblasti zažijete něco zásadního, převratného nebo nemilého. Spíše bych řekla, že tu je a bude stabilita a pohodička. Pro některé se tu otevírá možnost povít dítko, může k vám do života vstoupit nový člen rodiny, miminko. Pro jiné je to informace, že ten klid a pohoda se bude týkat i dětí, které máte, pokud tedy máte již dětičky, pak zde vidím, hezkou rodinnou atmosféru i s dětmi dohromady. Pro některé býky to může znamenat snahu získat nový domov, nové bydlení, a je tu i tato možnost, že se to povede.

Zdraví….

Zdravíčko se mi pro býky ukazuje výborné, příjemné, stabilní. Zdá se mi, že se můžete radovat, nevidím zde nic nepříjemného, co by vás mělo nějak na dlouho vykolejit. Spíše bych řekla, že pokud tady v minulosti nějaké zdravotní potíže byly, tak je tu velká šance na uzdravení, a možnost dostat se zpět do rovnováhy těla a ducha.

Pracovní oblast….

V pracovní oblasti zde máte vidět situace ohledně komunikace, rozhovorů. Je možné, že vaše náplň práce je o komunikaci, nebo je pro vás nějak komunikace v práci důležitá, a zdá se mi, že v tomto roce se vám začne dařit projevovat se, vyjadřovat se nějak jinak, a lépe, nebo to bude pro vás mít větší pozitivní dopad, nebo ohlas. Možná, že díky vaší komunikaci zaznamenáte i nějaké úspěchy, a možná přijde i nějaké ocenění za snahu.  Pozor na přílišné sebevědomí v komunikaci, všeho s mírou. Je zde vidět, že budete mít možnost ukázat světu váš dar slova, a vaši energickou komunikaci, kterou byste mohli nějak oslnit, ale pozor abyste to nepřehnali, jak jsem psala výše, udržovat v rovnováze, všeho s mírou, a máte zajištěný úspěch. Pro některé je tu i úspěch v cizích jazycích.  

Finance….

Ohledně financí v tomto roce se mi zde objevuje karta, která říká, že máte nad něčím sami moc, sami jste si svým strůjcem, a autoritou. Je tu vidět, že máte docela velký vliv na to, jak své finance získáte, nebo jak si je udržíte. Karta říká, že vydělat finance umíte, a když jde do tuhého, tak zabojujete a máte je. Vždy pro to ale musíte něco udělat, samo od sebe to nepřijde. Pozor ale na různé vychytralosti, jak z vaší strany, to by nebylo pro vás vhodné, a to co byste vychytralostí získali, o to byste jinde zase přišli. A také dejte pozor na nějaké vychytralosti a vypočítavost okolí ohledně vašich financí. Může se to týkat i oblasti bank, a různých institucí, které s vašimi financemi pracují, tam je potřeba být obezřetní. Tam to nehraje do karet vám, ale jim.

Co je pro vás v tomto roce důležité…..

Celkově bych řekla, že si máte dát pozor na nějaké rychlé zvraty ve vašem životě, ale neřekla bych, že by ty zvraty byly pro vás nějak nebezpečné, nebo nepříjemné, spíše by mohli být tak nějak rychlé. Tak abyste byli připravení na nějaké rychlé akce. Může se to týkat i nějakých překvapivých informací, telefonátů nebo zpráv z internetu. Možná i ohledně nějakých zpráv, na které čekáte. Může jít o zprávy, které mluví o nějakém konci, dořešení něčeho, nebo i o nějakém zhodnocení. Každopádně v tomto roce budete mít vždy dostatek informací k tomu, co potřebujete, a pokud ne, tak si na ně vždycky ještě vyčkejte, je to pro vás důležité. Mít ty správné informace.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Osvoboditel

Světlé stránky :

Osvobození se od zastaralých nebo negativních názorů, myšlenkových vzorců, závislého chování. Pomoc druhým při osvobození se výše zmíněného.  

Stinné stránky :

Vnucování nějakých názorů, či myšlenkových vzorců jiným. Tyranie ostatních.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

 

BLÍŽENCI

Vztahy….

Ukazují se mi zde jak v oblasti partnerské a pro některé také v ostatních vztazích nějaké potíže, no spíše tu jde o nějaké neupřímnosti, nečisté jednání se kterým se setkáte jak vy, ale může se jednat i o vaše neupřímné postoje k druhým. Je možné, že chcete být příjemní a milí, ale neumíte dát najevo když se vám něco nezdá, nelíbí, nechcete urazit, a proto se projevujete jinak, než jak to cítíte uvnitř. Tento rok jako když by na to hodně poukazoval, že tohle není to správné jednání jak pro vás samotné, tak pro druhé, je zde rada a apel na to být za každých okolností ryzí, upřímní, čestní, průhlední, nic neskrývat, projevit se tak jak to cítíte uvnitř. A dá se to projevit mile, nemusíte někomu sdělovat nepříjemnou pravdu nějak neobratně, dá se to říci empaticky. Na druhou stranu jako když, by se vám ve vztazích projevovalo to, co možná sami nejste ochotní ostatním sdělit, ukázat, je tedy možné, že se sami setkáte s něčím, co někdo zatajuje, nebo tváří se jinak, než jak to cítí. Je zde vidět spousta masek, spousta vztahů, kde se masky používají. Je zde apel na to, aby masky padaly dolů, aby vztahy začaly proudit upřímněji, jak jinak chcete docílit toho aby vás druzí brali vážně, a přijali vás takoví, jací uvnitř opravdu jste? Je zde vidět, že se v tomto roce budete potýkat s nějakými tajnostmi ve vztazích možná i nějakou vypočítavostí, vychytralostí, nebo lží. Nakonec z těchto situací ale může vzejít velká moudrost, kterou z toho získáte, pochopíte. A o tom to je.

Zdraví….

Ohledně zdravíčka se mi zde ukazuje krásná karta srdce, je to silná karta, která říká, že ve zdraví budete silní. Pokud jste měli nějaké potíže, které se do tohoto roku přetáhli z minulého roku, nebo se v tomto roce objeví, tak tato karta říká, že se nemáte čeho obávat, všechno zvládnete levou zadní. Je tady uzdravení, a celkem silný kořínek. Jediné na co si dávat pozor jsou reprodukční orgány, snažit se být v teple, nerozhodit si je zbytečně nastydnutím. Je zde také rada snažit se být emočně v rovnováze, to nejvíce prospívá vašemu zdraví, emocionální nerovnováha, by se pak mohla odrážet právě v oblasti dělohy, vaječníků, a mužských reprodukčních orgánů.

Pracovní oblast….

Pro některé je zde připravená smlouva, podepsání nějaké pracovní smlouvy, nebo nějaká dohoda. Je tu možnost, že do toho zatím moc nevidíte, nebo neuvidíte, jako když zatím nevíte, co se chystá, nebo nebudete vědět, co se plánuje ohledně té smlouvy, dohody. Je tu i možný proces nějakého učení, sbírání nějakých informací, a učiva, snaha posunout se v pracovním umu výš. Je zde vidět také pro některé cizina, nebo hranice, práce v oblasti, kde se pracuje se zahraničím. Je tu vidět také velká samostatnost, a snaha sám uspět, ne v kolektivu, ale sám za sebe. Je tu možný pocit osamělosti, nebo oddělenosti. Ale spíše to vidím, jako když byste v tomto roce měli nějak na sobě zapracovat, a nějak ukázat světu a nadřízeným co ve vás je. Pro některé se zde může i ukazovat nějaký konec práce, a následný přechod jinam.

Finance….

Zde se mi ukazuje karta stability a stálosti, karta něčeho solidního. Zdá se mi, že o oblast financí nemusíte mít obavy, řekla bych, že situace bude taková jako dosud, nebo že se situace dokonce nějak změní ještě k lepšímu. Řekla bych, že finance se s vámi přátelí docela dobře, a budu vám věrné i nadále, i když tady proběhne nějaká proměna, možná právě ohledně té smlouvy, ale stále budete mít své jisté, a bude vám to přinášet klid a pocit bezpečí a opory.

Co je pro vás v tomto roce důležité…..

Ukazuje se mi zde dvě karty, které říkají že byste v tomto roce mohly cítit jako když o něco přicházíte, nebo strádáte, nebo jako když jste nějakou obětí něčeho. Je možné, že se to bude týkat těch vztahů, kdy to nemusíte prožívat úplně příjemně. Ale karty vás nabádají a radí, abyste se té bolesti, a pocitu trápení nebo pocitu ztráty nepoddávali. Ale abyste se snažili být opravdu sami sebou. Abyste neschovávali to, kdo jste.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Otec

Světlé stránky :

Něco tvoříte, podporujete život. Zářný příklad v rámci rodiny či ve společnosti. Projev odvahy a ochranitelství.

Stinné stránky :

Projevuje se jako diktátor, kontroluje příliš, zneužívá svou moc, vliv a autoritu.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat? Jak se projevujete jako rodič? Jak jste vnímali projev vašeho otce ve své rodině?

RAK

Vztahy....


Karty zde ukazují, že v oblasti běžných vztahů budete mít spokojenost, a radost, dá se říci i časté setkávání v příjemném kruhu přátel, známých. Co se týká partnerského vztahu, tam je vidět možné ochlazení z něčí strany, je tu možnost ale něco pořádně prohlédnout, nějaký problém, nebo něco, co zrovna  řešíte. Podívat se na to z jiného úhlu, a pochopit co se tu vlastně děje, možná i nakonec přijít na to jak z toho ven. Zdá se mi, že by se vám zde mohlo splnit i nějaké příjemné přání co se týká nějakého bezpečí, ochrany, pomoci od druhého. Nebo celkově jako když dostanete možnost díky nějakému pochopení, cítit se ve vztahu více bezpečně, a vnímat tento vztah jako silný a podpůrný.

Zdraví....


Co se týká zdraví, zde bych viděla symbol přátelství, nebo jakousi nabízenou pomocnou ruku, buď vám v něčem pomůže přítel, kamarád, kamarádka, nebo to může znamenat, že je pomoc s nějakým vaším zdravotním problémem na cestě. Potíže mohou být s hlasivkami, plícemi, a dýchacími cestami. Celkově bych ale řekla, že budete v dobré kondici, nebo se do dobré kondice po nějaké nemoci zase rychle dostanete. Důležité je spojovat se s přírodou, chodit do přírody, a cítit kořeny, propojení s Matkou Zemí.

Pracovní oblast....


Zde se mi ukazuje docela dost stresu, starostí, dokonce až klevety, drby, a přetvářka, hlavně tedy co se týká neupřímnosti v komunikaci. Pozor na kolegy, možná že bude na místě, nebýt tak moc důvěřiví. Možná, že zde vedete s ostatními kolegy nějaké nepříjemné debaty, možná že sami zacházíte moc daleko, co se týká drbů, nebo řešení druhých. Pokud byste rádi žili v harmonii s ostatními i v práci, pak se snažte dodržovat zásady morálky a čestnosti. Začněte u sebe, nebo kontrolujte v tomhle sami sebe, a ostatní se časem srovná, ostatní postupně začnou reagovat na vaše čisté jednání a myšlení, také čistě a upřímně. Celkově bych řekla, že se můžete cítit v tomto roce nějak odděleně, nebo osamoceně, ale je zde apel na to, abyste zkoumali vaše vlastní myšlenkové pochody, a něco změnili.

Finance....


Ohledně financí, se mi zdá, že jich budete mít stále dostatek, tak jak budete potřebovat, ale někdy se situace bude nějak uzlovat, a protahovat, z čehož budete mít pocit, překážek nebo nějakých průtahů, a nesrovnalostí. Může vás to trochu vykolejit. Ale velké potíže zde nehledejte. Spíše se zde projevuje nějaké opakování zkoušek, které jste nezvládli dříve. Pozor na projevy závislosti na financích, a manipulací ohledně financí.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Dokážete, vnímat moudrost svého vyššího já. V tomto roce je možnost, že se vám bude silně otevírat čakra třetího oka. Máte možnost probudit v sobě jasnozřivé schopnosti. Máte možnost naučit se rozpoznat rady, které k vám přicházejí jako intuitivní pocity.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Femme Fatale

Projevuje se jako velice rafinovaná manipulace s muži – sexuální i finanční, aniž by investovala osobní emoce.

Světlé stránky :

Projevuje se zde erotická přitažlivost, a energie. Otevírá se vám srdce, když někdo odmítne, abyste na něm byli závislí.

Stinné stránky :

Nevhodně používaná smyslnost, připoutanost k penězům a moci.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

Máte někde vzorec manipulativního jednání a ziskuchtivosti?

LEV

Vztahy....


Co se týká běžných vztahů, tam bych řekla, že budete hodně uváděni do omylu, možná budete zjišťovat, že jste něco vnímali jinak, než to je, nejspíše že jste měli určité své představy, které se nenaplnily. Je možné, že některé vztahy vás donutí o těchto vztazích hluboce přemýšlet. Co se týká partnerského vztahu, tady se ukazuje krásná karta stability, spokojenosti, harmonie, a užívání si života, nějaké dovolené, výlety do přírody, lázně, zkrátka snaha odpočinout a užít si společně. Vidím zde docela silnou vazbu a kořeny v partnerství, silný vztah.

Zdraví....


Tady to vypadá na nějakou možnost dostat se do období odpočinku, kdy vy sami si odpočinek vyberete, nebo budete do tohoto období nějak dotlačeni. Pro některé, to může být ve formě hospitalizace, léčení v nemocnici. Zdá se mi, že je to pro vás celkem potřebné, ať už jde o nějakou léčbu, nebo odpočinek. Je zde vidět nutná pauza nebo odpočinek, následně vnitřní práce na sobě, snaha něčeho uvnitř dosáhnout, přestat myslet na okolí, ale pohroužit se do sebe, napojit se o samotě na sebe a zaposlouchat se co vám tělo sděluje, co vám chce naznačit. Zdá se, že se tímto přístupem odstraní nějaká blokáda, ať už v mysli, která nemoc odstartovala, nebo i fyzická blokáda, potíž.

Pracovní oblast....


Pro některé lvy, se mi zde ukazuje karta smlouvy, dohody, možná nějaké nové pojetí smlouvy, nově podepsaná smlouva, v současném zaměstnání. Pro některé lvy se může jednat i o nové zaměstnání, novou nabídku práce. Vše si ale dobře prostudujte. Pro jiné lvy se může ukazovat situace, kdy se bude opakovat něco, co už zde jednou bylo, a může se to týkat něčeho, co jste dříve nějak nezvládli. Možná, že někteří budou muset zvládnout nějaké nové dokumenty, řešit něco nově, a jinak. V pracovní oblasti mohou přijít nějaké noviny, novoty, informace, něco nového co se budete muset naučit, zvládnout, ale řekla bych, že by to mělo být pro vás hračka, něco co už nyní zvládnete dobře.

Finance....


Zde se mi ukazuje, že vám přijde nějaká zpráva z vašeho zaměstnání, ohledně financí, hojnosti, podpory. Zdá se mi, že byste mohli naleznout dokonce i poklad, nebo si uvědomit kde leží, co je pro vás tato hojnost, a co vám ji přináší. Kde máte zakotvit, a kde čerpat, co vám ji dává.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Ukazuje se zde karta Vděčnost. Jde tedy o to, abyste si uvědomili, co všechno máte, a za co vše jste ve svém životě rádi. Být vděční za všechny osoby, které kolem sebe máte, a za ponaučení, které vám díky nim přichází. Přestat pociťovat nedostatky, nebo to co ve vašem životě ještě nemáte. Vnímat velkou hojnost v tom co již máte. Umět se z toho radovat, a vnímat pozitivní stránky.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Básník

Světlé stránky :

Vyjadřuje se symbolickým jazykem, dobrou pozitivní komunikací, kombinuje lyričnost s hlubokým vnitřním pochopením. Vnímá skryté potěšení i smutky, ostatním přehlédnutelné.

Stinné stránky :

Když svým vyjadřováním, slovy, básněmi, lyrikou, písněmi podporuje špatné síle. Převrací svůj dar slova.

Hledejte skrze svůj dar v druhých krásu a dobro, vyjadřujte to tak aby to dokázali vidět i ostatní.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

PANNA

Vztahy....


Co se týká běžných vztahů, možná i rodinných, tam se mi zdá, že se vám bude do toho nějak míchat partnerka, pokud jste muž. Pokud jste žena, tak zde půjde hodně o vás, je možné, že běžné vztahy budou zrcadlit to, co máte uvnitř vy. Řekla bych také, že běžné vztahy se budou hodně zaobírat citovou tématikou, srdcem, emocemi. Co se týká partnerského vztahu, tam je vidět i nějaký vztah na dálku a nějaké tajemství. Pro jiné panny, se zde může ukazovat snaha něco naplánovat, ale jako když neznáte nebo nevíte, co bude. Je zde i cesta na dovolenou, po moři, nebo k moři, je zde vidět, velká touha, a snaha něco odhalit. Je možné, že si budete procházet vztahem, ve kterém se budete hodně učit, a najednou i chápat, docházet k pochopení.

Zdraví....


Vidím zde situaci ve zdraví, kdy se budete rozhodovat ohledně financí. Možná tu pro vás budou dvě varianty, cesty, kterými se můžete vydat, a vy se budete rozhodovat na základě financí. Také se mi zdá, že tu jde o emoce, o nějaké dlouho neprojevené emoce, které pak mají za následek nějakou zdravotní potíž. Pozor na ledviny, močové cesty. A také na alkohol.

Pracovní oblast....


Zde se ukazuje karta jasného vhledu, a pochopení nějaké situace. Zdá se, že se vám v práci podaří pochopit, prohlédnout nějakou situaci, a možná i splnit si nějaké přání. Zdá se mi, že budete přesně vědět co je pro vás vhodné, a dobré. Indicie vám mohou chodit ve snu. Také je zde vidět posun někam, kde jste jakoby samostatní, můžete ukázat, co ve vás je, můžete se nějak realizovat, nebo můžete dosáhnout i nějakého vyššího postu.

Finance....


Zde se mi ukazuje, že byste měli být v klidu co se týká finanční stránky, je tu vidět a cítit stabilita, jistota, jakási ukotvenost, a možná i nějaké silné úspory. Dokonce vám budou přicházet i nabídky, nebo možnosti, nápady, jak své finance zhodnotit, nebo ještě rozhojnit.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Říkat co si myslíte, být upřímní, podporovat se v tom co cítíte, a vyjadřovat to. Podporovat v sebevyjádření i druhé okolo sebe. Mluvte, až když zapojíte i své srdce, ne jenom mysl. Uvědomit si, že slova mají velkou moc. Zharmonizovat sou komunikaci, své vyjadřování tak, abyste nebyli poškozováni ani vy, a ani abyste vy nepoškozovali druhé.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Žebrák

Světlé stránky :

Probouzí se síla duchovní pokory, soucitu, a sebeúcty. Úroveň tělesného přežití. Je to zkouška, která vás nutí konfrontovat se se sebou samým.

Stinné stránky :

Projevuje se jako závislost na jiných, člověk se sám přestává snažit.

Nedostatek víry ve své vlastní schopnosti. Může žebrat o lásku, o pozornost druhých, o moc, nebo o materiální statky. Chronická závislost na druhých.

Hledejte celoživotní vzorec poznávání povahy velkorysosti, soucitu a sebeúcty.
Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

VÁHY

Vztahy....


Co se týká běžných vztahů, zde bych řekla, že můžete prožívat nějaké rozpady vztahů, rozluky, nebo pocity těžkostí, trápení, či nějakého užírání, nejistoty. Můžete mít mnoho známých, ale nakonec zjistíte, že těch pravých přátel, nemáte mnoho. Mohou se ukazovat ve vztazích i nějaké nezpracované situace, vaše vzorce, které v sobě máte, druzí vám je mohou nějak zrcadlit. Co se týká partnerského vztahu, zde bych viděla nějaké obavy, strach, možná i nejistotu ohledně stability, možná že je tento vztah nějak rozkolísaný, jednou se projevuje s překážkami, a jednou jste k sobě velmi silně přitahováni. Pozor na závislost mezi vámi. Je tu i možnost pokud jste žena, že budete mít nějakou snahu o flirt, nebo se budete obávat prozrazení, pokud budete mít milostný poměr.

Zdraví....


Řekla bych, že zdravíčko máte celkem dobré, a silné, ale jako když vám dokáže zdraví podkopávat vaše špatné myšlení, pesimismus, obavy, strach, kritika a deprese. Můžete mít i nějaké obavy ohledně zdraví, které se ale nezakládají na pravdě. Mohou se projevit nemoci z nachlazení a dýchacího ústrojí.

Pracovní oblast....


V pracovní oblasti, máte krásné karty bezpečí, jistoty pracovního místa, vašeho umu, který dokážete uplatit a také nějakého věrného přítele, nebo někoho, kdo je čestný, spolehlivý. Možná, že jste to vy sami, věrní své práci, čestní, pracovití a spolehliví. Řekla bych, že vaše současná práce je spolehlivá, a dlouhotrvající. Nebo pokud práci měníte, tak naleznete takovou, která vám sedne, a bude pro vás jakýmsi přístavem a bude přinášet pracovní jistotu.

Finance....


Zde se mi ukazuje vliv nějakého muže, partnera, pokud jste žena. Zdá se tedy, že finance a finanční zabezpečení, zajištění bude přinášet spíše partner, který je i takovým ochráncem, a pomocnou rukou pro vás. Vypadá to, že po finanční stránce vám může nějak pomoci, a přispět i dobrý vztah s nadřízeným, je tu vidět i tento muž, jako někdo vlivný, kdo dokáže být určitým mecenášem. Řekla bych, že po finanční stránce se budete cítit dobře, máte zde stabilitu a možná i docela silnou finanční základnu a pozici.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Umět se spojit s druhými skrze své srdce, otevřít své srdce. Také naučit se žít s životními i přírodními cykly v souladu. Nechat se jimi vést. Naučit se žít s tím v harmonickém souznění. Uznat cykly, ve kterých se právě nacházíte a nesnažit se dostat do jiných, ale přijmout to jak to momentálně je.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Věčné dítě

Světlé stránky :

Odhodlání zůstat věčně mladým tělem i duší. Schopnost vidět věci novým pohledem. Mladické nadšení pro všechno.

Stinné stránky :

Neschopnost dospět a být zodpovědný. Extrémní závislost na druhých, kvůli bezpečí. Neumí se smířit s procesem stárnutí. Přetrvávající nedospělost.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

ŠTÍR

Vztahy....


Zde se mi ukazuje, že v oblasti běžných vztahů můžete nalézat nová přátelství, může docházet k novým seznamováním se, nebo nalezení nové skupiny známých. Zdá se mi, že zde bude panovat čistota, klid, a pohoda, mezi lidmi. Možná, že budete zažívat nějaké drobné učení se, v těchto vztazích, ale to hravě zvládnete. Co se týká partnerského vztahu, zde se mi ukazuje, že můžete mít potíže v pochopení druhého, mohou se vám zde navzájem zrcadlit nějaké postoje a vzorce chování, myšlení, něco co byste měli ale správně pochopit, a změnit. Je možné, že se tu objeví nějaké nepříjemná žena, komplikovaná, která vás bude uvádět do hlubokého přemýšlení, a možná i budete odhalovat věci, které jste dosud viděli jinak, uvidíte je z jiného pohledu. Můžete mít pocit, že vztah je hodně komplikovaný a náročný, že jste nějak svázaní.

Zdraví....


Zde se mi ukazuje karta možné návštěvy nemocnice, nebo nějakého léčebného zařízení, ale zdá se mi, že vám to přinese jen samé plus, nebo že to pomůže se zdravotně stabilizovat. Možná, že se trošku ukáže to, jak jste se předchozí roky starali o své tělo, co jste tělu posílali v podobě jídla, zda to byli kvalitní potraviny, nyní jako když se ukáže, jak jste na tom. Pozor na zlomeniny, kosti, kyčle, pánev. Řekla bych ale, že stabilita zde proběhne, a potvrdí se, že máte silný a pevný kořínek. Můžete zde pochopit, jak velkou sílu mají zdravé, čerstvě připravené potraviny, zelenina a ovoce.

Pracovní oblast....


V pracovní oblasti se mi zdá, že někteří máte silné kořeny v určité oblasti, ale možná že se vám naskýtá možnost nakouknout i do oblasti jiné. Snažte se nepodléhat strachu, kritice, pesimismu a obavám. Je zde vidět, že váš základ je silný, vy máte co nabídnout, a jste plni moudrých vědomostí, na které se čeká. Jiní štíři, jakoby měli na vybranou, udělat nějaké zásadní životní rozhodnutí, co se týká oblasti práce. Někteří udělají rozhodnutí rychle a nečekaně.

Finance....


V oblasti financí, se mi zdá, že budete prožívat nějaký stres, nebo starosti, možná i nějaké překážky, něco nepříjemného, nebo budete mít pocit, že je to pro vás nějak nepřekonatelné. Může to být pro vás zkouška, jak se s tím v životě vypořádáte, jak se k tomu postavíte. Zdá se, že tuto překážku budete řešit nějak komunikací, nebo telefonátem. Vypadá to, že vám s financemi pomůže nějaký muž, možná partner, někdo vlivný, silný, pevný ve svých rozhodnutích, někdo o koho se můžete opřít, nebo kdo sám je sebejistý a ví, co chce.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Je důležité snažit se probudit svou osobní sílu. Otevřít své srdce druhým, jakoby propojit se s lidmi skrze své srdce. Nabídnout jim své nadání, svůj um, schopnosti. Umět šířit lásku a toleranci.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Zachránce
Světlé stránky :

Dodává jiným lidem v krizi sílu a podporu. Koná z lásky, aniž by očekával odměnu.

Stinné stránky :

Předpokládá, že mu lidé službu a pomoc oplatí. Zaměřuje se na to, aby byl potřebný.
Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

STŘELEC

Vztahy....

Pro některé střelce se mi zde ukazují situace s ostatními lidmi, které nebudou zrovna příjemné. Je možné, že obecně ve vztazích budete procházet nějakým trápením, pocity ztrát nebo nějakého rozpadu. Některé vztahy nemusí rok 2020 vydržet, některé se mohou rozpadnout, nebo budete ve vztazích pociťovat úbytek pochopení a sounáležitosti.

V partnerském vztahu tu střelci mají ale radost a úspěch, přitažlivost, ve stávajícím vztahu ještě hlubší propojení a kdo vztah nemá, pak se může těšit na nalezení druhé polovičky a příjemného vztahu.

Zdraví....

Ohledně zdravíčka, zde vidím celkem štěstí, a i pomoc pokud bude potřeba. Jestliže si v roce 2020 budete procházet nějakou nemocí, vypadá to, že pomoc bude na cestě, a štěstí bude stát při vás. Dávejte pozor na srdíčko a zlomeniny. Je tu možnost, že se v tomto roce dostanete do situace, kdy vás to na nějakou dobu vyřadí z běžného života, a budete nuceni si odpočinout, ale nakonec si to užijete. A někteří možná zde naleznete nový vztah.

Pracovní oblast....

Ohledně práce se vám naskýtají nové možnosti, nebo nová řešení jak vyřešit to současné. Zda se, že by mělo být vše podle vašich představ. Je možné, že si zařídíte něco v práci tak, aby vám to vyhovovalo, nebo otevřete nové dveře jinam, zajistíte si novou práci, brigádu. Může to být rok plný jistot, co se týká situace v pracovní oblasti. Budete se cítit zajištění, a v bezpečí.

Finance....

Ve finanční oblasti, zde vidím nějaké starosti, nebo krátkodobý stres. Může se to týkat smlouvy, dohody, nebo něčeho co se opakuje. Také zde můžete objevit nějakou novou činnost, která vám přinese finance, může jít o něco, co budete dělat po internetu, nebo po emailu, přes komunikaci.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Dokážete, vnímat moudrost svého vyššího já. Otevírá se vám čakra třetího oka. Máte možnost probudit v sobě jasnozřivé schopnosti. Možnost naučit se rozpoznat rady, které k vám přicházejí jako intuitivní pocity.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Dítě přírody

Světlé stránky :

Karta ukazuje, že jste přáteli zvířat a přírody, že přírodu a bytosti v ní, vnímáte jako sobě rovné. Máte silnou odolnost a schopnost přežít.

Stinné stránky :

Jsou o ubližování lidem, zvířatům i životnímu prostředí.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné, co je potřeba zharmonizovat, nebo ještě více na tom pracovat?

KOZOROH

Vztahy....

Pro některé kozorohy je důležité, že se ukážou v některých jejich vztazích trhliny, nebo že se něco zde rozpadne úplně, je totiž důležité pohlédnout na situaci z jiného úhlu, jinak, udělat si na to nejspíše i jiný názor, něco prohlédnout a pochopit. Možná, že díky rozpadu a trápení, se dostanete do situace, kdy náhle něco odhalíte, pochopíte, uvidíte jasně, konečně budete mít pohled na vztah bez příkras, bez nejasností. Budete náhle vědět co je správné a co ne, co dělat a co ne.

Zdraví....

Pro některé kozorožky, se mi zde ukazuje těhotenství, ne že by zde byl nějaký problém, ale ukazuje se to v oblasti zdraví, jako změna v těle, která zde probíhá. Co se týká zdraví, pozor na nohy a dvanácterník. Je zde vidět, že v nějakých zdravotních potížích by vám pomohly bylinné preparáty.

Pracovní oblast....

Pro některé kozorohy, se mi zde ukazuje solidní a dlouhodobá pracovní spolupráce, která je pro vás zároveň i férová, poctivá, a vykonáváte ji celkem rádi. Může zde ale dojít k situacím, kdy budete muset hájit svou pravdu, své postupy nebo něco vysvětlit, možná že se budete snažit zachovat stabilitu, a vše, co vám tato práce dříve přinášela dobrého. Možná půjde jen o kvalitní a důležité rozhovory, které přinesou své ovoce. Pozor na neshody s přáteli v práci.

Finance....

Zde by se některým kozorohům mohlo otevírat téma proměny situace ve financích, prozkoumávání toho, co kde děláte nebo máte nastavené špatně. Je zde jakási nucená transformace, proměna nějakých falešných postojů ohledně financí, možná nějakých neupřímných nebo vypočítavých. Možná je i třeba se přestat obávat a dělat rozhodnutí ohledně financí s důvěrou, nesvazovat se kalkulacemi ve finanční oblasti. Pokud jsou zde finance, které vám nějak nenáležely, nebo jste k nim přišli nějakou nesprávnou oklikou, pak v tomto roce u vás, v těchto financích nastane velká změna, přeskládá se to, ať chcete nebo ne.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Týká se to nějak živlu ohně.

Může se to týkat vaší vášně, vašeho nadšení pro něco, energie, vůle a také změny. Energie živlu ohně, vám pomůže rozdmýchat ve vás odhodlání něco změnit, nebo umět se, se změnami vypořádat.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Detektiv

Světlé stránky :

Jde o vyhledávání informací, které pomáhají něco vyřešit.

Je zde velká pozorovací schopnost.

Stinné stránky :

získávání tajných informací. Práce s tajnými informacemi, např. falšování, zaprodávání se kvůli informacím. Podvody kvůli informacím.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, či používáte, zda ty světlé nebo ty stinné.
 

VODNÁŘ

Vztahy....

Pro některé vodnáře, se mi zde ukazuje karta síly, podpory a také radosti a spokojenosti. V partnerských vztazích vodnáři patrně budou prožívat pocity opory, pomoci, radosti, spokojenosti a zábavy. Je tu možné i nějaké nové dobývání, namlouvání, seznamování pro některé vodnáře. Pozor ale v partnerských vztazích na žárlivost, a majetnickost, snahu přivlastňovat si druhého. Jinak ve vztahu vidím starostlivost, snahu pečovat. Vztah může být silný, pevný, ale křehký a lehce zranitelný zároveň.

Zdraví....

Co se týká zdraví, tady pozor na to, co vás vnitřně užírá, štve, trápí, s čím jste se ještě nesrovnali. To by mohl být problém, který by mohl spouštět zdravotní potíže v oblasti trávení, a žaludku. Pozor také na stres, na něco, kde máte pocit, že se něco ztrácí, čeho nemáte dost, nebo kde máte méně. Pozor také na vyčerpaní, a ztrátu energie, nepřetěžujte se.

Pracovní oblast....

Pro některé vodnáře, se zde otevírají možnosti a dokonce i na nějakém lepším, nebo vyšším místě. Zdá se mi, že byste mohli v tomto roce uzavírat nějaké nové výhodné pracovní smlouvy, nebo dohody. Je možné, že se vám tím něco krásně vyřeší, něco o co jste měli obavy. Může to být pro vás i splněné přání, které se v pracovní oblasti vyplní.

Finance....

Ohledně financí, se mi zde pro vodnáře ukazuje nějaký úspěch a dá se říci rozhojnění financí, zlepšení finanční situace, a celkově bych řekla, že v tomto roce pro vás po finanční stránce proběhne příjemná a úspěšná změna. Můžou se povést i nějaké finanční projekty a plány které máte.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Pro vás bude nesmírně důležité v tomto roce co nejvíce chodit do přírody, napojit se vnitřně na přírodu, vnímat ji. Pomůže vám to, očistit se, a i naladit se na duši přírody. Vnímat, co se kolem děje a zapojit se i do ochrany přírody, ať už to znamená cokoli.

Archetyp, se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Mnicha či Jeptišky

Světlé stránky :

Ukazuje to na schopnost být intenzivně soustředěný, vytrvalý, horlivý, odevzdaný něčemu, práci, umění nebo i duchovní cestě.

Odevzdat se něčemu naplno.

Stinné stránky :

Vzdálení se skutečnému světu. Příliš zbožný, nebo soustředěný dovnitř.

Je třeba zjistit, zda vám tento archetyp říká, abyste šli touto cestou, nebo zda vám ukazuje, že používáte spíše stinné stránky, tohoto archetypu. Zjistěte, jak jste na tom.

RYBY

Vztahy...

Váš partnerský vztah bude záležet hodně na vás. Zdá se mi, že někteří se budou chtít nějak rozletět do světa. Budou mít více plánů, touhy, cílevědomosti. Zdá se že v partnerství budete jasně vědět, co chcete. Je možné, že budete vy ten, kdo hodně plánuje nějaké společné cesty, dovolenou, výlety. A pro některé ryby to může znamenat, že se ve vztahu budete trochu cítit vzdálení, možná kvůli práci, pracovním povinnostem, možná za sebou budete dojíždět, nebo se vracet z nějaké dálky, z cest. Některé ryby mohou mít vztah s cizincem nebo s někým na dálku.

Zdraví....

Zde se mi ukazuje, že vaše zdraví bude hodně ovlivňovat stres a shon z pracovní oblasti. Možná i nějaká nedorozumění, neshody, či komunikace. Pozor na to. Snažte se stresu nepodléhat, vše co nejdříve vyřešit, nebo zvážit odchod z velmi stresujícího prostředí. Na zdravíčko to působí docela silně, hlavně na nervy, hlavu a srdce.

Práce a finance....

V tomto roce patrně některé ryby budou řešit téma financí, možná spíše léčit vztah k financím. Některým rybkám se toto téma otevře skrze práci. Možná, že budete bojovat o své finance, o přidání nebo odměny s nějakým šéfem, nadřízeným, či majitelem. Je možné, že se díky této situaci budete mít možnost dostat do své síly, do větší sebejistoty. Možná zprvu budete smutní, nejistí, nebo ve snaze o něco nepřijít, možná něco budete muset pustit, něco starého, co již nemá ve vaší budoucnosti místo, abyste mohli otevřít nové dveře. Nejspíš jde i o to, abyste byli více samostatní, abyste se uměli opřít sami o sebe. Nezůstávali závislí stále na někom, nebo něčem z venku. Ale opřeli se o sebe. Neočekávali, že někdo něco za vás udělá, nýbrž vytyčili hranice sami. Pro některé to povede až k různým rozhovorům, debatám, dohadům, které budou mít za cíl něco si vyjasnit, předat informace, a vysvětlit druhé straně svou představu. Pro některé se zde ukazuje, že budou z nějaké nepříjemné a pro ně už nesouladné  situace odcházet. Je možné, že tím uzavřete nějaké trápení, ukončíte něco, co se stejně rozpadalo, možná v pracovní oblasti. Možná upřímným sdělením, co si uvnitř opravdu myslíte, ukončíte svoje trápení a užírání uvnitř.

Co je pro vás v tomto roce důležité....

Karty vám říkají, že se vaše duše probouzí, proto byste měli přijímat záměr své duše, a přizpůsobit se mu. Věnujte se tomu, co chce vaše srdce a duše, ne tomu co požaduje mysl. Nepřikládejte příliš velký význam mysli a fyzickému tělu. Věnujte pozornost i duchovní cestě.

Archetyp se kterým máte v tomto roce pracovat....

Karta Detektiv

Světlé stránky :

Jde o vyhledávání informací, které pomáhají něco vyřešit.

Je zde velká pozorovací schopnost.

Stinné stránky :

získávání tajných informací. Práce s tajnými informacemi, např. falšování, zaprodávání se kvůli informacím. Podvody kvůli informacím.

Zkoumejte, které vlastnosti rozšiřujete, které používáte, zda ty světlé, nebo ty stinné.

 

 

 

Rok 2019

Beran

V roce 2019 berani budou řešit situace ve vztazích, ohledně citů, ohledně lásky i sebelásky. Zdá se, že budou dostávat informace od své duše, kudy mají jít, a jaké překážky ve vztazích překonat, nebát se, jít i tam kde to vypadá nepřekonatelné, kde je to i nějak tvrdé. Může se jednat i o to, narovnat svůj pohled na svět, narovnat své postoje k druhým, přestat být tvrdí, jak na druhé, tak na sebe. Snažit se dávat najevo lásku, city, a emoce. Výsledek pro vás bude významný a přínosný. Dojdete k určitému jasnému pohledu na situaci ve vašem životě, uděláte si jasno, budete vědět, co chcete. Splní se vám nějaké přání. Je i možné že se spojíte s duchovními průvodci, když budete dobře naslouchat, a ti vás povedou tím správným směrem.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Karty naznačují, že když zanecháte nějakého nezdravého způsobu života, otevřou se před vámi nějaké netušené možnosti a nové pohledy. Budete mít větší možnost dosáhnout pozitivních změn ve svém životě. Jde o to ale nebát se učit z různých situací. Možná, že po změně prahnete, a učíte se něčemu novému, máte osvojené nové znalosti, ale nezavedli jste je ještě do praxe. A karty vám radí, abyste se do něčeho nového klidně pustili, že vám to ve vašem životě velice pomůže. Udělejte určitá opatření, které změny, ve vašem životě podpoří.

V tomto roce máte velký potenciál v něčem uspět, něco rozjet, ale i cítit se naplnění, zářit. Buďte čestní a upřímní, pomáhejte druhým a pozitivní vlna se vám v tomto roce několikanásobně vrátí.

Býk

v tomto roce se býkům ukazuje téma, které by měli řešit a to je upřímnost v jednání ohledně citů. Může jít o to, přiznat si city jaké opravdu máte, nebo přiznat city druhému jaké opravdu máte. Pro některé býky, se to může týkat nějaké nevěry, nebo přílišné opatrnosti ve vztahu, kdy si nedovolíte plně prožívat vše co přichází, ať je to láska, nebo pocit, že vás to nenaplňuje. Bude vás to tlačit do větší autentičnosti, a upřímnějšího projevu, možná že je jedná spíše o ženy, nebo to mohou mít muži k ženám. Ženy mohou řešit i sebelásku, lásku k sobě, mít se více rády. Postavit se na první místo, projevit svou lásku takto k sobě. Přemýšlet více o tom, co potřebujete vy. Pro některé to může být i pohled zpět a rekapitulace vztahu, možná že jste více zavřeni do své ulity, nebo máte obehnané srdce vysokou zdí a to vám narušuje vztahy. Pro některé z toho může plynout i rozchod, nebo možnost o samotě nad tím rozjímat a vnést do života díky tomu změnu. Každopádně zde ale vidím pro vás pozitivní posun vpřed, a tím je jakoby vstup do nového období, otevření nových dveří, nových možností, a také i získání pocitu bezpečí a klidu.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Ukazuje se mi tu pro vás karta oběti. Je to informace, že jste pravděpodobně do této doby často setrvávaly v tomto rozpoložení, kdy jste spíše obviňovali za všechno okolí, druhé, život sám nebo nešťastné okolnosti. V tomto roce máte velkou šanci dostat se z tohoto postoje ven, prvním začátkem je pro vás posun už jen to, že začnete uvažovat, jak jsem k této situaci přispěl já sám tím, jak nad tím smýšlím, jak přemýšlím. Karta oběti říká, že jste to vy, kdo vytváří dramata, a že jste se z této polohy dosud vlastně dostat ani nechtěli. Měli byste si vybudovat sebejistotu a pocit vlastní sebehodnoty, ceny. Snažte se jednat upřímně, čestně, nebát se projevit to, co se skrývá uvnitř vás, a co se vám nelíbí.

V tomto roce se u vás může probudit pradávná moudrost a vědění. Pracujte na propojení s předky. Zbavte se omezujících představ o sobě, a snažte se splnit si svá tajná přání, máte na to.

Blíženci

V tomto roce máte velkou možnost a šanci vyrůst, ukotvit se v něčem novém nebo tam kde jste, ale cítíte se ještě nezakořenění, neceliství. Karty říkají, že jde o to soustředit se na tento proces, podporovat ho, být trpěliví, zalévat a hnojit, aby vyrostlo to, co chcete, a aby to bylo silné a pevné, aby vám to přinášelo stabilitu. To všechno v tomto roce můžete zvládnut, jedná se o něco, co považujete za důležité pro váš život, a co bude mít na váš další život velký dopad. Někteří blíženci mohou pořešit nějaký problém v rodině, tam kde byli nějaké velké překážky, a nepřekonatelné situace, kde jste cítili chlad a tvrdost, toto se může pohnout, rozpustit, vybalancovat a zharmonizovat. Pro některé blížence to může znamenat vyřešit svou minulost, svůj rod, záležitosti spojené s rodem, rodinou, rodiči, a tím pádem vyřešení této situace a pocit že můžete konečně zakořenit, a cítit se stabilní. Zdá se mi, že vám to vlije opravdu mnoho energie do žil, přijde energie, která stagnovala, nebo někde v minulosti zamrzla, a jako když ji konečně uvolníte a přijde k vám, do vašeho sytnému, do života, jako životadárná voda, a láska. Povede vás to k situacím, kdy budete lépe a s lehkostí zvládat řešit nějaké emoční situace, výkyvy, nebo něco co se bude z hloubi vynořovat, nějaké staré přehlížené nebo potlačené emoce. Zdá se mi, že to celkově může mít co do činění i s pocitem nedostatku, nebo s pocitem nedostatečného ohodnocení, či bohatství. Každopádně vám zde osud přeje, a máte velkou šanci dojít k radosti, vyřešení.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Je možné, že jste dosud nespatřili, jaká je vaše vnitřní krása, jak vypadáte uvnitř, žijete tolika povinnostmi a řešíte tolik nepodstatných věcí, že o sobě víte málo. Možná, že budete mít nyní možnost spatřit sami sebe v jiném světle, jak navenek, tak uvnitř sebe. Je vhodné o sobě smýšlet jinak, a vážit si sami sebe. Máte v sobě tolik moudrosti.

Také mi sem přichází informace, že vše se děje tak jak má. Vše je správně načasované. Není potřeba být na něco netrpěliví, nebo něco tlačit, aby se stalo, nebo aby bylo tak a tak. Vše se děje s nějakým správným načasováním, a měli byste být v klidu a vyčkat až dostanete impuls k tomu, co chcete udělat. Snažte se zpomalit, nespěchat, udělejte si volno, odpočiňte si. Nemějte na sebe takové nároky, tento rok si spíš užijte radosti. Udělejte si plán, pokud toho máte hodně a naplánujte věci tak, abyste měli čas i na sebe.

Rak

Raci v tomto roce mohou zažívat nějaké situace, kdy se vyplaví obavy, strach, a nepříjemné situace, kdy nebudou vědět co s tím. Nebudou mít jasno. Je možné, že i oni sami si svými myšlenkami, které budou převážně jen negativní a pesimistické tyto situace jen zhorší. Proto je dobré počkat, až se věci začnou skládat lépe, než začít vymýšlet pesimistické příběhy, jak se věci špatně poskládají. Pro některé raky, se to může týkat osudových situací, ohledně lásky, citů a nějakých propadů ve vztahu. Něco může být osudem jakoby ukončeno, sebráno, nebo můžete být nějak donuceni ke změně ve vztahu, v citech, v lásce. Je tu karta transformace, díky přeskládání pocitů v sobě, díky projevením lásky a důvěry, se věci nějak promění. Může to vést k nějaké změně ohledně partnera, je zde vidět i jiná konverzace s partnerem, jiná komunikace. Možná, že někteří raci změní ve vtahu i postoj v komunikaci, což by mohlo vést k pozitivním změnám.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Karty říkají, pokud máte něco, co si přejete, udělali jste pro to již maximum a nepřichází to, pak se naučte věřit, důvěřovat vesmíru, že se situace stane, že to vesmír zařídí. Možná, že jste se snažili dosud dělat věci nějak, vymýšleli jste jak to udělat, abyste dosáhli toho, co chcete. Karty ale říkají, že se nemáte zaměřovat na to, jak to provést, ale máte se zaměřit se na to, proč to chcete, proč máte tohle přání, prozkoumat proč to takhle chcete. To je velký posun ve vnímání úplně jinam. A je možné, že zjistíte, že některá přání se vám neplní proto, že nemáte dostatek proč, nebo to proč, není správně nastavené, nesouzní s vámi. Věřte, že vše půjde to nejlepší cestou, a uskuteční se tak, jak má.

V tomto roce také máte nechat do svého života vplout štěstí, uvolnit se, nechat věci plynout, a vědět, že vše má počátek i konec. Pokud máte pocit, že v nějakém období nevnímáte dostatek štěstí a radosti ve vašem životě, pak je to proto, že vše je cyklické, vše se mění, a věřte, že období štěstí a radosti zase přijde. Zdá se, že zanedlouho dojde k velkému průlomu ve vašem životě, a začnete mít pocit větší radosti a naplnění.

Lev

V tomto roce se lvům hlásí o slovo štěstí, a pocit, že máte naději něco změnit, nebo něčeho dosáhnout, sáhnout si po nějakém svém přání. Může se to pojit i s rodinou, nebo s nějakým cyklem dokončení, kdy sklidíte nějakou velkou radost či štěstí. Ukazuje se tu vstup do nějakého nového lepšího období, co se týká pracovních situací, nebo i pocitu zakotvení někde, většího pocitu stability v životě. Je tu možnost, že se vám splní to, co jste jakoby svou vůli a odhodláním tlačili, chtěli, co jste si přáli. Jsou tu možné nějaké zásluhy, nebo pocit, že jste něčeho dosáhli. Může to být otevření nových dveří pro vás, nové možnosti práce, nová realizace. Vidím zde, že pro vás je to moment jakési očisty, vyrovnání, a objevení v sobě určitých čestných, čistých vlastností, které můžete aplikovat v životě, projevovat se tak. Což vás změní. Vypadá to, že vás tato změna k lepšímu zavede k určitému rozcestí, abyste si vybrali další směr, kudy povede vaše další cesta dál. Pozor abyste se do této volby nezapletli, je tu možnost nějakého bloudění, nebo zbytečných průtahů. Jestli to ale tak má být, tak to tak bude, a přinese vám to i přes bloudění, určitou moudrost a posun dál. Můžete řešit nějakou volbu ohledně starší ženy, nebo ohledně vaší osobní transformace, kdy vás to nějak donutí svléknout starou kůži, a přijmout nové vzezření. Nový projev. Nesnažte se to vymyslet, moc to všechno promýšlet, nebo nějak vychytrale řešit, prostě jen zvolte z možností, které se nabídnou.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Zde se ukazuje téma, kdy budete muset volit, jednat buď s láskou, nebo se strachem. Jde tu i o téma osobní morálky. Jednejte z vašeho nejvyššího čistého přesvědčení, ne z nějakých finaných her. Možná už víte, co chcete, víte, že je to ve světě nějak špatně, vy nechcete už tuhle hru hrát, tak se nepodřizujte a ukažte, že to myslíte vážně a jednejte sami se sebou a s ostatními čestně, jděte si za svou vnitřní pravdou. Buďte pro ostatní pochodeň, která jim ukazuje cestu, kudy se dát k nejvyšší pravdě. Pokud se vám někde nelíbí, a dokonce je vám špatně z některých situací, lidí, nebo se vám nelíbí jak je to nastavené, nebo to jak se lidé za něčím honí, nehrajte s nimi tuhle hru, ale ukažte, kdo jste, jak to máte uvnitř. Nemůžete stále potlačovat to dobro a čistotu, která ve vás je, a jen se zaprodávat kvůli ostatním, kvůli systému nebo nějakému vnějšímu nastavení.

Karty vám pro tento rok radí, buďte odvážní, nebojte se. Snažte se zničit všechna pouta strachu a obav, která vás drží. Důvěřujte tomu, co cítíte, důvěřujte svému srdci, tomu kam vás vede. Nedělejte to, co vás nebaví, neplýtvejte svou drahocennou energií na něco, nebo někoho, kde, nebo s kým nechcete být. Ale využijte tuto energii pro sebe, pro své plány srdce, pro plány duše. Nestůjte na místě, nevyčkávejte, už je čas. Mějte odvahu, buďte smělí. Vše je vám k dispozici.

Panny

V tomto roce se mi zde pro vás ukazuje možnost napojení se na vyšší síly, napojení se na intuici, a vaše vnitřní vedení, díky němuž se můžete nechat svým životem vést. Je zde možnost více zcitlivět, více navnímat, uvědomit si více souvislostí a vidět věci ve vašem životě jasněji, proč se tak děje, co je správné atd. také zde vidím, že v tomto roce se vám může splnit nějaké tajné přání, nebo dlouhodobé přání, po kterém již delší dobu toužíte. Je tu vidět, že k vám přichází více možností a štěstí. Máte možnost se nechat od vesmíru navigovat, a věci by vám díky tomu mohly jít lehce od ruky. Je zde určité propojení s duchovním světem, které vám pomůže ve chvílích, které by se vám mohly zdát těžké a náročné. Je zde vidět nějaké štěstí ve změně, velká naděje, že díky nějaké změně, přijde něco, co by mohlo být přínosem. Vidím zde dokonce nějakou dvojitou změnu, proměnu, pro někoho stěhování. Tato změna, jako když by byla nějak osudem vedena, může jít o osudové změny. Mohou to být změny ve více oblastech. Je i možné, že tato změna v nějaké situaci, oblasti, nebude příjemná, může se jevit náročná, nepříjemná. I přes to, že to může být ke konci roku náročné, těžké, přijdou k vám možnosti jak si s tím poradit. Zdá se, že to může být i jakási náročnější zkouška, u které budete mít pocit, že vás blokuje, zastavuje, můžete být naštvaní. Celkově vás to povede do hlubin nitra, zapřemýšlet o věcech a situacích jinak. Možná, že budete mít pocit, že nevidíte dost daleko, že je pro vás vše zahalené, tato doba na konci roku opravdu může přinášet pocit nejistoty. Na druhou stranu vám to pomůže porozumět sami sobě, tomu jak vnímáte okolí a situace.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Možná, že budete změnou zahnáni do kouta právě proto, abyste začali smýšlet jinak, a více se postavili na svou stranu, sami za sebe, abyste dali přednost sobě, měli se více rádi, a udělali změnu v tom, jak jste dosud vyhodnocovali situace, kdy jste na první místo dávali práci, okolí, pomoc druhým a teprve až na konec sami sebe. To je potřeba změnit. Věci se dějí právě proto, abyste to pochopili. Buďte k sobě vlídní, milí, vžijte se do svého těla, do toho co pro vás všechno dělá, jak s ním nakládáte, jak nakládáte se svou duší, jak moc jste k sobě kritičtí a nároční, jaké si dáváte laťky, co ještě musíte zvládnout, abyste se cítili dobří. Přestaňte být precizní a nároční k sobě i druhým, snažte se povolit, uvolnit a vysílat k sobě víc lásky. Nesnažte se s druhými soutěžit, nebo se přepínat, zvolněte, dejte si oddych, nemusíte všechno zvládnout. Změňte své nastavení. Nebuďte uštvaní za živa, nesnažte se na druhé vyvíjet tlak, aby podávali větší výkony, takové jaké požadujete od sebe. Změňte toto nastavení. Žijte. Snažte se pro sebe udělat nějaké dobro, nadělte si nějakou relaxaci, hýčkejte se, změkčete vaše jednání s druhými.

I z jiných karet, které jsem zde vytáhla, mi přichází informace, že tohle pro vás bude rok změn, které ale pro vás ve finále budou mít velký význam, a velký přínos. Opět se mi zde ukazuje, že byste měli v tomto roce projít změnou, co se týká lásky k sobě, odvahy, odstranění blokád, které vás brzdili v posunu vpřed. Pro některé to může být změna ve vztahu, změna práce, změna bydliště, ale po většinou to jde ruku v ruce se změnou v nitru, kdy si něco musíte uvědomit pro váš posun dál. Je to rok, kdy budete zkoušet něco nového, možná že se vydáte za svými přáními. Měli byste přijmout výzvy, které k vám přicházejí.

Váhy

Pro váhy se mi na rok 2019 ukazuje, možnost nějaké změny, proměny, pro někoho změny zaměstnání, změny ve vztahu, stěhování, změny, nad kterou přemýšlí a dumají delší dobu. Tato změna jim přináší sice nejistotu, ale i možnost si o tom do hloubky popřemýšlet, a postavit se k tomu jak to chtějí. Je možné, že se to týká převážně žen, nebo ohledně nějaké ženy, spíše možnost nastavit si jinak mantinely co se týká žen, nebo citlivosti, vašeho přání, nebo určitého vnímání. Může jít převážně o vnitřní pochody a přeskládávání vašich postojů, možná i nějaké situace, které máte se starší ženou, možná s matkou, tyto vaše vnitřní pochody, postoje, se začnou měnit, čistit tento rok. Možná i vy jako matka, budete mít možnost nějaké věci vidět jinak, nebo se k nim postavit jinak. Je zde každopádně jakýsi apel na to, abyste prošli nějakou vnitřní, možná i vnější změnou, určitou prací na sobě, svlékli starou kůži a vešli do nového období. Je to podpořeno osudem, určitými karmickými osudovými situacemi, které vás ke změně přivedou. Na jednu stranu to může být náročné pro rodinu, nebo situace, které nastanou, se mohou odrazit nějak v rodině, v harmonii doma, či se bude řešit vyloženě nějaká situace doma, v rodině, v rodu, kdy je potřeba udělat tuto práci, tyto kroky, abyste se pohnuli dál. Myslím, že vás to vede k výsledku, kdy budete stát ve větší harmonii, vyváženosti, ve větším klidu, stabilitě.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Pozor na to, jak jednáte s druhými, abyste nepřecházeli do pýchy nebo ješitnosti, abyste nepokazili vztah mezi vámi a druhými ješitností. Je třeba vracet se k pokoře. Snažte se vnímat i své slabosti, a nedostatky. Snažte se naladit na laskavost a chápat druhé v jejich slabostech.

Další karta hovoří o změně, která vás má zjemnit, více zlidštit, více projevovat lásku k sobě a k druhým. Probudit z tvrdosti. Pro některé tu může být i doporučení odpustit někomu. Pustit něco ze svého života, něco co tížilo, a přivítat radost a lásku, nechat se jimi řídit. Opustit tíhu života. Nenoste v sobě staré křivdy.

Štíři

Pro štíry se mi na rok 2019 ukazuje nějaká hluboká proměna, ukončení nějaké záležitosti, která vás dlouho zatěžovala, která vám nesvědčila, která už pro vás nemá význam, a není nutné ji vláčet s sebou dál, nebo se tím zabývat. Může jít i o ukončení nějakého nefungujícího vztahu, práce, nebo i o velký, hluboký vnitřní proces, který ukončí nějaké vaše zažité postoje, pro vás již nepotřebné. Pro některé štíry je zde informace, že to vyřeší až nějaká nemoc, která vás zastaví, a díky které se dostanete k informacím, ať už ke zprávám z venku, nebo k informacím v sobě, kdy budete mít čas o všem přemýšlet. Vypadá to, že tento proces vám nastane hned v prvních měsících tohoto roku, a dál už přicházejí hezké karty, které říkají, že k vám začnou chodit podporující informace, zprávy, emaily, nebo nějaké nové vhodné smlouvy, dohody, možnosti. Otevřete jakoby nové dveře, nový směr ve vašem životě. Máte klíč v ruce, vypadá to, že se s touto odvahou vykročit dál, dostanete do určité stability, důvěry v sebe a v život. Vidím zde úspěch a štěstí, které vás doprovází až do konce roku, je zde nadšení, radost ze života, zkrátka, jako když by vám někdo po nějaké proměně, vlil novou krev do žil a vy jste plní optimismu a energie. Věci, které započnete, se budou dařit.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Možná, že v tomto roce budete mít možnost prozkoumat, jak jsou na tom vaše vztahy v rodině, nebo jak jste na tom se vztahem ke svému rodu, zda vás to někde svazuje, nebo kde jste se již poučili. Možná, že vás rodina nebo nějaké převzaté vzorce nutili do něčeho, co necítíte, že je pro vás vhodné. Zbavte se toho přežitku. Nemusíte být stejní jako vaši předci, nemusíte dělat vše, tak jak bylo zvykem v rodině, možná že si uvědomíte kolik převzatých vzorců z rodiny, a od rodičů máte, a které vás zatěžují, protože žijete v jiné době a jste jiným člověkem, svobodným a originálním. Nesnažte se stát v řadě, ale vystupte z ní a buďte autentičtí. Můžete mít nějaké zažité vzorce i ohledně financí, které vás zbytečně brzdí.

Máte zde možnost probudit svou intuici, uvolnit určité bloky i v sexuální oblasti, v první i v druhé čakře. Může vám to pomoci, k uvolnění se, ke zlepšení prosperity, bohatství. Vše co stagnuje, má tendenci se rozplynout, a vy nyní k tomu můžete dát souhlas, nebo pomoci tomu, následně vás to dovede k úspěchu, pocitu štěstí a radosti. Vše se děje ve váš prospěch.

 

Střelci

Pro střelce se v roce 2019 otevírá téma nahlédnutí do podvědomí, budou přicházet informace, které byly dlouho skryté ve vás, možná vám dojdou nějaké pravdy o vás, možná se vám budou ukazovat nějaké vaše obavy a strachy, tyto malá odhalení mají za účinek, jakoby dozrání, nebo docvaknutí něčeho. Možná uvidíte věci v jiném světle. Mohou se střídat obavy, strachy a s pocity úspěchu a poctami. Možná se vám nakonec odkryjí vaše pravé touhy srdce a duše. Budete se probírat situacemi, které jste dosud vnímali jako pravdivé, a nakonec z toho zbudou jen iluze a naopak, některé věci, o kterých byste si mysleli, že pro vás nemají žádnu cenu, hodnotu, budou pro vás nakonec cennými, a uvidíte to nakonec jasně a pravdivě. Jako když spadne opona. Pozor na deprese nebo litování se, snažte se získat ze sebe v tomto období více skrytých informací ze sebe. Tento rok na sobě můžete hodně vnitřně zapracovat a odhalit své nedostatky, a to co vás brzdí, aniž byste si to uvědomovali. Pro střelce v roce 2019 se mi tu ukazuje, jakoby až dvojitá síla, která je tu pro vás připravená, můžete v tomto roce v sobě objevit nebo dojít k sebedůvěře, ke své osobní moci, kdy ji už nebudete dávat do rukou druhých, ale budete pánem svého života vy. Budete to vy, kdo bude druhým podávat pomocnou ruku a možná, že se to od vás i bude požadovat. V negativním smyslu této karty se tady může objevovat nějaká závist, nebo matejnickost, žárlivost. Pozor na to. Zdá se mi ale, že sou vlastní vnitřní sílu, kterou objevíte nebo více vytáhnete na světlo, budete schopni používat i jako léčivou sílu sami pro sebe. Určitě by vám to mohlo zajistit mnoho hezkých, příjemných dnů v tomto roce. Zdá se, že léčení sebedůvěry a určité osobní síly, moci, vlivu, vám zajistí i nějaké pozitivní řešení s úřady, nebo s nějakou autoritou, kde jste dosud měli nějaký deficit nebo nevyrovnanost. Pro některé to může znamenat i nějaké ukončení pracovní činnosti. Nebo nějaké rázné řešení s autoritou v zaměstnání. V tom příjemnějším případě to může pro vás znamenat nějaké pracovní žně, sklizeň toho, co jste dávno zaseli.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

V tomto roce si můžete poléčit nějaký pocit odmítnutí, nejčastěji v blízkých vztazích, ať už z dřívější doby, z dětství, kdy se to táhne napříč časem jako velká bolestná rána v srdci, nebo i současný, či nedávný bolestný problém v partnerství. Můžete se díky tomu cítit nějak odříznutí, nebo jako když máte přerušené spojení se svým srdcem. Snažte se to léčit jakoby s motivací, udělat z toho přednost, nebo to berte jako svého pomocníka. Pozor na uzavřenost srdce, a podezíravost, snažte se podporovat důvěru k druhým lidem. Přemýšlejte, co vás odmítnutí naučilo.

Další karta vás upozorňuje na to, že máte možnost posílit své srdce, lásku a uzdravit své vztahy. Vnímejte vaši skutečnou vnitřní krásu, vnímejte i své okolí z jiného úhlu pohledu, obdivujte krásu kolem sebe, tu dokonalost.

Kozorozi

Pro vás kozorozi to bude hodně energický a rychlý rok. Ukazuje se mi tu pro vás i možnost úspěchů, a dosažení nějakých svých cílů. Máte možnost využít tu sílu, tu energii, která v tomto roce přichází jako podpora. Můžete mít pocit růstu, spokojenosti, velké radosti, zkrátka pozitivních událostí, může vás to optimisticky naladit. Pro kozorohy se mi zde ukazuje možnost podepsání nějakého dobrého, solidního dokumentu, nebo uzavření nějaké výhodné smlouvy. Možná, že i na úřadech budete mít šťastnou ruku. Zdá se mi, že můžete v tomto roce vyřizovat nějaké důležité dokumenty, nebo nějaké záležitosti po úřadech, a bude to pro vás nakonec přínosné. Řekla bych, že co tento rok rozběhnete, co se týká určitých podkladů, nebo základů tak to bude mít silný potenciál do budoucnosti, jako když byste založili dobré a pevné základy. Řekla bych, že i informace, které budete dostávat, budou solidní, a dobré. Také komunikace s druhými má šanci být na dobré úrovni. Zdá se mi, že o co se v tomto roce zasadíte, čemu se budete v pozitivním smyslu věnovat, to poroste, a bude se rozvíjet. Je možné, že si vykomunikujete lepší podmínky, nebo něco solidního, co vám přinese jistotu, a pocit bezpečí, i když to nemusí zprvu tak vypadat. Povede to k nějakému dobrému řešení, zdá se mi, že tento rok opravdu jako když je pro vás na nějaké startovací čáře, a vy máte možnost přát a vysnít si svou cestu dál, dát jí tvar a rozměr, udělat maximum, aby to šlapalo, a rozjelo se to v dalších letech, bez problémů. Vidím že je tu možnost úspěchu nějakých nových projektů, nebo něčeho, co jste si přáli. Pro některé může jít i o nějakou cestu do zahraničí, nebo plán nějaké cesty životní.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Ukazuje se mi zde karta, která říká, že v sobě nosíte nějaké vzorce, přesvědčení, nebo nějaké postoje, které vám vštípili vaši rodiče, předci, a je na čase si uvědomit, jaký to má vliv na váš život, a uzdravit to. Možná, že si vybíráte partnera jako byl váš otec, s jeho chybami, aniž byste si něco takového přáli. Možná, že jste nedostávali od rodičů nebo jednoho rodiče tolik lásky, jak byste chtěli a nyní se snažíte tohoto získat od partnera. Možná, že si partnera do jednoho svého rodiče projektujete. Zkuste si tohle uvědomit, a změnit to. Zkuste si projít odpuštěním, ohledně pocitu, že se s vámi v dětství špatně zacházelo, nebo i v předchozím partnerství.

Nepotlačujte to, co máte uvnitř, ale naopak projevte svoji vášeň a divokost, svoji hravost, nezůstávejte v nějaké škatulce, nebo v koutě, nenechávejte se omezovat, ale vzhůru do života, buďte kreativní a hraví.

Vodnáři

Pro vodnáře si mi zde ukazuje rok plný změn, nebo nějakých otřesů, rychlých akcí. Je možné, že to nebudou změny, nebo otřesy příjemné. Pro některé ale může jít o drobnosti, spíše nepříjemné hádky, nebo nějaké nečekané reakce, které mohou mít za následek nějaké hnutí věcí, nebo přeskupení stávající situace. Mohou zde být jízlivá a nepříjemná slova, nebo nějaká nelíbivá řešení mezi vícero lidmi, pozor na úskoky, lži a neupřímnost, mohla by se vám to ihned vrátit. Mohlo by to nějak podkopat vaši stabilitu a rovnováhu, a mohli byste být nějak uvrhnuti do určité formy samoty, nebo odříznutí, kde byste vnímaly spíše chlad a nepříjemno. Ale i tohle je pro vás určitý transformační proces, kdy v této samotě, nebo jakoby v určité formě zimního spánku, kdy budete jakoby na nějakou dobu někde schovaní, se bude utvářet proměna, léčivý proces. Nemusí být příjemný, pro někoho může být bolestivý, každopádně to bude ale rozloučení s tím minulým, co už k vám nepatří, ať už to bude navenek nebo uvnitř, ať už budou odcházet, nebo vy odpouštět nějaké blízké, nebo to bude váš vnitřní proces, kdy vy opustíte nějaké vaše postoje a programy. Každopádně to bude hodně poučné. Řekla bych, že vodnáři mohou být tento rok, docela zahnáni k určitému zvnitřnění se, nebo ke hloubavosti o životě, k prohloubení vnímání svého života, toho co se vám děje, možná že budete v tomto roce spíše pracovat někde pod povrchem, a přinese to své plody, které ale zatím nebudou vidět, ty se ukážou později.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

Karty naznačují, že pokud zažíváte stres, nebo deprese, radí vám, abyste dobře pečovali o své tělo, a o sebe, abyste se cítili jako v bavlnce opečovávání láskou a podporou. Vnímejte své tělo, co vám říká, jaké vysílá signály. Naslouchejte své vnitřní moudrosti. Odložte to, co vás trápí, a dopřejte si např. masáž, solnou koupel, nebo termální lázně. Pečujte o sebe. Zkuste se zaměřit na lásku a ne na nesoulad.

Ryby

Pro ryby se mi zde na rok 2019 ukazují nějaké změny, může jít spíše o změny vnější, i o nějaké stěhování, změny ve vztazích nebo i pracovní změny. Zkrátka pohyb někam jinam, ze zajetých kolejí. Do něčeho nového. Ukazuje se mi zde, že můžete mít osudem nadělený nějaký jiný, nový kolektiv lidí, novou skupinu lidí kolem sebe. Proměna okolí, lidí okolo vás, jako když by v tomto roce docházelo k nějaké čistce, kdy možná vy sami volíte, kdo se okolo vás bude a nebude pohybovat, s kým budete udržovat vztahy, nebo sám osud zavelí a ukončí někde spolupráci s vícero lidmi, a budete orientováni jinam. Pro některé to může být i proměna přátel, nebo někoho milého, ale jako když k vám nakonec i někdo nový a milý do života vstoupí, takže nemusíte mít obavy. Můžete být postaveni před nějakou osudovou křižovatku, kde se nějakou dobu budete trápit ohledně rozhodnutí, jak dál, nebo ohledně nějakých vztahů. Zdá se mi, že k vám v tomto roce po nějakém trápení, přichází nějaká pomoc od přítelkyně nějaké ženy. Možná, že nakonec upevníte nějaké pouto nebo přátelství se ženou, která se projeví ve vašem životě nějak osudově, důležitě pro vás. Otevřou se vám nějaké nové možnosti, skrze informace, nebo nějaké dokumenty, smlouvy, zprávy. Výsledek kam to vede, by pro vás měl být velmi pozitivní, je zde příjemná a slibná nová možnost kudy se budete moci ubírat. Někomu může přijít nějaká slibná nabídka práce, někdo může dostat nějakou příjemnou zprávu, která potěší, jiné ryby mohou dostat nějaké poděkování, zadostiučinění, nebo i vyznání lásky, pro některé nová láska, či flirt.  Zdá se mi, že tento rok bude pro ryby hodně v jemných ženských energiích, nebo bude nutné s těmito energiemi pracovat, jako např. naladit se na intuici, kreativitu, na svou citlivost. Nebo pracovat se ženami, nebo tento rok bude hodně o ženách ve vašem životě, ale i o vás, pokud jste žena.

Co si můžete v tomto roce poléčit, co řešit….

V tomto roce máte zjemnit, a vnímat více svou vnitřní krásu, ale i vnější, hýčkat se, pokud jste ženy, tak více jít do ženských energií, a pokud jste muži pracovat více se svou ženskou stránkou, se svou ženskou energií. Snažte se věci vnímat pozitivně, jakoby zářit zevnitř, protože starosti a negativita se odráží ve tváři a člověk vypadá hned jinak. Člověk, který dokáže zpracovat své negativní myšlenky, na pozitivní, hned jinak vyzařuje, a je to vidět i navenek. Snažte se dávat svou energii sobě, přemýšlejte, jestli svou drahocennou energii, nerozdáváte na počkání, aniž by se vám něco z vaší energie vracelo zpět. Snažte se zbavit se strachu a obav, které vám přidělávají jen vrásky. Změňte myšlenky, pokud zaregistrujete, že jsou negativní a že ve vás podporují obavy a úzkost. Řiďte se svým srdcem.

 

ROK 2018

 

BERAN

Partnerství…

V partnerství se mi zde ukazuje, že máte vede sebe někoho, nebo ten někdo teprve přijde, kdo je pro vás tím pravým, kdo se projevuje zdravě, nelpí…. v tomto vztahu není neupřímnost, ale naopak jde tu o to, že jste k sobě velmi upřímní, a je to velmi přínosné, umíte jeden druhému říct to, co vnitřně opravdu chcete, co si představujete, nelpíte na druhém. Možná, že vás tento partner učí právě takovému zdravému vztahu, abyste byli v lásce, ale zároveň se cítili svobodní, bez nátlaku a požadavků. Může se zde pak plně projevit láska, otevřít se srdce, bez obavy ze zranění. Jde o to vážit si sama sebe, vážit si druhého a života obecně, být vděční za to co se děje, co je. Netrápit se nedostatky.

Duše….

Vaše duše je z nějakého důvodu sevřená ve strachu. Snažte se najít, co tento strach způsobuje, z čeho máte strach, obavy. Přemýšlejte o tom, ponořte se do toho, projděte tím strachem, přijměte ho, možná je to jen malé dítě ve vás, které se něčeho bojí, možná nějaký pocit z dětství, který jste nezpracovali a jde to s vámi jako velká koule u nohy, až do dospělosti. Pracujte se svými strachy. Když zjistíte, co přesně vám nahání strach, máte už z poloviny vyhráno. Co se vám jako obava stále opakuje, na tom je třeba nejvíce pracovat. Jako další vzkaz od duše je zde karta síly, je možné, že vaši částečnou vnitřní sílu blokuje právě strach a uvolněním tohoto strachu dokážete opět přijmout celou svou sílu, do svého současného života.

Zdraví…

Pozor na běžné dětské nemoci, potíže s horními cesty dýchacími, horečkami. A také je zde oslabená oblast zad, a kostrče. V případě nemoci je tady ale možnost rychlého uzdravení.

Práce….

Zde se m ukazují nějaké stresy, a starosti, potíže, které se mohou projevit mezi lidmi, kolegy, jako například nějaké drby, klepy. Můžete mít také starosti o to, jak se vyvine nějaká situace v práci, která vám nedá nějak spát, možná si z toho ale děláte příliš velké starosti, nemusí to být tak, jak si myslíte. Může to jít v práci nakonec cestou změny, která může být překvapivá, ale vlastně bude vhodná a dobrá. Ta změna může přinést dobré vyhlídky, a své ovoce. Nakonec se zde můžete cítit dobře, a jistě. Může být zde pro vás důležitý nějaký muž, nebo partner, člověk, nebo který je ve vedení.

Možná, že v práci nakonec díky nějaké situaci přehodnotíte to, co bylo dosud po pracovní stránce důležité, a uvidíte to v jiném světle, může to být nějaký pomalejší proces uvědomování si něčeho, srovnávání si svých priorit. Můžete se v práci na nějakou dobu cítit nějak osamoceni, nebo v izolaci, ale bude to pro vaše dobro.

Smysl života….

Zdá se, jako byste byli voláni k nějakému učení, doučování, nebo studiu, k doplnění znalostí. Můžete projít obdobím, kdy vy sami se máte nějak vzdělávat, abyste mohli dále podávat informace jiným lidem, zprostředkovávat toto učivo dále.

Pro některé berany, je zde další vzkaz, že by měli pracovat více se svým tělem, více poznávat své tělo, nebo zapojit do života, více se s ním přes stravu, pocity a cvičení propojit. Může to být vzkaz pro berany, kteří si přejí pracovat jako maséři, nebo fyzioterapeuti, či pracovat jinak s druhými lidmi, a to může být pro ně vzkaz, učit se tomu, vzdělávat se, a pracovat tímto směrem, jít za svým přáním.

BÝK

Partnerství…

Je možné, že ve vztahu toho druhého nějak omezujete, nebo nechcete, aby ten druhý byl svobodný, je ale dobré, abyste se oba ve vztahu cítili svobodní, nelpěli na nějakých starých vzorcích, naučených, ale volili svobodu, a volnost ve vztahu, v tom, že si půjdete každý po svém, když to zrovna oba tak cítíte, půjdete do společnosti, nebo za nějakým koníčkem, s důvěrou v toho druhého, s důvěrou v lásku ve vztahu, beze strachů. Zkuste se spíše zaměřit na sebe, proč se cítíte ve vztahu tak, jak se cítíte, nehledejte chybu u druhých, je to ve vás. Tam je něco co je potřeba změnit.

Duše….

Karty ukazují, že vaše nitro je plné hněvu, na něco, někoho, kvůli něčemu, někomu. Jako když byste přisuzovali chybu jiným, druhým. Možná, že když se zlobíte na chyby druhých na jejich nedokonalost, je to situace, kdy se vlastně zlobíte na svou nedokonalost, na své chyby, možná že se v něčem snažíte být tak dokonalí, a požadujete to i od ostatních, ale nejde to. Je dobré si uvědomit, co vás vždy nahněvá, co je spouštěčem, a proč tomu tak je. Jako druhá karta sem přišla po vás protipól této karty, a to je dobrá nálada, je zde tedy jasně vidět, snaha vaší duše o to, abyste se dívali na svět ne přes hněv a nesouhlas s ostatními, nebo hněv, který je směřován k sobě, ale naopak máte najít v sobě radost a dobrou náladu, s tou se obracet na svět, na lidi, směrem k sobě. Naučit se pracovat s emocemi, jde to změnit, jde to obrátit. Nemusíte působit jako bručouni, kterým všechno vadí, nebo kteří ubližují sami sobě, kteří si svůj hněv schovávají v sobě. Zkuste se povznést nad to, co byste chtěli, aby bylo podle vás, ale uznejte že všichni dělají chyby, a počítejte s tím, že se nemusí dařit mít vše, jak potřebujete, jděte do toho s dobrou náladou.

Zdraví…

Celkově bych řekla, že vaše zdraví bude v tomto roce dobré, stabilní. Mohou se vyskytnout pouze přechodné nemoci, jako jsou virózy, chřipky, nebo zvýšené teploty.

Práce….

Zdá se mi, že se dozvíte nějakou informaci, od šéfa, nebo někoho kdo je postavením výše než vy, nebo kdo je nějak více autoritativní. Může jít i o nějakého muže, nebo ženu, která používá spíše mužskou energii, vyznačuje se spíše přemýšlením, analytičností než citlivostí a intuicí. Zdá se, že ta zpráva, nebo informace se může týkat něčeho, co bylo dosud tabu, nebo tajnosti. Je možné, že půjde o nějakou informaci ohledně smlouvy, dohody. Zdá se mi, že celkově by to mohlo přivodit nějakou komplikovanější situaci, nebo problémy, zápletku. Může se zde i projevit nějaká nepříjemná žena, s nesouhlasem.

Smysl života….

Pro býky je zde informace, že by mohli nějak vzdělávat, nebo učit druhé, hlavně mladé lidi, děti, nebo ukazovat směr dětem. Můžete mladým lidem nebo dětem, něco kvalitního předat.

Také je zde informace, že byste mohli okolo sebe a směrem k druhým šířit světlo a lásku, že je to velmi důležité, práce s láskou, projev lásky, a vřelosti k druhým.

Zdá se, že se pro některé z vás na pracovním poli může projevit něco rychleji, než jste čekali, nebo než jste si mysleli, že se uskuteční. Může jít o nějaký posun, nebo možnost, kterou jste ještě ani nepromysleli, a už tu je. Může jít o nějaké vesměs pozitivní zvraty a změny.

BLÍŽENCI

Partnerství…

Možná, že v partnerství máte neustále jiné představy, a sny, než ten druhý, možná jsou také vaše iluze tím, co vám nakonec dělá ve vztahu problémy. Možná by bylo dobré dívat se na partnera úplně jinak, než jak jste byli zvyklí. Brát ho takového jaký je, i s chybami. Nemalovat si něco jinak, nebo neplánovat s něco jak byste to chtěli. Brát ho takového jaký je, se vším všudy. Možná, že něco stále přehlížíte, děláte že to nevidíte, a pak jste z toho rozčarovaní, a nemůžete se pohnout z místa. Máte pocit, že stagnujete, že se nic nevyvíjí, že to chřadne. Ale je to jen ve vašem vnímání, je potřeba tenhle váš postoj a vnímání změnit. Zdá se, že se neumíte plně radovat z toho, co v partnerství máte. Máte nějaký zažitý koncept, představu, a když se vám do toho partner nevejde, tak je to podle vás špatně. Zkuste vykročit sami, bez lpění na druhém, bez lpění na tom, jak to má a nemá být.

Tento partner vás přišel něco naučit, je to učení o tom, abyste se dívali do svého srdce, abyste pochopili, že není dobré opakovat zažité vzorce chování, nebo postoje. Že je dobré spojit se, se svým srdcem, začít se mít ráda, nelpět na tom druhém, ale snažit se pochopit sama sebe. Je potřeba vyvážit cit a rozum. Možná věci vidíte jen skrze rozum a mysl, ale vůbec ne skrze lásku, skrze srdce. A hlavně je zde vzkaz, že přehlížíte sami sebe. Poutáte se pouze na partnera, ale ten vám nemůže dát vše, jste to vy, kdo si musíte uzdravit své srdce. Vy sami.

Duše….

Karty ukazují, že vaše nitro je plné hněvu, na něco, někoho, kvůli něčemu, někomu. Jako když byste přisuzovali chybu jiným, druhým. Možná, že když se zlobíte na chyby druhých na jejich nedokonalost, je to situace, kdy se vlastně zlobíte na svou nedokonalost, na své chyby, možná že se v něčem snažíte být tak dokonalí, a požadujete to i od ostatních, ale nejde to. Je dobré si uvědomit, co vás vždy nahněvá, co je spouštěčem, a proč tomu tak je.

Také se mi zde ukazuje, že je tu u některých problém s tím, že se snažíte poučovat druhé, kárat, nebo na nich vidíte chyby. Snažíte se je měnit. Ale je to vlastně vzkaz od duše pro vás, že změna by měla nastat u vás. Je tu vlastně vzkaz, že někteří by mohli propadat pýše, pokud by s tím nepracovali. Snažte si srovnat v sobě věci, o kterých víte, že byste na nich měli pracovat, nevyhýbejte se tomu a začněte.

Zdraví…

Pro blížence se mi zde ukazuje možnost oslabení rozmnožovacích orgánů. Problémy s nimi. Je možné, že se zde může něco opravdu silně projevit, nebo vás potrápit. Někteří blíženci zde mohou mít problém s trávením, žaludkem, ale jako když by to všechno mělo spojitost s vašimi nervy, s tím jak prožíváte nějaké stresující situace.

Práce….

V pracovní oblasti zde vidím nějaké starosti, ale je možné, že na to budete mít nějaký svůj názor, který je moudrý. Zdá se, že to je pro vás ukazatel, kterým se máte dát, je možné, že i přesto, že můžete mít nějaké obavy, vnitřně víte co je pro vás dobré, a necháváte se vést svým srdcem. A to vás vede směrem k tomu, kde budete zažívat úspěch, radost a propojení. Zdá se, že vám se v tomto roce bude velmi dařit, i přes prvotní problémy, nebojte se ničeho, všechno se upraví. Nechte se prostě vést svým srdcem.

Pozor na zbrklost a rychlost, buďte spíše trpěliví. Možná, že jdete za něčím, co nemá obdoby, mnozí vás nechápou, proč jste se vydali zrovna takto, a tudy, nebo proč děláte tyto kroky, ale vám se to podaří. Podaří se vám zariskovat a jít za tím co cítíte, a přijde odměna.

Smysl života….

V tomto období, jako když se po vás chce studovat něco, kam vás to táhne. Může jít o nějaké učení, kurz, ale i o nějaké čtení zajímavých knih, ze kterých se něco dozvíte, něco co je pro váš posun dál důležité. Zdá se, že ohledně vaší práce, nebo toho co byste v životě mohli či měli dělat, máte více možností na výběr, je zde více cest, kterými se můžete ubírat, žádná není pro vás horší či lepší. Vybrat si můžete podle znamení, které se k vám dostávají, nebo podle toho, kam vás táhne vaše srdce. Také je zde pro některé blížence vzkaz, že máte možnost být vůdcem v určité situaci, nebo v pracovní sféře. Můžete udělat nějaké jiné kroky, nebo nápravy, které jste si říkali, že by byli vhodné udělat, ale nebyli jste zatím v této možné vůdčí pozici.

RAK

Partnerství…

Tento partner vás přišel něco naučit, je to učení o tom, abyste se dívali do svého srdce, abyste pochopili, že není dobré opakovat zažité vzorce chování, nebo postoje. Že je dobré spojit se, se svým srdcem, začít se mít ráda, nelpět na tom druhém, ale snažit se pochopit sama sebe. Je potřeba vyvážit cit a rozum. Možná věci vidíte jen skrze rozum a mysl, ale vůbec ne skrze lásku, skrze srdce. A hlavně je zde vzkaz, že přehlížíte sami sebe. Poutáte se pouze na partnera, ale ten vám nemůže dát vše, jste to vy, kdo si musíte uzdravit své srdce. Vy sami.

Je možné, že hodně ve vztahu lpíte na svých představách, zaobíráte se drobnostmi, a zbytečnými nepříjemnostmi. Řešíte věci, které byste řešit neměli, jen abyste se nemuseli dotknout toho co je potřeba pravdu vyřešit. Nepotřebujete, aby vás partner uznával, nebo aby vám ukazoval, že jste v něčem dobrá. Tohle musíte dát sobě vy sami. Pokud se budete cítit dost dobrá sama pro sebe, už nebudete potřebovat uznání z venku, a nakonec přijde. Protože všechno je to jen o vás, a vašem vztahu sama k sobě. Když uzdravíte to, jak se sama vidíte, svůj vztah k sobě, zjistíte že máte vlastně krásný a hluboký vztah s partnerem, kde nepotřebujete lpět nebo nepotřebujete nějaké ujištování.

Duše….

Vaše duše vám sděluje, že se nemáte upínat na druhé, lpět na nich, viset na partnerovi, ale snažit se vytvořit partnerství sama se sebou, umět se o sebe opřít, vnímat se jako důležitý článek pro sebe sama. Možná, že na sebe stále zapomínáte, chcete změnu, ale nejdete do sebe. Žijte víc pro sebe, snažte se užívat si život, nebuďte tu jen pro partnera. Nedívejte se jen na partnera, ale vnímejte i sebe, objevujte to, co chcete uvnitř vy sama. Možná, že tím dáte více prostoru partnerovi, najednou o vás bude větší zájem, protože budete pro sebe více důležitá, vaše nitro se bude moci projevit.

Také se mi zde ukazuje, že je tu u některých problém s tím, že se snažíte poučovat druhé, kárat, nebo na nich vidíte chyby. Snažíte se je měnit. Ale je to vlastně vzkaz od duše pro vás, že změna by měla nastat u vás. Je tu vlastně vzkaz, že někteří by mohli propadat pýše, pokud by s tím nepracovali. Snažte si srovnat v sobě věci, o kterých víte, že byste na nich měli pracovat, nevyhýbejte se tomu a začněte.

Zdraví…

Ukazuje se zde problém s nervy a také tlakem. Někteří mohou mít potíže s padáním vlasů. Pozor na problémy s močovým měchýřem a žlučníkem. Jinak je zde také karta, která hovoří o tom, že máte v sobě opravdu silného vnitřního léčitele, a pokud byste sami chtěli, dokázali byste si svůj problém srovnat sami, a prakticky bez léků.

Práce….

Karty mi zde ukazují, že se tady může v pracovní oblasti projevit nějaká obava ohledně konce, ohledně něčeho co se vám nemusí líbit, co by pro vás mohlo znamenat nepříjemnost. Zdá se mi, že k vám, ale v tomto stresovém období promlouvá vaše duše, nebo váš vnitřní rádce, moudrost, která vás uklidňuje, že se děje vše, tak jak se dít má. A že vše nakonec bude dobré. Zdá se mi, že se všechno vyjasní, a dokonce se situace může poskládat tak, jak jste si přáli, nebo jak je pro vás příznivé. Také jako když za vámi stojí někdo, kdo vám nějak může pomoci, může to být nějaký váš průvodce, pomocník, anděl, ale i nějaký muž, který má na starosti pracovní oblast, kde jste. Může jít o někoho, kdo vám pomůže, kdo bude stát při vás.

Pozor ale na ženu, která zde má také hlavní slovo, může být nepříjemná, kritická, neochotná a arogantní. Nemusí vám to vůbec ulehčovat, může být vůči vám nějak zaujatá.

Smysl života….

Zdá se, jako byste byli voláni k nějakému učení, doučování, nebo studiu, k doplnění znalostí. Můžete projít obdobím, kdy vy sami se máte nějak vzdělávat, abyste mohli dále podávat informace jiným lidem, zprostředkovávat toto učivo dále.

Jiní raci mohou mít vlohy k tomu, pracovat se zvířaty, možná že vaše duše touží o tom, spojit se více se zvířaty, jste citliví a dokážete jim na jisté úrovni rozumět, víte co potřebují.

 

LEV

Partnerství…

Pro některé lvy, přijde v partnerství doba jejich zrání, chce se po nich, aby pochopili svoji hodnotu. Možná, že se v partnerství cítí trošku osamoceně, jako poustevníci, ale někteří lvi naopak do svého nitra mohou sami utíkat. Měli byste si uvědomit všechny své chyby, které jste v partnerství vždy opakovali, co vám to říká? Co je tedy potřeba změnit. Nic se nesnažte uspěchat, nechte si na prohlédnutí více času. Je důležité podívat se do svých pocitů, vnitřních prožitků. Je dobré si svou samotu v tomto období pěstovat, buď se sami oddávat vnitřní introspekci, pokud partnera máte, a pokud momentálně není, pak se nesnažit za každou cenu partnera hledat. Je důležité naučit se žít se sebou, a poznat sebe i zevnitř. Naučit se mít respekt k sobě, důvěru, a úctu. Vážit si sami sebe, nenechávat se strhávat ostatními. Stát si za svými názory a postoji, důvěřovat svému srdci. Pro některé lvy může být letošní rok tedy o samotě, o hledání sama sebe. O hledání pravdy uvnitř sebe.

Nenechávejte se svazovat druhými, a ani vy sami partnera nesvazujte.

Duše….

Karty zde říkají, že vaše duše vám přináší tento rok velkou odvahu, a určité příležitosti, kterých byste se měli chopit. Je potřeba přestat žít ve starých vzorcích a v tom přežitém, co vám již neslouží. Duše volá, vykroč! Možná je něco, co stále zvažujete, obáváte se, a nevíte, jestli je to pro vás vhodné, určitě je to vhodné, jinak byste o tom nepřemýšleli, nenapadlo by vás to, je to informace, která je od duše. Jděte, nebojte se. Buďte samostatní, a odvážní. Uskutečněte něco, o čem už delší dobu přemýšlíte. Možná, že vás čekají velké změny, ale neobávejte se jich. Je to pro vás rok změn, příležitostí a odvahy.

Zdraví…

Pozor si dejte na dětské nemoci, potrápit by vás mohly angíny, mandle, nebo problémy s ušima, také někteří lvi, pozor na nervy, tlak a křečové žíly.

Práce….

Pro některé lvy, se zde ukazuje nějaká rychlá akce, možná až nečekaná, může zde být problém s nadřízeným, nějaké problémy skrze ego, nepoddajnost, tvrdohlavost, naštvanost, může se zde objevit nějaký nepříjemný muž. Je ale také důležité umět rychle z takových situací vybruslit. Umět rychle reagovat, a také se umět bránit, být asertivní. Možná, že se v tomto roce naučíte na základě nějakých zkušeností zastat se sami sebe, a více si věřit, umět se prosadit, a také být trošku více ráznější. Pozor ale na ego.

Pozor ať nepromarníte nějakou příležitost, a ať nejste příliš tvrdí a bez citů. Můžete se zacílit na svůj životní cíl, určit si jakým směrem se budete ubírat.

Smysl života….

Pro některé lvy, je dobré něco začít studovat, vzdělávat se, něčemu se přiučit, hlavně ti, kteří se něčemu velmi vyhýbali. Pro jiné lvy je smyslem života přinášet světlo, lásku a radost druhým. Můžete dokonce zjistit, že máte v sobě krásnou léčivou energii, se kterou můžete pracovat. Je možné, že ve spojení s krystaly a drahými kameny, to bude to pravé ořechové. Můžete pracovat zatím jen sami se sebou a učit se tomu, rozvíjet to.

 

PANNA

Partnerství…

Vše co se v partnerství děje, to špatné i dobré byste měli vítat, naučit se to, že všechno je pro vás to pravé, a že se to děje z nějakého důvodu. Můžete být tento rok nějak více zaměření na to, že partner je v něčem špatný, nebo se vám na něm něco nebude zdát, líbit. Ale není to o něm, je to o vás. Zkuste se dívat na své chyby, možná že to co vidíte u partnera, je jen nějaké vaše zrcadlo, nebo projekce. Nemusíte se vehementně snažit o přízeň partnera, ale snažit se vystačit si sami se sebou, nakonec zjistíte, nebo objevíte něco o sobě. Možná, že to co na partnerovi vyžadujete, je vzorcem, které jste převzali v dětství, od rodičů. Zkuste se na to dívat jinak. Nelpěte na tom druhém, zkuste být svobodní, využít situace, kdy máte pocit, že o vás momentálně nestojí a jít si za svými koníčky. Nechte ho žít svobodně. Není potřeba, být ve vztahu svázaní, je dobré, aby se ve vztahu dalo dýchat. Aby ve vztahu nebylo omezování. Je za omezováním partnera váš strach? Nebo naučený vzorec chování? Ale ani vy se partnerem nenechávejte svazovat.

Duše….

Vaše duše vám ukazuje hněv, který v sobě máte, možná že se spouští něco, co vám ukazuje, že takhle už dál ne, že by bylo dobré věci řešit jinak. Je třeba se naučit nezlobit se na druhé, kteří se chovají jinak, nebo dělají nějaké chyby. Zkuste vypozorovat, proč tento hněv v sobě máte, co váš hněv spouští, co stačí k tomu, abyste byli nepříjemní a výbušní? Na koho se vlastně zlobíte? Není to vzorec z dětství? Proč to nezměnit? A chcete změnu? Nebo vám to takhle vyhovuje?

Zdá se, že je pro vás velmi vhodné používat vodu, čistou vodu hodně pít, koupat se, sprchovat se, pracovat s vodou, kdy ji poprosíte, aby odnesla vaše zažité vzorce a různé negativní situace, vaše nesprávné postoje, které byste chtěli změnit. Voda, kterou budete pít, vás může čistit zevnitř. Díky vodě můžete zchladit svůj žár, a zharmonizovat to, co je ve vás rozladěné.

Zdraví…

Některé panny pozor na játra, žlučník, močový měchýř. Jiné zase na plíce, dýchací ústrojí a hrudník. Také je dobré se v zimních měsících teple oblékat, hrozí časté nachlazení.

Práce….

Zde se mi ukazuje, že byste v práci příští rok mohli poznat nějakou novou kolegyni- mladší, možná že pro některé zde může i zajiskřit. Některé mladší ročníky mohou využít situace a zajistit si tak citový vztah, který by mohl přinášet i pohodu, a dlouhodobou stabilitu. Jiné panny mají v pracovní oblasti nějaké nové příležitosti, možná i pomocnou ruku od nějaké ženy, a všechny situace by se jim mohly docela dařit, nebo obracet k jejich výhodě.

Pozor, abyste v práci příliš nekritizovali a nevynášeli zbrklé soudy nahlas, mohlo by se to obrátit proti vám.

Smysl života…

Vaším smyslem života může být předávání nějakých mouder druhým, a to hlavně slovem a písmem. Možná, že někteří lidé od vás rádi uslyší co je pro ně vhodné, máte na to vlohy, odhadnout co je pro druhé dobré. Máte určitý senzor. Sdělujte to ale s mírou a diplomaticky. Zdá se, že pro některé panny, co toto čtou, je pro ně nejvíce především rodina, a za tím by si měli jít. Máte důležitou úlohu v rodině, mezi členy rodiny. Pokud jsou v rodině nějaké nesrovnalosti, nebo dohady, buďte vy první, kdo jim odpustí a otevře náruč.

 

VÁHY

Partnerství…

Pro váhy je zde informace, že mohou opakovat chyby, jako jejich matka, mohou mít okoukané a naučené chování v nějakých situacích ve vztahu s partnerem. Je potřeba se od toho oprostit a být sami sebou. Je dobré chápat, že máte vládnout svému životu, a ne životu druhých. Naučit se neřešit věci za druhé lidi, za partnera, za děti. Každý má svou cestu, zaměřte se na tu svou. I dobře míněná rada, nemusí být pro druhé to pravé. Věnujte větší nebo výraznou část pozornosti sobě. Respektujte cestu druhého.

Také je zde informace, že se nemáte zaobírat maličkostmi, ale snažit se mít nadhled. Možná, že máte pocit, že je partner nezodpovědný, nebo stále máte tendence někoho umravňovat, ale není to dobré. Zkuste se zaměřit na to, co vám to ukazuje, možná že máte být více svobodní, a bez zbytečného stresu si užívat život, nebrat to tak vážně, možná je to ukazatel pro vás, jak se vlastně vy nechováte a je to škoda. Opatrnost je na místě, ale je dobré si umět život užít.

Duše….

Přichází k vám učení skrze intuici, skrze jiné myšlení, přichází k vám nové možnosti učení. Možná, že v tomto období budete řešit téma vděčnosti. Můžete pochopit, za co všechno je možné být vděčný. Vaše duše vám chce sdělit, že štěstí je v přírodě, v tom co je okolo zadarmo. Co se samo nabízí. Možná, že v tomto roce vás bude duše táhnout spíše do samoty, nebo uvědomování si určitých priorit, bez zbytečných okras, povede vás to k tomu ryzímu a pravému. Možná, že se po vás chce naučit se spojovat se přírodou, která vám dokáže velmi pomoci, sejmout trápení, a vyčistit se od negativních energií.

A opět informace, která říká, abyste neměnili druhé lidi, nýbrž sebe.

Zdraví…

Dávejte pozor na své kosti, zlomeniny, nebo vymknuté kotníky, klouby, je dobré postarat se o výživu pro kosti a klouby. Zkrátka ukazuje se mi tu slabší pohybový aparát. Snažte se být v dobré kondici. Hlídejte si také své nervy, a vysoký krevní tlak.

Práce….

Zde se mi ukazuje, že byste mohli zažít nějaké nové situace, v pracovní sféře by se mohly objevit nějaké novoty. Možná i noví lidé, spolupracovníci, nebo celková obměna kolegů, ale i váš přestup jinam, do jiného odvětví, oboru, nebo jen do jiného oddělení, kde právě jiný kolektiv lidí bude. Nemusí to být ale zrovna pozitivní, můžete v tom vidět mnoho negativních rysů, nebo vás může ochromit nějaká nejistota, ohledně změny. Pro některé váhy, nakonec nemusí být změna negativní, ale kolegové, spolupracovníci by nemuseli vytvářet zrovna dobrou atmosféru, a něco by se jim nemuselo líbit. Je možné, že na pracovním poli půjde spíše o nejistotu, obavy, a kritiku stavu. Je zde pro vás informace, že byste měl věřit, důvěřovat, že se vše k dobrému obrátí a sami k tomu přispívat tím, že budete kolem sebe šířit lásku a vřelost.

Ukazuje se zde ale tendence pracovat aktivně a mít snahu o komunikaci, která padne na úrodnou půdu, takže nic není ztraceno, všechno je to o komunikaci a snaze, něco vyřešit. Je zde i ochota učit se novým věcem, a určitá zralost, a zdatnost zvládnout to.

Smysl života….

Je možné, že ve vás dřímá nějaký komunikační talent, možná máte lidem sdělit nějakou svou pravdu, nebo napsat hezkou povídku, knihu, či něco co druhé nadchne. Může jít klidně i o sepsání kuchařky, nějakého návodu, zkrátka něco, co by druhým mohlo ušetřit čas, nebo přinést něco dobrého. Zdá se mi, že zde máte možnost zúročit vaše spisovatelské dovednosti, nebo nějaký váš tvůrčí projev.

 

ŠTÍR

Partnerství…

Je zde informace, o vašem duchovním partnerovi, který se možná již objevil nebo se teprve objeví ve vaší blízkosti. Je to člověk, který ví, co chce, je to někdo, který nemusí nikomu nic dokazovat, umí dát jasně najevo své city a lásku. Umí projevit skutečnou lásku. Můžete spolu zažít čistý vztah, bez nalhávání, masek a různých pout. Možná, že vás tento partner přišel uzdravit, vyléčit vás. Bude záležet na vás, jak se k tomu postavíte, zda si zvolíte vyléčení nebo jiný vztah, kde se ještě něco řeší a učí.

Duše….

Je zde informace, že i to co se vám zdá náročné a těžké, je spravedlivé a má to své místo ve vašem životě. Vše co se děje, je následek vašich činů. Vaše duše vám říká, abyste si více uvědomovali tyto následky svých činů, přemýšleli o tom, co se děje. Nespoléhejte na druhé, ale na sebe. Karty říkají, že tady jde o vesmírný řád, který je stejný pro všechny, je důležité na to myslet. Buďte více zodpovědní, neočekávejte od druhých, že něco za vás udělají, vše máte ve svých rukách vy. Nechte se vést intuicí, nepodléhejte radám druhých. Více chápejte to, co se děje, více vnímejte proč se to děje. Nesnažte se vídat problémy pouze v druhých.

Zdraví…

Ohledně zdravíčka dávejte pozor na ledviny a močové cesty, zkrátka na práci s vodou v těle, je dobré vyvarovat se alkoholu. Také se mi zde pro některé štíry ukazují potíže se střevy, je dobré udělat si nějakou očistu střev.

Práce….

V oblasti práce se tady může objevit nějaká nová příležitost, nové možnosti, dokonce nějak dvojité, nebo dvě možnosti najednou. Může tady jít o nějakou novou společnost, nové kolegy, milé a příjemné, spíše mladší. Celkově bych to viděla ale jako pozitivní zprávy, které přinášejí novinky, novoty do práce, možná i nějakou oblast učení v práci.

V pracovní oblasti se může také objevit doba, kdy se budete cítit spokojeni s prací, budete zde vnímat smysl této práce pro vás. Můžete se cítit uspokojení a docela i úspěšní. Pokud se budete setkávat s novými lidmi, pak to pro vás bude také jisté obohacení.

Smysl života….

Máte v sobě umělecké sklony, dřímá ve vás nějaký tvůrčí talent, můžete ho nechat projevit, tím že podpoříte to, co vás baví, co vytváříte, možná si jen tak malujete, vytváříte nějaké dekorace, vytváříte nějaké ruční práce, nebo se pouštíte jako samouk do něčeho náročnějšího. A určitě to dělejte dál, možná si objednejte nějaký kurz na zdokonalení se v něčem, nebo v pokračování toho co již děláte. Je to pro vás velmi pozitivní činnost, která vás harmonizuje.

Také je zde informace, že do vašeho smyslu života patří také ochrana druhých lidí, nebo dodržování spravedlnosti.

 

STŘELEC

Partnerství…

Zdá se, že jste ve vztazích, nebo ve vztahu s partnerem hodně rázní a nesmlouvaví. Možná, že se necháváte unášet spravedlností v sobě, kdy druhé víceméně odsuzujete za něco, co udělali špatně. Možná, že přehnaně soudíte, možná že jste se dostali do role soudce, a myslíte si, že máte v tomhle pravdu. Je to možné, ale i tak, byste měli být shovívavější, protože v kůži druhých nejste, nevíte, co je k tomu vede. Spíš byste se měli zaměřit na to, co k této kritice vede vás. Možná, že se snažíte nastolit nějakou rovnováhu a spravedlnost, někdy to ale takto nejde. Je dobré se opět snažit dostat do bodu, kdy jste oba sami sebou, a vnímat, chápat se i s chybami. Zkuste se zamyslet nad tím, že to co se vám na druhých nelíbí, můžete mít v sobě také, ale nějak potlačené, a důležité je srovnat si to v sobě.

Zkuste se spíše zaměřit na sebe, proč se cítíte ve vztahu tak, jak se cítíte, nehledejte chybu u druhých, je to ve vás. Tam je něco, co je potřeba změnit.        

Duše….

Vaše duše touží po přerodu, po tom abyste na svém přerodu zapracovali. Může to být náročné, ale přinese to obrovské plody. Je zde apel na to, rozvíjet sebe sama. Řídit se tím co cítíte v srdci. Dostali jste do vínku hodně síly a vytrvalosti, určitě to zvládnete. Možná, že svoji cestu dávno znáte, a víte kudy se ubírat, ti co stále neví v mysli, tak věřte, že vaše srdce ví stoprocentně, a bylo by dobré nechat se jím řídit.

Pro některé střelce, je zde informace, že vám velmi může na vaší cestě pomoci hudba, může vám otevřít nějaké poznání. Může vás dostat na jinou cestu, tam kde být máte, nebo vás může jinak naladit, tak jak je pro vás vhodné. Řeč je o hudbě, která je harmonická, která hladí, možná i vhodná k meditaci, která ve vás vzbuzuje láskyplné emoce.

Zdraví…

V tomto roce dávejte pozor na svoje horní končetiny, jinak to vypadá, že můžete mít potíže s nervy a krevním tlakem, takže se spíše snažte být v klidu, a v harmonii. Pozor na vyčerpání, a na problémy, které se pojí spíše s duší, neboli že vaše duše potřebuje vaši podporu, snahu jít tou správnou cestou, jinak může přijít problém s depresí.

Práce….

Zde se mi ukazuje nějaká překvapivá událost, něco co může být spojené s nestabilitou, ohledně pocitů v práci, nebo i s financemi. Může se zde projevovat nějaký muž, autorita, vedoucí, nadřízený, který může mít vliv na vaše finance, může se zde projevit nějak výrazně nepříjemně. Celkově bych ale řekla, že se nemusíte až tolik obávat, místo zde máte stále jisté, ale nemusíte se zde po tomto incidentu cítit dobře, nebo příjemně. Může vás to nějak hodit, do přemýšlení a hloubání, do pocitu letargie a nezájmu o to co bude s vámi v oblasti práce dál. Možná, že tam budete dojíždět setrvačností dál, ale je dobré se zamyslet nad tím, co dělat s touto situací dál.

Pro některé, se zde ukazuje, že se tu vlastně nabízí dvojí řešení, buď v práci sami místo ukončit a posunout se dál, jít do něčeho kde vás to nabíjí a kde se cítíte dobře, nebo se postavit čelem k problémům, které vyvstaly v této pracovní situaci. U některých zde vidím ale překážku v tom, že znovu sahají po zajetých vzorcích a přesvědčeních a nejednají nově, jak po nich situace vyžaduje. Je možné, že lpíte na tom starém, a nechcete nic měnit, ničemu se stavět proti, ani dělat věci jinak. V tom případě, pro vás bude situace více bolestnější, a nepříjemnější, než se dostanete do bodu, kdy si to konečně uvědomíte, udělat změnu, bud postoje, nebo změnu v oblasti práce.

Smysl života….

Procházíte obdobím, kdy se zvyšuje vaše citlivost a vnímavost, díky tomu můžete cítit co se okolo vás děje, a podle toho, se zařídit, pomoci druhým. Je zde informace, že se můžete cítit nějak více přecitlivělí, ale pracujte na tom. Je dobré snažit se udržet si pozitivní mysl. Také se mi zde ukazuje, že máte nyní více možností jak komunikovat se svými anděly, nebo průvodci, s těmi kdo vás vždy podpoří, dříve jste je nemuseli tak jasně slyšet jako nyní. Díky tomu můžete vnímat, co vám radí, jak vás podporují a co máte dělat, jak se rozhodovat.

KOZOROH

Partnerství…

Možná, že máte v partnerství problém s nějakou závislostí, nestřídmostí, která se může projevovat všelijak, buď závislost na partnerovi, nebo i na sexu, nebo tam může být i nějaká závislost na financích u partnera. Možná, že jste to vy, kdo se snaží druhého ovládat, nebo jste to vy, kdo se ovládat nechá někým jiným. Je dobré zjistit, proč se necháváte ovládat, nebo proč ovládáte vy, proč je zde taková nevyváženost. Zkuste se raději zaměřit na sebe, na to, jak vnímat více co vám říká srdce, a naučit se mít se ráda, nenechat sebou manipulovat, a nemanipulovat druhými, ale uzdravit se díky citům k sobě samému.

Zkuste se spíše zaměřit na sebe, proč se cítíte ve vztahu, tak jak se cítíte, nehledejte chybu u druhých, je to ve vás. Tam je něco, co je potřeba změnit.

Duše….

Vaše duše touží po přerodu, po tom abyste na svém přerodu zapracovali. Může to být náročné, ale přinese to obrovské plody. Je zde apel na to, rozvíjet sebe sama. Řídit se tím co cítíte. Dostali jste do vínku hodně síly a vytrvalosti, určitě to zvládnete. Možná že svoji cestu dávno znáte, a víte kudy se ubírat, ti co stále neví, v mysli, tak věřte, že vaše srdce ví stoprocentně, a bylo by dobré nechat se jím řídit.

Karty říkají, že se učíte rozpoznávat to co je minulostí, a čistíte skutky a situace, ve svém životě. Možná, že někteří ještě nedošli do tohoto bodu, a je to po nich požadováno. Dostáváte impulsy od srdce, z vašeho nitra, už víte co dělat, je to to první, co vás napadne, nebo to co vás dlouhodobě trápí. Žijte podle sebe, ale ne podle druhých, abyste mohli jít cestou vaší duše.

Zdraví…

I zde, jako u některých jiných zanmení, se projevuje problém s nervy, nervozita, a problémy s tlakem. Také je zde vidět, že máte možnost a snahu vyléčit se z případných potíží sami, což je dobře. Mohou vám hodně pomoci bylinky, a přírodní léčba.

Práce….

Zde se mi ukazují nějaké potíže, problémy, a zauzlované situace, které budou potřeba nějak rozplést a uvést do rovnováhy. Může to být problém s nějakou ženou, nebo s nadřízenou, či s nějakými nepříjemnostmi ve vztazích, intrikami. Zdá se mi ale, že se to povede všechno vyčistit, a uklidnit, srovnat. Může to být dokonce pro vás nějaká možnost osobního posunu, zvládnutí nějaké situace, kdy si něco uvědomíte, poučíte se. Můžete něco srovnat tak, že druzí budou překvapeni, může se u vás projevit čestnost, a upřímnost, kdy situaci v práci tímto postojem nějak zklidníte. Může to být i pro ostatní dost přelomové a transformační. Můžete se zde poučit všichni zainteresovaní.

Mohou se zde projevit nějaké významné příležitosti ve vašem posunu vpřed, jak v osobním posunu, tak v pracovním. Zdá se, že se před vámi něco pěkného otevírá. Možná jde o to, že jste se díky procesu v práci, a překážkám nějak změnili, proměnili, přerodili v lepšího člověka, a tím vedete druhé, pobízíte je také k jejich osobní změně.

Smysl života….

Zdá se, že někteří Kozorozi mohou být pro druhé jakýmisi duchovními učiteli, kteří druhým mohou ukázat, nebo nastínit cestu, či mohou klidně jednou větou změnit jejich směr, kdy jim tato věta cosi ujasní a pomůže na jejich cestě. Pro jiné mohou být jejich slova lékem.

Také se mi zde ukazuje, že máte nyní více možností, jak komunikovat se svými anděly, nebo průvodci, s těmi kdo vás vždy podpoří, dříve jste je nemuseli tak jasně slyšet, jako nyní. Díky tomu můžete vnímat, co vám radí, jak vás podporují a co máte dělat, jak se rozhodovat. Andělé vám budou pomáhat ve vašem duchovním rozvoji.

VODNÁŘ

Partnerství…

V partnerství se mi zde ukazuje, že máte vede sebe někoho, nebo ten někdo teprve přijde, kdo je pro vás tím pravým, kdo se projevuje zdravě, nelpí na partnerovi, v tomto vztahu nemusí být neupřímnost, ale naopak jde tu o to, že k sobě můžete být velmi upřímní, a je to velmi přínosné, můžete jeden druhému říct, co chcete, co si představujete. Možná, že vás tento partner učí právě takovému zdravému vztahu, abyste byli v lásce, ale zároveň se cítili svobodní, bez nátlaku a požadavků. Může se zde pak plně projevit láska, otevřít se srdce, bez obavy ze zranění. Možná, že ho ale ani jako toho pravého nevnímáte, a vidíte v něm chyby, je to ale jen kvůli nějakému starému vzorci, nebo postoji, který v sobě máte. Když byste byli bez tohoto vzorce, pak byste vztah a partnera viděli jinak.

Také se mi zde ukazuje pro některé vodnáře, že máte v partnerství neustále jiné představy, a sny, než ten druhý, možná jsou také vaše iluze tím, co vám nakonec dělá ve vztahu problémy. Možná, by bylo dobré dívat se na partnera úplně jinak, než jak jste byli zvyklí. Brát ho takového jaký je, i s chybami. Nemalovat si něco jinak, nebo neplánovat si něco, jak byste ho chtěli mít. Brát ho takového jaký je, se vším všudy. Možná, že něco stále přehlížíte, děláte, že to nevidíte, a pak jste z toho rozčarovaní, a nemůžete se pohnout z místa. Máte pocit, že stagnujete, že se nic nevyvíjí, že to chřadne. Ale je to jen ve vašem vnímání, je potřeba tenhle váš postoj a vnímání změnit. Zdá se, že se neumíte plně radovat z toho, co v partnerství máte. Máte nějaký zažitý koncept, představu, a když se vám do toho partner nevejde, tak je to podle vás špatně. Zkuste vykročit sami, bez lpění na druhém, bez lpění na tom, jak to má a nemá být.

Duše….

Vaše duše vás upozorňuje na to, abyste se nesnažili zastavovat proces učení, a přerodu, nebo abyste nestáli stále na místě, ale snažili se něco změnit. Je zde nějak pro vás důležitý čas, pracovat s tím, neoddalovat něco. Může to mít souvislost s nějakou situací, kterou oddalujete, nebo máte obavy, jak to bude. Je tu rada nechat se vést a s odvahou vykročit, nebát se. Klidně zariskovat. Nečekejte, že se něco změní samo, nebo že do toho nějak zasáhne osud. Nyní se čeká na vás, až dáte nějaký impuls, na váš krok kupředu, na vaši odvahu. Možná si nechcete dopřát čas pro sebe, a raději věnujete čas druhým, a je to podle vaší duše velké mrhání, nemáte tak dostatek času pracovat na sobě.

Zdraví…

V tomto roce dávejte pozor na hlasivky, krk, hrtan, mohli byste mít opakované potíže. Také jako když se zde projevuje nějak stres a starosti, díky tomu se vám mohou objevovat potíže nervového původu.

Práce….

Zde se mi ukazuje, že se můžete dostat mezi nějakou novou menší společnost lidí, možná mladších lidí než vy, nebo do společnosti, která je nějak příjemná, upřímná, kde je většina lidí, nastavených na to, říkat pravdu, být otevření a věřit v lepší zítřky. Je možné, že je to spíše pozitivně smýšlející skupinka. Také jako když byste mohli mít v tomto roce méně práce, než roky dřívější, nebo by mohlo jít o nějaké změny, novoty, nové věci, které se budete muset naučit. Možná, že se kvůli těmto změnám budete rozhodovat co dál, jestli do toho jít nebo se vydat jiným směrem. Může zde být pro vás i práce zábavou, práce, která vás baví, nebo kterou vykonáváte mezi lidmi, na veřejnosti, můžete se setkávat s novými zákazníky, a řešit jiné věci než doposud.

V práci se může projevit lepší týmový duch, než tomu bylo dříve. Může zde být srdečnost ve vztazích, milé jednání. Příjemné chvíle s lidmi, jak pracovníky, tak zákazníky. Akorát pozor na to, někteří vodnáři by si mohli tyto situace vykládat i jinak, a mohli by propásnout situace, které jsou pro ně vhodné a příjemné. Pozor na to, abyste nebyli rozmrzelí a nepohrdali tím co máte.

Smysl života….

Máte velkou šanci stát se více komunikujícím člověkem, řečníkem, někým, kdo může a má něco sdělit druhým, je možné že máte v sobě nějakou moudrost, která se chce skrze vás dostat ven, k druhým. Můžete něco vyučovat, nebo radit, či předávat, tato karta může ukazovat i na herectví, nebo nějaký podobný projev.

I pro vás se mi zde ukazuje, že máte nyní více možností, jak komunikovat se svými anděly, nebo průvodci, s těmi kdo vás vždy podpoří, dříve jste je nemuseli tak jasně slyšet jako nyní. Díky tomu můžete vnímat, co vám radí, jak vás podporují a co máte dělat, jak se rozhodovat. Andělé vám budou pomáhat ve vašem duchovním rozvoji.

RYBY

Partnerství…

Možná, že se vám něco nelíbí takové jak to je nyní, a neumíte to říct, neumíte projevit pravdu, upřímně. Je možné, že se po vás bude chtít více práce na sobě samých, než na tom, abyste vnímali chyby druhého. Možná, že máte obavy vnímat sami sebe, svou intuici, nebo se bojíte postavit sami na své vlastní nohy. Nebojte se začít jinak, úplně jinak, a začněte říkat to, co cítíte uvnitř, jak se cítíte.

Také se mi zde ukazuje pro některé ryby, že máte v partnerství neustále jiné představy, a sny, než ten druhý, možná jsou také vaše iluze tím, co vám nakonec dělá ve vztahu problémy. Možná by byl dobré dívat se na partnera úplně jinak, než jak jste byli zvyklí. Brát ho takového jaký je i s chybami. Nemalovat si něco jinak, nebo neplánovat si něco, jak byste ho chtěli mít. Brát ho takového jaký je, se vším všudy. Možná, že něco stále přehlížíte, děláte, že to nevidíte, a pak jste z toho rozčarovaní, a nemůžete se pohnout z místa. Máte pocit, že stagnujete, že se nic nevyvíjí, že to chřadne. Ale je to jen ve vašem vnímání, je potřeba tenhle váš postoj a vnímání změnit. Zdá se, že se neumíte plně radovat z toho, co v partnerství máte. Máte nějaký zažitý koncept, představu, a když se vám do toho partner nevejde, tak je to podle vás špatně. Zkuste vykročit sami, bez lpění na druhém, bez lpění na tom, jak to má a nemá být. Zkuste věřit sobě!

Duše….

Je zde informace, že skrze svou citlivost a určité naladění dostáváte vzkazy od své duše, jakou cestou jít, a co dělat. Je zde patrné, že vaše touhy a přání je to, čím se máte zabývat, čemu máte věnovat pozornost. Je to pro vás důležité. Nemějte obavy s tím, že je to pro vás nové, nebo že nevíte, jaký by byl výsledek, už cesta je cíl. Zdá se, že vás na této cestě budou provázet andělé, a pomocníci, budou vám pomáhat s vašimi plány. Důležité je, aby vaše přání, bylo opravdu ze srdce, pokud je to přání, které se pojí s druhými, kdy plníte přání vlastně někomu jinému, pak to není pro vás to pravé. Projevte se tak, jak to cítíte uvnitř, jak vám velí vaše srdce. Nedělejte věci podle druhých, nebo podle toho, jak by reagovali, abyste se zavděčili, to je pro vás špatně.

Zdraví…

Pozor na úrazy, zlomeniny, a psychosomatické potíže. Pomoc by vám mohla nějaká přírodní léčba, a bylinky.

Práce….

Karty mi zde pro vás ukazují, že byste mohli v pracovní sféře dojít tam, kde jste chtěli být, situaci v práci byste mohli mít celkem pod kontrolou, a mít jistotu, mít jistotu trvalé práce. Ale i přesto, jako když byste si to plně neuvědomovali a vnímali spíše nějaké své myšlenky, starosti, které se vynořují, nebo nějaké situace v práci, jako když byste více zveličovali, než jaké jsou. Zdá se, že místo prožívání toho, že práce je jistá a trvalá, máte uvnitř pocit, že stagnujete, nebo že se nic neděje, že je nuda. Je to možná pro vás určitá zkouška, jak se zachováte, jak věci zhodnotíte.

Také další karta mi zde ukazuje, že můžete v příštím roce v pracovní oblasti vidět trošku věci nereálně, vnímat to jinak než to je.

Smysl života….

Karty říkají, že jste silní a odvážní prošli jste si něčím, co vás zocelilo, jste vnitřně silní, a máte v sobě nutkání něco dotáhnout do konce, něco dořešit. Můžete se beze strachu pustit do náročného úkolu, zvládnete to.

I pro některé ryby je zde vzkaz, že by měli pracovat více se svým tělem, více ho poznat, nebo zapojit do života, více se s ním přes stravu, pocity a cvičení propojit. Může to být vzkaz pro některé, kteří si přeji pracovat jako maséři, nebo fyzioterapeuti, či jinak pracovat s druhými lidmi, a to může být pro ně vzkaz, učit se tomu, vzdělávat se, a pracovat tímto směrem, jít si za svým přáním.

 

 

ROK   2017

   BERAN

Vztahy....

Zde se hlásí o slovo úspěch ve formě jak partnerské tak i pracovní. V tomto roce můžete podnikat více zahraničních cest, ale i cest za rodinou. Je zde nějaká vytyčená úspěšná cesta, nebo nějaký projekt, který je opravdu slibný, přinese vám to určitou rovnováhu, harmonii a klid, taktéž v partnerství zde vidím nový vítr, buď se zde srovnávají věci, situace, které jsou ovlivněné minulostí, ale i bolestí, jako když se z toho v tomto roce oklepete, setřesete to, co vás roky tížilo a jdete směle dál. Některým se zde vyvíjí nový vztah, nové partnerství, které bude založené na lásce, ale jako když je zde potřeba zpracovat určitou závislost na partnerovi, na lásce, na tom druhém. Cítím, že hodně ženy si budou procházet určitou etapou, kdy půjdou hodně do hloubky, hodně do sebe, budou poznávat sami sebe. Ve vztazích se budete rovnat nějak se svými stíny, které budete poznávat sami u sebe. Zdá se, že hlavně když budete v tichu, o samotě, tak se vám tyto procesy hodně otevřou, je tu vidět i meditace, ztišení, které by vám v tom pomohlo. Poznáváte, kde jste negativní, kde jsou vaše strachy a obavy, zjišťujete, že to ne druzí, nebo partner, ale vy, se musíte rozhodnout jít dál, nechat tyto obavy, strachy být, nechat je stranou, nezabývat se tím. Někteří se budou potácet i v rozhodnutí mezi dvěma partnery. Měli by jít tam, kam je to vnitřně táhne, a nenechávat se strhnout určitými stereotypy.

Práce, finance....

Vy jste tu vyzýváni, abyste se nebáli být samostatnými jednotkami, buď ve vedoucí pozici, nebo v nějaké pozici, kde jste si sami svým pánem. Máte na to zde dobré karty, a krásnou vůdčí a tvůrčí energii. Můžete předávat určité zajímavé informace, hlavně lidé, kteří pracují jako úředníci, se smlouvami nebo dohodami, můžete okolí nějak směrovat. Někteří dostanou nějakou dobrou pracovní nabídku, nebo možnost jít dál, postoupit. V tomto momentě je ale nutné, nebát se nového, a rozhodnout se. Je to v dobrých energiích. Také je zde nějaká možnost pomoci od nadřízeného, nebo dokonce od přátel, od někoho, komu důvěřujete, přichází vám nějaká finanční možnost, nějaká injekce, nebo jednorázová možnost si vydělat, měli byste se určitě rozhodnout pro.

Jinak po finanční stránce to bude rok spíše obav, jak se to všechno zvládne, stále tam jsou obavy o materiální záležitosti, jako když vám ego nedá vydechnout, a stále ždíme, co to dá. Stále tam budou obavy, zda vyjdete, zda si tohle můžete dovolit, zda máte koupit tohle, nebo se uvrtat do nějakého dluhu. Je tam hodně přemítání.

Vzkaz od Andělů....

Andělé vám vzkazují, že je pro vás důležitý hodně pohyb. Jak v oblasti pracovní a partnerské z té akčnější roviny, tak z oblasti fyzické. Je tedy důležité být tento rok aktivní, jak v práci, být vidět, pracovat aktivně na svých projektech, na sobě, ale i v partnerství, dělat pozitivní kroky k tomu, aby partnerství bylo v pořádku. Vy jste ta hybná síla. Také fyzická aktivita je pro vás hodně důležitá, jako když by vás nabíjela. Pohyb může souviset i se stěhováním, nebo cestováním, turistikou.

Co v tomto roce zvládnout....

V tomto roce máte za sebou nechat již minulost, je možné, že jste se na tento krok připravovali v roce 2016 a v tomto roce, se máte naučit od minulosti už odpoutat. Nepřemýšlet nad tím co se stalo, nebo kde se stala chyba. Nic už nevyčítat ani druhým, ani sobě, ale jít z novou nadějí dál. Dále je zde informace pracovat na své pýše a pokoře. Neodsuzovat, spolupracovat s druhými, pochopit druhé.

  BÝK

Vztahy....

obecně jsem tu zahlédla energii nějakých nepravostí v rodině, nebo nějakých neupřímností, špatných vztahů, kdy si říkáte věci za zády, než abyste si je řekli do očí. Možná tyto energie spíše míří vůči vám, a vy byste měli zpozornět proč se tak děje, co vysíláte, že na vás takto někdo reaguje, co se tam děje. Řekla bych, že toto se týká jen některých býků, tyto nevyrovnané vztahy blízké i širší rodině. Mám pocit, že tam vévodí přetvářka, chtělo by to sundat masky, i když to je náročné.

Další vzkaz tu mám, který se týká nějakých nových vztahů, nově vzatých párů, nebo partnerů, kteří si k sobě našli nyní cestu. Je zde možné založit hezké a radostné partnerství. Možná s někým, koho znáte již delší dobu, ale i s někým, kdo se projevuje velmi seriózně a solidně. Dokonce bych řekla, že tady volíte mezi dvěma partnery, vybíráte si, a možná že nějakou dobu jedou i souběžně dva vztahy, než se rozhodnete. Dál zde vidím, že nějaký muž pravděpodobně partner, může procházet velkou transformací, která může jít jak přes přemýšlení, tedy smutek, deprese, přerod mysli, tak přes tělo, tedy nemoc. Může tady mít pocit, že o něco přichází, že se mu nedaří.

Práce,finance....

v oblasti práce, se zde objevuje nějaká radostná a velmi důležitá událost, může to být i potvrzení nějakého vašeho směru. Může jít o počáteční štěstí v důležitém projektu, možná i s nějakou ženou. Může zde jít o kolegyni v práci, o ženu, která je pro vás nadřízená, nebo ve vedoucí funkci. Je zde komunikace s touto ženou, vypadá to, že by vám mohla svěřit nějaký úkol, který je celkem důležitý, bude sice na něj nějak dohlíženo, ale mohli byste i přesto mít volnou ruku. V pracovní oblasti se vám vyjasní nějaké situace, které dosud nebyly jasně vidět, o kterých jste nevěděli, jak se budou vyvíjet. Vypadá to na nějaký úspěch v komunikaci. Nejspíš se bude dařit těm, kteří se živí tím, jak někoho přesvědčit, možná obchodníci, je zde možnost vysvětlit své stanoviska věcně a jasně. Ale i v komunikaci s nadřízenými jsou zde hovory v příjemné atmosféře.

Ve finanční oblasti zde mám dvě zprávy, jedna je pozitivnější, týká se nějaké smlouvy, dohody, kdy někdo vlivný přináší nabídku, nabízí smlouvu nebo více peněz, jistotu. U druhé zprávy zde vidím, že nejspíše muži býci, budou mít nějaké překážky ve financích, možná i ztráty. Měli by si dát pozor, kde investují, kde co podepisují.

Vzkaz od Andělů....

Andělé říkají, že tam kde jste si nejvíce přáli nějakou pomoc, tam kde vás to hodně bolelo, pálilo, nebo kde jste měli trápení, co se nevedlo, tam přichází zázrak. Můžete očekávat, že vám andělé pomohou s tím, co je na vás příliš, kde je to pro vás náročné. Možná si ani neumíte nyní představit, jak by se vaše situace mohla zlepšit, ale je to možné. Také vám andělé vzkazují, abyste se dívali okolo sebe, a vnímali znamení, které vám posílají.

Co v tomto roce zvládnout....

pro některé je tady vzkaz, že můžete skrze hudbu nějak vyčistit a otevřít své srdce. Hudba vám v tom pomůže. Hudba uvolňuje i mysl, což je pro vás hodně důležité, odpoutat se od myšlenek, které vás brzdí. Hudba uvolňuje i tělo, léčí. Také relaxace spojená s hudbou, je pro vás balzám. Máte tedy čistit srdce, mysl, i tělo s pomocí hudby, relaxace. Další karta zde mluví o sexualitě, kterou je potřeba nějak přijmout, dojít k tomu, co opravdu chcete. Mít rád své tělo. Otevřít a poznat svou sexualitu. Možná tu jsou skryté touhy, ale i jen pohlazení a objetí, je zázračné.

   BLÍŽENCI

Vztahy....

někteří budou v roce 2017 řešit zdraví, někteří mohou jít na plánovanou operaci, nebo může přijít nějaká nečekaná nemoc. Zdá se, že to pro ně bude rychlý rok, mohou zde být nějaké neočekávané, nebo náhlé zvraty. Někteří mohou zažívat ve vztahu zvrat, nebo dokonce rozkol.

U některých blíženců zde vidím, nějakou ženu ve vztahu, je možné že se do vztahu bude nabourávat někdo třetí, nějaká žena. Jde tady o to, abyste vyhodnotili nějak zdravě situaci, jak a co dál. Někdo zde může řešit nějaké komplikované situace se ženami v rodině, které se ale vyřeší, vyjasní. Ženy v rodině, např. sestry, nebo matka s dcerou, se mohou nějak sblížit, tam se ten vztah může nějak upravit, vylepšit, uzdravit. Mohou se naopak dozvědět, o nějakém přátelství informaci, která nebude příjemná, spíš by mohlo jít o nějaké neupřímné přátelství. V přátelství může dojít ke změně.

Práce,finance....

v pracovní rovině zde vidím, že mnoho blíženců bude měnit zaměstnání, ať už kvůli ztrátě práce, nebo tím, že něco zanikne. Spíše tu vidím zánik místa, nebo nějaká reorganizace, kde vznikne jiné místo, ale nemusí být tak dobré, nebo se stejnými podmínkami. Je tu možnost nějaké ztráty v zaměstnání, nebo nějakému rozpadu kolektivu, kdy poté nastane trošku chaos, nebo obavy a strach. Já tady vidím nějaký konec jedné pracovní oblasti. A poté zde vidím nové možnosti, které se naskýtají. A je jich mnohem více, ze kterých můžete vybírat. Je zde rozhodování, vypadá to, že naleznete práci, která bude trvalá a stabilní.

Finanční stránku zde vidím dobrou, i když zde budou obavy, nebo tendence nevěřit, strachovat se zda vše ustojím. Také zde vidím, že mnoho blíženců má nějakou rezervu, takže by se jim nemělo stát, že by měli finanční problémy. Vidím tu docela vnitřní jistotu a pocit, že něco ukryto někde mám, ale přitom hlava může trošku situaci sabotovat. Je možné, že se vyskytne možnost přivýdělku, ale pozor na úřady.

Vzkaz od Andělů....

přichází sem vzkaz o uzdravení, jak z nějakých bolestných situací, nebo ran, které pochází z minulosti, kde se mohou uzdravit vztahy, na kterých jste pilně pracovali, spíše mezi ženami. A také uzdravení na fyzické rovině, tedy pokud někdo bude procházet nějakou nemocí či operací. Dále je zde vzkaz abyste praktikovali a zvyšovali své dovednosti, svou profesionalitu, abyste pokračovali dál. Pracujte na svých schopnostech, na svém projektu, abyste zdokonalili a došli nejvyššího stupně.

Co v tomto roce zvládnout....

zde mi vypadla karta sexuality, přijmout svoji sexualitu, nebo k ní začít přistupovat jinak, vnímat jinak. Poznávat sama sebe. Mít ráda sama sebe. Také je pro vás důležitá hudba, pomáhá vám naladit se, uvolnit se, zrelaxovat. Správný výběr hudby, vám pomůže vyčistit i mysl. Srdce vám dává impulsy, vede vás, naslouchejte. Odkládejte to staré, minulé trápení a přijímejte nové vjemy. V tomto roce můžete naplno přijmout své srdce, otevřít srdce, otevřít se lásce ve všech směrech, najít lásku ke všemu.

  RAK

Vztahy....

čekají vás zkoušky v partnerství, jakási forma učení, a zmoudření. Zdá se mi, že to půjde ale už v lehčích tématech, že to nebude tak hutné nebo destruktivní, náročné, jako v roce 2016. Mělo by to jít mnohem lehčeji, záleží ale jak k tomu budete sami aktivně přistupovat. Vypadá to, že budete řešit partnerské záležitosti hlavně formou komunikace, ta tam bude hodně důležitá, budete řešit otázky společného života, soužití, co kdo chce, co si kdo představuje. Vypadá to, že se většina raků se svými partnery nějak domluví, a vtah bude pokračovat dál. Vztah bude daleko zábavnější, než dříve. Někteří raci tam budou řešit i odchod od partnera, nebo náhlý konec, ale pro tyto raky, je to spíše dobrá zpráva. Každopádně hodně se tam raci budou dívat na jistotu, a pocit bezpečí ve vztahu. Zdá se mi, že ženy rakyně, začnou svůj život vidět z jiného úhlu, a možná že konečně začnou ze svého života vyprovázet určitou neupřímnost a faleš….to co se jim neukazovalo v tom pravém světle, tam kde zjistili že jsou věci jinak, než je jim předkládáno. Týkat se to bude oblastí domova, bydlení a srdečních záležitostí. Ale také jako když by odhalili sami u sebe, nějaké nekalé úmysly a skoncovali s nimi.

Práce,finance....

v pracovní oblasti máte kolem sebe nějaké falešné lidi, neupřímné, možná i vypočítavé, pokud by o něco šlo, pak by se s vámi nepočítali, tam by se to rychle ukázalo. Od těchto lidí můžete dostávat nějaké mylné informace, je možné, že vás někdo chlácholí ohledně nějaké nabídky, nebo toho, že je všechno v pořádku. Moc lidem v pracovní oblasti okolo sebe nevěřte. Zdá se mi ale, že to plno raků samo cítí, ví. Všechno je jakoby jinak, než jak to vypadá ve skutečnosti. Ti co si myslí, že v práci jde vše dobře, jako po drátkách, pak zde je informace, že tato cesta nemusí být správná a může se to časem ukázat na nějaké pracovní změně. Pokud jsou zde ti, kteří mají obavu, zda tato práce je pro ně vhodná či dobrá, pak je zde vzkaz, že to jsou zbytečné obavy, že jejich pracovní cesta, jde správným směrem, k cíli, k tomu po čem toužili. Dokonce jim zde pomáhá nějaký přítel.

Co se týká financí, pak je tu karta úřadů, ale i různých účtů, bank, zdá se že peníze jsou v rodině, a nejspíše dobře založené. Je možné, že jsou nějaké dva směry, ze kterých finance jdou. Zdá se mi to tu ale hodně úspěšné, myslím, že finance u raků jsou a budou, má to trvalý ráz. Je zde hojnost rozhojnění financí, a i úspěch.

Vzkaz od Andělů....

Andělé vám vzkazují, abyste říkali to, co si myslíte nahlas. Abyste používali svůj hlas. Abyste ho používali k tomu, co je potřeba, aby zaznělo. Říkejte, co vám leží na srdci, co potřebujete říci, nenechávejte si to pro sebe, říkejte svou pravdu. I když se mohou někteří lidé postavit proti, i tak stůjte za svým názorem. Druhý vzkaz mluví o odpočinku, o spánku, možná že nemáte být tolik aktivní, jak jste dosud byli zvyklí, nebo v některých dnech, kdy cítíte únavu, si opravdu odpočinuli, všeho nechali a věnovali čas odpočinku sobě. Možná, že vás přetěžují věci kolem, např. co jíte, kde se pohybujete, s kým jste v kontaktu, jak a kde spíte. To vše na vás působí, jste unavení, posilujte svou energii spánkem.

Co v tomto roce zvládnout....

potřebujete zvýšit svou energii. Také je zde informace, že potřebujete dávat najevo vše, co se uvnitř vás děje, jak emoce, tak i to, co se vám nelíbí. Dovolte si být tím, kým přirozeně jste, a projevujte to. Zdá se, že se ještě neumíte svobodně vyjádřit. Dále máte pracovat s přírodou, naučit se napojovat na přírodu, pomůže vám to v komunikaci s ní. Čerpejte energii z přírody, promlouvejte s květinami, se stromy, pijte bylinky. To vše vás vyladí, vyrovná vaši energii. Nacházejte odpovědi v sobě, nebo v přírodě.

   LEV

Vztahy....

dostávají se k vám informace od duše, týkají se práce, vaší pracovní cesty, kterou jste si pro sebe vytyčili, nebo kterou jste si vytyčili v úrovni duše. V tomto roce budete řešit nějaké ukončení, osudové, a nový začátek, vaši novou cestu, pravděpodobně buď ohledně práce, vašeho poslání, nebo určitého pocitu bezpečí, zabezpečení. Ta nová cesta je pro vás ta správná, ukazuje vám správný směr. Je zde jeden směr, a ten se týká nějakého přátelství, spíše mezi ženami, kde jste si nějak své pouto upevnily. V tomto přátelství je stabilita. Dále je zde směr, kdy nějaký vztah, je to spíše manželství nebo vztah, kde je určitá dohoda, zasnoubení, zde se mi ukazuje, že by mohly přijít nějaké komplikace, možná i dlouhodobějšího charakteru. Je zde možná změna směru, v tomto vztahu, a je tu možnost vztah urovnat, vyčistit. Ale také jsou zde někteří lvi, kteří budou řešit vztah kvůli nějaké ženě, může to být milenka ale i matka, která vztah nějak narušuje, řekla bych, že i zde dojde k vylepšení a vyřešení. Někteří lvi mohou mít nějaké vnitřní trápení, pocit vyhoření, nebo vnitřní nevyrovnanosti. Může to jít z hloubi, může zde jít o problém z minulosti, nebo z určité závislosti na něčem. Zdá se mi, že v tomto roce to budete mít možnost zpracovat, a vyrovnat, postavit se k tomu čelem, a dokonce vám v tom může být někdo nápomocný.

Práce,finance....

někteří lvi půjdou spíše za penězi, jako když se budou rozhodovat podle toho, kde jsou nebo nejsou peníze. V pracovní oblasti se mi zde ukazuje nějaká velká překážka, která se jim zdá nepřekonatelná, nebo jako když nebudou vědět jak na ní. Ale přichází sem hezká energie vyrovnanosti. Buď s upřímností v srdci, vnitřní silou, odhodláním a odevzdaností, situaci vyřešíte, nebo vám sem může přijít podpůrná a pomocná ruka nějakého člověka. Může to být ve formě nějakého rozhovoru, nebo rady od někoho moudrého. Je zde někdo s velkou vnitřní silou, kdo se bude umět postavit k tomu, co se bude dít v jeho pracovní oblasti, je zde ukončení, rychlé, bez přemýšlení, s velkou vnitřní silou, důvěrou, kdy se vydáváte na svou cestu, za svým snem. Je ale možné, že tím koncem zvládnete vyřešit i potíže, které přicházely přes ego, přes mysl, v podobě strachů a komplikací. Na své finance pohlédnete s nějakým vyjasněním, zhodnotíte, jak jste na tom. Nebude to hezký pohled. Ve finanční sféře vládnou, nebo vládli nějaká faleš, nebo ztráty, rozpad. Zdá se mi, že partner, nebo rodina tento deficit nějak zvládne. Vypadá to, že tam zasáhne někdo jiný než vy, a finance nakonec budou v pořádku. Možná, že v nějakém období, se vám nebude finančně dařit, a vás to bude ovládat celý rok jako strašák a ohledně toho se budete vypořádávat se strachy a obavami.

Vzkaz od Andělů....

andělé vám vzkazují, abyste pomáhali slabším, nebo nějaké skupině lidí, kteří potřebují vaši pomoc, kde pomoci můžete. Vhodná je i charita. Máte pomáhat těm, kdo vás žádají o radu nebo pomoc. Věnujte do toho své schopnosti, životní zkušenosti. Dívejte se hlouběji, pod povrch, hledejte informace, které běžně nejsou k dispozici. Snažte se zaposlouchat do svého nitra.

Co v tomto roce zvládnout....

ukazuje se zde karta těla, měli byste více vnímat své tělo, mít ho více rádi. Projevit mu nějakou úctu, neodsuzovat za to, že někde bolí. Tak jak se ke svému tělu chováme, tak se nám odměňuje. S fyzickým tělem se pojí i strava, snažit se tedy jíst zdravě, čerstvou zeleninu, odlehčit jídelníček, pít bylinky. Také více cvičit, více pohybu, více aktivit. Starat se o sebe, dopřát si např. dobrou masáž. Také je zde apel na to, prožívat život s radostí. Vidět život více ve světlých barvách. Poděkovat za to, že žijete, že jste zdraví, co vše se děje hezkého ve vašem životě, nedívat se na váš život skrze to, co se nepodvedlo. Pozvednou svou energii tím, že se budete radovat, vnímat radost, vděčnost.

 

  PANNA

Vztahy...

některé panny budou řešit finance, a emoce, mohou se objevit problémy s financemi, a ve vztahu i problémy emoční s nějakými skrytými pocity, které v sobě budou nacházet. Tyto potíže je zasáhnou celkem razantně, nebo nějak překvapivě, je možné že z toho budou opravdu smutní, nebo nějak pohrouženi do sebe, je tam možné velké, hluboké přemýšlení, rozmýšlení nad celou situací.

Nikomu nepůjčujte, snažte se své finance mít pod kontrolou, vše si dobře rozmyslete, pokud chcete někam investovat, buďte ve financích opatrní, nemuselo by se Vám to vyplatit.

Také zde vidím nějaké niterné pochody, které jdou z hloubi duše, jde to ven, jde o něco, co jste možná dlouho drželi v sobě, nebo jste ani nevěděli co ve Vás je, co se ve Vás děje. Zdá se, že se budou ukazovat nějaká témata, které budete muset nějak řešit, témata se týkají pocitů, citů, toho jak to vnímáte, co chcete uvnitř Vy sami. Možná, že Vás to i velmi překvapí, když zjistíte, že jste dosud dělali něco, co jste vlastně nikdy dělat nechtěli, nebo že se ve Vás skrývá jiný pocit, jiné city k partnerovi, než jste si mysleli. Je potřeba tou změnou projít a snažit se pochopit, co se Vám ukazuje, co vnímáte, cítíte.

V partnerských vztazích někteří budou řešit bydlení, možná hledat bydlení, stěhovat se, nebo se nějak rozhodovat jak to udělat s bydlením a financemi. Možná, že budete zvažovat půjčku nebo koupi bytu, domu. Některé panny se budou chtít usadit, zahnízdit, zakořenit v nějakém vztahu s proto budou chtít řešit své bydlení, možná i rekonstrukcí nebo nějakým vylepšováním, aby se doma cítili dobře. Jiné panny budou řešit velmi téma financí, toho jak s nimi naložit, nebo kde ušetřit, budou to brát s ohledem na delší dobu, možná snaha vyvarovat se půjček, nebo nějakých potíží, vyvarovat se nestability ve financích, naopak budou chtít v tomto období finance nějak ustálit, rozmnožit, myslet na budoucnost, i na stáří.

Některé panny budou řešit své vnitřní situace, své vnitřní citové záležitosti, možná že se jim podaří nahlédnout do sebe, zjistí, že tam je něco v nepořádku, budou to chtít nějak vyrovnat, dosáhnout stability. Možná, že se jim po pocitové stránce tento rok bude zdát, že nežijí naplno, že nemilují naplno, že tam něco chybí, že tam mají pocit, jako když se nic neděje, že se city vytratily, mohou z toho být zmatení.

V pracovních vztazích se zde objevují nějaké informace, nebo zprávy, které vnesou jasno do situací. Je možné, že budou přicházet stresující zprávy, nebo zprávy, které mohou rozrušit, nebo jsou tyto zprávy senzací a možná že se pojí i s nějakými dohady až klepy. Zdá se, že takové zprávy ale přinesou nějaký vhled do situace s nadřízeným, možná sám nadřízený tyhle informace přinese.

Tam kde byly nějaké starosti nebo stresující situace s nadřízeným, tam se to vysvětlí, vyjasní.

Práce a finance....

Některé panny v oblasti pracovní, dostanou nějakou informaci, nebo dokument, který se bude týkat nějaké změny v práci, je možné že v práci, se bude měnit situace, prostředí, lidé, nebo půjde o změnu pracovní, vykonávání nějaké jiné práce. Budete to brát s nelibostí, a s obavami, jak to bude do budoucna, jak to dopadne. Některé panny budou mít po pracovní stránce nepříjemné změny, možná ve smlouvě, nebo ve výkonu práce. Některé panny potká i ztráta práce, ukončení činnosti. K některým pannám dojde jen nějaká nepříjemná informace, ohledně práce, vyvolá to v nich obavy o budoucnost.

Některé panny opravdu budou řešit pracovní smlouvu, změnu v práci, je možné že jim někdo přinese, podá nějakou jinou nabídku, jinou možnost, nebo půjde o přestěhování do jiného domu, do jiné místnosti v rámci práce, firmy. Může to být pro Vás nějaká významná změna, kterou nemusíte pociťovat dobře, a naopak tam mohou být stres, a smutek s tím, že něco skončilo, nebo že už to není to, co bývalo.

V oblasti financí se zde ukazuje rozhodování o investicích, nebo o tom, jak zaopatřit rodinu, jak něco v rodině rozmnožit, vylepšit. Budete zvažovat jak s financemi naložit, mohlo by jít o větší projekty. Jde o nějakou investici do rodiny, jako třeba koupě domu, nebo větší rekonstrukce. Zvažte to dobře.

Vzkazy od andělů.....

Pro panny sem jde informace, že by se měli více uvolnit, více si hrát. Nebo se nějak více spojit se svým dětstvím a tam hledat nějaké informace, které potřebují, možná v souvislosti se svou srdeční čakrou, se svými emocemi, a city, možná s nějakým zraněním. Každopádně je zde rada, snažit se nějak otevřít své srdce lásce. Milovat druhé, ale i sami sebe. Možná byste se měli vrátit do dětství, vzpomenout si, a milovat zase jako děti, bezpodmínečně, a s důvěrou.

Co v tomto roce zvládnout.....

Správně vyhodnotit zprávy a informace, které k nim přicházejí, pokud nějaké informace nedávají smysl, nebo se jim nějak nezdají, nemusí to znamenat, že si někdo vymýšlí, ale může to být zkrátka jen špatně pochopené, špatně podané, nebo ještě chybí nějaká jiná informace. Vzkaz tedy zní, nedělejte rychlé závěry, ale počkejte si, jak se to vysvětlí, jak se to vyvine. Také zde vidím, že byste měli i nějak více komunikovat doma, v rodině, nějak více sami vše vysvětlovat, možná i být nějak více otevření, milí a empatičtí.

    VÁHY

Vztahy...

je možné, že jste nějakou delší dobu řešili sami v sobě, hluboké pocity, city, nějak jinak jste vnímali věci, než jak byste chtěli, možná že jste si něco i vysnili, nebo viděli špatně, možná trošku iluzorně, možná že záměrně něco přehlížíte, zavíráte oči, nebo nechcete vidět. Možná je čas se podívat do sebe, co byste si představovali, jak byste to chtěli, nebo podívat se pravdivě na partnera. Některé váhy budou řešit samotu v partnerství nebo nějakou uzavřenost, pocit hranic mezi Vámi. Je možné, že zjistíte, že mezi Vámi a partnerem je velká propast, nebo jste se nějak odcizili. Je tady důležité pochopit, co chcete Vy a za tím si jít, pokud si chcete udržet partnerství, tak si za tím jděte a snažte se hradbu mezi vámi zbořit. Mnohým vahám se to podaří, a vztah by mohl nabrat správný směr, větší stabilitu, a vyrovnanost.

Některé váhy budou stát vedle partnera, který bude prožívat nějaké zdravotní omezení, problémy se zdravím.

Některé váhy budou řešit nějakou ztrátu, může se týkat nějaké starší ženy, matky, tchyně. Může tam být nějaká ztráta, nebo trápení z nějaké komunikace, rozpad vztahu mezi nimi. Tento vztah, může nějak zasahovat do vztahu partnerského. Nejspíš tam bude také tvrdohlavost, zatvrzelé jednání, ego, naštvanost. Ochlazení vztahů s touto ženou. Nebo komplikace, které přinesou ochlazení ve vztahu.

Některé váhy budou v tomto roce řešit, co je jejich správná cesta, půjdou si za svou touhou, za tím co chtějí, co je naplňuje, co jim přináší naději a radost, za vztahem, který je pro ně pravý. Možná že kvůli tomu budou muset něco opustit, nebo ukončit.

Práce a finance....

po pracovní stránce zde máte stálost a trvalou práci. Zdá se, že tu máte přátele, kolegy, kteří jsou spravedliví, loajální, nebo je zde někdo kdo Vám dokáže pomoci. Můžete také řešit nějaké situace, které jsou tajné, může jít o nějaký románek na pracovišti, flirt s nějakou ženou. Je zde možnost, že by Vám nějaký přítel nabídl jinou práci, nějakou jinou možnost, a Vy se budete rozhodovat, zda jít do změny.

Také je zde možnost pro některé váhy, že ve společnosti lidí, v nějakém okruhu, možná jde o pracovní okruh lidí, tam se bude o něčem důležitém rozhodovat, bude tam a výběr ze dvou možností. Je možné, že to rozhodnutí, udělá žena, nadřízená. Nebo je možné, že toto téma rozhodnutí nějak zmotá hlavu všem, přinese to komplikace do pracovní situace. Nejspíš se o tom nebude moc mluvit, nebudete vědět moc informací, nebo se nějaké informace budou tajit, nebude sděleno vše. Může jít o změny v práci, o finanční změny, nebo odměny.

Některé váhy budou pracovat na nových úkolech, může to být pro ně samostatnější činnost, kde by se mohli více zviditelnit. Tato práce nebo tento úkol se jim povede, a mohlo by jim to zajistit nějaké bonusy. Možná, že půjde také o nějaké dokumenty, které budete řešit, mluvit o nich, a mám pocit, že by Vám měli přinést jistotu a pocit bezpečí, určitě by to měla být smlouva pro Vás výhodná.

Ve financích se zde objevuje podobné téma, tedy komunikace o nějaké dohodě, smlouvě, úmluvě, o něčem co souvisí s financemi, můžete mít nějaké jednání s bankou nebo jinou institucí. Já bych řekla, že tady jde o to něco změnit, dojít ke změně, proto se bude jednat s bankou, nebo jinou institucí o financích, a zdá se mi že to bude přínosné, pozitivní, že se tam dosáhne úspěchu.

Vzkazy od andělů.....

Andělé přinášejí vzkaz, abyste si více důvěřovali. Pokud se něco nedaří, pak dělejte kroky jeden za druhým, nemusíte dělat hned velké skoky a posuny, stačí malé krůčky, zvládnete to. Také je zde informace, abyste pobývali delší dobu, a často, na čerstvém vzduchu a v přírodě. Také často větrejte a zhluboka dýchejte, je potřeba více kyslíku pro Vaše tělo.

Co v tomto roce zvládnout.....

Hlavně ženy by si měli dát pozor na zdraví, na nějaké potíže a zdravotní komplikace, nějaké blokády a úbytek energie. Je tady tedy vzkaz dbát více o své zdraví, chodit pravidelně k lékaři, více se šetřit, nepřepínat. Změnit jídelníček, nebo zkrátka aktivně hledat dopředu, jak ulevit tělu, a jak podpořit zdraví, ještě než se problém objeví. Ulehčíte si, a možná i předejdete komplikacím.

 

  ŠTÍR

Vztahy...

někteří štíři zde mají nějaké starosti ohledně mladé ženy, možná dcery, sestry, nebo kamarádky. Je možné, že spolu budou vést rozhovor, který něco ukončí, nějakou nejasnou situaci, něco co trápilo, nebo stresovalo, je tu možnost vyřešení problému, ukončením, rozpadem. Nějakou změnou, proměnou. Možná, že se nějak rázně zasáhne, možná kvůli nějakému muži, nebo tento muž rázně zasáhne a něco utne. Je zde vidět nějaká situace, která se táhne delší dobu, z roku 2016. Tato situace se pojí s mužem, partnerem, jde o nějaké záležitosti autority, projevy síly nebo vlivu. Možná, že se zde projeví spíše rázné síly, nebo určité nečekané projevy toho muže. Zdá se, že něco překvapivě ukončí, zruší. Může jít o nějaký nový začátek, který se rýsoval, nebo nový vztah, a najednou přijde konec.

Také zde vidím nějaké nové známosti, nového přítele pro ženy štírky, nebo nějakého muže, který byl dosud kamarádem, s tímto mužem můžete více komunikovat, nějak se mu svěřovat, může být pro Vás oporou, může Vám s ním být dobře. Vidím tu i nějaké rozhodnutí, ohledně životního směru v této oblasti partnerství. O tom kde zakořenit, podpořit stálost.

Někteří štíři pozor na hádky doma, v rodině, v domě, pozor na nějaké destruktivní chování, na nějaké náhlé zvraty, hádky. Díky těmto nečekaným situacím by mohl vztah dostat velkou ránu.

Práce a finance....

někteří štíři mají možnost poznat na pracovišti svoji partnerku či partnera. Partner se objeví v pracovní společnosti. Nebo spolu s partnerem budete pracovat. Je zde i možnost, že partner je nějak výše postavený, tedy může být i nadřízený.

Po pracovní stránce se bude štírům velmi dařit, vidím zde nějakou dohodu, úmluvu, možná novou smlouvu, která je velice dobrá, přínosná. Vidím zde štěstí, a úspěch, které v práci stojí při Vás, i když by se něco nedařilo, vždy z toho nějak velmi dobře vybruslíte. Je tu možnost prosadit tento rok sám sebe, prosadit to, co chcete. Pokud jste měli nějaké plány nebo touhy, pak tento rok by se Vám mohly vyplnit, jsou zde pro to velmi dobré karty.

Je zde také velmi dobrá komunikace s nějakým přítelem, kamarádkou, ženou. Je zde milé přátelství, hezké vztahy na pracovišti. Spokojenost s tím, co si v přátelství předáváte, nebo s kolegy. Komunikace je zde oporou a pomocníkem, na cestě k jistotě, k nějakému dosažení, k nějakému pracovnímu úspěchu. Najdete společně klíč k tomu tématu, na kterém budete pracovat.

Vzkazy od andělů.....

Je zde informace, že to co Vám připadá jako nějaký problém nebo potíž, to je pro Vás ve skutečnosti dobré, je to pro Vás určité požehnání, jak se díky tomuto problému posunout dál, jak něco pochopit. Do života Vám chodí nějaké indicie, řiďte se jimi. Pozorujte, co k Vám přichází, co Vám to chce říci, na co je upozorňováno. Snažte se nalézt ve vztahu poklad, to co je hezké, také Váš vztah k sobě, byste měli nějak vylepšit.  

Co v tomto roce zvládnout.....

Tady se ukazuje informace, která říká zvládnout nějaké změny doma, v rodině, s nějakým stěhováním, nebo nějaké finanční změny doma, či ohledně bydlení. Je potřeba to zvážit, vše si pořádně srovnat, a rozhodnout se.

 

   STŘELEC

Vztahy...

střelci se budou ocitat v nějakých situací, které se budou projevovat neupřímností, nebo je život zavane do situací, které pro ně nejsou vhodné. Budou asi muset uvědomit kde je pravda, kde je upřímnost a vyžadovat ji. Nebo sami před ostatními zářit svou upřímností a čistým jednáním. V komunikaci se to projeví nejvíce, zdá se, že tam budou lidem, nejspíše jakoby morální berlou, nebo někým, ke komu mohou vzhlížet, kdo si dokáže stoupnout za svou pravdu a říkat ji. Pro některé střelce je to zatím úkol, který ještě plně nezvládli, a bude jim to nabízeno na zvládnutí.

Zdá se, že budou zažívat na více úrovních nějaké nové momenty, nebo možnosti, kudy se vydat. Někteří střelci se rozhodnou počít dítě, udělat změnu v rodině, nějakou pozitivní, která rodinu stmelí. Nebo se budou snažit zabezpečit rodinu nějak materiálně, může jít i o zabezpečení tím, že se rozhodnout přestěhovat, nebo hledat jiné bydlení.

Někteří střelci se budou chtít rozloučit s nějakou závislostí na mladé ženě, kvůli které se trápili. Možná, že mezi nimi stále vládou nějaké neshody, nebo nevyjasněné situace, a proto tam stále ta závislost je. Je potřeba si vše vyjasnit.

Někteří střelci mají obavu jít do nového vztahu. Mají tam strachy nebo stále nějaké opakující se vzorce, podle kterých jednají. Je potřeba, aby zvládli svůj stres ohledně nějakého bezpečí ve vztahu, možná že se jim nedaří najít vztah, kde by se cítili bezpečně. V první řadě ale musí hledat u sebe, mít rádi sami sebe, věřit sami sobě.

Práce a finance....

v pracovní oblasti mohou střelce potkat nějaké nepříjemnosti, problémy nebo překážky, které by se mohli nějak táhnout, komplikovat. Dokonce bych řekla, že tam může nastat něco nečekaného, pozor na nějaký úraz nebo nějaké ostré předměty. Je zde nějaká zkouška pro Vás, která nebude lehká, zdá se, že se to týká atmosféry v práci, kolektivu, a toho jak s nimi vycházíte. Snažte se vše vyrovnávat a harmonizovat.

V pracovní oblasti se mi také ukazuje, že budete nějakou dobu nějak vystrašení, možná tam budou obavy o práci, u některých, ale spíše zde vidím, že v práci budete řešit nějaké problémy s city, problémy srdce, s láskou. Vidím, že se v práci ohledně lásky rozhodujete a je to rozhodnutí dobré a pro Vás úspěšné. Někteří mohou řešit ohledně práce, jakým směrem by se chtěli vydat, co je pro ně volání srdce, co by rádi po pracovní stránce dělali. Možná že se rozhodnou dělat práci, která byla dosud jejich koníčkem. Někteří střelci udělají nějaké své životní rozhodnutí ohledně práce, které bude spíše záležitostí srdce, to co si přáli vždy dělat.

Vzkazy od andělů.....

Je zde informace, že se některým střelcům narodí děťátko. Také je zde vzkaz abyste se zabývali tím, co Vám říká Vaše vnitřní dítě, co byste rádi dělali, čemu byste rádi věnovali pozornost, ale odsouváte to? Nikdy na to nepřijde čas. Nemyslete na sebe v negativním smyslu, v negacích, nekritizujte se. Odpusťte si všechno, za co se kritizujete. Nemáte žádnou vinu.

Co v tomto roce zvládnout.....

Měli byste zvládnout všechny pocity osamění, nebo nějaké izolace, naopak byste to měli brát jako dobrou šanci, jak využít tohoto času, jak se podívat do sebe, např. při meditaci. Nebo při nějaké rekapitulaci svého života, nebo nepříjemného období. Je potřeba si ujasnit v sobě nějaké věci a situace, které Vás trápili, čím jste se po citové stránce dlouho zabývali, to zpracovat a odložit, nechat být, a jít dál.

  KOZOROH

Vztahy...

někteří kozorozi budou plánovat nějaké nové věci se starším mužem, může jít o muže, který je svůj, je to autorita, má určité postavení, ale může jít také o partnera, který se projevuje svou osobní silou, nebo jde o otce. S tímto mužem, budete plánovat nějaké věci, rozmlouvat, řešit nějaké zprávy, komunikovat skrze sms, telefon nebo email, Budete si ujasňovat nějaké kroky. Zdá se, že by mohlo jít o něco důležitého, ale i nečekaného. Možná jde o nějakou rychlou akci. Také se zde ukazuje karta stěhování, nebo nějaké změny domu, domova, přestěhování. Je možné, že budete nakonec bydlet v jiné rodině. Je tady i možnost vysvětlování si této změny s otcem, mužem, možná že mu budete muset věci nějak objasnit, promluvit si s ním.

Je možné, že budete muset v tomto období roku, překonat ve vztazích nějaké obavy, strachy a nejasné momenty, které ve vztahu trápí, nebo přinášejí trápení. Jde o vás, vás to trápí, vám se to děje. Vy také musíte svou mysl vyprázdnit a vypustit staré myšlenky, začít tvořit jiné, pozitivní, v jiném duchu. Jsou zde nějaké obavy o bezpečí nebo o dobré zakotvení někde. Nastanou situace, které vám nejspíše na sklonku roku budou přinášet potíže, nebo nějaké překážky, bude to náročnější období, ale pomůže vám v tom přítel, kamarádka, nebo přátelé. V novém bydlišti se seznámíte s nějakou milou ženou, která se stane vaší přítelkyní. Důvěrným člověkem. Zdá se také, že se vám v novém příbytku bude dařit, a budete to pociťovat jako příjemný krok.

Někteří kozorozi budou řešit ve vztahu nějakou ženu, nebo ženu, která se bude pohybovat ve společnosti, v okolí, ale bude nějak zasahovat do vašich situací, což se vám nebude líbit. Váš protějšek s tím nebude mít problém, je tu z jeho strany hluboké přemýšlení, nějaký nový začátek, nápad, o kterém vám říká. Možná, u partnera proběhne nějaká změna.

Po vztahové stránce to bude rok celkem přívětivý. Někteří se ale dostanou do situace, kdy budou muset udělat nějaké rázné kroky v přátelství nebo v partnerství, ohledně věrnosti nebo loajality. Je tady spíše komunikace o tomto tématu, která vás zavede k rozhodnutí. Je možné, že se jasně vymezíte, nebo uděláte kroky, k radikálnímu řezu, a tím si zachováte svou sílu.

Práce a finance...

někteří kozorozi budou mít náročnější první polovinu roku, mohou řešit problémy v práci, nebo nějaké ztráty, konec pracovního poměru. Možná, že je to ke koncům vede, proto se to takto děje. Oni to ale mohou pociťovat nějak nepříjemně, nebo tam mohou mít i naštvanost, tvrdohlavost. Možná, že si to ještě sami nějak zkomplikují, tímto svým tvrdým nastavením. Budou o tom s někým hodně komunikovat, možná se budou někomu vypovídávat, stěžovat si. Ale budou to dělat proto, aby si nahlas všechno zrekapitulovali, pomůže jim to přijít na nějaký správný závěr toho všeho, získají tak respekt, nebo důvěru v sebe, svou sílu.

Je tady možný nějaký přerod, změna, která se spíše ale bude odehrávat u některých kozorohů uvnitř. Je možné že některé problémy nebo starosti, nebudou až tak významné, nebo tak velké, ale kozorozi je mohou prožívat nějak více stresově, mohou tu situaci nějak zveličovat, to je možná uvrhne do nějakých vnitřní změn a procesů. Vidím tady, ale že starosti ohledně práce, se tady neukazují vůbec negativně, naopak, buď se jim nakonec vše povede a přinese jim to spokojenost, radost, úspěch a pocit jistoty po pracovní stránce, nebo zjistí, že to, co si mysleli není takové, aby si z toho dělali hlavu a uklidní se, objeví v tom tématu pro sebe harmonii a pohodu, zajištění pro sebe.

Kozorohům nečekaně dobře poradí ve financích nějaký přítel, nebo jim nastíní nějakou situaci, o které se už kozorozi nějak odpíchnou. Může jim to přinést i dobrou radu v práci, nebo dobré pracovní místo, a následně dobré finance, možná že jim nějaký přítel zařídí jinou práci, nebo zajistí nějaké jisté místo, jisté peníze.

 Vzkazy od Andělů... 

Andělé vám vzkazují, že v tomto roce můžete nalézt lásku a porozumění. Také, že se v tomto období máte zaměřovat na svou srdeční čakru, na snahu se více otevřít lásce, vyčistit staré smutky, a bolesti. Snažit se odpustit, abyste se mohli posunout dál. Andělé jsou tu pro vás, mohu vám pomoci uzdravit vaše srdce a srdeční záležitosti. Také je zde apel na to, abyste k okolí byli více přívětiví, více laskaví a hleděli na ně s pochopením a láskou. Také je zde informace, že můžete zaslechnout nějakou radu, či inofrmaci, možná ve své hlavě jako hlas, který vás vede, nebo jako radu od přítele, či jako rozhovor neznámých lidí, nechte se těmito radami inspirovat. Možná, že se vám tento rok začne otevírat duchovní svět, nebo nějaké dary schopnosti, které můžete využít.

Co v tomto roce zvládnout...

v přátelství nebo partnerství, by si měli někteří kozorozi uvědomit, co všechno jim to přináší, kolik energie do života jim plyne z tohoto vztahu, kolik radosti, humoru, vyrovnanosti a spokojenosti jim tento vztah přináší. Měli by ve vztazích hledat pocit jistoty, ne naopak, nehledat nestabilitu. Je potřeba prominout nějaké přešlapy nebo dokázat se povznést nad nějaké situace. Nehodnotit tak tvrdě.

Druhý vzkaz je ten, že k Vám přichází krásné období a možnosti, jak vyrovnat, vyčistit a uspořádat své vztahy, nepropásněte to.

    VODNÁŘ

Vztahy...

mnoho vodnářů ve vztazích procitne a bude vědět jak se zachovat, jsou voláni k tomu, aby své vztahy opečovávali, aby je chránili. Je zde vidět, že se to mnohým povede, bude dařit. Vidím zde, se u mnohých v rodině bude otevírat téma upřímnosti a lepší komunikace mezi rodinnými příslušníky. Bude to pozitivní pokus jak se zbavit nevyjasněných situací ve vztahu a v rodině. Tyto kroky povedou k nalezení spokojenosti a pocitu bezpečí, pocitu jistoty, ke stmelení vztahů a rodiny.

Někteří vodnáři budou prožívat nějaké problémy ve vztahu, nějaké komplikace ohledně cizí ženy, nebo někoho, kdo jim bude zasahovat do vztahu, znovu se zde objevuje rada, snažit se všechno vyjasnit, nebo nějak upřímně mezi sebou komunikovat. Pokud se tak nestane, v těchto vztazích by mohlo postupně dojít k bolesti, k nejasnostem, obavám jak to bude dál, více by se mohlo projevit trápení.

Někteří vodnáři se budou tento rok potýkat se starostmi ve vztahu, s obavou rozchodu a rozpadu vztahu, někteří se toho i dočkají. Je ale potřeba vědět, že to co se má rozpadnout, se rozpadne, je třeba pochopit, že někde jinde na vás čeká někdo jiný, to co bylo nefunkční je třeba odložit a jít dál, do lepší budoucnosti. Týká se to vztahů, které se s problémy potýkali již dlouho, jejich vztah se vyznačoval spíše žitím vedle sebe než spolu, chyběla tam nezbytná komunikace.

Práce a finance...

po pracovní stránce se bude vodnářům dařit, jsou zde nové smlouvy, obchodní dohody, nebo nějaké pozitivní pracovní situace, které se mohou vyznačovat i změnou, ale k lepšímu. Je zde mnoho kontaktů, mnoho klientů, nějaký rozmach. Může to přijít i nečekaně, a rychle, překvapivě. Nebo se objeví tyto pozitivní spojení, či obchody nějak nárazově. Hlavní je věřit, důvěřovat, že se vše podaří, vyhnat pesimistické myšlenky, když práce zrovna stojí.

Já bych řekla, že vodnáře po pracovní stránce čeká docela velká činorodost, hodně nápadů a tvořivých projektů, kde se spojují jak mužské, tak ženské nápady a poznatky. Možná i nějaká tvořivá spolupráce mezi muži a ženami. Někteří mohou více obchodně cestovat, možná i nějaké kratší cesty, nebo více mezi sebou komunikovat po pracovní stránce, mezi sebou i s jinými firmami.

Někteří mají velkou možnost, nějak sami podnikat, rozjet podnikání, ale ještě se tam něco v podnikání změní, nebude to úplně tak, jak jste si to představili z počátku, dojde tam ke změně, která by mohla být pro vás lepší. I když se této změny možná budete obávat. Také je zde vidět celkově větší samostatnost u vodnářů po pracovní stránce, budete mít nějak volnější ruku, a můžete ukázat, co ve vás je.

Po finanční stránce budete mít pocit, že si musíte ještě nějaké situace, vykomunikovat nebo že si musíte o zvýšení platu říci, jinak by se nic nedělo. Pozor ale na nějaké handrkování nebo výrazné upozorňování, nebo nespokojenost projevovanou navenek, to by Vám nepřineslo kýžené výsledky.

Nejspíš to nebude dobrý rok na investice, nebo nějaké větší projekty, či na nějaké větší výdaje. je lepší se držet při zemi. Také je zde možné, že to co koupíte budete častěji reklamovat, a později se dohadovat, ohledně reklamace, nechte spíše výběr zboží na partnerovi.

Vzkazy od Andělů...

Andělé vám posílají vzkaz, který se týká zvířat, měli byste se více spojovat se zvířaty se zvířecí říší. Pracovat s nimi fyzicky, ale i duchovně, například spojit se, se svým silovým zvířetem, získat inofrmaci, které silové zvíře vám pomáhá a předává dary. Další vzkaz říká, že byste se měli propojovat více s přírodou. Chodit více do přírody, více zde pobývat, bude vám to velmi ku prospěchu a ještě se zde něco přiučíte. Získáte nějaý vhled do vaší situace. Je tu informace, že byste se měli více zabývat recyklací a ekologií. Tak je zde informace, abyste se vymanili a uzdravili se ze svých závislostí, které vás svazují. Je potřeba se od toho odpoutat, a jít dál.

Co v tomto roce zvládnout...

zde s mi ukazuje potřeba nadhledu. Vodnáři se mohou setkat s neupřímností nebo dokonce falší od nějaké ženy, ale je potřeba toto nějak zvládnout, pochopit, proč se to děje, jestli tam není jen nějaké obava z něčeho, nebo velká obezřetnost, snažit se odhalit co za tím vězí, protože já zde to přátelství nebo vztah, vidím celkem vážný, provázaný s vašimi životy a trvalý. Je tedy potřeba to nějak pochopit, a odpustit, propustit. Chce se tady po vás, abyste dokázaly své vztahy pochopit, a přijmout takové jaké jsou, s tím co vám přinášejí, abyste se spíše snažili o stmelení.

Někteří mají poznat nového partnera, takového, který jim pomůže poznat svou vnitřní sílu, poznat kým skutečně jsou, a vydat se s ním na společnou cestu životem. Tento muž ale může být nějak komplikovaný, nemusí to být zrovna lehké pochopit jeho povahu, nebo může být i zadaný.

   RYBY

Vztahy...

některé ryby si budou skrze rozhovory nebo dokonce dohady, hádky, ujasňovat svoji situaci, kdy se budou snažit nějak rozplést situace, komplikace, možná i s nějakou ženou, která přináší problémy, nepříjemnosti. Může tady být i situace, kdy se něco ukončí, kdy to dojede do konce. Podle mě, to ale bude správná cesta.

Zdá se mi, že tady jde o Vaše štěstí, o to jak si nastavíte své hranice, o to jak se postavíte k problémům. Jak je vyhodnotíte. Je potřeba nemazat med kolem pusy ani sobě, ani druhým, ale nějak upřímně a čistě zhodnotit situaci, nestavit se do situací, kdy z toho chcete nějak vyklouznout a vyhnout se střetu nebo vyřešení, dořešení. Pokud ve vztazích bude náznak neupřímnosti, nebo lži, ať už od vás nebo od druhých, tak takový vztah půjde do problémů a starostí, zde se mnohé může spíše zkomplikovat a zablokovat. Je potřeba se učit trpělivosti, upřímnosti a čistotě ve vztazích k druhým. Možná i stáhnout se do nějaké samoty na nějakou dobu, abyste si promysleli co dál.

Pozor na nějaké projevy síly, vlivu a moci. To by nebylo to pravé ořechové. Je možné, že se s někým takovým setkáte, nebo že to bude dokonce projev někoho z rodiny nebo partnera, snažte se tento vztah spíše nějak posílit, tento vztah vyrovnat opačným chováním, tedy upřímností a nějakou nabídkou smíru. Je možné, se nějak bránit, nebo říci svůj názor ale neupadat do stejných vzorců jako váš protějšek.

Některé ryby budou mít tento rok spíše o citech, bude se po nich chtít, aby se podívali hluboko do sebe, a nalezli, co se tam odehrává, jaké city, pocity se tam odehrávají, a aby zjistili co vlastně v partnerství chtějí. Mnohé ryby jakoby nevěděli co chtějí, jako když by se plácali ve vlastních pocitech, kterým nerozumí. Týká se to vztahu s partnerem, je nutné na tom zapracovat, je tu velká šance na pochopení a rozjasnění, na štěstíčko.

Práce a finance...

po pracovní stránce budete postupně zjišťovat, že někteří kolegové nebo i přátelé, pokud je máte v práci, se budou chovat nečekaně jinak. Je i možné, že na to budete reagovat nějak fikaně, nebo velmi obezřetně, vypočítavě, ale dejte pozor, aby se to neobrátilo proti vám. Je tady nějaký rozhovor, nebo debaty, které nepřinášejí výsledky, může se zde mluvit, ale vlastně se mluví buď oklikou, o něčem jiném, vyhýbavě, ale nedoberete se výsledku, nebo se zde objevuje i lež. Zdá se mi, ale že by mohla ta neupřímnost či nějaká lež jít od vás, je možné že ostatní to vycítí. Zkrátka, jako když se jedna strana obává té druhé, nebude to příjemné období. A zdá se, že vás to má dovést do situace, kde se máte tímto zaobírat, myslet na to, proč se to děje, a co s tím udělat. Jak se správně zachovat. V práci se může objevovat v kolektivu více žen, které mohou podkopávat nohy, nebo vytvářet nějaké nepříjemnosti. Lepší je na to nereagovat, a hlavně ne stejnou zbraní.

Znovu tahám kartu, která vás upozorňuje, abyste byli čistí, čestní a upřímní v životě, ve vztazích i v práci, protože tohle téma máte v tomto roce časté. Ostatní vám mohou svým chováním ukazovat to, kde nebo jak jste neupřímní i vy, či nečestní, možná k druhým, ale můžete být i neupřímní i sami k sobě. Je tedy potřeba, nějakého velkého poučení skrze toto téma oklik a lží.

Některým rybám se podaří vše krásně zpracovat, otevřou se lásce, a pochopení. I přes nějaké problémy a překvapivé události, budou jednat čistě, s otevřeným srdcem.

Některé ryby budou prožívat finanční ztráty, nebo situaci, kdy je financí méně. Pozor tento rok na finance. Vše zvažujte a rozmýšlejte. Je tu nejspíše pro ryby nějaká zkouška, jak se k tématu nižších financí postaví. Pokud to zvládnou dobře, pak jejich finanční situace bude opět růst.

Některé ryby se budou obávat o své finance, jak to zvládnout, dojdou k nějakému rozhodnutí, nebo se budou muset rozhodnout, jak s tím naložit. Někdo dostane nabídku, možnost, jak si přivydělat, nebo jak se vyhnout nějakým ztrátám.

Vzkazy od Andělů...

Přišel sem vzkaz od andělů, abyste se přerušili kontakty s lidmi, kteří jsou negativní, kteří vám nevyhovují, kde to vázne a kde cítíte, že už je potřeba jít dál. Také je zde informace, že byste se měli vzdát svého strachu a obav o to, s čím se nyní zabýváte, kde vás to nejvíce trápí. Také je potřeba změnit nějaké vaše destruktivní vzorce, které vám neprospívají. Je potřeba se naučit jinak myslet, možná i jinak používat svá slova. Začít myslet pozitivně, negativní slova a myšlenky, vymazat. Také je zde informace, že by vám velmi prospělo, když byste z jídelníčku vynechali maso, nebo se snažili svůj jídeníček upravit, jíst více čerstvé zeleniny a méně masa.

Co v tomto roce zvládnout...

v tomto roce se na některé ryby chystá změna, která je pro ně důležitá, je potřeba k ní přistupovat s tím, že vše je k něčemu dobré, děje se to z nějakého důvodu, že je potřeba si něco uvědomit, povyrůst. Změny vás mají nějak vybičovat k akci, k posunu. Není to nic, co by vám mělo nějak ubližovat, jen postoje, Které jsou podložené strachem, vás vrhnou do strnulosti. Je potřeba hledat a nacházet ve změnách nějaké nové signály a možnosti, které tam zaručeně jsou. Vidím tu možnosti, které by pro vás byli velmi příjemné, a pozitivní, jen se odhodlat, věřit tomu a jít tomu naproti, nečekat v koutě. Ryby by měli najít svou správnou cestu, najít to, co je pro ně to pravé, kde se cítí dobře, co jim přináší radost.

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1