Výběr karet, hromádek. Výklad na otázky

Dobrý den, další výklady na hromádky, budu vkládat na můj Youtube kanál, kam se můžete proklinout a sledovat. Pokud se Vám videa líbí, můžete si dát kanál odebírat :-)

https://www.youtube.com/channel/UChH9KyecDQs9Z4K7ogtCWAA

 

Jaký bude vývoj vztahu💑💕❓ - Výklad na 3 hromádky

💞Jeho postoj k Vám💑💕💔💍📧

💕❓Volba mezi 2 partnery❓💡💑💍

💔Proč se trápím ve vztahu💔💡❓

 

Výklad na 3hromádky (1 část) - Důležité informace pro Vás

https://www.youtube.com/watch?v=an_mRKcWrgU

Výklad na 3 hromádky ( 2část) - Důležité informace pro Vás

https://www.youtube.com/watch?v=PGwUe_vW31M

 

 

Dobrý den, připravila jsem pro Vás různé výklady na vztahy, či práci, jedná se vždy o výklad na konkrétní otázku, kde si můžete vybrat ze tří hromádek, kam vás vede intuice, a níže pod fotkou si přečíst odpověď. Přeji hezké slunečné dny :-)

....další výklady na různé vztahové otázky jsou níže....

 

Výběr hromádek - PRACOVNÍ VÝVOJ...

1 hromádka –šungitová pyramida

Pro tuto hromádku se mi zde ukazuje, nějaké vyjasnění ohledně společnosti, lidí, kolegů, ohledně nějaké skupiny lidí, nebo práce ve skupině. Zdá se mi, že vaše práce spočívá v práci s velkým okruhem lidí, možná nějaká práce v oblasti služeb druhým. Je zde určité vyjasnění si, jak to bude, jsou zde plány, které se budete snažit uskutečňovat. Je zde vidět, že si půjdete za svým a je možné, že budete dělat věci, jak je skutečně dělat chcete. Je i možné, že si něco prosadíte. Jste rozhodní, spolehliví, a sebevědomí. Nebo je to téma, ke kterému si máte v tuto dobu dojít, oprášit, objevit to v sobě. Je zde vidět nějaký muž, nadřízený, nebo někdo, kdo je vám nějak nakloněný, a ochotný vás podpořit, pomoci vám, dokonce zde vidím pro vás velkou šanci, něco získat, možná povýšit, nebo získat nějakou odměnu. Je tu vidět, váš vývoj kupředu, a výše. I v budoucnosti zde vidím, že budete mít při sobě štěstí hlavně v situaci, kdy budete celkem hravě zdolávat nějakou překážku, nebo něco, co byste jindy možná i vzdávali. Je možné, že se vám opravdu podaří něco velkého zvládnout, a znovu je tu při vás nějaký muž, který stojí při vás, pomůže vám. Také to pro vás může znamenat, nějaký posun v kariéře, který bude sice náročný, než ukážete co ve vás je, ale zvládnete to.

Andělské karty vám zde naznačují, že máte dar slova, že můžete moudrou radou, nebo laskavým slovem nějak pomoci druhým, nebo že tímto způsobem umíte řešit věci, situace. Dále je zde karta, která říká, že máte být pružní, a poddajní, snažit se přizpůsobit, když to půjde věcem a situacím, které se mohou dít…..pokud to tak budete cítit, a nepůjde to až za vaše hranice. Dále je zde situace, která říká, že se pomalu dostáváte do situace, kdy musíte ukázat co ve vás je, nějak více se začít rozvíjet, pracovat nějak rozšířeněji než dříve, být kreativní, zdá se, že to je proces, který vás posune výše, do dalšího stupně vašeho pracovního vývoje. Řekla bych, že svoji zkoušku zvládnete a budete zase o něco více uznáváni jako odborníci, ať už pracujete kdekoli.

2hromádka – křišťál

Pro tuto hromádku se mi zde ukazují nějaké rozhovory, nebo komunikace, která se zabývá nějakými ztrátami, nebo pocity nedostatku, či pocity rozpadu. Je možné, že komunikujete o něčem, co nefunguje, co se rozpadlo, nebo skončilo. Je zde jakési konstatování situace, nebo plánování co dál ohledně toho, co se zde rozsypalo, nebo nějak umenšilo, či rozpadlo. Je zde také možnost, že si dosud necháváte nějaké informace ohledně ztrát pro sebe, a zatím to neventilujete, ale zdá se mi, že za nějakou dobu se zde ukazují zprávy, více zpráv, více komunikace, která se rozproudí. Je možné, že jste v tuto dobu doma, v rodině, v určitém klidu, pohodě. A tyto záležitosti nějak řešíte z pohody domova. Je zde také možnost, že vám nějak pomůže partner, nebo nějaký muž, směrem k tomu, abyste byli veselí, nebo vás nějak rozveselí, přinese dobré zprávy, dobré informace, či nastolí dobrou zábavu. Je zde vidět, že se v budoucnu budete snažit udělat nějaké nové rozhodnutí, nebo postupovat nějak detailně, bezpečně, budete se nejspíše k něčemu snažit přistupovat nově, a budete se snažit něco si pro sebe zajistit, zabezpečit. Je možné, že vám to bude ukazovat vaši vnitřní nejistotu a obavy, strachy jak to celé nakonec dopadne. Ale nebojte se, máte tady k sobě velké štěstí, stojí při vás naděje, že to co si naplánujete, nebo budete přát, to se vám splní. Vidím tady stabilitu, jistotu, a pocit bezpečí, který nakonec přijde. Dokonce zde vidím i velkou perspektivu pro podnikání nebo celkově v oblasti pracovní, velkou naději na úspěch. Jen je potřeba si pořádně utřídit myšlenky, a vědět co chcete.

Andělské karty vám zde ukazují, že je ten správný čas, se do něčeho pustit, o čem jste již dlouho přemýšleli, neodkládat to, neváhat, a začít. Máte všechny pomocníky na své straně. Dále se mi zde ukazuje karta kreativity, je tedy možné, že oblast vaší práce je spojená s kreativitou, nebo vás tato karta nabádá, abyste se touto cestou vydali, více svou kreativitu podporovali. Pusťte se do něčeho, kam vás to táhne, kde byste rádi něco vytvářeli rukama. Dále zde karty říkají, že je potřeba o vašem dalším směrování nějak v mysli popřemýšlet, a naplánovat si věci dál, možná nějaký postup, nebo si zkrátka utřídit myšlenky, možná že jste v mysli nějak rozhození a nevíte co je pro vás dobré. Zkuste si sepsat na papír, co byste rádi vytvořili, udělali, jak a kam postupovali dál, abyste to viděli černé na bílém před sebou, protože tak si nejlépe utřídíte své myšlenky, lépe uvidíte svůj směr.

3hromádka – jantar

Zde se mi ukazuje, že na vaší pracovní cestě se snažíte něco plánovat, máte nějaké sny, projekty, nebo nějaké vize, které se snažíte nějak uvést do pohybu, nebo sníte o nějakých svých snech, které byste chtěli naplnit, nějaké své přání. Jste cílevědomí a jdete si za tím, plánujete. Je možné, že se snažíte mít všechno pod kontrolou, mít věci a situace nějak zabezpečené, jisté, než uděláte nějaké kroky. Je zde vidět, že se to snažíte vyřešit tak, abyste nic neztratili. A zároveň otevřít nové dveře. Nevím ale, jestli toho jde takto dosáhnout. Je nutné se nejdříve něčeho pustit, a potom sáhnout po dalším. Někdo zde může plánovat práci v cizině, někdo může plánovat nějaký projekt ohledně přírody, nebo práce s rostlinami, přírodou, nebo někde např. na vesnici, v zeleni. Je to ale rozhodně plán, který postupně roste, a poroste dál. Je to dlouhodobý projekt, plán, který má silné kořeny a dobrý základ, jen se nenechte odradit nějakými drobnými potížemi. Je možné, že se vám zdá, že to postupuje pomalu, a nejistě, že se něco možná bortí a zatím nevidíte dál, že vám to trošku přináší nejistoty a pocit, že něco ztrácíte, aniž byste měli vybudovaného něco za zády. Můžete mít zkrátka pocity, které vás oslabují, a znejišťují. Pro některé to může znamenat, že tady končí pro ně cesta dál, v jejich současné práci nebo pozici, a budou muset volit, kam se posunou dál. Je tu možnost, že situace, uzraje ke skončení na konci roku. Dále zde vidím, že budete stát před volbou, je možné že se budete snažit nějak oklikou rozhodnout, nebo využít nějaké taktiky, ale to by vám přinášelo spíše smutek, nebo nejasnosti v mysli. Zdá se mi, že byste se měli spíše spolehnout na srdce, na svou intuici, být pozitivní a doufat v to, že vás vede opravdu správně a pro vás dobrým směrem. Vypadá to, že nakonec budete vědět, že v této situaci nemůžete stát, nebo zůstávat donekonečna, a proto se rozhodnete jít.

Andělé vám zde naznačují, že se nemáte obávat odpoutat a jí, odevzdat své těžkosti vesmíru, a jít z lehkou hlavou. Dále je zde informace, že k vám budou na vaší cestě přicházet určité dary, možná pomocná ruka, slovo, nebo rada, nebo i nabídky. Je zde vidět patrný stálý pokrok dál. Tento krok pro vás bude pozitivním směrem. Dále je zde informace ohledně knih, že váš život, nebo váš smysl života, je propojen skrze knihy, buď se jedná o práci s knihami, nebo z knih máte čerpat informace, moudrost.

 

 

Výběr hromádek – VÝKLAD NA VZTAH – JDE O PERSPEKTIVNÍ VZTAH?