Týdenní výklady

 

 

Dobrý den přeji všem, kteří přicházejí na tyto stránky, připravuji zde pro vás týdenní a měsíční výklady. Jedná se výklady, pro všechny, kteří na tyto stránky zavítají. Vždy je zde nějaká informace nebo něco, co vás ťukne, nebo co s vámi zarezonuje, nemusí s vámi rezonovat vše, co zde uvádním, ale můžete zde dostat nějaké inofrmace, které zrovna potřebujete.  

Miralia :-)

Přeji všem, kteří navštěvují mé stránky, hodně štěstíčka, pohody a lásky    heartsmiley

 

Týdenní výklad od 2.7.-8.7.

V tomto týdnu někteří budou řešit jistotu, pocit bezpečí, určité ukotvení někde. Je možné, že budete nějakou dobu v nejistotě, nebo budete muset svou nejistotu překonat. Pro někoho se to může týkat zabezpečení materiálního, finančního, a pro jiné pocitu bezpečí v citech, ukotvení ve vztahu a v citech. Můžete mít z této nejistoty trošku starosti a mnoho myšlenek, které budou vířit. Bude potřeba poodstoupit od zbytečných myšlenek, hlavně těch negativních, které vás nutí vidět všechno černě, a prohlubují pesimismus. Je možné, že budete muset podstoupit určité ukončení, rozetnutí těchto negativních vzorců myšlení a tím se vám podaří dostat se do lásky, zpět do citového prožívání, a do jiného pozitivnějšího vnímání.

Vzkaz od andělů....

Zde se ukazuje, že období problémů, nejasností a zmatků odchází. Vše se postupně projasní. Pracujte na svém pročisťování mysli i těla. Postupně začnete vidět svou jasnou cestu, vizi. Všechno čím jste si dosud prošli, vás posouvalo, mohli jste na tom vyrůst. Nic se neděje náhodou. A nyní přichází období jasnějších vhledů ve svém životě a znovu nastolené rovnováhy.

 

Týdenní výklad od 25.6. -1.7.

V tomto týdnu se někteří mohou rozhodovat v přátelství, či partnerství, ohledně nějakého přítele, kamaráda, muže. Jde o nějaké zprávy a komunikaci, o něco co se dozvíte, možná že půjde o nějaké neshody, kritiku, naštvanost ohledně informací které se dozvíte. Můžete přemýšlet jak se zachovat, nebo jak se postavit k přátelství, k partnerství dál. Je zde vidět, že zvláštně ženy si projdou nějakou těžkou situací, určitě spojenou s osudovou záležitostí. Je zde vidět, že tyto ženy budou mít problém s nějakou ztrátou, bolestí, je možné že bude zasažena jejich citlivost, jejich srdce, budou hledat bezpečí, ukotvení se v lepší situaci, budou chtít nalézt jistotu, kterou dosud nemají, a která se rozpadla. Je možné, že jistota a vyřešení situace nakonec přijde, ale skrze nalezení jistoty v sobě. Pro jiné se zde může ukazovat nějaká ztráta práce.

Vzkaz od andělů....

Je možné, že situací, která se nyní děje, se čistí a vyplouvá napovrch jen něco, co jste měli hluboko uvězněné, nevyřešené. Je zde vzkaz od andělů abyste vyčistili všechny negativní pocity, myšlenky a energie, které si u sebe držíte. Uvědomte si, že si tím škodíte a zhoršujete svůj prostor, svůj život i zdraví. Nechte odplout i ty myšlenky, které se pojí se zklamáním, vyčistěte svou hlavu, svůj energetický prostor kolem sebe, abyste si podobné situace již nepřitahovali.
 

 

Týdenní výklad od 18.6.-24.6.

Zde se mi ukazuje, že prim bude hrát v tomto období citlivost a intuice, je možné, že dojde k určitému zjemnění, k prohloubení ženskosti, zcitlivění. Zdá se, že z nějaké izolace, uzavřenosti toto citlivější vnímání pronikne napovrch, ukáže se více. Pro některé, se zde objevuje nějaké zklidnění doma, v rodině, zlepšení situace doma, zharmonizování, vyrovnání nějaké situace, a to hlavně díky určitému milému přístupu, příjemnému jednání. Je možná nějaká dohoda, shoda na něčem. Mohou přijít dobré, radostné zprávy domů, do domu. Jsou zde vidět příjemná setkání a přátelské návštěvy, které se vydaří. Možná, že se podaří něco vyřešit, co dlouho stagnovalo, přijde období, kdy se vám může otevřít něco nového, nějaké nové možnosti. Někteří mohou dostat i nějaké zajímavé nápady, které je posunou, a jiní mohou dostat nové nabídky.

Vzkaz od andělů....

Andělé vám vzkazují, že začíná něco nového, nějaké nové období. Možná začínáte psát novou kapitolu svého života. Možná v tomto období, budete již pevně a jistě vědět, jakým směrem se vydat, co dělat. Pokud se budete řídit intuicí, svět vám nabídne nové a zajímavé možnosti. Dostáváte se na nové a dosud neprozkoumané cesty. A možná, že u sebe zjistíte nové stránky, o kterých jste neměli vůbec tušení, co vše je možné :-)
 

Týdenní výklad od 11.6.-17.6.

V tomto týdnu můžeme prožít hezká setkání, návštěvy, milé rozhovory. Je zde možnost setkávat se se silným okruhem lidí, silným ve vyzařování pozitivní energie, příjemného vystupování, radosti ze života. Je tu vidět i určitá moudrost srdce a citů, které budou vyzařovat. Pro některé, zde může být setkání s dávnými přáteli, nebo lidmi, kteří jsou nějak moudří, vlivní, rozhodní, mají co nabídnout, ví co chtějí, a možná mohou i pomoci, podržet psychicky, lépe naladit. Pro jiné, je zde nějaká možnost zábavy, akce, možná i nějaká podpůrná akce, charitativní. Je zde také vidět, že mezi lidmi, nebo na nějaké akci, při nějaké zábavě, se může k některým dostat vyznání lásky nebo nějaký projev citů, může to být jak osobní projev něčích citů směrem k vám, tak projev citů obecně někoho na veřejnosti, čehož můžete být svědkem, a co vás mile a pozitivně ovlivní. Je zde také vidět, že někteří budou přemýšlet o nějakém tajemství v rodině, nebo ohledně sexuality, intimností. Pro jiné, zde může být nějaká zkouška, jak obstát v rodině, v rodinném systému. Je dobré, používat intuici, své city, srdce.

Vzkaz od andělů....

To čím jste si v poslední době procházeli, bylo vaše období růstu a sbírání zkušeností. Období, které se vyznačovalo neshodami, nejistotou, a zmatky končí a nabírá to nový pozitivnější směr. Váš život se projasní.

 

Týdenní výklad od 4.6.-10.6.


V tomto týdnu se mi ukazuje, že se někteří budou rozhodovat buď ohledně přátelství, nebo ohledně přítele, či díky příteli. Je zde vidět docela hluboké přemýšlení a možná i pro někoho trápení, nad rozhodováním, nebo nad něčím co končí, či co není příjemné. Je zde možnost, že se bude muset vyrovnat něco z minulosti, nebo se bude muset vyrovnat karmický dluh. Je možné, že se to bude týkat vztahu s přáteli nebo s přítelem. Je možné, že některým, přítel či kamarádka, pomůže v rozhodování.
Jako vývoj dál zde vidím nějaké zlepšení ve vztahu, je zde více radosti, více naděje.
Je zde také vidět pro někoho štěstí s partnerem, mužem. Kdy on může nějak lépe projevit své city, ukázat své city, nebo kdy se vztah s partnerem více citově prohloubí.
Je možné, že ti co řešili ve vztahu nějakou krizi či nějaký propad, si nakonec ve vztahu polepší, přijde více naděje a radosti do vztahu.


 

Týdenní výklad od 28.5.-3.6.


V tomto týdnu se mi zde ukazuje nějaký nesprávný posun, nebo nesprávný či falešný nový začátek, do kterého se můžete dostat. Je tu možnost, že vám někdo nabízí nějaké nové nabídky, situace, možnosti, ale nemusí to být pro vás to pravé. Je třeba to všechno promyslet, a rozhodnout se správně, podle toho, jak to cítíte, zda je to pro vás to, co opravdu chcete.
Pozor na nějaké situace ohledně dětí. Zde se může objevit nějaké neupřímnost, nebo i nějaké lži. V tom lepším případě, mohou nebo tajit. Jsou tu možná nějaká nová přátelství dětí nebo vaše, tato nová přátelství nemusí být úplně to pravé ořechové. Zkrátka nějaké nové začátky v tomto týdnu, nebudou úplně dobré, nemusí dobře začít nebo se vydařit.
Jako vývoj dál, zde vidím nějaké změny, které se budou chtít odehrát, nebo o které budete jevit zájem, ale nakonec se narazí na bloky a překážky. Je možné, že změny se neuskuteční, možná i komunikace, nebo zprávy, které budete chtít dostat, nepřijdou. Nebo komunikace jako taková, bude blokována. V tomto týdnu je dobré nic nezačínat, a pravděpodobně ani nic neměnit.


 

Týdenní výklad od 21.5.-27.5.


Tento týden se mi ukazuje, že byste si někteří měli dát pozor v oblasti práce, či na nějakém úřadě, mohou zde být i nějaké kontroly. Pozor na nějaké nesrovnalosti.
Pro jiné, zde vidím možnost řešit vztahovou, citovou záležitost. Kde se může řešit nějaká izolace, nebo odchod od někoho kvůli nevěře, či kvůli něčemu co není úplně upřímné. Může se zde projevit i něco z minulosti. Je možné, že v tomto týdnu budete řešit nějakou svou špatně nasměrovanou životní cestu, kterou si nakonec uvědomíte. Můžete zjistit, že jste se v nějaké situaci zbytečně citové stáhli do ústraní, nebo uzavřeli své srdce. Je potřeba nějak více zcitlivět, dovolit si více cítit.
Dál vidím snahu uspět v nějaké situaci, která je hodně náročná, těžká, možná chcete překonat problémy a vymanit se z něčeho dlouhodobého. Je tu ale vidět, že situace je opravdu oříšek, možná v tomto týdnu ani nebude možnost s tím pohnout, nebo uspět, je zde hodně tvrdohlavosti, nebo nějakého zatvrzelého postoje, může to být velkou překážkou. Určitě je to ale situace, ve které se něco učíte, a i když se v dohledné době nedostanete k posunu dál, i tak je to pro vás určitá možnost, jak něco pochopit.


 

Týdenní výklad od 14.5.-20.5.


V tomto týdnu bychom si měli dát pozor na komunikaci s druhými, hlavně v partnerském vzadu. Je možné, že by se mohly objevit nějaké potíže v komunikaci, buď že by komunikace ustala, je tady možnost rozpadu komunikace. V jiných případech by mohl nastat opačný extrém, kdy by mohlo snadněji dojít k hádkám, neshodám, mohli bychom si ve vztahu sdělit něco, co druhého zabolí, co mu ublíží, nebo co ublíží nakonec nám. Každopádně to vypadá na nějakou utrápenou, bolavou komunikaci, která moc nepostupuje, buď se úplně zazdí, nebo půjde špatným směrem. Je možné, že za to bude moci snaha, dosáhnout svého nebo dělat si věci po svém. Pokud v tomto týdnu budete chtít probírat s partnerem věci důležité, životní, pak dávejte velký pozor, aby komunikace nezašla tam, kam nechcete. Je tu pro některé, možnost komunikovat s manželem, partnerem o nějaké situaci, kterou chcete zabezpečit, zajistit, mít jistou. Může se to pro některé týkat vztahu, ale i práce, zaměstnání.
Je zde vidět později nějaké rozhodování, nebo snaha udělat jasné rozhodnutí, které by vám přineslo radost. V tomto týdnu pravděpodobně budete chtít probrat s partnerem nějakou důležitou věc, buď ohledně vztahu či práce, ale pozor v komunikaci. Nakonec se podaří udělat rozhodnutí, které vše vyjasní, které bude správné a pro vás vhodné.
Pro některé, to může být docela důležitý týden v jejich životě, mohou zde být důležité rozhovory či důležitá rozhodnutí. Možná, že budete chtít debatovat s partnerem o nějakých ztrátách či rozpadu, konci. Ale výklad končí dobrým rozhodnutím, který by měl přinést radost nebo i to, co jste si přáli, takže nakonec by věci mohli dopadnout dobře.

 

Týdenní výklad na období od 16.4.-22.4.

někteří zde mohou řešit nějaké zprávy, informace, smlouvy, dohody, které jim přinášely starosti, nebo stres, kdy nevěděli jak to dopadne, nebo co je pro ně lepší. Možná zde bylo, či je mnoho myšlenek, rozhovorů nebo drbů. Situace ohledně informací, zpráv, smluv, dokumentů by se měla vyjasnit, a to doslova velice dobře. Vše by mělo dopadnout pro každého tak, jak je pro něho vhodné, a zdá se, že z toho nakonec bude úspěch, přijde štěstí a radost. Pro někoho může jít o to, že z něho spadne veliký balvan, opadnou obavy, strachy a nejistota, to vše se změní a odejde. Najednou zde bude krásná a jasná obloha, sluníčko, bude se dařit. Pro někoho může jít o vylepšení situace v práci, či nějaké situace ohledně lásky, citů, či správné cesty. Vše jako by když by vás směrovalo k tomu, kde budete úspěšní, kde budete v radosti, v krásném pocitu a v jistotě. Tento týden, ženy určitě dojdou k nějakému pocitu jistoty, uzemnění, k uklidnění, k pohodě v nějaké věci. Mohou přijít nějaké nové možnosti a nabídky.

Andělská karta....
zde se ukazuje rada opustit nezdravou situaci, něco co je pro vás toxické, nebo co vám přináší nepříjemnosti. Možná opustit i nějaký špatný pohled na věc, nebo i opustit špatné myšlení, a nedůvěru. Pro někoho to může znamenat opustit dosavadní práci, pro někoho ukončit vztah, či skončit s něčím, co vám škodilo, jako např. nezdravé jídlo či nějaká závislost. Je zde rada začít s detoxikací těla. Tomu co přichází jako nové, můžete plně důvěřovat.

 

Týdenní výklad na období od 9.4.-15.4.

zde se mi ukazuje, že se někteří mohou těšit nějaké příjemné řešení kolem domova, domácí pohody, vztahu v rodině, nebo ohledně bydlení. Může zde dojít k nějakému ujasnění si nějaké situace, záležitosti. O nějaký nový pohled na věc. Zdá se mi, že tu je, nebo byla potřeba, udělat v nějaké jiné kroky v pohledu na věc, udělat nějakou změnu. Pro někoho to může znamenat i nějaké stěhování. Může se to týkat i dvou žen, např. matky a dcery. Nebo nějaké komplikovanější situace doma, kde byly problémy, ale nakonec se všechno v dobré obrátilo, či obrátí a dojde to ke spokojenosti. Pro někoho zde může být nějaké ujasnění nebo situace, kde bude nutné jednat upřímně a čestně. Možná vyhnout se různým oklikám, řešit věci správně a poté přijde spokojenost. Vidím zde nějaké informace, které k vám přijdou, otevřou se vám, nebo zprávy, které dostanete. Možná i nějaké dokumenty, které budete řešit, ale vše by mělo dopadnout dobře.

Andělská karta....
karty říkají, že je dobré být šťastný a spokojený v jakékoli situaci, i když se vám zrovna nedaří. Možná na něco čekáte. Karta radí, abyste si dovolili vnímat pocit radosti a štěstí hned, a nečekali až se něco stane. Vnímejte život jinak, radostněji. Také je zde informace, abyste nedělali věci podle někoho jiného, nepodřizovat se, nebo hrát podle druhého. Buďte sami sebou. Pokud máte nějaké trápení, vystupte z toho pocitu trápení a nejistoty, zkuste věřit, že bude lépe, že už je lépe. Odejděte z něčeho, co vám nevyhovuje nebo přináší útrapy.

 

Týdenní výklad na období od 2.4.- do 8.4.

Přichází sem informace, že v tuto dobu, je dobré přijmout nebo nechat vejít, či nechat vyrovnat ve svém životě ženskou polovinu, polaritu. Přichází sem ženská síla, a moc, přitažlivost, intuice. Možná, že v tuto dobu máme nechat dovolit vládnout ženy, nebo ženu v sobě.

Na co je dobré se zaměřit a poléčit to….

Nemělo by to být ale o plýtvání časem, o pozlátku, o pocitu být vidět, ukázat se, o předstírání něčeho. Není dobré soustředit svou energii na povrchu, ale snažit se dostat do hloubky. Nebýt jen dutou ozdobou, ale zářit zevnitř. Možná, že někteří ve vztahu zjišťujete, že žijete vedle sebe, ale ne spolu. Je třeba projevit citlivost, pochopení, intuici, soucit. Napojit se na tu hloubku, na vnitřní vedení. Projevit se ve vztahu skrze vnitřní pohnutky, pracovat s tím, co vás vnitřně pohání, co říká srdce. Otevřít se druhému. Nesnažit se jen to učesat, načechrat a načančat povrch, ale sdílet i to uvnitř. Pozvat druhého k sobě, ke své citlivosti a  pravdě. I v tomto týdnu se najednou mohou objevit ve vztahu velké propady, právě na základě toho, že někteří zjistíte, že si nejste v nitru podobní, že nejste kompatibilní. A někteří najdou ve vztahu více svobody.

Co přijde jako pomoc….

Přichází sem jako pomoc určitý pocit klidu, pohody, nebo i pocit pokladu v sobě, který naleznete. Je možné, že dojdete k nějakému důležitému poznaní a pochopení, které vás dovede k vnitřnímu klidu. Můžete dojít k tomuto bodu, přes období dřívějších depresí, bolestí, smutku, nebo nějakého trápení. Může se vám zdát, že se tento klid zrodil najednou, téměř z ničeho, najednou se objevil J

Týdenní výklad na období od 26.3.-do 1.4.

Je zde informace o nějakém rozloučení, rozchodu. Je možné, že ve vašem životě máte pocit, že často o něco přicházíte, buď o vztahy, nebo o materiální věci. Zjišťujete, že je to ale přirozený běh událostí, a učí vás to, že vztahy s lidmi jsou něco víc, než materiální a hmotné zabezpečení. Postupně docházíte k tomu, že váš pocit bezpečí uvnitř, vám nepřinese hmotné zabezpečení, ani závislost na někom.

Na co je dobré se zaměřit a poléčit to….

Je možné, že někteří v tuto dobu mohou narazit na nějaký odpor, na něco co se nedaří, co nepostupuje, nebo na nějakou prohru, či neúspěch. Není dobré s tím bojovat a vynaložit na to všechno své úsilí a sílu. Vyšťavit se tím. V tomto momentu, je dobré se zastavit a zapřemýšlet nad tím, zda to má být opravdu tak, jak si představujete, zda to musí jít touto cestou, zda si to musíte vydupat nebo vynutit. To co se v tuto dobu nebude dařit, se děje proto, že se po vás chce přehodnocení, abyste našli jinou cestu. Pro některé, to může mít podobu rozchodu v nějakém vztahu, kde si nějak tvrdohlavě stojíte na tomto vztahu, kdy požadujete, aby pokračoval, nebo šel určitým směrem, tak jak byste chtěli vy. Zdá se, že jste zde uvízli, zabředli. Karty říkají, abyste na nic netlačili, ale nechali věcem volný průběh.

Co přijde jako pomoc….

Přichází vám sem na pomoc vaše intuice, jiné vnímání, je dobré se ztišit, být pasivní, nechat věci, aby se stali, a nechat čas, aby pracoval, také nechat myšlenky volně plynout, zkrátka čekat až intuice řekne, co je potřeba, k tomu je potřeba čas, klid a ticho. Přijde informace, která dosud byla utajena, která hovoří o tom, kde jste dělali chybu, co jste viděli jinak, nebo jak věci a situace vypadají opravdu, než jak jste si mysleli.

 

Týdenní výklad na období od 12.3.-do 18.3.

Je zde informace, že nás toto období nabádá odvrátit se od ega, směrem do srdce.

Na co je dobré se zaměřit a poléčit to….

V tomto období, mohou odevšad vykukovat různé strachy a obavy. Strach z odvahy, strach ze svobody, strach ze života, strach ze smrti, strach ze svého pravého já, ale i strach z někoho nebo o někoho konkrétního, apod. Můžete se cítit ochrnutí, paralyzovaní, nebo pod vlivem strachu, který se vám může zdát tak reálný, že si neumíte představit situaci jinou, vyléčenou. Tímto strachem, jako když se blokuje ve vašem životě něco, co máte za úkol zvládnout, a kvůli přítomnému strachu to nelze. Možná cesta ven je ta, když se budete snažit přijmout tento strach ať je z čehokoli, a neutíkat před tím, nebojovat s tím. Může se vám poté vlít do žil velká síla, která vám dovolí, jít beze strachu, být silní a odhodlaní.

Co přijde jako pomoc….

Je zde informace, že se v tomto období můžete nebo máte dostat do stavu, kdy pochopíte, že tohle všechno je jen role, jen hra, ve které žijete, možná že této situaci, již nebudete díky tomu pochopení, dávat takový význam, ale budete to vnímat jinak. Možná, že díky tomu budete umět odložit svou masku, a nedáte tak příležitost někomu, kdo by vám masku strhl, kdo by to udělal za vás. Uděláte to sami.  

Možná, že pomoc, která přichází, některým pomůže projevit svůj hněv, nebo své negativní emoce navenek, nechat je vybublat, už je nebudete schovávat, nebo potlačovat, ale projevíte to, jak se uvnitř cítíte. Díky tomu vaše paralyzovanost a neschopnost se v něčem pohnout skončí, a vy se budete moci svobodně projevit, bez obav. Můžete se cítit udiveni z toho, že vám to přinese docela dost energie. V tomto období, můžete pochopit v čem tkvělo vaše vězení, zajetí.

 

Týdenní výklad na období 12.2.-18.2.

Zde se mi ukazuje pro některé nějaké nové období, otevírá se něco nového, nebo přicházejí novinky, může se to týkat nějak vaší správné cesty, kudy byste měli jít, podle vašeho cítění, nebo ohledně vašich citových záležitostí. Zdá se, že by se to mohlo nějak vyjasnit pro některé ohledně práce, zaměstnání, může se zde objevit nějaká hezká nabídka, nebo můžete vědět, či se vám může ukázat směr, kudy jít. Pro některé se to může týkat citových záležitostí, které se pojít s nějakým pocitem ukotvení a stability, vyjasnění si, kde chci být, a co vlastně od vztahu chci. Může vám v tom pomoci nějaký přítel, kamarád, nějaký muž. Někdo, komu věříte. Zdá se mi, že tady jde o to, rozhodnout se o něčem do čeho ještě úplně nevidíte, možná z toho máte trošku obavy, a rádi byste znali výsledek, pokud toto zvolíte. Půjde o dvě cesty, které zvažujete, kterými jít, co udělat, a jde o určitý proces učení se, nebát se a zvládnout toto rozhodnutí.

V tomto období se může ukázat nebo projevit nějaký soucitný muž, který rád pomůže, podpoří, kterému můžete důvěřovat. Může vám pomoci vidět pravdu. Možná, že v něčem tápete, něco vidíte nepřehledně, scestně, možná že jste nějak pohrouženi do sebe a smutní, a tento člověk, nejspíše muž, s laskavým srdcem vám může ukázat směr.

 

Týdenní výklad na období 5.2.-11.2.

V tomto týdnu se mi ukazuje, že se někteří potkají s nějakou velkou překážkou, nebo se situací, která pro ně bude velmi překvapivá, šokující, může to být něco, co je i zastaví, aby začali vnímat jinak. Pro některé se to může týkat nějaké situace ohledně financí, materiálních věcí, může přijít nějaká rána, ztráta, nebo nečekaná situace, může to být něco náhlého, co vás nějak odřízne od financí. Pro jiné to může být ale naopak situace, kdy náhle začnou sklízet v pozitivním to, co zaseli, tedy pokud dosud druhým pomáhali, stavěli se ke světu okolo dobře, a dělali věci správně, pak se najednou i na ně rozsype štěstí, nebo přijde možnost získat překvapivě finanční obnos. Pro jiné se mi zde ukazuje, že mohou řešit nějaké své duševní pochody, pocity, které jsou hluboko zasunuté, a které se náhle objevují. Přicházejí něco sdělit, posunout vás. Zdá se mi, že pro většinu z vás, se to nebude týkat financí ale citů, pocitů, duše. Vypadá to, že i když se může otevřít něco co je pro vás velmi překvapivé a náhlé, přinese to s sebou, štěstí, vyléčení nějaké situace, je zde pomoc nějaké pozitivní energie, která jde s tímto ruku v ruce. Jako když byste byli podporováni něco si uvědomit, něco co jste dlouho měli uzavřené, najednou se to otevřelo a vy můžete pochopit a posunout se. Zdá se mi, že se to týká srdce, nemusí to být ale jen o vztahu s někým, může jít o vztahu k sobě, o tom jak se vnímáte, máte rádi, o tom jak jste si dosud ubližovali a nevnímali se. Může jít o úplné projasnění situace, a splnění nějakého přání.

Tento týden může být opravdu o velké rychlosti a sledu událostí, něco lze rychle pochopit, můžete dostávat zajímavé informace, nebo inspiraci, odpovědi. Je zde velká naděje na úspěch všeho, co se tento týden začne řešit. Vše zvládnete.

 

Týdenní výklad na období 29.1.-4.2.

V tomto období, se mi zde pro některé ukazují společenské situace, pro některé hezká zábava, a společenské setkání, nebo nějaké kulturní akce. Pozor ale mohlo by to být nějak více finančně náročnější, nebo byste zde mohli utratit více peněz než byste chtěli, než jste počítali. Pozor v této době na alkohol, je zde vidět, nějaká závislost, nebo problém s alkoholem, následná situace, by vám poté mohla přivodit starosti a stres. Hlavně ženy pozor na alkohol, nebo na ztrátu kontroly. Také zde vidím, situaci, kdy na úřadech v tomto týdnu můžete řešit nějaké své záležitosti, nejspíš které se týkají financí, můžete o tom hovořit, jsou zde časté hovory, telefonáty, vyřizování, některým to může přinášet nějaké starosti s tímto vyřizováním. Celkově to může být komplikovanější a zamotanější nebo zdlouhavější, než jak to nyní vypadá. Ale je zde i dobrá karta, že se to nakonec vydaří, nebo že se to nakonec všechno dá do pořádku, tak jak to být má. Zdá se mi, že je v tomto období nějak více důležité řešit věci s citem, intuicí, než tlačit na pilu. Je dobré poslechnout svou intuici, zvláště ženy. Je zde i karta štěstí, které jako když by stálo za vámi. A hlídalo prostor.

Ukazuje se zde pomoc pro ty, kteří ji potřebují, ale je zde vidět váš pesimismus a obavy, které tomu posunu a pomoci brání. Je dobré důvěřovat, a nechat se vést svou intuicí. Je možné, že nevěříte, že by se něco ohledně financí mohlo změnit a zlepšit, máte zažité negativní vzorce myšlení o svých financích, to je potřeba změnit. Je zde také apel na, to starat se o své emocionální zdraví.

 

Týdenní výklad na období od 15.1.- 21.1.

V tomto období je důležité pracovat s pozitivními energiemi, které léčí a které pomáhají. Pokud máte strachy a obavy, tak je zkuste odevzdat, propustit. Zkuste se naladit na radost a na naději, že vše se dokáže vyléčit díky jinému přístupu. Někteří mohou zažívat krásné období léčení vztahů v rodině, kdy se situace, kde byly nějaké potíže, začnou léčit, čistit, a harmonizovat. V jiných rodinách může být na obzoru nějaký jiný partner, který situaci nějak zachrání.

Také se mi zde ukazuje, že je důležité umět pracovat na svých hranicích, na tom kam až necháte druhé zajít, je dobré učit se asertivitě, nebát se zdravě projevit, to co se vám nelíbí, nebo to co chcete, co si přejete. Snažte se jednat klidně a s láskou, ale pevně a sebejistě řekněte, co si myslíte, jak situaci cítíte vy. Není to nic, co by se nesmělo, nebo z čeho byste měli mít špatný pocit, je to jen zdravé prosazení toho, co potřebujete sdělit vy sami, co potřebujete, aby druzí slyšeli, aby vás respektovali. Je dobré pracovat na tom, abyste sdělovali upřímně to, co máte na srdci, a přijímali i od ostatních, upřímné sdělení.

 

Týdenní výklad na období od 8.1. – 14.1.

V tomto období, jako když se bude měnit směr, nebo nějaké vaše směřování v něčem důležitém. Je možné, že někteří budete vědět přesně o čem je řeč, a někteří budete vedeni, bude vám pomáháno, nebo budete směrováni, abyste svou správnou cestu v určité důležité oblasti pro vás, našli. Možná, že jste to cítili ve svém srdci již dříve, a nyní budete voláni, abyste změnu, nebo směr své cesty uskutečnili. Další karta ukazuje, že nyní je ten správný čas na tyto změny, nyní nastala vhodná chvíle, kdy je to podporováno. Pro některé se zde může objevit zlomové období, kdy přijde do vašeho života rozhodnutí o tom, mít dítě, nebo po dlouhém čekání zjistíte, že dítě je již na cestě. Pro jiné se otevře krásné nové období, kdy můžete svůj život tvořit jinak, a lépe. Pro jiné se zde objeví možnost rozjet nějaký nový projekt, pro jiné bude lehčí, rozhodnut se v nějaké důležité věci.

Také se mi zde ukazuje, že se zde bude projevovat zákon přitažlivosti, tedy jak budete smýšlet, co budete vyzařovat, to si budete do svého života přitahovat. Zkuste tedy pracovat na tom, aby to byly jen samé pozitivní plány a myšlenky.

 

Týdenní výklad na období od 1.1.-7.1.

V tomto týdnu je dobré si uvědomit, co je opravdu důležité pro tělo, jak tělu pomoci, jak pročistit tělo a uvolnit tak energie, které stagnují. Je dobré nastavit si jinak jídelníček, zařadit do jídelníčku potraviny, které pročištují, které pomáhají tělu odplavit různé toxiny, to co škodí. Je dobré, podpořit tělo různými bylinkami, čaji, nebo bylinnými přípravky, začít se o své tělo starat, protože jinak se nám brzy ozve to, co je v nerovnováze, a po čase se může objevit nemoc. Je dobré také pracovat na pročištění těla pomocí energie, pracovat s pozitivními energiemi a pozitivními myšlenkami. Umět se naladit na radost, na pocity, které člověka plní radostí a naplňují štěstím. Také vnímat více lásku, city, jak od druhých, tak svou lásku k nim, vnímat i to, jak vnímáme sami sebe. Jak se vlastně sami se sebou cítíme, jak nad sebou smýšlíme. Kritiku nechat stranou, naopak je důležité snažit se pochválit, za to co děláme, co umíme.

Také se mi zde ukazuje informace, že v tomto období se budou ukazovat situace, kdy by se mělo vyrovnávat vše, co je nevyrovnané, pokud jsme někde nedávali, tak začít dávat, a stačí porozumění a láska, pokud jste měli pocit, že se někde nedostávalo vám, pak by v tomto období mohla přicházet hojnost a láska pro vás.

 

Týdenní výklad na období od 25.12.-31.12.

Je zde takové spíše varování na konec roku, spíše jako důležité téma na zamyšlení …že je moc důležité to, jakým způsobem se k sobě ve vztahu chováme, a jak spolu komunikujeme, jak o sobě smýšlíme. Ukazuje se zde, že pokud necháváme volně proudit naše egoistické, naštvané egocentrické myšlenky, kdy se vše točí jen okolo nás, pak se to zákonitě zobrazí ve vztazích jako negativní energie, která vyvolá i v druhých toto chování. Je to stále dokola. Točí se to v kruhu. Když se vysílá pesimismus, negativita, či své egoistické požadavky, názory, pak i druhý hned jedná podrážděně, naštvaně, kriticky, v takových energiích není možné dojít k souladu, k pochopení, k harmonii. Naopak se to prohlubuje a vztahy se pak bortí.

Je tedy velmi důležité zamyslet se teď na konci roku nad tím, co k druhým vlastně vyzařujeme, jaké myšlenky? Jsou to myšlenky, které bortí a ničí, které kritizují, a nechápou druhé, vidí jen sebe a svoji boĺístku, nebo jsou to myšlenky, které umí tvořit to hezké, které chápou i druhé, hladí, hřejí a laskají. Jakými myšlenkami tvoříte své vztahy vy? Jak se vlastně svými myšlenkami ladíte? V jakých energiích, převážně žijete? Chcete změnu k lepšímu? Nastavte si své myšlenky, do jiného módu, než v jakém jste dosud žili. Buďte loajální a soucitní k druhým, loajální a soucitní i k sobě. Říkejte pravdu, buďte upřímní! Je lepší říci s láskou to, co se vám nelíbí, než to držet v sobě, neříci nic, a v duchu vysílat negativní myšlenky, které bortí vztahy. Druhý nemusí vůbec vědět, co vás trápí. Zkuste svou pravdu říkat lidsky, tak aby to pochopil i ten druhý, který není ve vaší kůži. Aby nevznikaly nedorozumění. Nenechávejte v sobě nedořešené věci, nad kterými poté stále přemýšlíte a jste uvnitř naštvaní.

Co se v tomto týdnu podaří…. To je určitě výběr společnosti, lidí kolem vás, zdá se, že si budete umět užít zábavu a také odpočinek, relax, můžete se v tom cítit hezky, příjemně. Mohou zde být i dvě různé společnosti, kam se přesunete, nebo dvě různé varianty zábavy, popovídání si s lidmi, kteří vám sednou. V komunikaci si hleďte spíše té zábavy, neřešte nic důležitého, vážného, o ničem důležitém se v tomto týdnu nerozhodujte.

Co by mohlo hrozit…. To by mohl být nějaký problém v rozhodování, kdy byste se do toho mohli nějak zamotat, nejspíš není vhodný čas na rozhodnutí, v tomto období žádné rozhodnutí nedělejte. Nechte to na vhodnější dobu. Zdá se mi, že pokud si máte v tomto týdnu něco vybrat, tak hrozí, že byste mohli vybrat nesprávně, nebo by vám to přineslo jen komplikace. Pozor na cestách, hlavně klikatých, zatáčkách. Tam buďte opatrní.

Co vám radí andělé….

Andělé vám vzkazují, že byste se měli co nejčastěji propojovat s přírodou a se zvířaty, možná nalézt své zvíře síly. Máte v sobě ukryté určité schopnosti, které můžete objevit, a pomoci si sami, nechat se vést. Můžete být jasnozřiví, intuitivní, stačí to jen prohlubovat věřit tomu, věřit sobě. Také je zde rada, že pro některé, by byla vhodná práce s kameny, křišťály, možná je nechat pracovat pod polštářem zatímco vy spíte, nebo je nosit v kapse.

Týdenní výklad na období od 18.12.-24.12.

Pro některé, to může být hektický týden, ale jen zdánlivě, spíše jakoby upovídaný, nebo trošku stresový z přemíry přemýšlení. Takové rozpoložení nemusí vydržet celé dny, spíš bych řekla, že to bude takové nárazové, a že se nakonec budeme umět dostat do své pohody a klidu. Vypadá to, že se může stát v tomto období i něco hodně důležitého, až osudového. Může se to týkat i nějakých trápeních, které tu už byly dříve, které si s sebou nesete delší dobu. Zdá se, že byste v nějakých situacích, které vás dříve trápili hodně, a nevěděli jste jak se k tomu postavit, tak byste mohli v tomto období nalézt klíč k tomuto tématu, k tomu jak si zajistit svou sílu, jak se k tomu správně postavit. Někdo může nalézt řešení ohledně nějaké nemoci, může se k tomu sám postavit čelem, a silně s tím zabojovat, nalézt v sobě sílu pro uzdravení, nebo si sám vyhledat pomoc od přírody. Pro jiné, zde vidím nějakou pomoc od někoho kdo je autorita, kdo má určitý vliv, nebo určité postavení, pro někoho může přijít pomoc, nebo řešení od otce, či člověka, o kterého se můžete opřít, o přítele. Každopádně jako když naleznete nějaké správné řešení za pomoci druhého člověka, ten nemusí udělat ani tak moc, jako spíše že vy se k tomu člověku můžete postavit jinak, než dosud, uvědomit si něco jinak. Možná si vzít k srdci jeho radu, nebo zamyslet se nad tím člověkem a vzít si z něho příklad. Může zde zesílit i pouto mezi dětmi a rodiči, nebo s otcem, a také s přítelem, kamarádkou. Zdá se mi, že hodně by se v tomto čase mohly stmelit vztahy v rodinách. Přijde sem taková krásná atmosféra, poklidná, nápomocná, chápající druhé. Jako výsledek zde vidím spokojené ženy, které se dostanou do své pohody a harmonie, což je velmi dobře. Ženy tu poklidnou atmosféru většinou v rodinách vytvářejí, zkuste jim pomoci, aby to při všech těch povinnostech nenesly na bedrech samy. A informace pro ženy, zkuste polevit, ze všech těch povinností, co se má, a musí, co už mělo být hotovo, zkuste to klidně vynechat…. že nejsou umytá okna? Nevadí, hlavně že jste vy v klidu, a tuto krásnou klidnou atmosféru znásobíte a rozdáte v rodině.

Pozor si v tomto týdnu dejte na finance, aby se vám něco nezablokovalo, např. karta, nebo celkově tok peněz. Pozor na hněv, na tvrdohlavost, ustupte od vyžadování něčeho, od držení něčeho zuby nehty, nehte to všechno v klidu plynout.

Co radí andělé….

Rok se chýlí ke konci, a andělé nás nabádají, abychom dořešili to, co si nechceme brát jako břímě do dalšího roku, a trápit se tím ještě další měsíce. Zkuste odpustit všem, u koho máte pocit, že vám ublížili, ukřivdili. Zkuste také odpustit sami sobě. Může to být téma, které se vám vrací na zpracování z minulých životů. A bylo by dobré k tomu přistupovat zodpovědně, a konečně odpustit, a vyčistit opakující se situaci z minulých životů. Tam kde jste léta, nedokázali, a nechtěli odpustit. Může se to týkat takových vztahů, které byly karmické, a kde se to udát tak mělo, byli jste tak před narozením dohodnuti, že si dáte takové lekce. Uvidíte jak moc je odpuštění silný nástroj.

 

Týdenní výklad  na období od 11.12.-do 17.12.

Z předchozího týdne, je tady ještě nějaká krásná energie, nebo více energie, kterou jsme načerpali. A tato energie nám může pomoci postavit se k nějakému problému, který se může týkat komunikace, může se zde pro některé projevit nějaký rychlá, nečekaná, nebo šokující komunikace, možná až taková kousavá, nebo která dokáže bodnout. Takové rázné rozhovory mohou situaci nějak rozseknout, a úplně rozdělit na dlouhou dobu obě strany. Možná, že díky načerpané energii z předchozího týdne, máte v těchto situacích požít spíše lásku, a rozvahu v komunikaci, než se nechávat strhnout k nějakým neshodám, které by vás mohly dlouho mrzet. Bude důležité posbírat všechnu moudrost a snažit se z toho moudře vybruslit, a možná i za přispěním citů, intuice, empatie k druhým. Zdá se mi, že jinak by to mohlo nějak na dlouho poznamenat váš život, nebo nějakou vaši stabilitu.

Pro některé se zde ale ukazuje, že se jim podaří oprostit se, a odstřihnout se od něčeho starého, přežitého, a od něčeho co jste spíše měli vy sami v sobě, než co bylo vidět navenek. Může se tu jednat spíše o ženy, které takto s tím, co mají už zpracovaného a starého v sobě, budou jednat. Může vám to do života přinést nějaké změny, a nové začátky.

Pro některé to mohou být změny v podobě stěhování, nebo plánování miminka. Či sbírání nějakých plodů, které jste zaseli již dříve.

Poselství od Archandělů….

Objevuje se mi tady informace ohledně odvahy, buď v situaci, kdy něco začínáte a nemáte tolik důvěry v to, jestli to bude postupovat dobře, pak Archandělé říkají, neobávejte se ničeho, a buďte odvážní. Odvahu máte mít i v situacích, kdy něco druhým předkládáte, říkáte, seznamujete a nevíte, jaká bude reakce, možná že budete díky této odvaze i vzorem pro ostatní, a pomůžete jim díky tomu, na jejich cestě za jejich odvahou. Také je zde informace, že i když k něčemu budete přistupovat s odvahou, nemusí to mít výsledky hned, ale je zde rada být trpěliví, čekat, a své ovoce to zcela jistě přinese.

 

Týdenní výklad na období od 4.12.-.10.12.

V tomto období, jako když se všechno nějak krásně poskládá a uvede do harmonie. Zdá se mi, že přichází vytoužený klid, a pohodička, pro někoho nějaká úleva, pro jiného radost a nové začátky. Zkrátka je to klidný týden, kdy by se mohlo všemu dařit. Vypadá to, že by se zde mohli projevovat hezké přátelské vztahy, nebo vztahy, kde by se prohloubila loajalita, spolehlivost, radost, a trvalá hodnota vztahu. Může se to týkat i vztahů v rodině, nebo mezi partnery, a jako když by zde velkým a hlavním činitelem byla žena, žena, která zde nějak vyváří tu harmonii, zceluje, přináší lásku, pocit domova a klidu. Vypadá to opravdu slibně, že po nějakých peripetiích, z předchozích týdnů, po nějakém trápení, si všechno sedne, uklidní, a přijde krásný prožitek tepla domova, lásky, pochopení, radosti, a i nějakých nových a úspěšných možností, které mohou přijít jako nabídky. Také ohledně dětí, zde vidím hezké energie, kdy se dětem může nějak více dařit.

Poselství od Archandělů….

Přichází sem informace, která je velmi důležitá pro vaše tělo, a to je dýchání, je důležité správně dýchat, a také mít dostatečný přísun čerstvého vzduchu, choďte častěji do přírody, kde je vzduch čistý. Pokud se dlouho zdržujete v místnostech, domech, nebo někde, kde jste uzavřeni delší dobu, pak se nezapomínejte dýchat zhluboka, ať dokonale prodýcháte a okysličíte všechny orgány, tím i odvedete velkou část negativní energie, která se zde shlukuje. Hlavně pokud jste často ve stresu, hluboké dýchání vás může i krásně uvolnit.

Další informace je zde ohledně nějakého vašeho nápadu, pokud máte v sobě dlouho nějaký nápad, který chcete realizovat a stále nevíte, nebo nemáte čas, pak je zde informace, že nyní je ten správný čas na tom začít více pracovat.

 

Týdenní výklad na období od   27.11.-3.12.

V tomto období, se mi zde ukazují situace, které se pojí k nějakým ztrátám doma, v rodině, tam kde bydlíte. U někoho může jít o nějaké strádání a trápení, které může končit. A u někoho jiného, se zde mohou projevovat nějaké ztráty, něco se může rozbít, o něco můžete přijít. Spíše jako když se to ale pojí s obdobím trápení a nějakého vnitřního rozpoložení, které vás stahuje dolů, kdy jste nějak rozpolcení, nějak nesví, rozhození, kdy vás něco hodně vnitřně užírá. Může se jednat o nějakou situaci doma, ale i o situaci, kdy se necítíte být sami v bezpečí, kdy se cítíte nejistí, bez zázemí. Jako když musíte přijít na to, že to zázemí a jistotu, musíte najít v sobě, ne někde venku, u někoho jiného. Je i možné, že nakonec dojdete k nějakému rozhodnutí, které pro vás bude vhodné, nebo kdy se budete umět podívat na věci jinak a jasněji, kdy by vám mohlo být vše nějak jasnější. Může jít o nějaký vnitřní proces, o vnitřní změnu.

Pro jiné, se mi zde ukazuje situace, kdy byste mohli mít potíže s financemi, kdy se něco zastaví, a nepostupuje, tak jak byste chtěli. Může tady být pocit, že vaše hojnost nebo obohacení nepřichází, nebo neproudí.

Poselství od Archandělů….

Zde se ukazuje informace, že byste se měli snažit o to, abyste uvnitř sebe měli klid, harmonii, vnitřní mír a lásku. V těchto dnech, se uchylujte do klidu svého srdce, pryč z mysli a obav. Snažte se ve svém srdci a v harmonii, lásce, najít pro sebe útěchu, hlavně v situacích, kdy se něco nedaří. Věřte, že vše se nakonec obrátí a bude v pořádku.

Týdenní obecný výklad na období od 20.11.-26.11.

Možná, že v tomto týdnu budete někteří znovu, opět, zastaveni nějakou překážkou, možná že to je jen zkouška vaší trpělivosti, zda se nezvikláte. Nechoďte přes moc, nebo na to moc netlačte, je potřeba vyčkat, až se věci uvolní, vy se uvolněte.

Také je zde informace, že byste se mezitím mohli připravit na všechno, co by vás poté na vaší cestě mohlo potkat, možná že to je vhodná doba, kdy budete mít čas si něco srovnat v hlavě, něco dostudovat, přečíst, nebo naplánovat. Možná, že vás i napadne situace, která by se mohla stát, a díky tomu na ni budete připraveni. Mohou přijít ve vašem životě nějaká nečekané situace, kdy něco budete muset udělat jinak, pro vás to může znamenat zajížďku, ale nemusí to tak být. Nakonec se to může i ukázat jako výhodné…..může to být taková nečekaná změna. Užívejte si všeho, co vám život nabízí.

Až teprve poté může být, a bude, tak nějak všechno lépe připraveno na vaši jízdu životem. Zdá se, že teprve po nějakých zajížďkách, které vlastně ani zajížďkami nebudou, přijde rovná a schůdná cesta. Dokonce to může být až velká jízda, kdy posvištíte. Může se to nakonec rychle rozjet, může se vám konečně otevřít obzor. Najednou se může všechno, co umíte nějak zúročit, nějak spojit, a může to být vidět, může to mít úspěch a může se vám opravdu dařit. Přijde vlna aktivity a uvidíte, že jdete správně.

Týdenní obecný výklad na období od 13.11.-19.11.

Pro většinu lidí, v určité situaci, je dobré nechat věci plynout, tolik se do situací nevkládat, netlačit, počkat si, nebo si odpočinout. Pro některé, po hektickém období přichází informace, aby zvolnili, odpočinuli si, a pokud řeší něco, co je pro ně hodně důležité, i zde je informace o zvolnění, je čas udělat si pauzu. V tomto klidnějším období, pak můžete něco lépe promyslet, a přijít i na něco zajímavého, co by vás v hektickém období nenapadlo. Ve vztazích se nedohadujte, naopak se snažte zklidnění. Zaměřte se na sebe, pečujte o sebe.

Také je zde informace, že všechno co si přejete, nakonec přijde, všechno o čem sníte, se splní. Je zde vidět, že přijde doba, kdy máte všeho dostatek, kdy máte pocit hojnosti ve svém životě, nebo že si tento dostatek uvědomíte. Pro některé, to může být vysněná práce, pro jiné krásné citové období, kdy se ve vztahu daří, pro někoho to může být nějaký vysněný projekt, nebo vylepšení finanční situace. Důležité také je, abyste došli k bodu, kdy pro vás bude velmi důležitá sebeúcta, ta otevírá dveře veškerému bohatství ve vašem životě.

Možná, že pro některé, to znamená ukončování doby, kdy jste procházeli obdobím zmatků, a proměny. Možná, že už na sobě zjišťujete, že zbytečně zveličujete situace, když se něco nedaří, a kdy jste zkoušeni. Možná, že už víte, že je potřeba tohle přežít, nedělat ze sebe oběť a snažit se pochopit, proč se situace děje. Někdy je jen důležité vyčkat, a nic negativního a pesimistického nevysílat, a naopak jen věřit, že všechno se nakonec v dobré obrátí.


Týdenní výklad na období od 6.11.-12.11.

Co se bude dít.....

v tomto týdnu, jako když by zde šlo o to jak naložíte se svou energií, jakým směrem ji povedete, zda ji využijete k tomu pozitivnějšímu. Zdá se mi, že půjde o další transformační období, které nás vede k tomu abychom přehodnotili něco, co už není pro nás v životě důležité, abychom se ponořili do svých emocí, pozorovali je, porozuměli sami sobě, svým nejistotám, začali si více věřit. V myšlení může být ten zakopaný pes, ten problém, který vás brzdí, nedovolí zpracovat překážky nebo vaše bloky, které vás drží v šachu. Někteří mohou mít zajímavé sny, které je dobré rozebrat a podívat se na to, co vám podvědomí posílá za vzkazy. Rozhodně je důležité se v tomto období postavit čelem ke svým stínům, problémům, a blokům. Je dobré na tom vědomě pracovat. Ve finále si díky tomu můžete ušetřit nějaké další překážky nebo nepříjemnosti. Pro někoho zde, se může projevit nějaká ztráta nebo překvapivá nečekaná situace, kdy se něco úplně rozpadne. Může se to vlastně stát pro vás novým a krásným začátkem.
Pro některé, pozor na elektřinu v domě, nebo na zloděje, na něco co by vám mohlo poškodit majetek.

Co vám chtějí sdělit andělé....

přichází sem téma citlivosti, andělé vám vzkazují, že je potřeba být citliví a vstřícní k druhým lidem. Ale také k sobě. Možná, že někteří neposlouchají, co jim jejich tělo, nebo intuice naznačuje, kam je směřuje. Možná, že tyto indicie někteří přehlíží. Měli byste se naučit respektovat své pocity, je to dar, který vás může vést pokud se necháte. Můžete mít zvýšenou citlivost na chemikálie, hluk, negativní energie, je to v pořádku, je to pro vás ukazatel co je a není pro vás vhodné. Někteří mohou mít nějaké předtuchy, sny.
Další informace je zde ohledně milovaných lidí, osob kolem vás. V tomto období může některým přijít milovaný partner, na kterého čekáte, hezký milostný vztah nebo v partnerství nastane situace, kdy se začne zlepšovat milostný život. Může přijít uzdravení vztahu, citů.

Týdenní výklad na období od 30.10-5.11

Co se bude dít....
toto období, může být pro někoho dost transformační a náročnější. Může zde jít celkově o životní postoj, o to jak se člověk ve světě, ve svém životě projevuje, o jeho ego, které ho ovlivňuje. Někteří mohou řešit problémy s úřady nebo se svou samostatností. V podstatě by ale vše mělo být tak jak má, jít tou správnou cestou. I když to může být nepříjemné nebo náročné, je to jen cesta za lepší budoucností, nebo za uvědoměním si něčeho, což vás pozvedne.
Některým nějaká nepříjemná situace v jejich životě něco změní, přivodí změnu. Pro některé, to může být i stěhování, nebo se to může týkat něčeho, co jste očekávali, ale co se musí ještě změnit, proměnit. V tomto období se mohou dít změny osudové, velmi důležité, životní. Povede vás to k vyčištění toho, co ještě na vaší cestě vázne, co je ještě důležité projít, a nechat odejít. Může to být transformace toho, co dlouho ve vašem životě stagnuje a dávno tam být nemá. Možná, že díky tomuto nelehkému období, pro některé období smutku nebo i trápení, můžete nalézt nějakou jistotu, řešení, otevření nových dveří, nebo minimálně zjistit pro sebe, kudy vaše cesta vede správně. Pro někoho to konkrétně může znamenat vyřešení nějaké situace, kde jste se necítili dobře, ale nakonec to zvládnete... pro sebe něco zabezpečit, zvládnete nějaký důležitý úkol, v práci můžete být úspěšní, doma můžete vyřešit něco ohledně bytu, domu, uzavřít smlouvu apod. V citové oblasti můžete najít pro sebe východisko, a cítit se pak mnohem lépe.
Někteří se mohou rozhodovat ohledně nějakých informací, smluv, dopisu, faktur, může tu být rozhodování, na kterém záleží kolik informací víte. Zdá se, že si ale v rozhodnutí budete jistí, budete pevní, a zodpovědní. Může vám pomoci nějaká důvěryhodná osoba, muž. Zdá se, že rozhodnutí uděláte správné, a přinese vám do života více jistoty.

Co vám chtějí sdělit andělé....
je pro vás velice důležitý pobyt v přírodě. Máme období podzimu a začíná období zimy, kdy více času zdravíme zavření ve svých příbytcích, v práci, zkrátka někde v umělém prostředí. Je velmi důležité, udělat si čas pro sebe, jít do přírody, na procházku, nebo plánovat aktivity, kde byste byli více na vzduchu, v lese. Příroda z vás dokáže stáhnout stres a negativní energii, dokáže vás nabít novou pozitivní energií, navíc tam můžete získat nové vhledy do své situace. Příroda pozvedá o vaši duši.
Další informace se zde objevuje ohledně soucitu, odpuštění, přistupovat k druhým s otevřeným srdcem, s láskou. Zmírnit svůj negativní postoj k druhým.

 

Obecný týdenní výklad na období 23.10.-29.10.

Ve vztazích….

Je zde možnost vyzrát nad něčím, nějak obezřetně se rozhodnout ohledně něčeho, zvážit pro a proti, nevrhat se do situací rychle, ale spíše zvažovat, nechat si čas. Také se zde ukazuje, že vám může s něčím pomoci nějaká kamarádka, nebo i vy sami, můžete svůj vztah s partnerem nějak pozvednout, pokud se budete řídit podle své intuice a moudrosti, máte velké schopnosti uvnitř sebe, můžete mnoho dokázat. Hlavně co se týká práce s těmi pozitivními rovinami. S láskou, náklonností, pomocí, a upřímností. Je možné, že poté budete schopni správně kormidlovat své vztahy, nebo svůj život ohledně vztahů i po tmě, i v situacích, kdy rozumem nevíte, protože budete vnitřně cítit ty ukazatele, indicie. Dokážete udělat krásný, bezpečný a teplý domov, dokážete nabídnout druhému i sami sobě velmi mnoho.

Po pracovní stránce….

Je zde informace, že přichází krásná sklizeň toho, co jste dosud pěstovali, do čeho jste vkládali, co jste energeticky podporovali a vytvářeli, tak zde se to bude krásně projevovat, to vám pokvete. Vypadá to, že se to pro některé, může týkat nějakých dalekosáhlých, dlouhodobých plánů, nebo obchodu, podnikání, úspěchu v něčem, v nějakém pracovním posunu. Vypadá to, že budete jasně vědět, co chcete, a za čím jdete. Je to velice příznivá situace, která vás podporuje, také je možné že zde máte podporovatele ve formě přítele, či kamaráda, kamarádky. Někoho na koho je spolehnutí. Přes toto všechno, můžete být v budoucnu nějak terčem pomluv, nebo být trnem v oku někomu, kdo nezvládá svůj život, a uchyluje se k závisti. Je dobré si udržet svou upřímnost, a čistotu, zdržet se případných negativních myšlenek směrem k protivníkům. Chápat jen, že oni nemají tolik štěstí na své straně v tuto chvíli, prožívají ztráty, tak nějak se pozvednout nad to.

Rada…

Zde přichází informace, že je dobré být obezřetní, a nenechat se v nějaké situaci ovládat, nebo nenechat se zahnat do kouta konkurencí. Vlastně je zde také vzkaz, že všechno by mohlo zjemnit to, pokud budete spojeni se svým srdcem, s láskou, není potřeba se odtahovat a bojovat, nebo dělat nějaké rázné kroky. Stačí se uvolnit a přát sobě i druhým dobro, to nejlepší. Být v lásce, v klidu.

Obecný týdenní výklad na období 16.10-22.10.

Ve vztazích….

Pro některé, se zde otevírá nějaká nová možnost, nový začátek, nebo možnost věřit, důvěřovat, být ve vztazích čistý a upřímný, nevinný a spontánní jako dítě. Je zde informace, že v nějaké situaci můžete očekávat ztrátu lidí kolem sebe, možná že se i někdo odkloní nebo vás zklame, ale na druhou stranu se mohou objevit jiní lidé, kteří do vašeho života přijdou, může jich být spousty, mnoho zajímavých lidí. Je dobré udržovat si své hranice, aby vás vztahy s některými lidmi nějak více nevyšťavovali, abyste dokázali říci včas stop, a později nezjistili, o co jste díky nim přišli. Celkově to může být velká zkouška pro vás, co se týká nějakých úhlů pohledů, kdy vnímáte něco jinak, než jak je, můžete to vidět neostře. Je zde ale vidět, že situací projdete, a přinese vám to velké obohacení, kdy se ve vás něco vnitřně přerodí, svléknete starou kůži. Narodíte se jako nový člověk. Možná ale budete muset něco odstranit, s něčím se rázně či rychle a jednou pro vždy vypořádat.  

Po pracovní stránce….

Pro některé, je zde informace, že udělají nějakou čistou a správnou úmluvu sami se sebou. Nebo poslechnou svou intuici, zvláště ženy, by mohly v tomto období pozvednout samu sebe tím, že půjdou za svým, za tím co cítí pro sebe správně, jak to pro sebe chtějí. Možná vyjdou ze svého úkrytu, či velkých hradeb, z nějaké své ochrany, ven na světlo. Může tu jít o situaci, kdy máte prokázat svou samostatnost, a sílu. Určitě také jde o nějaké úkoly, o to zvládnut nějaké situace. Ale pro některé, se zde vyloženě ukazuje situace, kdy podepíší nějakou spolehlivou, čestnou a oboustranně výhodnou, vyváženou smlouvu. Pro některé to může být dohoda o tom, co bude dělat v současné práci, pro některé to může znamenat posun jiným směrem, ale určitě správný posun. Zvláště u žen.

Rada…

Sami od sebe mi zde vyskákaly tři karty, které mluví o tom, že máte velkou ochranu, co se týká vašeho života, nemusíte se obávat a strachovat, pokud tam bude upřímnost k sobě samému a víra. Člověk se často a vlastně přirozeně, obává co mu život přinese, obává se nějakého zhoršení situace, nebo vztahu. Ale karty zde ukazují, že se není opravdu čeho bát, vše je tak jak má být, a ochrana je veliká, jen je potřeba procesu důvěřovat. S vírou v sebe, také přichází odměna. A také je zde informace, abychom děkovali za to, co již máme, co jsme mohli zažít. A pro některé je zde vzkaz, že se nemusejí obávat o svou dceru, všechno bude v pořádku.

Obecný týdenní výklad na období 9.10.-15.10.

Ve vztazích….

Při míchání mi vypadla karta, která naznačuje, že v tomhle období máme velkou možnost zapracovat na svých vztazích, a nechat vyjevit naši vnitřní moudrost, našeho vnitřního učitele, který nás vede cestou, kterou bychom ve vztazích měli jít. Možná, že si v tomto období mnoho uvědomíte, a to zvláště díky pohledu na situaci z jiného úhlu, než dosud.

Také se zde ukazuje situace, kdy se budou projevovat vaše skryté, nebo podvědomé pocity, mohou vyplouvat situace, které se točí okolo vaší vlastní síly, vašich vlastních hranic, ale takových, které jsou vhodné pro všechny zúčastněné. I když situace může být trošku zmatená, můžete být ve stresu nebo rozčarovaní, zjistíte, že je mnohem lepší se dívat na věci i z druhé strany, a dokážete si to také i tak uvědomit. Může to přinést do vašeho světa velké uzdravení, kdy dojdete k tomu, že chápete druhé, nezlobíte se na ně, dokážete jim pomoci, otevřete náruč, ale zároveň umíte mít své zdravé hranice, za které nikdo již nejde. Povede to k lepšímu proudění lásky a otevřených citů, náklonnosti mezi vámi. Zdá se, že pro tento týden, nebo v tomto období, to pro vás znamená velký posun, a zvládnutí nějaké situace, úkolu, posunutí se dál.

Po pracovní stránce….

Pro některé je zde situace, která bude nějak důležitá, osudová, možná až rozhodující. Pro některé, to může být spojeno s nějakou náročnější situací, pro jiné nemusí. Je zde vidět situace, kdy si dojdete k nějakému důležitému ujasnění, vyčištění mysli od zbytečných zavádějících myšlenek, budete náhle vědět, co je pro vás dobré a co ne, co udělat. Může to být nějaké prozření v komplikované a zdlouhavé situaci. Může jít i o prosazení sama sebe. Možná jste také měli celou dobu dojem, že je situace růžová, nebo zkrátka nějaká, a ono to ve skutečnosti je úplně jinak, a objeví se před vámi reálná situace, uvidíte ji, dojde vám to. Pro některé, to nemusí být příjemné, a mohou zde nakonec spatřit i problémy, které s tím vyvstanou. Může to vést k řešení nějaké dohody, smlouvy, úmluvy, která by mohla být v pořádku, a spolehlivá…. nebo vztahu s někým, kdo je důvěryhodný.

Rada…

Je zde informace, že byste měli mít velkou víru v sebe, ve své vnitřní bohatství, které v sobě nosíte, a možná ještě není plně odhalené, ale už díky té víře dokážete ve svém životě udělat velký pokrok, postup, a to hlavně ohledně své minulosti, kdy dokážete vyřešit své potíže, vzorce nebo bloky.

 

Týdenní obecný výklad od 2.10.- 8.10.

Jaké energie a situace přicházejí….

Pro některé ženy, se zde ukazuje nějaké trápení v partnerství, nebo nějaké ztráty, možná tu dojde k rozhodnutí, které je pro ně dá se říci životní a důležité. Je potřeba, aby si něco ujasnily, udělaly nějaký vhled do situace. Je možné, že některé ženy udělají nějaký životní krok, který jim může trošku podkopat stabilitu, může jít o nějaký rozchod, nebo o ukončení nějaké bolestné situace postavení hranic. Také zde vidím nějaké náhlé, rychlé, nečekané řešení, které ale může nějak zasáhnout rodinu. Pozor na to, abyste se v nějaké situaci nějak nepostavily až moc autoritativně, snažte se najít svůj střed, a poslouchat svou intuici.

Na co si dát pozor….

Je zde varování nepřinášet domů, do rodiny, do domu negativní energii, smutek, strach, obavy, kritiku, zkrátka něco, co energii domova táhne dolů. Snažte se naopak před těmito energiemi a negativními myšlenkami chránit, a doma se snažit udělat pohodu a klid. Snažit se o rovnováhu.

Rada karet….

Jako problém sem přichází karta nerovnováha mezi duchem a hmotou. Je možné, že se tu někdo snaží kupovat si štěstí nebo nějaký duchovní pokrok, může tu být snaha přikrášlit se, poplácat si své ego. Vidět se přehnaně ve světle toho, že jste už mnoho dokázali, bez pokory.

Jako rada sem přichází, snažit se využít svou moudrost, a uvážlivost, mějte na paměti, že všechny dnešní činy budou v budoucnu patrné, objeví se. Ať už v dobrém nebo v tom špatném. Udělejte si ve svých činech a situacích přehled, jasno. Je potřeba si vážit běžného života, té každodenní krásy v mnoha činnostech. :-)

 

Týdenní obecný výklad od 25.9- 1.10.

Jaké energie a situace přicházejí….

Pro některé se zde objevuje opět nějaká změna, na kterou se čekalo delší dobu, nebo byla nějak komplikovanější, s různými průtahy, je dobré snažit se vše si ohlídat, být chytří, pokud možno snažit se vykličkovat z něčeho, co nebylo úplně čisté nebo průhledné. Pro některé, to znamená nějaké delší cesty, možná časté, ty cesty jako když by byly kvůli tomu, aby se dosáhlo nějakého úspěchu. Někdo může jet na cestu, na kterou se mu nechce, kde může být nějaká komplikace, zdržení, jede se za nějakým řešením, takže by cestu podniknout měl. Je možné, že se ale cesta vícekrát odloží, změní čas, či den odjezdu. Někdo bude cestovat kvůli dovolené, někdo bude cestovat do většího města, nebo do nějaké instituce, kde je větší frekvence lidí, možná na pohovor, nebo na nějakou schůzku. Může tady jít o překonávání nějakých překážek, které se tu staví do cesty, a stále je co řešit. Pro některé, ta cesta může znamenat dojet někam něco zrušit, ukončit. Výsledek nemusí tolik nadchnout, můžete zjistit, že to není tak výhodné, nebo dobré jak jste si mysleli. Nebo se zde může objevovat myšlenka na to, že to nevyšlo tak, jak byste chtěli, ale co vy víte, třeba je to zrovna takhle správně pro vás, tak jak to dopadlo. A to se dozvíte až časem.

Na co si dát pozor….

Je dobré si pořádně rozmyslet své rozhodnutí, které chcete učinit. Pro některé se to pojí s nějakým mužem, který má vliv, jde tady buď o rozhodnutí vaše, nebo rozhodnutí toho muže, každopádně to souvisí s vámi. Je zde také pro některé, nějaký dokument, smlouva, nebo zpráva, o kterou tu může jít. Je potřeba to pořádně promyslet, prostudovat, a nasměrovat správným směrem, abyste ve výsledku byli spokojení. Jde tu o důležité vyjasnění věcí a situace s tím mužem, nebo práce s nějakými dokumenty či informacemi.

Rada karet….

Pozor, pro některé je zde možnost, že se stali obětí něčeho, do čeho tak dobře nevidí, je i možné, že vás někdo o něčem přesvědčil, nebo že jste naletěli na nějakou reklamu. Možná je to ve shonu, nebo v nějakém rychlém sledu událostí. Proto je dobré se zastavit a promyslet to ze všech stran, zda je to pro vás vhodné. Odstřihněte se od toho, co není vaše, co si vy nemyslíte, nebo co víte že běžně neděláte, naciťte se více na to, s čím rezonujete a s čím ne.

 

Týdenní obecný výklad  od 18.9- 24.9.

Jaké energie a situace přicházejí….

Zde se objevuje karta, která říká, že by se tu pro některé, mohly vyskytnou problémy, potíže, komplikace, hlavně kvůli nějakým nejasnostem, kvůli něčemu do čeho není vidět, z toho mohou vznikat obavy, strachy jak se věci vyvinou, nebo zda je to správná cesta, zda je to vůbec dobře. Můžete se zde obávat i nějakých průtahů. Nebo něčeho co může znenadání skončit, nebo se rozpadnout, co nemusí vyjít. Zdá se, že tady jde zejména o nějaký očekávaný nový začátek, který se ne a ne objevit, přijít. Jako když si někteří, na tento začátek musí počkat, budou zde nějaké nečekané průtahy, a možná i komplikace, než se k tomu kýženému výsledku dostanete. Rada od karet je mít trpělivost, nenechat se rozhodit, trpělivě čekat, zůstat v klidu a ve své síle. Nakonec se vyjasní a vysvitne slunce. Povede to k nějaké lepší cestě, k úspěchu, nejspíš k tomu co jste si plánovali, co jste si přáli, po čem jste toužili. Pro některé, to bude toužebně očekávaná změna, pro druhé se to může pojit s nějakým posunem někam jinam, nebo se stěhováním. K dobrému řešení situace to nakonec dospěje. Jen je potřeba opravdu, nenechat se rozhodit, nepropadat panice, a strachům, pesimismu, zůstat v klidu a ve své síle.

Na co si dát pozor….

Pro některé, to může být nějaká důležitá změna v jejich životě, je potřeba si pohlídat její směr, a také nějaké informace, smlouvy, dohody, zprávy. Může jít o dořešení nějakých věcí, o situaci, kdy potřebujete něco dotáhnout do konce, ale měli byste si na to více posvítit, aby to bylo všechno v pořádku, více si to ohlídat. Něco si dobře zajistit, aby nedošlo k nějakému rozpadu, nebo ke ztrátám.

Rada karet….

Je zde informace pro některé, že jsou v něčem hodně zasnění, zabředlí ve svých představách, nebo přáních, a nevnímají co je možné, a co není. Jako když toto silné snění o něčem, u vás způsobuje velkou pasivitu, namísto nějakého aktivního jednání, nebo nějakých konkrétních kroků, které by byly nyní vhodnější.

Jako rada sem přichází, dělat konkrétní kroky, počítat i s nějakou námahou, která je s tím spojená, abyste uspěli. Počítat s tím, že pomoci vám vlastně nikdo jiný nemůže, tady můžete udělat nějaké kroky jen vy sami. Je to hodně o vaší energii, kterou do toho vložíte. Pro některé, to znamená vynaložit nějakou sílu, nebo vzít zodpovědnost za něco.

 

Týdenní obecný výklad na období od 4.9.-10.9.


Jaké energie a situace přichází....
karty zde ukazují pro některé, nějaké nečekané situace, překvapivé, pro někoho milé, pro někoho šokující nebo i nepříjemné. Zdá se jako když nějaká překvapivá, náhlá situace, která bude zpočátku vypadat dobře, nebo nadějně, se nakonec ukáže jako nepřekonatelná, nepříjemná, může to být opravdu oříšek, který bude těžké nějak zpracovat. Možná ta rychlá situace, která zprvu bude vypadat hezky, nebude poté tak v pohodě, mohou tam být nějaké zastavení, a překážky. Ty překážky vám mohou pod nohy dávat lidé okolo vás, někdo ze společnosti okolo vás. Pro některé může být překážkou, když mu bude nějak zamezeno setkání s určitou společností, kdy něco nevyjde, nebo se ukáže jako nepříjemné, či se do vašeho života dostanou tvrdohlaví, naštvání lidé. Je potřeba užívat svou vnitřní moudrost, poučit se ze situace, a vlastně se snažit pomoci si sami. Zapátrejte nad tím, kde máte svou přirozenost. Co vám vaše přirozenost nabízí a podle toho jednejte. Další vývoj zde vidím v tom, že zde také jako minulý týden, bude možnost, nebo pro někoho nutnost, rozhodnout se. Bude to rozhodnutí ohledně vás samých, kdy půjde o to, čemu dáte přednost, zda pro vás bude důležité, abyste se cítili vyrovnaní a spokojení, protože jste napojení na sebe, na svou intuici a tvořivost, nebo zda budete chtít být spokojeni s tím, jak vám jde dobře od ruky práce, zda jste úspěšní v práci a zdatní. Záleží na vás, jaké rozhodnutí zvítězí, je to ale určitě o vás. Přemýšlejte o tom, když se rozhodujete, co je pro vás prioritní.

Týdenní obecný výklad na období od 28.8-3.9.

Jaké energie a situace přichází....

pro některé, se mi zde ukazuje příchod nějaké zprávy, která změní vaší situaci. Nebo na základě této zprávy uděláte nějaké změny. Pro někoho to může být stěhování, pro někoho změna postoje, změna myšlení. Změna, která se týká nového začátku. Pro někoho to může být rychlá změna, rychle za sebou následující zprávy, které se mohou týkat práce, nebo nějakého zabezpečení, jistoty. Je možné, že dostanete informace ohledně nového postupu, může jít o nějaké novinky, změny v práci. Kdy budete muset v začátku nějak nově a jinak přistupovat k této práci. Co se týká zaměstnání, můžete se dozvědět i nějaké změny v rozpisu služeb nebo času stráveného v práci. Je možné, že budete trávit v práci nyní méně hodin nebo bude práce méně. Dál zde vidím dvě možnosti, o kterých se zde budete rozhodovat. Je možné, že s rozhodnutím vám pomůže nějaká žena, ale i vaše intuice. Určitě byste se měli rozhodovat na základě vašich pocitů, a tak jak to vyhovuje vám. Nevkládejte do rozhodování rozum ani ego, ale spíše se snažte být citliví a vnímaví.
Týdenní obecný výklad  od 21.8.- do 27.8.

Co přichází za energie....
tyto energie nás opět podporují k tomu, učinit rozhodnutí, nebo nějakou změnu.
Vypadá to že i tento týden se bude řešit téma rozhodování, ze kterého může být stres nebo starosti, je zde nějaká nervozita ohledně rozhodování, mnoho myšlenek na konkrétní cesty a varianty. Také mnoho komunikace ohledně následné změny. Téma rozhodnutí se týká celkově života, může jít o docela velké životní rozhodnutí, které změní váš život. Je důležité hledat uvnitř sebe, možná změnit uvnitř sebe něco. Udělat krok k tomu, že ve svém životě budete jednat jinak. Pro jiné to může být důležité rozhodnutí ohledně zdraví. Změny, které se obáváte, půjde nakonec ve váš prospěch. Jde o velkou transformaci, krůček po krůčku. Jít dál, respektovat sami sebe, dojít k harmonii, k vyrovnání.

Co je dobré udělat....
pro některé může rozhodnutí a změna znamenat, že opustí bolestnou situaci, někteří že vystoupí z ochranných hradeb, a jiní že odejdou z nevyhovujícího zaměstnání.
Nebát se udělat krok do neznáma..

Andělské rady....
zde přichází vzkaz jít za svým cílem, za svou touhou, za tím co všichni přejete. Vyzdvihněte své priority. Věnujte se více tomu, co je pro vás důležité. Udělejte kroky k tomu, co jste vždy chtěli dělat, v ale netroufli si.
Mějte rovnováhu mezi tím kolik trávíte času v práci a kolik doma s rodinou. Snažte se to mít v rovnováze.

Týdenní obecný výklad od 14.8.- do 20.8

Co přichází za energie....
zdá se, že pro většinu z nás přichází období, kdy můžeme zvládnout nějakou situaci, kterou jsme měli rozpracovanou už delší dobu, která byla náročnější. Jde o situaci, kdy otevřeme nové dveře, něco se nám podaří uzavřít, a zároveň otevřít něco nového lepšího. Jedná se o hezké období radosti a spokojenosti, kdy se nám věci povedou, nebo budeme mít určitý pocit bezpečí a klidu. Ti kdo nad změnou váhají, by měli vědět, že oni mají klíč v ruce, jen oni mohou situaci porozumět a vyřešit ji. A může to jít opravdu snadno.
Vypadá to, že se bude hluboce přemýšlet o nějakém rozhodnutí, o variantách, o možných cestách, kudy se vydat, pro co se rozhodnout. Někteří se rozhodnou a svou zprávou o rozhodnutí, rozběhnou novou situaci. A někteří čekají až k nim dorazí informace, která by mohla dorazit rychle, možná vám ji předá nějaký posel, muž, někdo rychlý, a silný, silný i vnitřně.
Každopádně rozhodnutí bude nebo by mělo být směrem k vaší touze, k tomu co si přejete, kde to cítíte správně. Naučte se kormidlovat na své cestě. Tam kde to má být, tam to jde jako po másle, vše přichází v pravý čas, a co být nemá, tam to drhne a přicházejí překážky. Po vašem rozhodnutí přichází úspěch.

Co je dobré udělat....
je dobré, podívat se do svého nitra, do své hloubky, kam běžné nechodíte, kde se běžně nepohybujete. Udělejte si na sebe čas a zkoumejte jaké jsou vaše pocity, city, co je pod povrchem. Co máte v sobě uzavřeného a neukazujete to.

Andělské vzkazy.....
je zde informace, že bychom měli pít více vody. Pít více čisté vody, bez příchutí. Voda čistí a vodí informace, které potřebujete vědět. Vyplavuje toxiny a pomáhá vám zbavit se únavy.
Také je zde informace ohledně důvěry, důvěry v to že děláte správě, právě to co nyní řešíte, nebo že má být vaše důvěra posilněna, v to že se splní to co si přejete.

 

Týdenní obecný výklad....7.8.-13.8.

Co přichází za energie....
zde se mi objevují nějaké nové situace, nápady, naděje. Pro některé to může znamenat, že si udělají jasno v nějakých nových situacích, postoupí dál, a budou úspěšní v nových krocích, budou si jistí, může to být pro ně velmi dobrá a úspěšná, správná cesta, protknutá radostí, a vřelým přístupem.
Pro některé to může být nějaké vysvětlení s dítětem, s dětmi, kdy se něco ozřejmí, vysvětlí, posune dál. Může jít i o zlepšení důvěry a nastolení správné cesty. Je i možné, že se podaří uvést do chodu nějaký plán, či touha.
Může se tu pro některé objevit nějaká nečekaná, ale i nepříjemná změna, spíše důležitá změna pro muže.

Na co si dát pozor....
zde se objevuje varování před oklikami a nějakými průtahy v životě, něco neoddalovat, neprotahovat, je možné že by se to ještě více zauzlovalo. Také pozor na cestě, spíše na delší cestě, která má více zákrut. Pro některé, pozor ve vztahu s milenkou, nebo s matkou, s tchyní, či nadřízenou, může tu jít o ženu, která je nepříjemná či vyhýbavá. Objevuje se zde také jedno pozor, na rychlé rozhodnutí v rodině, na náhlou, rychlou akci.

Co vám radí Andělé....
andělé vám vzkazují, že se v současné době na ně můžete obrátit v situaci, kdy řešíte nějaké věci z minulosti, nebo dokonce takové záležitosti, které se táhnou z minulé inkarnace. Můžete anděle požádat o pomoc ve vaší situaci. Mohou vám pomoci, vzít si ze současné situace poučení a pochopení, ta minulá zkušenost s tím vším může být nějak propojená, nebo nápomocná. Lidé se kterými nyní něco řešíte, mohou být ti, se kterými jste podobnou situaci řešili i v minulosti a nezvládli jste to tak, aby se to již nemuselo opakovat.
Také se zde objevuje informace, že by vám ve vaší situaci mohl pomoci zpěv, tanec a hudba.
Také je zde od andělů vzkaz, že byste měli věnovat pozornost svým myšlenkám, kdy vaše myšlenky mohou být vedením od andělů.

Týdenní obecný výklad 31.7.-6.8.

Co přichází za energie....
v tomto období se nejspíše budou objevovat náročnější situace mezi partnery. Mohou se objevovat věci staré, dlouho zasunuté, které jsme nechtěli vidět, nebo které nejsou dosud zpracované. Přichází proto, abychom se na ně podívali znovu, možná v jiném světle, abychom se k tomu postavili, a vyřešili to. Může jít hodně o situace mezi mužem a ženou, mezi partnery, milenci, manželi.
Je zde vidět, že povětšinou ženy, k tomu budou přistupovat upřímně a snaživě, pracovitě, nebo i nápomocně pro druhého. Naopak u některých mužů zde vidím, velké obavy, neochotu ukázat své nitro, nebo přiznat nějakou situaci, otevřít se něčemu. Může tu být obava, velká opatrnost z jejich strany. Každopádně se chce, aby se ta situace, která se táhne, která trápí, aby se stabilizovala, aby to přineslo pocit klidu do života, aby to přineslo nějaké řešení a posun.
Je potřeba být k sobě upřímní a chápat druhého.
Také se mi zde ukazuje, že by se zde mohlo pracovat s nějakou informací, která je pro vás nyní zatím skrytá, nebo neznámá. Je možné, že na základě nějakého pochopení nebo poučení, uděláte nějaké rozhodnutí, o kterém se bude mluvit, nebo nemusí být zrovna schvalováno.

Na co si dát pozor....
zde se objevuje nějaké upozornění, nebo varování ohledně rozhodnutí, které by mohlo být nějak negativně zabarvené, nebo rozhodnutí, které by se dělalo ze strachu, z bolesti, nebo v momentě, kdy ještě nemáte přehled o všem, kdy nemáte zcela jasno. Je potřeba, hlavně ženy, udělat si nejprve jasno, i ve svých myšlenkách. Snažte se vyhnout se stresu a napětí, vyhnout se zbytečným obávám.

Co radí Andělé...
Andělé zde vysvětlují, že v tomto období může být snadnější se napojit na své drahé zesnulé, kteří vám chtějí sdělit nějakou informaci. Buď ve snu, nebo i během dne, může to přijít jako hlas v hlavě, ale i jako, informace, kterou si přečtěte, právě když jste na dotyčného mysleli. Andělé také vzkazují, že máte schopnosti vypilovat tuto komunikaci mezi vámi.
Dále pak andělé vzkazují, abyste si hlídali své myšlenky, pozorovali je, zaměřili se na to, na co často myslíte. Pokud je to něco, co nechcete ve svém životě, pak takové myšlenky zrušte, smažte. Snažte se mít a tvořit, jen pozitivní myšlenky, takové které vám do života budou přinášet radost.

 

 

Obecný týdenní výklad  od 24.7.-30.7.

Co se bude dít…..

Pro některé ženy, zde karty ukazují možnost vnitřní proměny, dojít k tomu, že se něco vnitřně posune vpřed, něco se překoná co vás dosud nějak trápilo, nebo je zde velká naděje na posun, pro některé citlivé jedince. Zdá se, že byste mohli vnímat život jinak, a to hlavně v chodu doma, a v tom, jaké možnosti máte v životě, v tom kde mají své štěstí. Kde to cítí. Je zde vidět pro některé, že by zde mohl někomu pomoci starší muž, nebo nějaký muž, který má přehled, a je v životě více pevný, stabilní, má už něco za sebou, umí podat pomocnou ruku. Může vám pomoci v novém začátku, nebo s nějakým dítětem, či novým projektem, s novými možnostmi. Jde tu celkově o nový pohled a vyjasnění, nějakých situací ve vašem životě, co se od vás chce.  

Také je zde rada, abyste se zamysleli nad tím, jaké myšlenky máte, co se vám rojí dlouhodobě v hlavě, jak jste převážně naloženi, a co vlastně do svého života v podobě myšlenek přitahujete. Vyvarujte se pesimistického a negativního myšlení.

Jaké energie přicházejí….

Je zde možnost, ukončit nějaký koloběh, nebo něco, co se točí stále v kruhu, co je stále dokola, a nevyhovuje to. Pro někoho to může být nějaký nedostačující vztah, pro někoho nějaká situace, kde se do toho stále stejně pokládáte, kde děláte stále dokola stejné věci, podle stejného naučeného vzorce. Je tu možnost, překonat i své myšlenky, a být v této záležitosti cílevědomí, a snaživí, vyřešit to jednou pro vždy. Bude to mít velký dopad na váš život v budoucnosti. Je možné, že k tomu nyní dostáváte i nějaké informace, nebo se vám ze všech směrů k tématu, který nyní řešíte, dostávají indicie, informace, které zrovna potřebujete. Ukazuje se vám tak, ten správný směr.

Co vám radí Andělé….

Andělé sem přicházejí se vzkazem, kdy se máte snažit více důvěřovat v to, že bude lépe, že se vaše situace vylepší. Také je zde vzkaz, abyste napravili důvěru mezi partnery, nebo ve vztahu, který vás trápí. Tam kde je to pošramocené. Uvidíte, že výsledek bude přívětivý.

Také je zde informace, že vaší situaci, máte vzít do svých rukou, a nemáte nechávat věci dít nečinně, nebát se udělat první krok a ukázat, o co vám jde, co chcete. Buďte více odpovědní za svou situaci. Buďte více upřímní k druhým, i k sobě.

Obecný týdenní výklad od 17.7.-23.7.

Co se bude dít…..

Pro některé, sem přichází nějaká komplikace v oblasti financí, a pro některé v oblasti citů. Může jít dokonce o nějakou záležitost, která se vleče, nebo táhne delší dobu, a vyžaduje nějaké větší nasazení, směrem k vyřešení. Pro ty, kteří řeší finance, pak bude nějak důležitá smlouva, dohoda, nebo nějaká písemnost, na to byste si měli dávat pozor, zde si vše pořádně pročíst, a zajistit abyste rozuměli všemu, co vám je předkládáno, nebo o čem čtete. Můžete jednat s mladou ženou, nebo i se starší ženou, ale ta mladší, pro vás bude nějak přínosnější, nebo milejší.

Pro ty, kteří se budou potýkat s problémy v oblasti citů, jsou zde určité informace, které přicházejí, které možná i situaci rozjitří, ale i vyjasní. Zdá se, že by se zde mohla objevit nějaká zpráva, informace, o které jste nevěděli, a díky této zprávě si udělat jiný náhled, možná nějak příjemnější, nebo spokojenější náhled. Je ale možné, že v komunikaci, zde budete nějak nervózní, nebo nesourodí, může zde být nějaký stres a dokonce dohady. Snažte se komunikovat s pochopením, a vždy se snažte o to, abyste druhému rozuměli správně, co myslel tím, co říká, aby nevznikaly nejasnosti a scestné domněnky. Je zde rada být příjemní, přívětiví, ale také více autoritativní a pevní v rozhodnutí, ochotni pomoci, když to bude třeba.

Jaké energie přicházejí….

Karty zde ukazují, že byste mohli mít nějaké hezké chvilky s přáteli, s kamarádkou, kamarádem. Je zde ochota pomoci, je zde spokojenost. Zdá se, že to je pro začátek týdne, maximálně do poloviny týdne. Poté zde vidím, že by se někteří mohli cítit nějak sami, osamoceni, odstrčení. Mohlo by zde být na konci týdne hodně hloubavého přemýšlení, mohou se objevit i nějaké zbytečně myšlenky, které jsou zavádějící. Také se mi zde ukazuje pro některé, nějaká osudová záležitost, situace, kdy budete nuceni něco přehodnotit, a změnit, a to hlavně ve svém postoji, vnitřně.

Co vám radí Andělé…

Pro některé je zde vzkaz, že se brzy setkáte se svým partnerem, partnerkou, že se brzy nejdete. Poznáte toho, kdo je vám velice blízký. Je zde také informace, že byste měli být velice pozitivní v tom, že vhodný partnerka či partner, pro vás přijde.

Dále je zde vzkaz, že byste měli odmítat to, co cítíte, že není pro vás dobré a vhodné, nebo to, co nechcete. Zaměřit se na to, že se brzy ve vašem životě vše zlepší, nebo v tom tématu, kde to nyní pokulhává, přijde příjemná změna. Postupujte k cíli, postupně, pomalu a s víru, že se vše podaří.

 

Obecný týdenní výklad na období od 26.6.-2.7.

Jaké energie přicházejí....
v tomto období, se můžeme setkat s překážkami a problémy, s náhlými zablokovanými situacemi, které nám přinesou starosti. Pro některé to může být situace ve vztahu s nějakou problémovou ženou, možná spíše starší ženou, matkou, tchýní, nadřízenou, pro někoho s milenkou. Pro některé to může představovat potíže v běžném, každodenním chodu. Pozor na ostré předměty, na zdravíčko. Také by se zde mohla objevit situace, kdy prohlédnete nějakou lež, nebo se rozpadne nějaká historka, nějaké falešné postoje, zkrátka, může se prohlédnout a ukončit, nějaká neupřímnost či nějaká vychytralost. Je dobré se snažit o nové, zdravé a správné postoje a jiné kroky, o nějaké pozitivnější směry. Je dobré v tomto čase dávat pozor na klíče od domu, aby vše bylo zajištěné, zabezpečené. I pro vás je vhodné zajistit si v sobě pocit bezpečí a klidu. Když se dostanete do nepříjemné situace, je potřeba zachovat klid, jedině tak, se ze situace dostanete rychleji a efektivněji.

Také zde karty radí, snažit se o nějaké vnitřně silné a pevné postavení, sebejistotu, morálku a ochotu pomoci druhým, to vás posune do radosti, směrem k úspěchu, kdy máte možnost se vyhnout nepříjemnostem. Zdá se, že takové chování by vám přivedlo do života štěstí a to na delší dobu.

Na co si dát pozor .....
je dobré si uvědomit, na co se během dne zaměřujete. Vypadá to, že se stále mysl točí k tomu, co se rozpadlo, co trápí, co bolí, co se nevede. Tím se dostáváte stále do kolotoče negativity. Podporujete svou negativní mysl, nevytváříte nic pozitivního, k čemu byste se ubírali. Je dobré tento vzorec postupně měnit, uvědomovat si to. Rozhodnout se dělat to jinak.


Co nám radí Andělé....
Andělé nám vzkazují, že toho období je pro nás vyučující z větší části, že se máme i sami snažit něčemu se přiučit, snažit se něco pochopit. Také pokud máte za úkol něco důležitého se učit, či studujete, pak je toto období vhodné, a půjde vám to snadněji. Andělé vám radí, abyste se dívali po nějakých knihách, které vás zaujmou, mohou tam být pro vás důležité informace. Je také možné, že vaše názory a postoje bere někdo vám blízký vážně, bere si z vás příklad, vnímá vás jako svého učitele.
Další vzkaz je tu ohledně sebe-přijetí, měli byste se začít brát takoví, jací jste i s chybami, a neměli byste na sebe být tak přísní. Děláte vše, jak nejlépe umíte, a jste za to od andělů chválení.

 

Obecný týdenní výklad na období od 19.6. – 25.6.

Co je důležitého v tomto týdnu…

Zde se objevuje nějaký nový začátek, přichází nějak dobrý nápad, nebo nějaké zapálení pro něco, je to pro vás vhodné období něco začít, nebo v něčem pokračovat, kde jste se na nějakou dobu zastavili. Toto období je vhodné pro nástup do práce, pro nějaké plánování projektu, nebo i vykonávání nějakého naplánovaného projektu. Také je to hezké a vhodné období pro nový vztah. Je zde vhodná aktivita, a naslouchání toho, co vám říká vaše vedení, kam vás vede vášeň, touha, něco vykonat.

Odložte vše, co vás nějak shazovalo, co vás bolelo, odložte všechny křivdy a neshody s druhými, odpusťte jim, budete se cítit mnohem lépe a svobodněji.

Jaké energie přicházejí….

Pro některé, sem přicházejí určité informace, na které už dlouho čekáte, nebo které jste si přáli. Tyto informace, nebo zprávy, písemnosti, by mohli nějak zharmonizovat situaci, mohli by posunout vztah dál, nebo i nějaké dohody, smlouvy by se mohli na základě těchto informací posunout dál. Toto období je pod vládou štěstí, a radosti, myslím, že v tomto období se bude dařit.

Někteří mohou dávat nějaký slib ve vztahu, nebo přicházet s nějakou dohodou do rodiny, či dojít k nějakému vyrovnání a usmíření v rodině.

Někteří mohou mít nějaký problém se starší ženou, matkou nebo tchyní. Je potřeba si udělat nějaké hranice, ale i tak bych řekla, že tu jde jen o to, abyste si něco uvědomili, a posunuli se.

Co nám vzkazují Andělé…

Andělé vám vzkazují, že byste se měli brát a vnímat jako silné a zářivé bytosti, které mají velkou sílu měnit své životy. Máte v sobě velkou vnitřní sílu a moudrost. Máte velký potenciál. A možnost poprat se s problémy, které vás svazují, je jen potřeba myslet jinak, vnímáte se jinak, než jací jste. Buďte pozitivní, a berte všechny své potíže jako lekce, jak povyrůst, a jak se díky nim cítit lépe.

 

Obecný týdenní výklad na období od 12.6. – 18.6.

Co je důležitého v tomto týdnu…

Karty zde naznačují, že byste si v tomto období měli ujasnit, nebo uvědomit, proč a za čím jdete, zda nejsou vaše touhy, chtění, poháněno něčím jiným než tím, co cítíte uvnitř sebe. Je možné, že někdo něco dělá kvůli druhým, a ne kvůli sobě, kvůli tomu co cítí. Je možné, že někdo něco dělá pro určitý cíl, či s nějakou vypočítavostí, ale ne proto, aby se cítil naplněný. Je důležité v sobě odhalit to, co vás pohání. Nejlepší by bylo, všechno tohle odložit, a snažit se dělat věci jen tak, jak je cítíte uvnitř, ne jak je vymyslela hlava, nebo jak něčeho dosáhnout, abyste se blýskli před druhými. To vám trvalý pocit štěstí nepřinese. Jediné co je pravé, je pocit naplnění uvnitř vás. Je lepší jít za tím, kde byste se ve výsledku cítili vnitřně naplnění, nebo kde se už při realizaci cítíte dobře, radostně a vnitřně naplněni, než se hnát za tím co vám přinese jen mizivý pocit radosti a uspokojení.

Někteří v tomto období mohou vstupovat do manželství nebo se zasnubovat, či dávat slib v partnerství.

Jaké energie přicházejí….

Pro některé sem přichází, nějaké období zvětšení síly, nebo vůle, je možné že se to nějak odrazí, nebo ukáže v práci, v pracovních záležitostech, nebo v nějaké společnosti lidí. Také jako když by někteří řešili něco s nadřízeným, ale vypadá to, že se situace může vyvíjet správně a dobře pro vás. I když by to na první pohled nemuselo tak vypadat. Někteří zde dostávají informace od nějakého staršího muže, z nějaké společnosti lidí, nebo z nějakého vyššího kruhu. Může to vyvolat u některých možnost změny, nějaké vnitřní proměny, která zprvu nebude nějak přijímána, nebo spíše bude odmítána, může jít o něco, co se nemusí líbit, ale je to vlastně pro vás dobře, je to pro vás velký posun dál.

Je to období přemýšlení, které byste měli nějak změnit, a odstřihnout se od toho starého přemýšlení a začít smýšlet jinak, a nově.

Co nám vzkazují Andělé…

Andělé sem přinášejí vzkaz, který říká, že se vám v tomto období může objevit v mysli nějaký krásný nápad, který byste mohli pro sebe využít. Může se stát i to, že vám tento nápad někdo vnukne, někde si to přečtete, či někde zaslechnete. Každopádně tomu věnujte pozornost. Je to vzkaz od vašeho vnitřního vedení, kdy byste se nad tímto nápadem měli zamyslet, a využít toho. Je to jakási pobídka, kudy se máte vydat. Jako další sem přichází informace, že byste si měli ujasnit vše, co byste si přáli, a měli mít víru v to, že se to uskuteční. Snažili se k tomu udělat nějaké kroky, přiblížit se ke svému snu, kde své touze.

 

Obecný týdenní výklad na období od 5.6. – 11.6.

Co je důležitého v tomto týdnu…

Zdá se, že všechno jakoby ustrnulo, včetně vás, nebo situací, které jsou nyní rozjeté, rozjednané, rozpracované. Jako když by přišla nějaká doba odpočinku, nebo pauzy. Je čas nechat věci tak jak jsou a čekat, nebo se snažit netlačit, spíše sami v sobě se připravovat, a odpočívat. Je možné, že v tomto čase přijdou nějaké jiné nápady, nebo informace, které vás nasměrují, ke kterým jste dosud neměli přístup. Přehodnoťte ještě jednou vše, na čem pracujete, a o co usilujete. Pro některé je tu vzkaz, že na tom, na čem pracují nebo o co usilují v tomto týdnu, nemusí být pro ně vhodné, nebo jejich přání se nemusí splnit, mohou to vidět nějak zkresleně, a iluzorně.

Jaké energie přicházejí….

Pro některé, sem přichází situace, kdy nějak ztratíte hlavu, nebo možnost se rozhodovat, což je ale na jednu stranu dobře. Jako když si v tomto týdnu máte situaci ještě pořádně rozmyslet. Možná, že vám rozhodování, nebo více variant, které se nabízejí, přináší velké trápení. Zdá se mi, že pokud při tomto zastavení dokážete situaci vnímat jinak, tak se dostanete do postavení, kdy budete umět všechno zvládnout a vyrovnat, harmonizovat. Mohlo by vám to pomoci v budoucnosti, nebo by vám tento postoj mohl pomoci uspět, udělat nějaký dobrý kus práce, či se cítit mnohem lépe, radostněji. Zdá se mi, že konec týdne by mohl být už lepší, aktivnější a úspěšnější.

Co nám vzkazují Andělé…

Andělé sem přicházejí s informací, že je potřeba trpělivosti v nějaké vaší záležitosti.  Možná, že na něco dost tlačíte, nebo se snažíte dělat věci přes čáru. Je potřeba zvolnit, tam kde to dře, a kde to nepostupuje, jak byste chtěli. Zkuste tomu nechat nyní volnější průběh, alespoň nějakou dobu. Zatím je potřeba nechat růst to, co jste zasadili, nebo nechat plynout to, co potřebuje čas. Zkuste se zatím zabývat sami sebou, tím co vás pohání, zkoumat jaké touhy máte, co cítíte v určitých situacích, co vás kam táhne, a co byste si přáli. Je možné, že to je pro vás taková příprava na to, nalézt v sobě nějakou svou touhu, vášeň, a nechat se tím později vést. Je důležité najít pravdivost, projevovat se pravdivě, tak jak to cítíte.

 

Obecný týdenní výklad na období od 29.5. – 4.6.

Co je důležitého v tomto týdnu…

V tomto týdnu je důležitý nějaký úklid, ať už se jedná o úklid doma, toho co vám dlouho stálo a stagnovalo, přinášelo stagnaci do vašeho domova. Může se jednat také o úklid v sobě sama, kdy je už na čase udělat si v sobě pořádek, srovnat si v hlavě myšlenky, a také city, své touhy, zjistit co opravdu chci, za čím jdu, co bych si přála. Je důležité postavit se k tomu, kam vás to vede, buď vás to vede k úklidu okolo sebe, tam kde trávíte nejvíce času, kvůli zlepšení energie, kdy např. vyházíte staré nepotřebné věci a energeticky uděláte místo novému, nebo vás to vede k nahlédnutí do sebe sama, a srovnání si priorit. Může se to také týkat toho, abyste nechali ze sebe odejít to staré a přežité, nějaké neshody, nebo to, co vás tíží. Zkuste to nechávat odplout, nenechávat se tím stále válcovat. Propusťte to, a řekněte si, že to ve svém životě již nepotřebujete. Buďte k sobě upřímní, přiznejte si, jak se věci mají.

Po takové přípravě, přichází velké nadšení a mnohé možnosti, jako když by poté k vám přicházela velká kreativita a nápady, které můžete ve svém životě využít. Jako když byste jim udělali ve svém životě místo pro něco lepšího a nového, co vám pomůže.

Jaké energie přicházejí….

Pro některé sem v tomto období přichází nějaké nové smlouvy, nebo nabídky, je možné že v tomto období nějaké nové smlouvy podepíšete, nebo vám bude něco nového nabídnuto, osvětleno. Zatím se o tom neví, a i poté se to může ukazovat jako nějaká záležitost, která je spíše tajná, zatím v utajení pro veřejnost, nebo záležitost se kterou se vyjde na světlo až později. Může jít ale o nějakou milou spolupráci, v příjemném kolektivu, nebo o příjemnou práci, či nabídku, která vám udělá radost. Pro některé sem přichází období rozhodování, jak dál nebo co si vybrat z variant, které se mu v životě nabízejí. Pro některé sem přichází situace, kdy se bude snažit si nějakou konverzací, rozhovorem, něco zabezpečit, zajistit, možná zjistit více informací. Každopádně nějaká konverzace s mužem, nebo i rozhovor, kde jste si nějak sami jisti, nebo ukážete to, že sami sobě věříte, vám pomůže něco si zajistit, pomoci, nebo něco získat.

Co nám vzkazují Andělé…

Andělé sem posílají vzkaz, abyste opravdu a už vážně, uvažovali o tom, že se budete ve svém životě snažit žít zdravěji, ať už to znamená cokoli, od stravování se, cvičení, po odstranění nějakých zlozvyků, návyků a také odstranění negativního myšlení. Je také důležité, zajistit si kvalitnější spánek, a v noci regenerovat, než ponocovat, nebo sledovat TV. Pro někoho bude jistě dobré vynechat TV a PC, a spíše se odebrat ven, na čerstvý vzduch. Chodit více pěšky, než se nechat vozit. Zkrátka uvědomit si své tělo, a začít se o něj starat, není tu napořád, a pokud máte v plánu být zdraví a bez závislosti na lécích, je dobré se začít o své zdraví starat sám, nenechávat to na později a jen na lékařích. Začít dříve, než se objeví nějaké problémy, a pokud problémy už jsou, zcela určitě si výše popsaným, hodně ulevíte.

Za další sem přichází vzkaz, který na toto celé navazuje, a to je vzkaz, že víte přesně co dělat! Každý z vás ví přesně, kde má problém, kde je potřeba začít, kde je potřeba si posvítit. Jednejte podle sebe, podle toho jak to cítíte uvnitř.

 

Obecný týdenní výklad na období od 8.5.-14.5.

Co je důležitého v tomto týdnu….

Připadá mi, jako když se v tomto týdnu nějak podaří vyzrát, nad nějakými nejasnostmi, drby, nepochopením, dokonce i nad nějakými triky, intriky, nad něčí vychytralostí. Je možné, že to všechno převálcuje dobrá nálada, radost, pozitivní energie, a láska. Toto všechno dokážete příjemnějším a laskavým přístupem změnit.

Pro některé, tento týden může být převratný, mohou zde být náhlé zvraty, nebo překvapení, nemusí ale být nepříjemné, může zprvu tak vypadat, nebo se vám podaří udělat takovou změnu, že se to pro vás v dobré obrátí. Můžete si z toho pak vzít ponaučení, něco si uvědomit, a i pro další zúčastněné osoby to může být nějak poučné.   

Jaké energie přicházejí….

Přichází sem informace o regeneraci, o nutnosti klidu, určité rekonvalescenci. Je zde důležitá péče o sebe, o tělo, o ducha. Naslouchat sobě sama, a také svému tělu. Spíš než shon, je potřeba se trochu zklidnit, a nechat se vést. Další vzkaz sem přichází ohledně toho, že to co vám půjde samo pěkně od ruky, to má zelenou, netlačte se do ničeho, co je nějak zatvrdlé, na to nyní není vhodný čas, spíš se nechte vést intuicí, svými dary a schopnostmi, tím co vám jde dobře, to nyní tvořte, tím se nyní zabývejte. Pro někoho to může znamenat i čas lenošení a dopřávání si pauzy, čerpání energie.

Co nám vzkazují Andělé….

Andělé sem přinášejí vzkaz, ohledně závazku, nebo nějakého vašeho pozitivního rozhodnutí, že něco bude jinak, než tomu bylo dříve. Že něco změníte, něco co vás delší dobu trápí, nebo rozhodnutí, kde tu změnu chcete udělat. Může se to týkat přístupu k něčemu, k někomu, nebo začněte pečlivě plánovat něco, co jste dlouho odkládali, či o čem jste snili. Také je zde pro některé vzkaz, že máte možnost pracovat s léčivou energií. Můžete zkusit léčit sami sebe, nebo svou energii posílit tím, že se budete stravovat zdravě, a dodržovat zdravější zásady, nebo cvičit.

 

Obecný týdenní výklad na období od 1.5.-7.5.

Co je důležitého v tomto týdnu….

Objevují se zde situace, které se týkají vztahů, a rozhodování ve vztazích, jde tu o to, aby si lidé mezi sebou dokázali vše říci, vyříkat, vysvětlit, předat informace. Je tu možnost nějakých nejasností ve vztazích, a nějakých ztrát, nebo trápení, kvůli kterému je potřeba právě mluvit upřímně, čistě a jasně.

Mohou zde být nějaké nepříjemnosti, které nám připraví život sám, osudy a cesty, které jsou pro nás přichystané, každý to může mít v jiné oblasti, v jiném tématu pro něho důležitém. Jde vlastně o něco, kam jsme dosud neměli možnost vidět, nahlédnout, co se možná odkryje, nebo bude zde možnost podívat se za oponu.  Může jít o určitou zkoušku, učení, poučení. Může se to týkat přátel, přátelství, pro někoho se to může týkat muže, přítele, pro někoho to bude v tématu čistoty, pomoci, a věrnosti, snahy zachovat si čistý štít, rozhodnout se pro správnou věc.

Jaké energie přicházejí….

Objevuje se zde situace, kdy můžete být nějak zmateni, nebo zavedeni svými pocity, emocemi, nebo i myšlenkami, iluzemi do nějakých slepých uliček. Kdy si můžete vysnívat to, co bylo, a chtít to i nyní, ale nejde to, nebo kdy budete v nějaké oblasti života, žít v nějaké iluzi, která s realitou nemá žádnou spojitost.

Vyhněte se vzpomínání a pocitu, že dříve to bylo lepší, nebo něco by mohlo být lepší, či že to bude v budoucnu lepší. Zkuste vnímat situaci jaká je nyní, a vnímejte ji všemi smysly, prožívejte každou maličkost. Radujte se z toho. Vždyť kdo to dnes dokáže, málokdo si to takhle umí prožít, spíš žijeme život v mysli, která je zaměřená na to, co bylo a poměřuje to s tím, co bude, nebo co by chtěl, aby bylo, ale nikdo neřeší, nebo necítí okamžik, který je nyní, právě teď. Zkuste chvíli nic neřídit, ale jen žít, prožívat.

Co nám vzkazují Andělé….

Andělé nám vzkazují, abychom věnovali pozornost svým snům, tomu co bychom rádi dělali, co máme rádi, co nám přináší radost, co je pro nás pohlazením, co nás nabíjí. Další vzkaz se týká snů, toho co se vám ve snu ukazuje, kam vás to vede. Pokud máte nějaké zajímavé sny, mohou být pro vás na vaší cestě nějak vypovídající, mohli byste se zamyslet, co to pro vás znamená, co vám to chce říci. Je tu také možnost, že váš sen nebo touha, je jít za nějakou příležitostí nebo prací, nějakým životním snem. Tento vzkaz je pro vás v tom případě znamením.

 

 

Obecný týdenní výklad na období od 24.4.-30.4.

Co je důležité v tomto týdnu….

V tomto týdnu přichází mnoho pozitivní inspirace a mnoho informací, které mohou přicházet jak psanou formou, skrze zprávy, přímo k vám, nebo na ně náhodou narazíte, ale mohou proudit přímo od vaší intuice, z vašeho srdce do vaší mysli, do vědomí, kde s těmito informacemi, máte začít pracovat. Také se mi zde ukazují, jako velmi výrazné a informativní sny, které se nám v tomto období mohou zdát. Informace se mohou týkat nějakých plánů, nápadů, řešení, ale také nějakého správného života, zdravějšího způsobu života. Vidím zde i nějaké informace o bylinkách, a nějaké terapeutické léčbě.

Může tu jít o informace, jak se spojit se svou vnitřní tvořivostí, jak se postavit ke své vlastní síle, jak pracovat se svou silou, vůlí a sebe-hodnotou. Také se mi zde ukazuje karta úspěchu a radosti, karta silné energie, kterou v sobě můžete objevit. Jako když byste se dostali do bodu za transformaci, za vlastní proměnu, kde naleznete vše, co je pro vás přínosné. Nepropásněte tyto důležité informace.

Jaké energie přicházejí….

Přichází sem možnost soustředění na svou práci, na svůj projekt, na svůj život, více to prožít, procítit. Můžete se zde projevit nějak ambiciózně, pracovitě, poctivě, tvořivě, profesionálně. Můžete dostat radu od někoho, stejně tak tvořivého v situaci, kdy si nebudete vědět rady, nebo i vy sami můžete pomoci někomu, kdo se na něčem zasekne. Můžete ho v tu chvíli vést, a ukázat mu směr. Můžete být pro někoho inspirací. Také se mi zde ukazuje informace, že máte velkou sílu a možnost v tuto dobu tvořit, je zde velká tvořivá síla, kterou disponujete, jen je dobré, ji správně nasměrovat, mějte čisté úmysly a snahy, pak se vám dobře povede, a výsledky mohou být perfektní.

Co vzkazují Andělé….

Pro některé sem přichází vzkaz, pro tvořivé psaní, je to indicie pro některé, kdo se snaží získat nějaké vzkazy, nebo vedení. Je tu možnost se takto spojit s vyššími světy a průvodci. Také je to informace pro některé, kdo se zabývá psaním, kdo nějak tvoří skrze písmo, je tu v tomto týdnu možnost nějakého tvořivého projetu, skrze písmo. Může jít o nějaké důležité sebevyjádření, nebo i o vyjádření ducha skrze písmo.

Také je zde vzkaz, že jste vedeni do situací a možností, které jsou pro vás vhodné. Nebojte se a pusťte se do toho. Možná, že se po vás chce, abyste se vy projevili jako vůdce, nebo někdo, kdo druhým ukáže cestu.

 

Obecný týdenní výklad na období od 17.4.-23.4….

Vztahy….

Pro některé, se zde objevuje informace, že se začne vyplavovat na povrch nějaká situace spojená s nějakými nevyřešenými emocemi, s ochlazením vztahu, nebo s různými nejasnými pocity, které jsou zapotřebí propustit. Některé vztahy budou řešit finance, které se mohou týkat domu, přestavby, nebo chaty. Může to znamenat i koupi domu, bytu, chaty. Nebo nějakou smlouvu, dohodu ve vztahu ohledně bydlení.

Někteří se budou zabývat nějakými rodinnými záležitostmi, rodinnými výlety, cestami, novými plány s přáteli. Pro některé, se může postupně vyvinout nějaké lepší, klidnější a vyrovnanější období. Ve vztazích v tomto týdnu bude vévodit klid, pohoda, vyrovnanost, hezké chvíle mezi přáteli, ale i ve vztazích s nějakým novým přítelem, jsou zde hezké a příjemné chvíle, které by mohly pokračovat, vyvíjet se dobře i dál do budoucnosti.

Práce a finance….

Pro některé, se zde objevuje nějaké transformační období v oblasti práce, kdy se setkáte se situací, která vás může dostat do změny, do vnitřní změny, může na vás nějak zapůsobit. Může se jednat o nějaký rozhovor, který ve vás vyvolá nějaké změny, které ale pro vás ve výsledku budou slibné, dobré. I když to zdánlivě může působit, jako konec jedné etapy, nebo situace, která je nepříjemná, nebo kterou ani ukončit nechcete, i tak je to pro vás posun dobrým směrem.

Můžete se dozvědět určité informace, o nějakém ukončení situace, nebo práce, ale nakonec zjistíte, že je to vlastně dobrá zpráva. Mohlo by vás to posunout do nějakého vnitřního klidu a jistoty.

Ve financích pozor, hlavně by si měli dávat pozor muži, na to co kde platí nebo slibují. Je potřeba si vše ověřit a vše si pořádně přečíst. Jít do koupě, jen když máte všechny informace.

Vzkazy od Andělů….

Je zde vzkaz pro některé, kteří mají obavy o své děti, je zde informace, že na vaše děti je dohlíženo. Jsou v bezpečí. Pokud se někdo ptá na těhotenství či porod, pak je zde vzkaz, že i to bude v pořádku, a vše proběhne bez potíží. Dále je zde vzkaz, že si máte vychutnat pořádně každý okamžik svého života, vše se snažit vidět z pocitu spokojenosti.

 

Obecný týdenní výklad na období od 10.4.-16.4.…..

Vztahy

Pro některé se zde objevují situace, které mohou mít spojitost s nějakou nepříjemností, nebo nějakým šokem, zvláště pro nějakou mladou ženu. Je možné, že se ve vztahu žena dozví, o partnerově nevěře, nebo o nějaké jiné vztahové komplikaci, která povede k nepříjemným rozhovorům.

Pro některé se zde může odehrávat nějaká nepříjemnost, ohledně pocitu bezpečí a jistot, jako když jsou zde ohledně bezpečí a pocitu jistoty nějaké nejasnosti, nebo i naštvanost, neshody, které vztahem nějak rozhýbou, a nebude jisté, jak se věci do budoucna budou vyvíjet, mohou přijít obavy a nejistoty. Nějaká nepříjemná situace, ohledně něčeho, co se neočekává, nějak zamíchá situací a přivodí změny, a také silné přemýšlení o situaci. Někteří mohou situaci zachránit tím, že si pořádně promluví, vše si vysvětlí, a objasní, vysvětlí se postoje z obou stran, a dojde k pochopení.

Někteří mohou řešit nějaký nový začátek, nebo nový vztah, který se ukáže jako nějak blokovaný nebo se zde mohou objevit nějaké potíže v postupu, ve vývoji vztahu. Začátek se může ukázat, jako náročnější ale nakonec by se situace mohla zlepšit a postupně rozvolnit, vyjasnit.

Práce a finance

Zde se objevuje pro některé v oblasti práce, ztráta pocitu jistoty a harmonie, ale postupně znovuobnovení a vylepšení situace.

Pro některé, to může znamenat konec jedné etapy v pracovní oblasti a rozvoj v jiné, přesunutí do jiné pracovní oblasti, kde čeká lepší budoucnost a úspěch.

Pro některé, sem přichází možnost rozhodnutí v oblasti práce, jak se zachovat, nebo jak se postavit k nějaké situaci v práci. Situaci byste měli vyhodnotit podle své intuice, podle svého srdce.

V oblasti finanční se mi zde ukazuje nějaký nákup dovolené, smlouva nebo nějaké dořešení situace ohledně dovolené, cesty, která se nakonec ukáže jako dobrý kup a přinese hezké chvíle.

Vzkazy od Andělů

Andělé Vám vzkazují, že byste si měli hledět více své energie, snažit se očistit od té negativní, detoxikovat svůj organismus, a snažit se myslet pozitivněji, jíst zdravěji. Je zde rada, zbavit se různých negativních návyků, jako jsou cigarety a alkohol. Jako další mi sem pro některé přichází vzkaz, odejít z nějaké nepříjemné a nezdravé situace, která vám nevyhovuje. Může tu jít o odchod z nevyhovujícího vztahu, ze zaměstnání, ale i o přestěhování.

 

Obecný týdenní výklad na období od 3.4. do 9.4…..

Vztahy

Karty zde ukazují, že se zde bude řešit téma srdce, lásky, citů, zdá se mi, že půjde hlavně o vztahy, které řeší důvěru a stabilitu ve vztahu, také může jít o páry, které jsou starší. Je tu možnost vyřešit i nějaké situace, které jsou staré, mohou to být nějaké dávné záležitosti ohledně citů, pocitů, kde vládla spíše iluze, nebo zasnění, nejasnosti. Kde nebylo jasně vidět, co je pravd a co fantazie, představa. Je možné, že se tajemství srdce a srdečních záležitostí odhalí a může pomoci, v určité nestabilitě, nebo v nějakých vztahových potížích.

A opět se mi zde ukazuje, že se v některých vztazích, bude odstraňovat nějaké staré situace nebo záležitosti, které škodily, nějaké vzorce, nebo špatné myšlení, kritické, nebo plné obav. Je zde i nějaká forma učení a pochopení, nějaká zkouška toto zvládnout. Pokud se to povede, dojdete k rozkvětu a radosti, k volnosti. K tomu co chcete od života, dojdete k naplnění.

Práce a finance

Pro některé se zde ukazuje štěstí, naděje v pracovní oblasti ohledně smlouvy a nějaké dohody, nebo i pohovoru, vypadá to nadějně, a úspěšně. Zdá se, že dojdete do cíle, k tomu, co si přejete. Jde o nějakou situaci, kde jste si dělali možná až přehnané starosti a obavy, možná o nějaké rozhovory, debaty. Nemusíte mít ale obavy, všechno by se mělo pohybovat v těch lepších mezích, je i možné že se vám podaří nějak odstranit to, co vás blokovalo, nebo co vám překáželo.

Pro některé je zde informace, že dojde ke změně, která zatím není známá, může být pro vás ale důležitá, může se týkat nějakých úřadů, nebo i práce samotné, kde pracujete nějak sami, jde o samostatnost, nebo o to, ukázat co ve vás je. Dále zde vidím nějaký problém s kamarádkou, nebo kolegyní, je tu nějaká překážka nebo situace, která bude náročnější. Tato kamarádka se může projevit nějak tvrdohlavě nebo neústupně.

Finance…jsou zde možné změny, které se budou pojit k výdajům do cestování, nebo i automobilu. Mohou se zde objevit výdaje do cestování, nebo i oprav automobilu. Povede to, ale ke zklidnění a nějakému řešení situace doma.

Vzkazy od Andělů

Andělé zde radí, že je dobré odpočívat, nabrat síly, stravovat se tak, abyste sami sobě prospěli. Respektovat sami sebe, i své tělo. Dále dokončit nějaké záležitosti, nebo projekty, které se táhnou delší dobu. Také je zde rada snažit se zaměřit na vztah matky a dcery, nebo otce a dcery. Velkou roli zde někdo hraje jako dcera, a je potřeba se na to zaměřit, pokud jste to Vy, pak je zde informace, že je dobré se řídit svou intuicí.

 

Tydenní obecný výklad na období od 27.3.-2.4.

Vztahy....
zde se ukazuje situace, kdy se ve vztahu s kamarádkou, či mezi přáteli rozhodujete, nějak chytře ve svůj prospěch. Možná tam bude i velká opatrnost, ale pozor na podrazy, jak od ostatních, tak i vy sami dejte pozor, abyste někoho neúmyslně nebo i úmyslně nepoškodili. Může zde být rozhodování kvůli nějaké situaci v práci. Je možné že situace, to jak se zde někdo rozhodl se nakonec ukáže, vyjeví.

Další informace, která se zde objevuje je o nějaké izolaci, samotě, nebo i rozchodu, který proběhl, v současnosti jako když tam probíhá změna, možná že se chce někdo ze samoty rychle a za každou cenu dostat, ale nebude to mít dobrý potenciál. Je dobré netlačit tolik na pilu, nechat věcem volný průběh. Možná že se některé páry budou chtít dát dohromady jen proto, aby nebyly sami. Nebo budou koukat po jiném partnerovi, kvůli pocitu osamění. Bylo by lepší nejdřív dojít ke svému vnitřnímu vyrovnání, a pak teprve dělat nějaké zásadní kroky dál. Je možné, že tento pokus o navázání vztahu nevyjde.

Práce a finance...
zde se ukazuje, nějaká mladá žena, která přichází s nějakou dobrou zprávou. Možná že se někteří obávají nějakých velkých změn, které budou nepříjemné, ale vypadá to, že přijdou dobré zprávy. Poskládá se to tak, jak byste nečekali. Možná že v tom budou hrát roli i finance. Pro některé může přijít nabídka i finanční a pro někoho finanční odměna, nebo výhodné odstupné.

Pro některé je zde informace o novém pracovním začátku, o něčem co má krásnou budoucnost, a perspektivu. Je zde štěstí, které stojí při Vás pokud jdete do něčeho nového. A je zde i úspěch. Tento projekt by mohl být dlouhodobý, nebo tato nová práce mohla být trvalá, stála.

Finance...zde vidím stabilní. Co se týká nějakých nákupů, pak zde vidím spíše pořizování něčeho pro celou rodinu. Možná něco, co přenáší informace, tedy telefony, televize, pc atd.

Co Vám chtějí sdělit Andělé.....
Andělé zde apelují na to, abyste byli pravdiví jak k sobě, tak k druhým. Abyste situaci pojmenovali tak jak ji cítíte, vnímáte. Nic nepřekrucujte, nemějte obavy, že vaši upřímnost někdo nepochopí. To není vaše starost. Důležité je abyste byli upřímní. Nedělejte nic co necítíte, pro sebe správně, o čem víte, že není vaše cesta. Snažte se dělat jen ty věci, které cítíte jako správné.
Pokud procházíte právě velkými problémy, požádejte Anděly o pomoc, bude vám pomoženo.

 

Obecný týdenní výklad na období od 20.3. - 26.3.

Vztahy....
v některých vztazích, hlavě u žen se mi ukazuje, že se budou snažit nějak neříct úplnou pravdu, možná z opatrnosti. Nebo se budou snažit zamezit tomu, aby něco nebylo odhaleno, objeveno. Možná že tam nebude upřímnost ve vztahu, ale i v životě. Některé ženy řeší téma, zda být či nebýt plně upřímné ve svém životě. Co by jim to do života přineslo. Možná že se obávají o svou stabilitu. Zdá se mi ale, že se po nich chce aby ukončily tento způsob a něco změnily. Pokud ne, bude to nejspíš odhaleno jinak, nebo přijde nějaké překvapení ve formě náhle změny. Ta změna s sebou nese nějaké vyjasnení, osvětlení situace.
Jako další vzkaz mi sem jde nějaká nejasná situace, kdy se plánuje nějaká společenská akce s rodinou, nebo ve vztahu, může jít o narozeniny, zásnuby, svatbu. Tyto plány ale jako když by nějak narušovaly neshody, nejasnosti, nebo nějaké obavy, pesimistické smýšlení. Jako když se ještě neví jak to nakonec dopadne, jaké rozhodnutí padne, co se naplánuje. Rozhodne se na základě nějakého dopisu, informací, které obdržíte, nebo nějakeho popisu, či hovorů na dálku.
V tomto týdnu se budou řešit vztahy životní, dlouhodobé, nebo minulé. Možná i vztahy s rodiči. Jsou tu hodně rozhovory o rozhodnutí, které něco ukotví, uspokojí, zabezpečí.


Práce....
v nějaké firmě, ve věští společnosti, se zde ukazuje častá komunikace, dotazování se na práci, na to jakým směrem to půjde, jde tu o nějaké nejasnosti, možná s místem, prostorem, domem. Jde tu o dotazy, které mají něco vyjasnit a ubezpečit, že to bude v pořádku. A ono bude. Jako vývoj, zde vidím úspěch a zlepšení stávajících věcí.
Někteří si v tomto týdnu mohou ujasnit svou pracovní situaci, ohledně toho která právě jim, vyhovuje a přináší jim naplnění.
Další informace se tu objevuje ohledně nějaké blokády, nepříjemnosti, něco delší dobu utajovaného, do čeho nebylo vidět, co nějak nepostupovalo, nebo kde působila nějaká překážka, tam náhle přijde nějaké překvapení, rychlá akce. Možná že spadnou nějaké iluze nebo sny, představy. Někdo může být nemile překvapeni, někomu to bude vyhovovat. Spíše to tu vidím v lepších barvách, vede to k upevnění a zlepšení situace.


Finance....
v tomto období vidím finance stabilní. Je tu dobrý rodinný rozpočet nebo nějaké dobré možnosti s tímto rozpočtem, či dobré finance, které může využít celá rodina. Je zde i nějaký muž, partner, který by mohl z lásky k partnerce pořídit něco, co by ji potěšilo. Může jít i o nějaké intimní věci, nebo utajené. Je tu snaha, dobře se postarat o rodinný majetek.


Vzkazy od Andělů....
od Andělů sem přichází vzkaz na znovuzrození. Andělé nabádají, abychom začali projevovat svou pravdu srdce, abychom ukázali svou pravou tvář, své pravé já. Neschovávali ho. Nebáli se ho projevit. Jako další sem přichází karta anděl pravdy, apeluje na to, abychom říkali pravdu, která souzní s námi, neříkali to co chtějí slyšet od nás druzí. Buďte upřímní, říkejte to co si myslíte, jak to cítíte uvnitř, beze strachu co si budou myslet druzí. Podpoříte tak sami sebe. Stůjte sami za sebou.

 

Obecný týdenní výklad na období od 13.3.-19.3.

Vztahy...
Ve vztazích se tu pro některé páry otevírá téma lásky a citu. Je zde vidět pevné partnerství. Také je zde vidět situace ohledně nějakého nového začátku, nebo nového plánování, či cestování. Dejte pozor, abyste v budoucnu ohledně svých plánů, si každý nestál na svém a nedošlo k neshodám a roztržce. Může jít o pouhé nedorozumění, pokud se to pokusíte zmírnit, v opačném případě, z toho může být nějaká vážnější neshoda i kvůli financím, a také naštvanost. Mohou zde padnout ostrá slova, která mohou hodně zabolet.
Pro některé je tu informace, že partner se dívá spíše do minulosti, na to co bylo, možná na něco co už není, nebo si žije život jakoby sám pro sebe, nevkládá tolik do vztahu jako partnerka. Partnerku zde vidím v pozitivní rovině, hledět spíše do citů, snaží se po citové rovině svazek budovat, tvořit, naplnit. Touží po citovém naplnění, doufá, hledí do budoucnosti.

Pro některé, je zde informace, že nějaká žena, pravděpodobně matka, která ve vztahu řeší něco se svým dítětem, dcerou. Je tu možnost dostat nějaké informace jak vztah vnímá dcera, jak se k tomu staví. Žena- matka, zde působí jako vychovatel, ale může být vnímána jako velká autorita a utlačovatel. V pozitivní rovině může dítěti pomoci, najít jeho vnitřní sílu a důvěru. Je potřeba postupovat opatrně, jdou zde do budoucna dvě roviny jakým směrem se vztah může vydat. Pokud vás dítě vnímá jako příliš velkou autoritu, tak v budoucnu přijdou neshody a něco nečekaného, spíš v tom negativním překvapení. Nějaký výbuch emocí, rázné jednání. Přeseknutí vztahu, pout na delší dobu. Pokud se vám povede, aby vás dítě vnímalo jako člověka, který mu je nápomocný a podporující, tak se zde objeví jen stres v nějaké situaci mezi vámi a občasný jiný názor na věc. Který nemusí vztah poškodit. Je zde velká naděje vztah ukočírovat do správných kolejí, kde vás bude čekat společný úspěch a radost.


Práce a finance....
pracovní oblast je tu pro někoho v rozhodovací fázi. Je tu možnost rozhodnout se odejít z práce, nebo do situace, kde budete více sami svým pánem. Kde to bude pozitivnější. Také je zde pro některé zpráva, která přichází od nadřízeného, mluví o rozhodnutí, nebo o dvou cestách, dvou variantách. Je tu možnost, že návrh na odchod nebo nějakou odluku, přinese nadřízený. Může to vést k nějakým debatám, drbům, jiným nabídkám. Ale i nějakým falším a intrikám ve společnosti, mezi kolegy.
Další informace ukazuje, konec nějakého dlouhého období, které bylo stabilní, ale v poslední době nepřinášelo žádné nové impulsy, a mohlo i stagnovat. Může přijít nějaká zpráva o konci, o změnách, které mohou být nečekané, rychlé ale navedou vás na nové období, do něčeho jiného, nového. Poté přichází vyjasnění vaší situace.
Finance .... někteří zde mají nějaké nečekané výdaje nebo nečekané zúžení finančních prostředků. Pozor na nějaké finty, faleš. Nedůvěřujte. Pro některé, pro pár šťastlivců se zde ukazuje naopak i možná výhra, pokud budete sázet sami. Někteří mohou mít v tomto období chuť vyřizovat si hypotéku, nebo úvěr, řekla bych ale, že to není vhodné období. Ještě počkejte


Na co se zaměřit....
Na něco, co si potřebujete ujasnit, a odstřihnout, odseknout se od toho. Může se jednat o něco, co vás dlouho trápí a trýzní. Hlavně u žen, je tu potřeba se zadívat na to, co je potřeba ze svého života odstranit.


Rady od Archandělů....
přichází sem informace pro některé, že mají naslouchat. Někteří mohou mít prohloubené jasnoslyšení, dar slyšet, nebo v tomto období více toto vnímat, aby jim tato schopnost pomohla uslyšet své vnitřní​ vedení. Většinou se jedná o láskyplná slova, vedení, něco co se opakuje. Můžete něco zaslechnout ve své mysli, a víte, že takhle byste to neřekli. Nebo zaslechnete rozhovor, který vedou vedle vás úplně cizí lidé, ale je to rozhovor přesně k vašemu tématu atd.
Pro jiné, je tu vzkaz na změnu povolání. Pokud něco takového plánujete, nebo se Vám tato myšlenka na změnu práce často vrací, pak je zde pro vás potvrzení, že změna je pro vás výhodná a dobrá.

 

Obecný týdenní výklad na období od 6.3.-12.3.

Vztahy...
Ve vztazích je tu potřeba udělat nějaké jasné rozhodnutí. Zvláště ženy, které ztratily důvěru ve vztahu. Je zde informace, že dojde k jasnému stanovisku a rozhodnutí. Může to nějak do budoucna ovlivnit jejich vztah. Může se zde objevit strach nebo velká opatrnost...to rozhodnutí nemusí být správné, může nabourat harmonii ve vztahu. Rada zní, zachovat se tentokrát spíše tak, jak navrhuje nebo chce, partner.

U některých zde vidím pracovitost a snahu se nějak zabezpečit, nebo komunikovat s někým o svém bezpečí. Nejspíš někdo starší, kdo má větší rozhled nebo možnosti, by vám v tom mohl pomoci, podpořit nebo vyloženě být oporou. Tento člověk může být spíš starší muž, nebo někdo, komu důvěřujete. Možná s ním budete řešit nějaké dokumenty nebo informace ohledně smlouvy. Řekla bych, že se to může týkat i rodičů nebo otce. Může zde dojít k nějakému objasnění nebo upřímnosti. U některých to může znamenat nějakou dohodu podat pomocnou ruku, pracovat pro někoho, může to být i něco namáhavého, co by druhý nezvládl. Je zde hezká atmosféra vzájemné pomoci a podpory, přátelství.


Práce a finance...
Ukazuje se zde, že nějaké potíže a trápení ohledně lásky a vztahu si někteří s sebou nosí do práce. V práci to budou řešit. Budou hledat cestu, jak z těchto potíží ven.
U některých se zde objevuje nějaká změna, jako když práce, která je bavila, se dostala do bodu, kdy je pro ně přítěží, jako když zde nemáte položené srdce, nebo je zde nějaké znechucení. Je vidět, že budete hledat východisko, jak s tím naložit, nebo zda odejít jinam. Bude se to hodně promýšlet, rozmýšlet.

Je zde vidět, že se někteří, hlavě ženy budou rozmýšlet, rozhodovat, půjde o rozhodování opatrné, nebo až vychytralé, můžete zvažovat dlouho a pečlivě, jak je to pro vás nejvýhodnější. Ale zdá se mi, že tímto zvažováním v myšlenkách, se nedoberete jasného výsledku. Budete chtít dojít k jasnému rozhodnutí, za pomoci mysli, ale nepůjde to. Je zde příliš roztříštěnosti a rozrušení. Je potřeba buď počkat na lepší dobu, nebo použít k rozhodnutí intuici, srdce ne mysl.


Na co si dát pozor.....
Je potřeba se snažit nějak vyrovnat vztahy s otcem a matkou. Možná stačí nabídnout jim pomoc. U otce zde vidím nějakou ztrátu energie nebo zdraví. Může se zde objevit nějaká překážka, ale i naštvanost.
Dále je zde informace, že můžete ztrácet svou vnitřní sílu a energii tím, že necháte tvrdohlavost a zarputilost, aby devastovala vztahy. Je tu možnost, že se stanete egoistickými a nepříjemnými. Pozor na řešení situací s nějakou ženou, nebo s nějakou nepříjemnou situací, která se táhne delší dobu. Je potřeba najít jiný přístup, nový přístup.

Andělské vzkazy….

Andělé vám vzkazují, že je potřeba získat, nebo se snažit pracovat na sebedůvěře, věřit sobě, svým pocitům a tomu, že co děláte, má nějaký smysl. Pokud něco nyní začínáte, nebo se do něčeho chcete pustit, tato karta vám říká, že je to pro vás správný krok, a neměli byste se toho bát. Jděte za tím, co vám říká srdce, to je správné. Další vzkaz je tu ohledně toho, abyste se zaměřili na to, co je vaší silnou stránku a to podporovali. Nemyslete na to, co vám nejde, nebo co se nepovedlo. Ale zaměřte se na to, co vám jde, v čem jste dobří. Může jít i o vaše koníčky, nebo o to co byste rádi dělali, ale netroufáte si, přitom vám mnoho lidí okolo říká, že byste se tím měli živit, že tuto práci děláte krásně, obohacujete tím jiné, přinášíte radost. Vnímejte sami sebe jinak, oceňte se. Další vzkaz je o léčení vztahu s partnerem, otcem, bratrem, nebo synem. Otevřete se očistnému období, a tomuto procesu.

 

Obecný týdenní výklad od 27.2.-5.3.

Vztahy….

Ve vztazích se zde otevře téma bezpečí a financí, snaha získat informace, něco zjistit. Možná, že přijde nějaká změna v oblasti stability, která se bude tak trochu opírat i o finance. Nejspíš se budete o toto téma zajímat, nebo dostanete nějakou informaci, či se tu bude jednat dokonce o nějakou smlouvu. Může jít o věc, která souvisí s minulostí, nebo trvá dlouho. Vidím zde jako výsledek, kam se to vyvine, spíše rozruch, nebo nějaký pozitivní stres, nejspíš nějakou nervozitu a radost dohromady, nebo přijde s touto situací i možnost se rozhodnout, otevřou se další dveře. Je možné, že s tímto tématem přijde nějaká možnost vyjít z určité situace, která nevyhovovala.

Jako další informace mi sem jde, že tam, kde ve vztazích byly nějaké neshody, a nedorozumění, stálé myšlenky ohledně trápení, v nějakém vážnějším svazku, ale také mezi přáteli, tak tam se to začne postupně vylepšovat, projasňovat. Je možné že i myšlenky, které Vás dříve soužili a nešlo kvůli nim spát, najednou budou lehčí, a příznivější. Dojde k obratu, kdy se vše vyčistí a uklidní. Jako výsledek tu vidím klidnou a mírumilovnou atmosféru, hlavně doma, v bytě, v domě, tam kde bydlíte.

Práce a finance….

Vidím tu nějaké rozhodování ohledně smlouvy, dohody, řeší se tu dokumenty, nebo nějaké tajnosti, ohledně smlouvy. O tajnostech, nebo něčem zamlčeném se zatím moc nemluví. Možná, že dojde po mnoha oklikách a peripetiích k podepsání smlouvy, uzavření dohody. Dejte pozor na vše, co ve smlouvě být má, a co by se mohlo přehlédnout. Je tu možnost, že jednáte s někým kdo je velmi chytrý. Zdá se, že i když dojde k tomuto průlomu, stejně se zde myšlení nezastaví, a stále bude v pohotovosti. Bude se přemýšlet o tom co nyní, co dál. Jako výsledek zde ale vidím velký úspěch, zdá se, že buď vy, si zde ohledně toho něco ujasníte a budete již vědět, na čem jste, a jak se vydat dál. Nebo zde bude člověk, o kterého se můžete opřít, který vám v tom pomůže, přinese nějaký nový pohled na věc, do situace, a celkově to nějak osvětlí, a možná i zaštítí.

Další informace, je zde pro některé velmi pozitivní, jako když se zde někomu po pracovní stránce něco velmi vyvede, jako když spadnou všechna nedorozumění, nejasnosti, nebo odejdu všechny pochyby. Zde dojde k nějakému krásnému posunu, přílivu energie, pozitivnímu průlomu v určité situaci. Celkově by se z toho mohlo vyvinout, na nějakou delší dobu příznivé období, nebo by to váš život mohlo nějak pozitivně ovlivnit dlouho do budoucnosti. Jako když na tohle požehnání jste čekali dlouho, jako když se konečně usmálo štěstí, něco se uvolnilo a přišel po pracovní stránce úspěch, nebo průlom v nějaké věci v zaměstnání. Jako výsledek zde vidím nějaké dočištění, dokončení transformace, anebo pro některé cesta transformací, nebo nějakými zvláštními situacemi, které vás mají za úkol očistit, dovést k pochopení. Vidím zde pro vás velmi hezkou cestu, ten průchod transformací nevnímám jako nepříjemný, ani bolestný, ale nějak lehčí a pozitivnější, jako když se dostanete na správnou cestu a proto i toto půjde krásně a rychle.

V oblasti financí se mi zde ukazuje, že budete vědět přesně co ukončit, a co udělat pro svoji ochranu, pro to, aby nedošlo k nějakým komplikacím. Zdá se, že k vám přicházejí nějaké podpůrné zprávy, nebo rady jak postupovat. Je možné, že budete řešit nějaké své finance na úřadech.

Na co je potřeba se zaměřit…

Umět se doma s partnerem na něčem dohodnout. Pokud přichází nějaká nabídka, tak ji pořádně spolu probrat, nebo popovídat si o tom. Do nějaké smlouvy, dohody nebo vztahu je potřeba hodně nahlédnout, aby něco nebylo přehlédnuto, může tu být něco skryté. Je tu možnost, že dojde k nějakému novému začátku. Tento začátek se ale nebude někomu moc zdát, nebude se líbit, budou tady nějaké výhrady. Je tu i možnost nějakých hádek, kvůli novým začátkům, nějaké nové situaci, nebo kvůli dítěti.

Andělské vzkazy…

Andělé vzkazují, že pobýváte často ve strachu a obavách, že si v něčem nevěříte. Je tu rada, vzdát se logiky, přílišného přemýšlení, a věnovat se tomu, abyste se naučili vnímat, co vám říká srdce, ne strach a obavy, ale srdce, láska, co cítíte uvnitř. Abyste důvěřovali svým pocitům, a ne myšlenkám. Pokud máte obavy o své finance, pak je zde důležité děkovat za hojnost, za to, co již máte, tím se jakoby znásobí to, co k vám přichází. Buďte vděční za to, co máte. Další vzkaz, který sem přichází, se týká radosti, je důležité, abyste vše co děláte, dělali s radostí….má to hned jiný náboj, jinak se vám pracuje, jinak se cítíte, a něco jiného vytváříte. Dělejte to, co vás baví, najděte si na to čas.

 

Obecný týdenní výklad na období od 20.2. - 26.2.

Vztahy

ve vztazích se zde ukazuje nějaké vyřešení, vysvětlení, a následná radost. Hlavně tam, kde to bylo nějak napnuté nebo kde ve vztahu proběhla nějaká nepříjemná situace, kdy se něco rychle utlo, nebo kde proběhlo nějaké nemilé překvapení. Zdá se, že tady byla nějaká obava o bezpečí, nebo možná i nějaká nepříjemná závislost jeden na druhém. Toto všechno jako když by se pomalu vyčistilo, zlepšilo a přichází úleva, zlepšení ve vztahu.

Někteří zde mohou řešit nějaké potíže v práci, tyto situace si nosí domů. Je zde vidět, že by vám partner mohl s tímto problémem nějak pomoci, promyslet to, nebo pomoci vyřešit situaci, která vás v práci nějak trápí. Zdá se, že pro tuto dobu, Vám bude partner velkou oporou.

Dále se mi zde ukazuje, že nějaká přílišná opatrnost, velké rozmýšlení nebo podezřívání druhých z něčeho, vidění situací jinak, než jaké ve skutečnosti jsou, se zde začne nějak čistit, měnit. Je možné, že Vám to přijde ještě skrze nějaké nevyjasněné věci, kdy budete spíše naštvaní nebo kdy nebudete vědět, jak se věci mají. Zdá se, že si na to na chvíli uděláte nějaký svůj vlastní pohled, který ale nemusí mít s realitou nic společného. Nakonec se ukáže, že to je všechno ještě úplně jinak. Přichází sem pro vás proces pročištění, uvědomění, vysvětlení situace, následná změna, přehodnocení a přichází uvolnění v čestnosti a upřímnosti. Je možné, že co jste udělali špatně, ve svém úsudku a myšlení, tam přichází pročištění, prozření, pochopení. Vypadá to, že se díky tomu dokážete spojit se svou vnitřní silou, a svým vnitřním léčitelem. Chce se po Vás přestat myslet negativně, kritizovat a hodnotit druhé, ale i sebe. Chce se po Vás přijmout to, že věci mohou být jinak. Není potřeba rozdmýchávat starosti a stres ve svém životě, nebo zbytečně malovat čerta na zeď. Je potřeba nechat věci, aby se vyjevili, aby se ozřejmili, nedělejte unáhlené závěry. Vše bude vysvětleno, uvidíte to v jiném světle. Vše se vylepší, tam kde to ve vztazích skřípalo, nebo kde bylo nedorozumění, tam se to projeví nejvíce, ve smyslu jasného vhledu do situace.

Práce a finance

převážně muži, ale i ženy, které používají více mužské energie, chovají se více autoritativně, se budou potýkat v pracovní oblasti s nějakým trápením, smutkem, nebo rozpadem nějakého přátelství. Je tu možná nějaká roztržka, hádka, nebo nějaká uraženost, ješitnost. Pozor na to, jak se projevujete, spíše se snažte projevovat s pochopením, ať se situace nevyhrotí. Vidím tady totiž situace, kdy bude do hry vstupovat hodně ego, neústupnost, tvrdohlavost, a naštvanost. Zdá se, že ego situaci dost vyhrotí. Ale nemusí to tak dopadnout, pokud se budete snažit své projevy nějak více krotit, nebo se snažit vnímat, jak to myslí ten druhý, a snažit se do něho vcítit, pak neuvidíte jen svoji rovinu, ale i situaci toho druhého. Pokud tam dáte více empatie, tak se situace vyhrotit nemusí. Za nějakou dobu se po Vás bude chtít stejně pročištění a pochopení situace v tomto vztahu, takže nač si přidělávat starosti. Stačí být otevřený pochopení hned. Někdo se zde může potýkat s nadřízeným, který byl i přítelem.

U některých, mi zde přichází zpráva, že si nejspíše budou zařizovat práci z domova. Pracovat doma. Možná nějak podnikat. Zdá se, že je to pro ně osudové téma. Je to pro ně nějaký nový začátek, nová etapa v životě. Řekla bych, že je to práce trvalá a jakoby celoživotní. Jako rada, sem přichází, řešit a zabezpečovat to, co je potřeba, přistupovat k tomu s nadšením, ujišťovat se o něčem, nebo vynakládat nějakou snahu na to, aby něco šlapalo, aby se to rozjelo. Rozhodně se nebát, důvěřovat, že to bude dobré.

V oblasti financí se mi zde ukazuje, že se pokusíte něco vyřešit, v otázce zabezpečení se, tak abyste se cítili dobře, ale může to spustit nějakou řadu událostí, které mohou být překvapivé, rychlé, očisťující, ale také mohou být i bolestné, nepříjemné. Může se jednat o něco, kdy splatíte to, co jste splatit měli už dávno, možná finance, možná karmu, možná situaci- pomoc někomu. Pro Vás to nemusí být příjemné, ale určitě to znamená, že Vám končí nějaká stará situace, ze které se jakoby vyvážete, nebo něco co už sebou do nového období táhnout nemáte. Jako výsledek zde vidím spokojenost, spravedlnost a čestnost, dojde to tedy do bodu, jak to být má, ať to pro Vás bude znamenat ztrátu nebo nemilé překvapení, nebo jen oddechnutí si, že jste konečně za něčím zavřeli vrátka. A jdete dál již noví a čistí.

Na co se zaměřit....

je tady možnost překážek mezi Vámi a úřady, nějaké nemilé překvapení, nebo nějaká rázná úřednice, která Vás může překvapit, šokovat. Jde tady patrně o nějaké zprávy, informace, které se mohou zadrhnout, nebo komunikace se může projevit v nějaké nezdravé formě, může to být podáno nějak tvrdě, nepříjemně. Můžete mít problémy s nějakými dokumenty, s nějakým doručením. V této situaci je potřeba zachovat klid a pohodu, nenechat se rozhodit, všichni jsme jen lidé. Jako rada, jak se chovat v této situaci je, zachovat klid, snažit se situaci spíše cítit, nepromýšlet, ale cítit srdcem, nenechat se rozhodit a snažit se reagovat mile, příjemně. Zdá se, že se v této době po nás chce, při nějakém nedorozumění, abychom situaci aktivně urovnávali, abychom se snažili jednat jinak, mile, přívětivě, chápat druhého, zkrátka z pohledu lásky. Nespadnout do obviňování a naštvanosti, tím se sníží energie, a jste v koloběhu negace znovu.

Andělské vzkazy....

Je zde pro některé vzkaz od Andělů, kteří se snaží udělat nějaké dobré rozhodnutí pro sebe, kteří se rozmýšlejí, nebo nevědí. Jde o rozhodování, které se týká vás osobně, vašeho života, jak správně postupovat dál, jaké kroky udělat. Máte pravděpodobně více variant, o kterých přemýšlíte, nějaká převažuje. A zde vám Andělé vzkazují, že je to skvělý nápad, že se touto cestou máte vydat. Jedná se tady o nějaké nápady, a také možné životní poslání, nebo směřování. Další informace říká, že víte, co máte udělat, je to další podobný vzkaz na téma, jakým směrem se máte vydat, pro co se rozhodnout. Jde opravdu o kroky, které jsou pro váš život dobré. Jestliže v této věci cítíte, že by vás to naplňovalo, měli byste z toho radost, a jen vás brzdí obava, nebo strach, zda je to správné rozhodnutí, nebo co vám to přinese, pak se nebojte a jděte dál, je tu pro to krásný vzkaz, ano, jít tímto směrem. Další informace je zde v podobě věty …Vzpomeňte si, kdo jste. Nemusíte se hnát za vidinou, že chcete být lepší, protože už takoví jste, nemáte se bát, své vlastní vnitřní moudrosti a síly. Jen je to potřeba, v sobě objevit.

 

Obecný týdenní výklad na období od 13.2.-19.2.

Vztahy.....

zejména u mužů zde vidím nějaké potíže, stresy, starosti, je tady stálé zaměřování se na tyto stresy, je to něco jako denní starosti, které se ale stále opakují, je toho ale nějak mnoho, vícero, co se nějak nezvládá, a vyvolává to stres. Je tady také možnost dostávat nějaké pomatené, popletené nebo i úmyslně změněné informace, zprávy. Vypadá to, jako když by tu někteří něco špatně odhadli díky těmto zprávám, nebo úmyslné neupřímnosti. Jsou zde lidé, převážně muži, kteří jsou pro druhé pomocníky, mecenáši nebo jsou brány za vlivné, silné, kteří vše zvládnou. Možná proto je po nich více požadováno. Je zde ale rada, abyste se nějak nezamotali do nejasných situací, je potřeba vidět tam, kde se snažíte pomáhat, nebo něco vykonávat, je potřeba si na této cestě rozsvítit, vidět, mít přehled. Je potřeba se do situací pořádně podívat, než se do toho vrhnete, možná že to není vůbec Vaše starost, nebo to není Vaše situace, kam máte vkládat svou energii. Zdá se, že je potřeba udělat nějaký nový vhled, novou zkušenost, udělat něco jinak než dosud. Začít nějak jinak. Zhodnotit to co bylo dosud a začít jinou etapu a jinak. Přehodnotit něco.

Je možné, že u nějaké přítelkyně, nebo nějaké ženy, starší, komplikované, možná je to tchyně, matka...je tu možnost nějaké ztráty, strádání, spíše ale finančního, díky tomu jako když se dostane do nějaké nepříjemné situace, nebo i nějaké zablokované situace, se kterou jde nějak těžko pracovat. Zdá se mi, že je to ale karmická záležitost, nebo jako když je to situace, která se dít má, na této situaci se má něco naučit. Východisko zde vidím jen a pouze v nějaké velké opatrnosti a praktičnosti, kdy se musí hodně kroků promýšlet dopředu. Nápomocná by mohla být nějaká instituce, úřad nebo někdo z okolí, známých, kdo se nějak vyzná, a dokázal by poradit.

Opět zde vidím muže, nebo i celou rodinu, kde je nějaký stres, starosti, řeší se něco, co se má vyřešit celkem rychle, brzy, je zde mnoho nejasností, jako když do toho ještě sami úplně nevidíte. Možná, že zde jsou dvě varianty. Možná že se tu budou řešit dokumenty, nějaké situace s dokumenty ohledně něčeho co je zatím skryté, neví se jak se to vyvine. Nejspíše půjde o dokumenty, smlouvy, dohody s nějakou ženou, mohou se zde objevit i nějaké komplikované situace. Poradí Vám nějaký muž, možná nějaký úředník, právník nebo někdo znalý.

V situacích, které Vás nějak trápily, kde se něco rozpadlo, nebo kde šlo o nějaké rozdělení něčeho, tam se situace nějak uklidní, vyjasní, a možná že se najde východisko vhodné pro všechny.

Práce a finance....

V pracovní situaci, někteří začínají nějakou novou záležitost, aktivitu, nebo nový úkol, nový projekt, je zde vidět, že je to nějaká samostatná činnost. Zdá se, že tato pracovní náplň bude pro ně dlouhodobá záležitost. Pokud se Vám to ale nelíbí, je potřeba udělat nějaké rozhodnutí. Je tu také možnost, že někteří s novou situací spokojení moc nejsou a přemýšlejí jak s tím dál naložit.

U některých zde probíhá ještě nějaká proměna, nebo odlučování od starých situací, a záležitostí, možná ztráta zaměstnání, nebo nutnost rozhodnout se co dál, jakým směrem se orientovat dál. Je po Vás požadována změna. Je potřeba se nějak otevřít lidem, okolí, možná jít tam, kde budete nějak více v kontaktu s lidmi, nebo jít do jiné společnosti lidí, než v jaké jste se dosud pohybovali. Je každopádně nutné zařídit se nějak podle sebe, tak jak to cítíte Vy sami. Co je pro Vás nejvhodnější. Zavede Vás to k radosti a úspěchu.

Pro některé je zde rada, udělat rozhodnutí odejít z nějakého pracovního místa, kde víte, že Vám to bere energii, kde jste nešťastní, kde se nevyvíjíte. Možná také kde je to nějak mezi lidmi špatné po vztahové stránce, to vše na Vás negativně působí. Máte udělat změnu.

Ve finančních záležitostech si budete chtít něco ujasnit, udělat si nějaký plán, nebo si budete chtít splnit nějaké přání. Možná, že se Vám situace ale nějak zamotá a Vy to budete muset odložit, nebo změnit, a plány či přání si splnit jindy.

V situacích, o kterých víte, že jsou nějak náročné a to hlavně na finanční stránku je zde informace, že pokud se obáváte jak to řešit, tak řešení přijde, naskytne se. I když se zatím neví jak a kdy. Nejspíš přijde nějaká informace, zpráva, nebo někdo kdo Vám s tím pomůže, můžete se stejně dobře nějakou dobrou informaci dozvědět někde na internetu.

Na co je potřeba se zaměřit.....

je zde vidět, že v lásce je zde nějaká kritika neb nesoulad v komunikaci. Tento komunikační nesoulad nebo výčitky nějak kazí atmosféru doma, v rodině, v domově, ruší nějaký klid a harmonii. Je potřeba vše vidět objektivně a snažit se situace vidět nějak více z nadhledu. Je dobré udržovat si své hranice, ale při nějakých situacích, kdy je člověk nějak hodně nazlobený, kdy se projevuje až zloba, se uzavírá srdce a tvrdne. Tím se zabíjí láska a hezké city. Na to by se měli někteří zaměřit. Myslet na to, jaké stopy to v druhém nebo ve vztahu zanechá.

Snažit se řešit komplikovanou situaci s klidem a najít řešení v harmonii, vyváženosti.

Vzkazy od Andělů.....

Od Andělů sem přišel vzkaz, že ať už řešíte cokoli, měli byste si v této záležitosti věřit, měli byste stát sami za sebou, zvýší to Vaši vnitřní sílu a sebedůvěru. Pokud sami sebe takto podpoříte, bude se Vám i lépe dařit, půjde Vám vše lépe od ruky, nebudete vnímat situace, které se nedaří, tak nepříjemně, a možná že se najde rychleji i východisko.

Další vzkaz je tu pro některé, kteří se o něčem rozhodují, kdo se snaží něco rozjet, nebo čekají na správný čas. Zde přichází informace, že pravý a správný čas právě nastává. Odevzdejte všechny těžkosti andělům, vše co hlavou nemůžete vyřešit nebo s čím si nevíte rady, důvěřujte procesu, a sami sobě, že to zvládnete. Vykročte. A Andělé Vám pomohou.

 

Obecný týdenní výklad na období od 6.2.-12.2.

Vztahy

Karty zde ukazují, že některé vztahy, budou prožívat krásné naplnění, hezké období, radost a nadšení z nějakého zdaru. Zdá se, že někteří ve vztazích budou nějak nadšeně plánovat budoucnost, budou tvořit plány, jakým směrem se vydat ve vztahu, zda nyní řešit bydlení nebo zasnoubení či svatbu. Po jiné to může znamenat plánování nějaké cesty, dovolené, či cestování. Je zde možné i plánování potomka, založení rodiny. Možná, že někteří se v tomto týdnu dozvědí novinku ohledně těhotenství, a proto nastane plánování, nějaký jiný konkrétnější směr, než dosud. Každopádně jde o plány radostné, které přinášejí naději a krásné chvíle. Jde o dlouhodobé plánování, nebo o plány s dalekosáhlým efektem.

Opět zde mám podobné téma, kde karty naznačují, že se bude nějak energicky, nadšeně, radostně hovořit, o nějakém zabezpečení, o rodině, o tom co udělat, jak něco vykonat, jak na něčem zapracovat, na nějakém budování nebo práci, která se týká vztahu, rodiny, tématu pocitu bezpečí. Ukotvení vztahu. Možná vytváření, nebo dolaďování nějakého vašeho hnízdečka.

Může tady jít o nějaké rozhodování, o více varant, které budete probírat, jak něco prakticky dovést do konce, do zdárného konce, kde bude vidět výsledek. Ten výsledek se týká bydlení, domu, domova, ale i pocitu klidného bydlení, zabezpečení, u některých nějaká rekonstrukce, a u jiných pocit klidu a harmonie v rodině, ve vztahu. Zdá se mi, že na tuhle práci, budete ve vztahu nějak sami dva, nebo tohle si musíte vybudovat nějak sami, bez pomoci, nebo se snažit do toho vložit co nejvíce své energie. Někdo může řešit nějaké záležitosti skrze úřady, ohledně bydlení, možná i dědictví. Někdo může nějak uhladit to, co v poslední době nějak ve vztahu stagnovalo, a může to dojít právě do pocitu klidu, harmonie a vyváženosti.

Práce a finance

Z oblasti pracovní, sem vyskočila karta Dáma, to znamená, že se tato informace se bude týkat spíše žen. Je zde pro tyto ženy nějaká nová smlouva, nová nabídka práce, nebo návrh, který můžete s klidem vzít, nebo kterému můžete důvěřovat. Je zde i nějaký přítel, kamarád či kamarádka, nebo někdo, komu můžete důvěřovat, kdo vám nabídku přinese, nebo vás na ní navede. Zdá se, že některým se tady může jednat o vysněnou práci, o splněné přání. To jsou to velmi dobré zprávy. Je tu možný i nějaký pokrok dál, ve vašem životě.

A znovu se mi zde ukazuje nějaká nabídka nebo informace, kterou dostanete, může Vás to nakonec zavést k nějakému důležitému rozhodování, kdy budete kvůli tomu něco opouštět, dělat nějaké rychlé kroky, nebo něco rušit. Zdá se, že by to mohlo spustit nějaký řetězec změn, ale karta, která je za tou změnou je Srdce. Znamená to tedy, že to je dobrá cesta, je pro vás to pravé, jděte za svým srdce, rozhodujte se podle toho, kam vás srdce vede, a nemůžete udělat chybu. Můžete tam mít pocit, že jste nějak pod tlakem, nebo že tam máte překážky, ale ve skutečnosti nic takového není. Je jen správná cesta, pokud dáte na své srdce.

Po finanční stránce se mi zde ukazuje, nějaká smlouva, dohoda, nebo nějaká písemnost spojená s financemi. Možná, že k vám přijdou nějaké penízky, díky nové smlouvě, nebo nějaké smlouvě. Spíše to zde vidím nějak pozitivněji, mám pocit, že tento týden po finanční stránce, nic vážného nehrozí.

Co je tento týden důležité řešit, čemu věnovat zvýšenou pozornost

Ve vztazích, kde se hodně projevuje ego, zatvrzelost, a různé boje o moc, tam je potřeba nějaké zvýšené opatrnosti a péče o tento vztah. Snažit se s tím pracovat, obrušovat ostré hrany. Pokud to jde, tak ustoupit, nevytvářet napětí. Tam kde se cítíte nějak staženi, kde máte bolest, kde cítíte nějaké trápení, nebo kde cítíte ztrátu, pocit, že se něco rozpadá, tam si zkuste do této situace posílat lásku a hezkou energii. Zkuste tu situaci pochopit, proč se to děje, co se to děje, zkuste se na to dívat z jiného úhlu, jak by to viděl někdo jiný, nebo jak by to viděl člověk, který je soucitný a silný. Zkuste přestat na tu situaci myslet tak, jako že něco ztrácíte, nebo že je to jinak, než byste chtěli, zkrátka nějak se snažte přeměnit ty bolestné pocity, neseďte v nich.

Vzkazy od Andělů

Andělé vám vzkazují, že byste měl být k někomu vlídnější a měli byste někomu, kdo to potřebuje, prokázat více útěchy. Možná se okolo vás vyskytuje někdo, kdo je v těžké situaci. Také vám andělé naznačují, že nejste sami, že vám útěchu, vlídnost a pomoc poskytují vždy, když to potřebujete. Také je zde informace, abyste se zaposlouchali do toho, co vám sděluje vaše srdce, vaše intuice, možná že se příliš kritizujete a vaše srdce vám říká, že jste na sebe příliš tvrdí, že byste si měli dát více vlídnosti, více chápat své skutky, netrestat se vnitřně za to, co nezvládnete, úplně stačí, když si to uvědomíte, nemusíte se ještě za to vnitřně trestat. Poslouchejte nějakou harmonizační hudbu nebo nějakou, která vás nějak pozitivně nabije.  

 

Obecný týdenní výklad na období od 30.1. - 5.2. 2017

Vztahy...

karty mi zde ukazují, že zde byly nějaké nesrovnalosti nebo dohady, naštvanosti s vlastními potomky, nebo s nějakými dětmi, možná že to mezi vámi nedávno nějak jiskřilo, nebo ještě jiskří, možná je mezi vámi nějaká zatvrzelost, naštvanost. Zdá se, že probíhá proměna, změna, nebo již proběhla a vede to k nějakému řešení, vyřešení situace, kdy to budete spolu řešit nějak přes komunikaci, která by měla ale vše objasnit, nebo byste měli nalézt společné řešení. Je i možné, že dítě, nebo mladý člověk, zde procházel nějakým smutným obdobím, trápením, bolestí, nějakou ztrátou, nebo i nemocí. Postupně by se mělo vše dávat do pořádku a to díky správné a vyvážené komunikaci.

U některých, v milostných vztazích vás partner nějak překvapí a vypadá to, že celkem mile, příjemně, překvapení může na nějakou chvíli nějak narušit stabilitu vztahu, nebo trošku vyvézt z míry, může jít o něco tajného, o něco o čem se nemluví. Možná že překvapení držel v tajnosti, nebo může jít o překvapení nemilé, které trošku vztahem otřese, mohlo by jít o nějaké nejasnosti s tajemstvím, které nejprve můžete vyhodnotit špatně, ale ukáže se, že je v tom partner nevinně, nebo že to tak ani nemyslel. Vidím tu jako výsledek štěstí, naději s kartu věrnosti, partnerství, důvěry.

Je zde informace, že nějaký přítel, nebo i starší muž budou něco tajit, nebo se snažit nechat si něco pro sebe, jde o nějakou zprávu, možná lékařskou, nejspíš jde o nějakou nemoc, nebo obavu z nemoci, kterou přítel, nebo tento starší muž, nebudou chtít sdělovat z obavy, jak to bude dál. Mně se zdá, že nejde o žádnou vážnou nemoc, že tato nemoc se dá krásně vyléčit bylinkami, nebo že nějaká žena, která se vyzná v alternativní léčbě, by mu mohla pomoci. Někteří zde mohou tajit nějakou skutečnost, kdy mají smutek, bolest a trápení v životě, kdy je něco uvnitř trápí něco, co končí a nedokážou si s tím poradit. Zdá se, že nějaká mladá žena by jim mohla nějak pomoci, nebo se nakonec dostanou z tohoto smutného období tak, že začnou více používat humor, smích, a radost ve svém životě. Vidím tady, že i malé děti, nebo nějaký nový začátek, by jim mohl pomoci.

Práce a finance....

v pracovních záležitostech se mi zde ukazuje, že by měla přijít nějaká vyjasňující zpráva, která by měla situaci nějak osvětlit. Možná při nějaké kontrole, nebo nějaké záležitosti s úřady by mohla přijít dobrá zpráva, tam kde ke kontrole dojde by nakonec mohlo být vše v pořádku. Nebo některým přijde zpráva dopředu, že se kontrola chystá, takže se na ni mohou nějak připravit. Možná že se úřady nebo nějaké instituce, budou nějak zabývat vašimi pracovními záležitostmi. Jako když by se mělo vše uvádět na správnou míru.

Nějaká žena, nejspíš nadřízená, nebo někdo z vedení či z úřadu přichází s nějakými dokumenty, nebo chce vidět dokumenty, chce nahlédnout do něčeho co je jinak tajné, nebo k čemu normálně není přístup. Může se řešit nějaká věc za uplynulý rok. Může jít i o inventuru, či nějakou revizi. Je i možnost, že se bude odemykat, nahlížet někam kde je přístup jakoby zakázán. Nevidím tu, ale že by to mělo přinést nějaké potíže, takže to nejspíše proběhne dobře.

Je tu také možnost, že tchyně, nebo nějaká straší žena, která je spíše povahou komplikovaná, problémová, se bude snažit získat nějaké tajné informace, které souvisí nějak s vaším začátkem, s nějakou novou věcí či situací.

Možná že i vy se budete chtít dozvědět něco co je zatím obecně tajné v zaměstnání, nějakou informaci, nějaký drb, nebo něco co vás nějak stresuje, čeho se obáváte. Vypadá to, že by vám to mohla prozradit nějaká mladá žena, nebo nějaká milá žena by situaci mohla nějak uklidnit, nějak ujistit, že je vše v pořádku. Možná že se to týká u některých finanční situace, platu.

Zprávu, kterou jste očekávali ohledně financí se dozvíte, přijde i když nějak tajně, přes někoho, budete to nakonec vědět dříve, než se to oficiálně sdělí. Půjde o situaci mezi více lidmi, o více kolegů. A řekla bych, že to bude zpráva víceméně pozitivní. Pokud jste tedy vyhlíželi nějaké finance navíc, nebo něco co se mělo doplatit, tak to určitě přijde.

Na co se tento týden zaměřit?

Přišlo mi sem pro některé varování, kdo často jezdí v noci, za tmy, dávejte si pozor na sněhu, v noci, buďte dobře osvětlení, viditelní, jak auto, tak i osoby. Také vy abyste měli dobrou viditelnost.

Také je zde informace, že byste si měli dávat pozor na nějaké hádky s partnerem, na špatnou náladu, když věci nebo situace nejsou dobře vysvětlené, pochopené, nebo jsou nejasné, pak vznikají různé domněnky a iluze.

Změřte se na lásku, na to co cítíte, co vnímáte, a také se zamyslete nad tím jestli ji ukazujete druhým, jestli lásku v sobě nedržíte v kleci, u sebe, nebo je tam vůbec láska k sobě? Karty ukazují, že byste měli své city sdílet, ukazovat, otevřít se druhým.

Andělské vzkazy....

Od andělů je zde pro některé vzkaz, že by se měli zabývat nějakou terapeutickou činností, možná že mate vlohy k tomu,druhé lidi utěšit, nebo říci vlídné slovo, pomoci v jejich bolesti, trápení. Umíte dobře motivovat. Někteří by mohli naopak nějakého terapeuta vyhledat, velmi by jim pomohl s jejich situací, a nasměroval dál.

Další vzkaz je tu pro některé, kteří řeší nějaké partnerské neshody, nebo hádky, Andělé vám vzkazují, že se brzy vše urovná, požádejte Anděle o pomoc s touto situací. Andělé otevřou srdce všech, kteří se těchto neshod účastní, a pokud tam bude láska, pak se urovná vše rychle. Můžete na tom pracovat i jindy, snažit se své srdce otevřít, sdílet svou lásku, stát se vlídnějšími a nečekat až to udělají druzí.

Pro některé je zde vzkaz o jasnoslyšení, chodí vám informace, které máte zaslechnout, ať už je to informace uvnitř vás samých, kterou zaslechnete, nebo nějaká informace z venku, kdy zaslechnete rozhovor, nebo text hudby, nebo jsou slova přímo adresována vám při rozhovoru. Jsou to zkrátka informace pro vás, buďte bdělí, a naslouchejte, co je vám předkládáno.

 

Obecný týdenní výklad na období od 23.1.-29.1.

Vztahy

U některých, ve vztazích kde proběhl rozchod, nebo kde to na rozchod vypadalo, ale i kde byly nějaké problémy, které se vyznačovaly nějakou izolací nebo odcizením ve vztahu, tam se situace nějak prolomí a znovu se vztah naváže, vylepší. Zdá se, že zde proběhne nějaká proměna, přijde nějaké rozhodnutí, které bude příznivé. Zdá se, že toto rozhodnutí bude nějak velmi povzbudivé, přináší veselí, radost, štěstí, a mnoho energie do vztahu. Možná, že se jen rozhodnete vztah brát z jiného úhlu, přistupovat k němu jinak, a vidět věci více z pozitivní roviny. Zdá se mi, zkrátka, že někteří najdou tu správnou cestu, jak ke vztahu přistupovat. Mám pocit, že to bude hlavně dobrý posun pro ženy. V těchto vztazích se podaří překonat nějaké překážky, které nám nastavilo ego. Možná, že jste v něčem byli velmi tvrdohlaví, naštvaní, nebo neústupní, a nějaký posun nebo jiné vidění či smýšlení o situaci, Vás zavedlo na jinou cestu a k vyřešení toho problému ve vztahu.

Vidím tady opět podobnou situaci, kdy v tomto týdnu, v tomto období, máte možnost postoupit dál, něco překonat, něco pochopit, v něčem zmoudřet, vidět to jinýma očima. Podobná situace se může odehrávat v rodinných vztazích, mezi členy rodiny, kde si najednou uvědomíte jaký správný postup najít, jak se zachovat, co udělat, jak z toho vyjít, tak abyste to cítili pro sebe správně, a aby tam nechyběl i soucit, a empatie s druhými. Jde o určité vyrovnání, vyvažování, milé jednání.

Práce a finance

Zde se ukazuje, nějaká smlouva, dohoda, nebo nějaké papíry, situace ohledně papírů, úřadů, ale i ohledně podnikání, nebo samostatné práce. Zdá se mi, že tady se budete ohledně tohoto rozhodovat, možná zde vzniknou nějaké dva směry, nebo přijdou dvě nabídky. Každopádně bude se zde hovořit o tom, jakým směrem se vydat dál, budete to chtít nějak zhodnotit. Může to pro vás být nějaká náročná lekce, nebo docela náročný úkol, těžký, můžete z toho být nějak smutní nebo vyčerpaní. Zdá se mi, že jde o to, pořádně to probrat a vyvážit, zvážit co je pro vás dobré. Možná, že to budete probírat s někým z rodiny, pokud ano, tak vám dobře poradí manželka, nebo nějaká žena v rodině. Pokud jste žena, tak budete situaci dobře cítit vy sama, jak to je, jak pro vás do budoucna může být vhodné či nevhodné. Zkrátka měli byste se zaměřit na to, jak to vnitřně vnímáte. Podle mě tady půjde o nějaký krok, který ovlivní nějak vaši další cestu, život, nebo po pracovní stránce ovlivní stabilitu nebo trvání něčeho.

Je tady cítit, že v pracovní oblasti vás bude hodně ovlivňovat srdce, radost, nebo vás vaše srdce povede, pokud se necháte. Pokud tam máte nějaké věci, do kterých nevidíte, nebo o kterých zatím nevíte jak se vyvinou, pak se zaměřte na to, jak to vnímáte, co vám k tomu říká intuice, nebo co byste rádi dělali, co by vás naplnilo, co by vám udělalo vám radost.

Po finanční stránce můžete i přes své radostné nastavení a optimismus dostat nějakou ránu, pozor na své finance, pozor na to, s kým se dělíte o informace ohledně vašich financí, nebo pozor na nějaký podvod či něco, co by vás mohlo velmi překvapit, co byste nečekali, mohlo by jít například o ztrátu financí, většího obnosu, nebo majetku. Pozor na hazard, v tomto období neočekávejte žádné výhry, nebo neplánujte investice.

Co je tento týden důležité řešit, čemu věnovat zvýšenou pozornost

Je zde vzkaz nějak udržovat dobré vztahy, hlavně v rodině, v rodinných vztazích, nebo s rodiči, nejvíce tu cítím vztah s otcem. Přijmout to jaké to je, pracovat na tom, aby vztah vzkvétal. Také v oblasti partnerství, je potřeba přijmout to takové jaké to je, nebojovat proti tomu, ale snažit se o soudržnost, hlavně s partnerem. Možná, že je tu problém v nepokoře, nebo v tom, že je zde někdo povýšený, podívejte se na to z jiného úhlu, a hledejte, zda to nejste vy, kdo situaci nějak vidí nějak povýšeně. Možná, že se někdy projevujete jako velká autorita, nebo nějak nečekaně, překvapivě, možná že s vámi někdy cloumá zlost, či naštvanost a v některých situacích, nechcete dělat ústupky. Zkuste to nějak změnit, nějak se srovnat, být více vlídní a více podporující pro druhé, ale i pro sebe, zkuste na to jít více lidsky, více měkce, než tvrdě a násilně.

Vzkazy od Andělů

Tak já se musím smát. Přišly sem karty Soucit a Vlídnost, je to přesně to, o čem je výklad výše. Andělé tedy potvrzují a upozorňují na toto téma, které je velmi důležité. V případně soucitu, je to hlavně v situacích, kdy jste do toho velmi položení egem, a necháváte se vést např. naštvaností, nepochopením druhého. Je potřeba udělat odstup a snažit se to vidět jinak, přes soucit, vidět to i očima toho druhého. Zkuste jen do této situace zapojit i své srdce. Zdá se, že jde i o informaci ohledně toho, být soucitní a vlídní i k sobě samým. Jsou zde někteří, kteří se za něco stále kritizují, nebo se za něco viní, je zde rada, být k sobě vlídný a milí. Otevřete své srdce pro sebe i pro druhé.

 

Obecný týdenní výklad na období od 16.1.-22.1.2017

Dobrý den, přeji všem, vítám vás v novém týdnu. Tentokrát jsem na výklad použila karty Lenormand, karty Symbolon, a karty Andělská terapie.

Přeji hezké prožití tohoto týdne, a těším se příště. Miralia :-)

Vztahy...

zde se mi ukazuje, že se někteří budou rozhodovat ohledně nějaké zprávy, kterou se dozvědí, která k nim přijde, půjde o nějaké neupřímné jednání v rodině, mezi rodinnými příslušníky. Přijde k nim zpráva, že byl někdo neupřímný nebo falešný, mohlo se tam něco zatajovat, nebo plánovat něco za zády, možná i nějaká cesta. Někteří zde zjistí informaci, že někdo z rodiny se rozhoduje o tom, jak naložit se svým životem, možná založit si rodinu. Možná půjde o nějaký jiný vztah, manželský trojúhelník.

Zde se ukazuje, že nějaký přítel, nebo kamarád, kamarádka, Vás nějak podpoří v práci, nebo ohledně vaší stability v životě, nějak vás podrží, pomůže.

Může vám sdělit nějakou novinu, něco tajného, o čem se zatím nemluví, nebo o nějakém jeho plánu, či o nějakých finančních možnostech. Může to přijít z nenadání, velmi rychle, a nečekaně, jako příjemné překvapení a pomoc.

V partnerských vztazích, zde někteří budou mít nějaký citový propad, nebo nějaké ochladnutí citů, zejména muži. Partner se nějak vyjeví, vyjasní své city, řekne jak to cítí ve vztahu, co by chtěl, dá jasně najevo svoji vnitřní situaci. Zdá se, že u někteří zažijí od partnera upřímné vyznání ohledně jeho cesty, jeho touhy, toho kam chce směřovat, někteří se projeví ještě silněji, jít si za svým a budou hovořit o svém rozhodnutí udělat jasný a radikální řez ve vztahu, odejít za tím, s kým mají poměr. Stejně tak, to ale u některých může znamenat, ukončení milostného poměru a zůstat u manželky.

V rodinných vztazích, i s rodiči, se zde ukazuje karta, která nějak uhlazuje či zjemňuje bloky a překážky, tvrdohlavost a naštvanost v rodině. Zdá se, že tam kde jste měli nějaké potíže, kde to skřípalo, kde jste spolu možná i nemluvili, tam se to začne nějak rozvolňovat, situace se vylepší a vše půjde tím správným směrem. může přijít i nějaká omluva, nebo hezká, příjemná zpráva, smířlivá.

Práce a finance...

v zaměstnání, někteří mohou nalézt, objevit svého nového partnera. Zdá se, že od nějakého muže přijde zpráva, informace, nebo nějaké pozvání. Pokud jste žena, můžete mít dilema nebo rozhodování, mezi dvěma muži, mezi partnerem a přítelem. Každopádně to vypadá na citové vzplanutí. Flirt, nadbíhání, setkávání se. A možný nový začátek s nějakým novým mužem práci.

Někteří se dostanou do bodu ve svém zaměstnání, kdy si ujasňují svou situaci, kdy budou nějak rekapitulovat, možná zvažovat, o co stojí a o co ne, možná že najednou uvidí situaci v úplně jiném světle, a pravdivě. Ohledně nějakých starostí nebo stresů v práci, si někteří dělají jasno, možná i ohledně nějakých dvou možností. U některých se to bude týkat vyloženě nějaké jiné nebo nové smlouvy, pracovní smlouvy. U některých je tu možnost nové práce, nových možností, někteří budou práci stále řešit a komunikovat o tom, co končí a jak s tím naložit, je zde ale hezká karta, že to co pro ně končí, je pro ně velmi pozitivní proces, kterým mají projít. Otevře jim to nové dveře, nemusejí se ničeho obávat.

Nějaký přítel, nebo kamarád, kamarádka, Vám doporučí novou práci, nebo dohodí nové zaměstnání, pomůže Vám se smlouvou, nebo pomůže smlouvu nějak sepsat, či vám pomůže najít nový směr, možná že vás tento přítel zapálí do nějakého nového projektu či vás vtáhne do procesu tvoření a vaší touhy, o které jste možná ani nevěděli. Možná, že vás tento váš kamarád a pomocník, nějak vytáhne ze dna, velmi vám pomůže, nebo dobře nasměruje.

Na co se zaměřit....

objevují se zde dvě informace, jedna se týká dětí, nějak více se soustředit na potíže vašich dětí, na to s čím se potýkají, co je stresuje v tomto období, co jim přináší problémy, kde se zastavili, co neumějí překonat. Být jim oporou. Snažit se být tou stabilitou pro ně. Možná, že se začínají uzavírat před světem, z nějakých svých potíží chtějí utéct, a nevědí si rady. Možná, že jsou tak uzavření, že o nich nic nevíte. Zkuste odhalit to, co je trápí. A položit jim otázku, jak jim můžete pomoci.

Druhá informace, je o nějakém novém začátku, který vás trápí, kde máte nějaké obavy, a možná dokonce víte o dvou projektech nebo možnostech, které se vám mohou otevřít, ale obou se obáváte, z obou máte strach, protože cítíte, že by to mohlo být pro vás náročné. Může se to týkat zaměstnání, nějaké izolace, odchodu ze zaměstnání a obavy z toho, že zůstanete bez práce a na úřadě. Je tu potřeba zvážit a pořádně promyslet všechny možnosti, které se vám naskytují, probrat, kde by to pro vás bylo lepší, ale není potřeba spěchat, zatím se mi tady ukazuje karta vyčkávání a zvažování, probrání situace, jít na to chytře.

Jde mi sem ještě jeden vzkaz, a ten se týká znovu dětí, zaměřit se na to, s jakým okruhem lidí, dětí, se stýká vaše dítě, kde se na veřejnosti pohybuje. Kde brouzdá na internetu. Mohly by tam vyvstat nějaké potíže, překážky, nepříjemnosti. Hlavně pro dívky.  

Informace z karet Symbolon

Někteří zde prochází velmi těžkým obdobím a trápením, jako přirovnání… to vypadá, že nesou velmi těžké břemeno, hezkou řádku dní, měsíců možná i let, je to pro ně velmi náročné. Zdá se, že je to pro ně zkouška, vládne zde Saturn, a ten prověřuje, zda jste ochotni touto zkouškou projít a dotáhnout to do konce, abyste si konečně mohli oddechnout. Velmi pozitivní je to, že v tomto období se obrušuje ego, nedostává žádné možnosti růst, ale naopak. Je to tedy velmi prospěšné období, ač to tak nevypadá, je potřeba se na to podívat i z tohoto úhlu. Na konci této těžké cesty uvidíte, jaký kus práce jste udělali, jak velkou zkoušku jste složili. Důležité je také pochopit, že projít tím a odložit tento balvan, nebo břemeno, znamená projít bolestivým obdobím. V tomto procesu se musíte spolehnout sami na sebe. Ochotně pracovat sami na sobě.

Jako pomoc a rada, sem přišla karta Mnemosyné, s touto kartou přichází informace o terapii, o tom, že je potřeba se rozpomenout, je potřeba se snažit nahlédnout do své duše, do svých niterných pocitů, do sebe. Tato karta říká, že tento proces je důležitý tím, že je na Vás, terapii musíte dát sami sobě, tedy Vy nahlédnout do sebe. Nejsou tu jiné ruce, které by vám pomohli, může zaznít rada, ale práci na sobě musíte s trpělivostí vykonávat vy sami. Vyneste pravdu na povrh, to co je potřeba osvětlit, pochopit. Vy jste zároveň terapeuti sami pro sebe, vy máte v sobě svého vnitřního léčitele. Více se mi zde ukazuje, že by tímto procesem mohli procházet lvi, kozorozi, raci a střelci.

Vzkazy od Andělů...

Andělé Vám přišli sdělit, abyste byli upřímní sami k sobě i ostatním. Měli byste si přiznat všechny své pocity. Andělé také chtějí, abyste mluvili nebo psali své názory, svou pravdu, pro ostatní může být tato pravda nějakým způsobem důležitá. Vyjadřujte svou pravdu s láskou, a nadšením.

Andělé také sdělují, že máte v sobě skryté dary, které je třeba vytáhnout na světlo, objevit, a používat. Máte v sobě mnoho moudrosti.

Také je zde další vzkaz, který říká, že vám andělé pomáhají uzdravovat vztahy s rodiči, s matkou a otcem. Pokud neumíte přijímat pomoc nebo vlídnost od druhých, pak poproste Anděly, aby Vám pomohli uzdravit vztah s matkou. Pokud nemáte sebedůvěru, pak poproste o uzdravení vztahu s otcem.

 

Obecný týdenní výklad na období 9.1.- 15.1.2017

Dobrý den, jsem tu zase s obecným výkladem pro všechny na tento týden. Použila jsem jako obvykle, karty Lenormad a karty Rady Andělů na každý den.

Vztahy....

přichází mi sem hezké karty, které mluví o klidném a pohodovém domově, o hezkých chvílích v rodině, doma. Jako když se tento týden nějak podaří nalézt klid, soudržnost v rodině, mezi rodinnými příslušníky, hlavně mezi ženami, nebo ženy to tak budou nejvíce vnímat. Tam kde to nějakou dobu skřípalo, se může situace uklidnit, můžete se v tomto období cítit nějak bezpečněji. Vazby mezi partnery se mohou prohloubit, na této energii se dá budovat hezký vztah, plánovat a uskutečňovat nějaké akce, i dovolená, nějaké příjemné návštěvy. Dá se také řešit stěhování, nebo hledat a nacházet bezpečné, klidné bydlení.

Další informace se zde ukazuje trošku podobná, přichází sem nějaké usmíření, nebo nějaká informace která může lecos osvětlit, zvláště to, co bylo dlouho nějak skryté, na co nebylo vidět, nebo co jste neuměli nějak pojmenovat, co se nedalo dosud řešit. Jako když se postupně, v tomto týdnu nějak pohnou kupředu věci a situace, které dlouho stály. Může se to týkat situací, které se pojí s láskou a city, s hlubokými niternými, dlouho založenými city a pocity. Možná jde i o city, které mohly být nějak komplikované, nebo které vám dlouho přiváděly nepříjemnosti, takové pocity jako když by se podařilo ze sebe vyndat, vyčistit.  Zdá se mi, že se všechno nějak vyjeví, osvětlí, možná i pochopí, a jako když se vše díky tomu, dá do pořádku. Vidím tu opět klid a pohodu.

Někteří mohou díky vyjevení nějakých citů zjistit, že se do vztahu nabourává ještě nějaká cizí žena, ale nemusí se jednat hned o milenku, může v tom hrát roli babička, tchyně maminka. Ale i zde vidím nějaké uklidnění situace.

Někteří se odhodlají promluvit o nějakém jiném vztahu, který byl spíš dosud tajný. Zdáse, že budou nějak nuceni vysvětlit situaci. Bude to spíš kvůli upřímnosti, kvůli náhlému probuzení svědomí, nebo pocitu, že to již dál takhle nejde. Že je potřeba vyjasnit poměry, a říci to okolí.

Práce, finance....

někteří zde po pracovní stránce, mohou mít nějaký smutnější týden, neboť mohou dostat zprávu, která je nerozveselí. Zpráva se může týkat pracovního místa, nějaké reorganizace, nebo i ohledně financí, kdy nebude zaplaceno všechno, co mělo být. Možná, že přijde nějaká vysvětlující zpráva, ale spíše to bude takové mazání medu, jak se říká, spíš takové uhýbání. Takové vysvětlení, které zprvu může vypadat jako jasné a upřímné, ale bude tam mnoho chytrosti a oklik.

Pro některé se ale v práci rozjasní, když nějaká nadřízená nebo starší žena, přijde s dobrou zprávou, možná nějakou novinkou, ale i nabídkou, nějakou možností. Možná, že zavede nějakou novotu, která zprvu může vypadat dobře, a hezky, ale budete o tom dost přemýšlet a zvažovat. Možná, na tom budete hledat chyby a mouchy, ale nakonec to bude docela dobrý počin, myslím, že z toho vzejde něco dobrého.

Ti, kteří již vědí, že jejich pracovní místo končí nebo se v jejich zaměstnání dějí velké změny, tak tam se to opravdu bude měnit, rozpadat, končit. Ale karty ukazují, že je to pro ně dobrá cesta, že přijde nějaká jiná nabídka, nebo se před nimi otevře jiná cesta, která pro ně bude zase na nějakou dobu jistotou.

Po finanční stránce je potřeba více šeřit, je zde vidět, že je toto období nějak hubené na finance, nebo tento měsíc, je potřeba si nějak ubrat, nebo se snažit nerozhazovat. Ani nikam neinvestovat. Mohlo by to přinést spíše ztráty a odliv peněz.

Ukazuje se mi tu, že partner nebo manžel se dozví překvapivou zprávu, spíše mu přivodí ale starosti, ohledně financí. Možná, že nevyjde něco, jak si představoval. Nebo finance ze zaměstnání nedorazí všechny. Zkrátka nějací muži, zde budou mít spíše šokující nemilé překvapení ohledně financí, se kterým nepočítali, možná přijde i nějaký další výdaj, nebo se někomu nevrátí to, co očekával.

Na co se zaměřit....

je zde vidět, že některé zastihne zpráva, která jim přivodí stres, nebo vyvolá nějaké špatné pocity, negativní myšlenky, a obavy. Je možné, že pro některé bude něco končit, a v prvních chvílích nebudou umět tuto informaci strávit. Je tady ale rada, abyste v každé situaci vnímali to, že se to děje z nějakého důvodu, a zatím nemusíte vědět, proč tomu tak je. Nebo jak se to vyřeší dál. Každopádně karta říká, že když se něco pokazilo, nebo že když něco končí, neznamená to konec světa. Je to jen konec nějaké etapy, a za chvíli se otevřou jiné dveře, nebo jiná možnost, která jak ukazuje karta, bude mnohem lepší. Je zde vidět, že je to jakoby naplánované, za nedlouho k Vám přijde úspěch, nebo nějaká pěkná nabídka, nebo se budete moci přestěhovat, dostanete nějaký nápad, a budete moci něco nového začít, rozjet. To co vypadá na první pohled jako špatná událost, může být nakonec pro vás velice příznivé.

Vzkazy od Andělů....

ve vztahových záležitostech, dostanou mnozí příležitost někomu odpustit, kdo jim dříve ublížil a tak se zbavit sami velkého břemene. Některým se podaří prokouknout své vzorce chování, něco si uvědomit, a přepsat je. V tomto období budete i nějak smířlivější, a přívětivější k druhým, je možné, že to co by vás jindy popudilo, nebo co byste u druhých kritizovali, tam budete najednou schopni chápat druhého. Andělé Vám vztahují, že pokud si budete udržovat pozitivní myšlenky, tak se vám může dařit přitahovat si to na co myslíte v pozitivním, tedy plánujte, vymýšlejte, co byste chtěli v životě, co byste chtěli zhmotnit, po čem touží vaše srdce.

A zase i tento týden sem přichází vzkaz od Andělů, že je možné počít miminko, že i těhotenství probíhá dobře, také že vaše děti jsou v ochraně. Je zde také vzkaz, abyste se napojili na své vlastní dítě uvnitř sebe, a dokázaly si zase hrát, tvořit a být šťastný z maličkostí jako v dětství.

To je vše, co mi pro vás tento týden karty ukázaly, těším se zase příští týden co pozitivního se tu pro nás objeví. Miralia :-)

 

Obecný týdenní výklad na období od 2.1. - 8.1.2017

Dobrý den, vítám vás v Novém roce 2017, doufám, že jste všichni vykročili tou správnou nohou. Připravila jsem pro vás týdenní výklad. Použila jsem karty Lenormand, karty Andělé a Svatí, a karty Andělé, Bozi a Bohyně.

Vztahy.....

zde přišla informace, že v oblasti vztahů, se ještě stále budou prolínat hezké energie z vánočních svátků. Tam kde to v rodinách či vztazích, před vánoci neklapalo, objevovaly se nějaké starosti, dohady, tam se to postupně urovnalo, a přišla krásná energie. Vypadá to, že toto stále pokračuje. Zdá se, že tato energie začala tvořit i něco nového, nějaké nové změny, možná nepatrné ve Vašem životě. Také se mi zde ukazují nová přátelství, nebo nově navázaná stará přátelství. V tomto týdnu je zde možnost navázání nějakých nových partnerských známostí. Někteří, kdo mají plnou hlavu starostí a restů, mají v tomto týdnu možnost ulevit si alespoň myšlenkově. Ale i k těm kdo se cítí unavení, mohou přicházet energie, které jim dobijí baterky. Vidím zde ve vztazích možnost zlepšení, podporu, radost, dobrou náladu.

Další vzkaz říká, že ti, kdo měli nějaké trápení, které se táhlo dlouho, možná většinu roku, mohlo jít i o něco karmického, tak ti dojdou v tomto týdnu do bodu, kdy najednou něco pochopí, rozsvítí se jim, najednou si něco uvědomí, nebo se jim nějak jejich situace vyjasní. Budou si umět posvítit do komplikovaných situací, nebo do té své situace, která jim přinášela starosti. Je zde možnost vyřešit, nebo pochopit dlouhodobé starosti, nebo dohady. Možná i dořešit nějaké věci, které se týkají nějaké ženy, která přinášela komplikace, problémy. Některým i z oblasti nevěry, a tojúhelníkových vztahů. Zkrátka je tady možnost nějakého jasného a pravdivého vhledu do této situace, a na základě toho budete vědět, jaké kroky udělat dál.

Také je zde zpráva, která přichází od muže, od partnera, možná nějaká dohoda, úmluva ohledně financí, ale jako když to nedopadne dobře, nebo jako když se to náhle změní, ta domluva padne. Je tady možnost, že nějaká finanční záležitost zařizovaná mužem, partnerem, nějak poškodí další soužití, nebo nějak zasáhne do stability vztahu, do životního stylu. Mohly by kvůli tomu vzniknout hádky, nebo dohady. Je potřeba si všechno mezi sebou vyjasnit, o všem si promluvit. Pozor také, muž který zde řeší něco skrze finance, by mohl utrpět i nějaké zranění.

Práce, finance.....

v pracovní sféře, se mi zde objevuje nějaká harmonická atmosféra, až rodinná, na pracovišti, dokonce se do této dobré nálady může zapojit i nadřízený, nadřízená. Všichni zde mohou být dobře naladěni. Možná i ti, kteří obvykle nechodí do práce s dobrou náladou. Také zde ale vidím, že zde může být i nějaký problém s financemi, který se řeší, možná něco nevyplaceného, nebo jen nějaká obava, že to nebude vyplacené. Je to jakoby obava v hlavách těchto zaměstnanců, kteří si to v hlavě nosí. Jsou zde strachy ohledně toho. Ale i tak je dobrá nálada strhne, a nejspíš i na své obavy zapomenou.

Jako další informace pro některé, sem přichází nějaká možnost změny. Vypadá to, že nějaký nadřízený, spíše muž, může nabízet práci, jinou smlouvu, jinou nabídku. Je tu pro některé možnost, nového směru v zaměstnání. Tato nabídka přináší naději a štěstíčko.

Zdá se, že se tu znovu opakuje možnost postupu, nějaké nové práce, nebo nějaké změny v zaměstnání, jde o nový začátek. Zdá se, že se to bude probírat i doma, a může to přinést doma jakýsi rozruch a radost. Teprve potom co to proberte doma, teprve pak si uděláte rozhodnutí ohledně této záležitosti. Někteří ohledně té záležitosti, ohledně novot na pracovišti nebo ohledně nové práce, budou mít obavy a strach, vypadá to, že tento strach je může až zbytečně paralyzovat. Tento strach a obavy jak to bude, může jít na jejich zdraví a může se táhnout nějak delší dobu. Je potřeba se tomu otevřít, a věřit že to bude dobré. Nebojte se toho.

Ohledně financí zde vidím možné výdaje za děti, pro děti, a to hlavně na nějakou zábavu, kino nebo nějaký zájezd, hory. Jinak bych řekla, že finance budou stabilní, a jisté.

Co je tento týden důležité řešit, čemu věnovat zvýšenou pozornost....

Ti kdo dlouhodobě procházení změnou, transformací, ti by se měli zaměřit na svou cestu, co chtějí dál, na to po čem touží, čeho chtějí dosáhnout, kam chtějí na své cestě dojít. Také by se měli naučit svůj život si řídit sami, ne se nechat jen tak posouvat událostmi, nebo zmítat se na vodě v bouři, ale použít pro udržení směru kormidlo. Určit si svůj směr, možná že mají možnost svůj směr i změnit, pokud jim nevyhovuje to, co mají, kam směřují.

Další informace je ohledně lásky a citů, ti kdo se trápí, kdo o lásku přišli, nebo kdo se cítí dlouhodobě nemilováni, kdo strádají citově, ti by měli svůj život více produchovnět. Více se snažit spojit, se svou intuicí, nějak osvětlit, udělat nějaký vhled do své situace. Možná, že je na čase se toho trápení nějak zbavit, snažit se více radovat ve svém životě, více se setkávat, možná i komunikace s nějakou ženou, by Vám pomohla. Je možné, že by Vám mohla něco objasnit, může jít o nějakou ženu ze společnosti, známou, někoho koho znáte, nebo to může být kamarádka, která Vám při rozhovoru něco objasní, nebo naťukne.

Další vzkaz je u ohledně logiky, které byste se měli vzdát a snažit se dát prostor srdci, intuici, pocitům.

Vzkazy od Andělů....

Andělé Vám vzkazují, že nastal čas, abyste se zbavili všeho, co Vám neprospívá, jako jsou negativní a pesimistické myšlenky, negativní pocity, hněv, naštvanost. A jiné destruktivní myšlenky a vzorce chování. Je dobré nechat vše odplout, vyčistit toto v sobě, možná vyčistit i prostor kolem sebe, jak energeticky, tak i fyzicky. Např. vyhoďte vše nepotřebné, co dlouho nepoužíváte, nebo to darujte. Pomůže Vám to v tomto procesu, kdy už se chcete zbavit i svých opakujících se myšlenek, nebo vzorců, které Vám škodí.

Další vzkaz je zde ohledně obav z budoucnosti, andělé říkají, že se nemáte čeho bát. Možná, že jedna Vaše etapa života končí a začíná druhá, místo obav byste se měli těšit, čeká Vás něco úžasného.

Další vzkaz od Andělů je zde ohledně odměny, kterou si zasloužíte, může přijít v různých formách, přijímejte ji. Můžete se odměnit i vy sami, tím že si dopřejete něco, po čem jste dlouho toužili a z nějakých důvodů jste se neobdarovali, např. protože nebylo dost peněz, nebo bylo stále něco přednějšího, anebo jste na sebe zkrátka vůbec nemysleli. Andělé říkají, abyste v tomto týdnu na sebe mysleli jako na první osobu. Dosud jste dávali, teď byste měli chvíli dostávat i vy. Můžete si dopřát masáž, nebo nějakou jinou péči, kde se zrelaxujete. Někteří to mohou mít v jiné podobě, např. že si dovolí udělat změnu, po které toužili a neměli dost odvahy, nebo se ohlíželi na druhé. Nyní je pravý čas vydat se na cestu, udělat nějaké kroky k vašemu rozhodnutí nebo k cíli, který jste si pro sebe vytyčili. I to může být odměna pro vás, že si to dovolíte.

Další vzkaz je zde o důležité zkušenosti. Možná, že když si tento týden, dáte více prostoru, na něco přijdete, možná vás toto rozhodnutí, tato cesta, dovede k nějaké důležité zkušenosti, kterou byste jinak neprožili. Možná, že se máte naučit něco nového, nebojte se změn a nových věcí.

Mějte víru v to, že všechno se děje tak, jak má.

 

Obecný týdenní výklad na období 26.12.2016 - 1.1.2017

Dobrý den přeji všem, vítám vás v posledním týdnu v roce, byl to celkem náročný rok pro mnohé, ale naštěstí utekl velmi rychle. Snad k nám bude tento poslední týden přívětivější J Dnes použiji jako obvykle, karty Lenormand, dále karty od Zdenky Blechové, a Andělské karty od Doreen Virtue.

Vztahy….

Je zde pro některé informace z oblasti přátelství, se ženou, mohou se zde objevit nějaké dohady, neshody, nebo drby, jsou zde nějaké komplikace mezi přáteli. Může jít o nějakou rozpadající se situaci, možná že zde nějaká situace končí, něco může ve vztahu trápit, bolet. Je možné, že se ve vztahu projeví nepříjemně ego, nebo nějaký projev sobeckosti. Může jít o vztah přátel v práci, ale i kolegyň.

Také zde vidím pro některé, že se v rodině dozvíte nějakou zprávu, novinu, může být od partnerky, nebo od nějaké mladé ženy, může jít o dceru nebo sestru. Tato zpráva může říkat dvě věci. Pro někoho může přijít zpráva, nebo informace o nějakém rozpadu, konci, o něčem co doběhlo do svého konce, ale s čím se nepočítalo, je to spíš taková nečekaná zpráva, možná i šokující. Další zpráva je ve smyslu také překvapivé, nečekané zprávy, ale je to zpráva dobrá, pozitivní, buď jste takovou zprávu očekávali, nebo vás překvapí, že dochází ke konci, ale v podstatě je to také pozitivní zpráva, protože je to součástí transformace, přeměny. Kdy po tomto konci, nastává zase něco opět úžasného a radostného. A to celkem brzy.

A tady se mi zdá, že informace k tomu pokračují, ta zpráva, která něco ukončovala, nebo přicházela novina, která velmi překvapila, se týká celkově života, nějakého postoje, možná starý postoj, který už končí, odchází, a nyní se člověk chová jinak, nově, převzal jiné postoje, začal jednat jinak. Vidím tady, že se budete chtít k této zprávě, v rodině, rozhodnout co dál. Je možné, že pro některé, jde o zprávu ohledně zdraví.

Také je zde konkrétní informace, mám pocit, že může přijít dcera, sestra, či mladá partnerka s krásnou novinkou, že čeká miminko.

V partnerském vztahu zde vidím, že někteří budou stále řešit svůj vztah, je zde patrná nějaká samota, nebo pocit osamění, izolace. Možná, že se to pojí k situaci, že se očekává rozchod, a proto se zde pomalu rozhodujete co dál, jak s tím naložit. Vidím tady, ale pro některé, hluboké přemýšlení, možná i nastartování citů, vydolování svých citů. Možná, že tenhle obrat by pro některé, mohl být vhodný a mohlo by to vést k harmonii a vyrovnání ve vztahu, také jakoby k rozžehnutí energie, ohně ve vztahu. Pro některé, tam kde to vypadalo nějak na rozchod, nebo zvadle, tam se můžete rozhodnout něco s tím udělat, Vy, zažehnout city, které jsou někde ještě schované. Situace se může v některých vztazích vylepšit.

Zkuste aktivně pracovat na tom, aby se vaše vztahy spíše uklidňovaly, usmiřovaly, právě tam, kde je to komplikované, než aby se do vztahu vnášela další komplikace, nebo problém, neshoda z vaší strany. Takto můžete udělat svůj pozitivní kus práce na vztahu. Naslouchejte druhé straně, dozvíte se něco, jak jste to dosud ze svého pohledu neviděli, nevnímali.

Pokud jste o vztah přišli, pak je zde vzkaz od Andělů, že je to tak správně, jedny dveře se zavírají, aby se otevřely nové. Je to pro vás požehnání.

Práce a finance….

Někteří zde dostávají nějakou zprávu ohledně práce, nové možnosti práce, nebo nějaké nabídky, možná dokonce dvě nabídky, nebo dvě varianty, jak situaci ohledně práce vyřešit. Je zde rozhodování, ohledně práce. Zdá se, že vám dokáže poradit někdo, komu důvěřujete, někdo kdo je vám nápomocný, možná přítel, nebo někdo komu se svěřujete. S pomocí tohoto člověka, si budete umět vybrat, zda vzít či nevzít tu, či onu nabídku. Možná, že si své obavy nesete s sebou domů, a doma v rodině vás budou tyto nejasnosti a strachy hodně ovlivňovat. Možná, že se budete chtít rozhodnout sami, pak se zkuste naladit na své srdce, projděte si v duchu obě varianty, uvnitř ucítíte pocit, jak Vaše srdce či tělo, na každou variantu reaguje.

Pro některé, je tady informace, že byste si měli dávat pozor v kolektivu na nějaké kolegy, či kolegu. Pozor na to co šíří, co říká, nemusí to být vždy pravda. I vy sami sdělujte informace v práci, kolegům opatrně, spíše si vybírejte, co řeknete. Možná, byste si některé věci mohli spíše nechat pro sebe. Nemluvit o rodině. Lidé okolo vás nemusí vždy všechno vědět. V tuto dobu je lepší nějaké stáhnutí se do ústraní. Možná, že mnoho z vás má volno, dovolenou, nebo i nemocenskou, což je vlastně pro vás pozitivní, odpočiňte si.

Další vzkaz je tu ohledně partnera, je možné, že váš partner bude přemítat a promýšlet zda by neměl změnit práci, nebo zda by neměl udělat nějakou změnu. Možná, že ho žene nějaký nápad na podnikání, nebo nějaký dobrý obchod, ale možná, že se s tím pojí ještě mnoho komplikací, ještě mnoho nevyřešených, nevyjasněných situací. Možná to bude chtít ještě čas, ale nový začátek tu je vidět.

Co se týká financí, někteří si v posledním týdnu v roce, nějak uvědomíte, že síla lásky, a citů je mnohem, mnohem silnější, než energie peněz, a že vám to přináší více energie a síly do života, než peníze. Já tady vidím, že si někteří projdou tímto niterným poznáním, a proto láska a energie, jim přinese do života opravdu mnoho, je zde vidět, že jde o krásné niterné bohatství, které pak ale může přijít i jako materiální pomoc, když bude potřeba. Je tu ještě jedna linie vzkazu, že když jsou lidé zaměřeni jen na materiální svět, sledují jen tok financí, a to jak jsou úspěšní, pak mohou velice rychle o všechno přijít, v jejich světě se může častěji objevovat faleš, a v životě pak ztráty nesou hůře. Vidím tady, že málo kdo, se umí odpojit od energie peněz, od lpění na penězích, a hledět jen do srdce, je to jakoby běh na dlouhou trať, bude to chtít hodně síly. Ti kdo se snaží z toho materiálního vzorce odejít, pak je to táhne často zpět, nabízí se jim to v různých podobách, aby je to znovu vtáhlo. A opět, zde bude potřeba hodně síly a vůle.

Vidím zde, že některá žena, nebo více žen, zjistí krásnou novinku ohledně těhotenství, miminka, a budou odcházet v budoucnu ze zaměstnání. Je to pro vás odměna.

Na co se zaměřit v tomto týdnu….

Mně se zde ukazuje opět přátelství, možná tam, kde to nějak nešlapalo, nebo docházelo k proměně přátelství, kde jste se trochu odcizili, právě přichází období, kdy se zase opět k sobě přiblížíte, vrátíte. Jde o životní a důležité přátelství.

Tento poslední týden, je vhodný k očištění se od strachu, a je jedno, jaký strach to je, s čím je spojený. Možná, že jde o nějaký potlačovaný strach, který vás obírá o energii. Možná, že je potřeba svůj strach přijmout, a ne ho potlačovat, přiznat si že se bojím, a z čeho mám strach, ale nenechat se tím ovlivnit, mít odvahu na nové věci, na to co vás čeká. Strachy jsou většinou jen špatné zkušenosti z minulých situací, které nevyšly. Možná, že byste mohli svůj strach sledovat, na místo toho, abyste ho nějak zakryly. Možná, že vysledujete to, co ho vlastně pohání, kde je problém, co je váš problém, proč se strach objevuje. U někoho může přicházet strach, že nechce zůstat sám, u někoho může přijít strach z nových situací. Někdo může mít problém ze závislostí na druhých, proto přichází strach, aby nezůstal sám. A někdo může mít problém se odpoutat od starého a vykročit dál, do nového nepoznaného, to by mohlo souviset s nedůvěrou v sebe, s nejistotou. Pokud si to takto pojmenujete, pak je zde větší šance situacím porozumět a pracovat s nimi.

Další vzkaz je zde ohledně energie, možná že byste měli hledat, kde vám ubývá energie, nebo proč, z jakého důvodu. Možná, je potřeba vaši energii chránit, nebo nějak posílit. Možná, že děláte mnoho pro druhé a málo pro sebe, možná že je dobrý čas se zamyslet, zda je tady vyrovnané dávání a přijímání.

Vzkazy od Andělů….

Je zde karta, která mluví o podnikání, ten kdo se pouští do podnikání, tomu Andělé vzkazují, že není čeho se bát, je tady od nich velká podpora a pomoc. Ti co o podnikání uvažují, přemýšlí, napadá je tato možnost, pak je zde rada, jít si za tím, je to dobrý nápad, živte ho, pracujte na tom. Dejte do toho všechno. Udělejte nějaké kroky v začátku, v přípravě vašeho podnikání. Máte vše, co potřebujete.

Dále je zde vzkaz pro některé, kteří mohou léčit, mají léčit rukama, mají léčivou energii v rukách. Ti co o tom vědí, mají tento dar, pak ať se tím zabývají, mají tento dar nějak podporovat. Je tady ještě vzkaz ohledně potřeby léčení, požádejte své anděly, aby vám s léčením pomohli, např. s vaším zdravotním problémem. Nebo s vaší energií, možná potřebujete doplnit svou energii.

Jde sem také informace, že jste velice citliví, k hrubým, či negativním energiím, a v dalších týdnech, měsících či letech, vám už nemusí dělat dobře, jíst maso. Pokud byste se dali na cestu vegetariánství nebo veganství, pak je zde pro to andělská podpora, a také informace, že to velmi pozvedne vaši energii. Mám zde vzkaz pro některé, že tímto aktem si k sobě můžete přitáhnout také svého životního partnera.

To je vše, co mi karty pro vás ukázaly. Máme tu pro tento týden mnoho krásných vzkazů. Doufám, že tento poslední týden v roce prožijete krásně, beze strachu a obav. Je potřeba se obracet do svého srdce. Přeji vám všem, šťastný vstup do Nového roku 2017, ať se vám daří vše, co si přejete, po čem toužíte, ať se vám splní vaše tajné sny.  Miralia :-)

 

Obecný týdenní výklad od 19.12.- 25.12.2016

Dobrý den přeji všem, tento týden jsem pro výklad, použila karty Lenormand, karty Duše, karty Archanděla Michaela a karty Andělé a svatí. Najděte si v těchto vzkazech to, co s vámi souzní, to co vás osloví, to je právě pro vás.  Miralia :-)

Vztahy

Objevuje se zde pro některé, nový začátek v pracovní oblasti, a s touto novou situací, Vám pomůže nějaký přítel, kamarád, člověk, kterému můžete důvěřovat, někdo kdo s vámi naváže kontakt, a kdo vás povede. Ukazuje se zde, že by z toho mohlo vzniknout i přátelství, nebo nějaký nový vztah. Jde o nějaké bezpečí, nebo jistotu, kterou vám tento člověk dodá, bude to v situaci, která je pro vás náročná, kdy se vám něco nedaří, nebo dokonce rozpadne. Vše by mělo nakonec dopadnout dobře, díky zásahu tohoto přítele, nebo muže, který se vyznačuje dobrým charakterem.

Ti, kteří procházejí ve vztahu velkou změnou, tam se podaří něčemu porozumět, dostat nějaké informace, vyjasnit si nějaké situace. I když to nemusí z počátku být příjemné, nemusí to na začátku vypadat, že by se to vyvíjelo dobře, nakonec tam ale nějaké dobré řešení přijde. Ti, kteří se potřebovali dobrat ve vztahu nějakého výsledku, vyřešení něčeho nejasného, pak tento týden se to dořeší, ukáže se možnost, jak z toho ven. Některé vztahy, mohou projít touto změnou, směrem k vysvětlení situace mezi partnery a dosažení bezpečného a klidného vztahu. Někteří si, ale přes tuto změnu a vyjasnění dojdou k opačnému výsledku, který mluví o konci vztahu. Jedná se hlavně o ty, kteří o konci vztahu přemýšleli, a tento týden dostanou další informace k tomu, že ve vztahu nemá již cenu pokračovat. Pravděpodobně tento týden dostanou nějakou informaci, která je nasměruje ze vztahu pryč.

Také je zde vzkaz pro některé ženy, že se tento týden, může nějak prohloubit nebo objevit láska, nějakého staršího přítele, muže, nebo dokonce i od nadřízeného. Tento muž vám může projevit svou náklonnost, docela otevřeně a mile.

V některých rodinách se budou otevírat témata nějakých neupřímností, tvrdohlavosti a finančních problémů. Je možné, že se zde někdo nepohodne ohledně peněz, bude si stát na svém a ještě o tom bude mluvit okolo, místo aby to řešil s danou osobou. Kvůli tomu, zde může dojít k nějaké izolaci.

Rada od Archanděla Michaela do oblasti vztahů

Archanděl Michael přišel sdělit, že je potřeba v životě věřit a důvěřovat, že se děje vše tak, jak se dít má. Ve vaší situaci, vám velmi pomáhá pozitivní myšlení. Dále je tu vzkaz, abyste se soustředili na svůj záměr, na to co si přejete. Je důležité jít za tím, co jste si vysnili, nebo co si přejete. Jděte dál.

Práce a finance

Ti, kteří zažívali na pracovním poli nějaké trápení, nebo problémy, těžkosti, si mohou nyní oddychnout, ukazuje se mi zde, že se situace v zaměstnání nějak zharmonizuje, že atmosféra bude příjemná, milá, téměř rodinná, klidná. Zdá se mi, že kde byly problémy ohledně smluv nebo nějakých dokumentů, kde se nevědělo, jak věci dopadnou, tam se nakonec všechno vyjasní a věci by měli dopadnout dobře. Padne rozhodnutí, tam kde smlouva byla nějak neurčitá, nebo se rozhodovalo, zda se podepíše, tam dojde k obnovení, smlouva bude podepsána, nebo nabídnuta. A zdá se mi, že půjde o solidní smlouvu, o důvěryhodný dokument, či nabídku.

Pro některé se zde objevuje v pracovní oblasti přítel, kde se vedou důležité rozhovory, které pomáhají uskutečňovat a naplňovat to, co je potřebné. Je tam nějaká přátelská vazba, silná, dlouhodobá. Rozhovory mezi přáteli pomáhají ujasnit si cestu.

Pro některé je zde kolega, nebo přítel, spíše muž, který přináší zprávu, informaci ohledně nějaké nesrovnalosti, která dříve trápila, nebo stresovala. Tato informace bude jako vysvobození, přichází pozitivní novinka.

Zdá se mi, že na pracovním poli, se budou vztahy nějak uklidňovat, tam kde to nějak skřípalo, může být podána nabídka smíru, nebo určité gesto, které situaci na nějakou dobu uklidní.

Ohledně financí, u některých, se mi zde ukazuje nějaký větší výdaj, který může být problémový, můžete zakoupit zboží, které budete nakonec i vracet, nebo reklamovat. Může tam být nějaká ztráta peněz, nebo znehodnocení. Dejte na to pozor, mohou být kvůli tomu i nějaké dohady, hádky. Mohlo by se to týkat nějakého dražšího daru pro děti, dítě, nebo daru, který je koupen nějak rychle, unáhleně, na poslední chvíli.

Dále je zde informace pro někoho, kdo by mohl dostat nějakou závaznou pracovní smlouvu, nebo dohodu, o které by se nejprve rozhodoval, radil by se s rodinou. Ale myslím si, že by mu tato dohoda přinesla klid, a určitý pocit vyrovnanosti.

Rada od Archanděla Michaela do oblasti práce

Zde Archanděl Michael říká, že se nemusíte ničeho bát, všechno dobře dopadne. Ti co čekají na nějaký výsledek, jak pro ně dopadne pracovní situace, pohovor, nebo zda práci dostane, pak je zde odpověď že ano, přijde dobrý výsledek. Situace se vyřeší dobře a spravedlivě, pro všechny zúčastněné. Všichni zainteresovaní budou spokojeni. Může přijít nové zaměstnání, nebo i nová nabídka.

Některým sem přišla rada, aby chránili nějak více sami sebe, nebo svou energii. Také aby se moc nevyčerpali, nepřetěžovali.

Co máme tento týden zvládnout

Karty mi zde ukazují, že v tomto týdnu bude u mnohých probíhat určitý přerod, proměna, směrem do lepší, optimističtější osobnosti. Tuto změnu bychom měli sami podpořit, jsou zde na to vhodné dny, mohlo by to jít mnohem lépe a snadněji.

V tomto týdnu, si někteří ujasní pro ně velmi důležité otázky, na které dosud neměli odpovědi, nebo je v sobě hledali, ale dosud nepřicházely. Někdo se může rozhodnout jít dál sám. Někdo se může rozhodnout a vytyčit si pro sebe další cestu v oblasti pracovní. Někdo pochopí, že nemůže jít cestou toho druhého, ale že musí najít pro sebe svoji cestu. Každopádně zjistíte, co vlastně chcete, co potřebujete, v tomto období na to bude vhodná doba.

Při této proměně, vám může pomoci voda. Pít více vody, dělejte si očistné koupele, procházejte se kolem vody. Voda léčí, očišťuje a odplavuje, to co je již nepotřebné. Možná, že v tomto období přijdou i slzy, mohou být jak ze smutku, tak z radosti. Ukazuje se zde určitá přirozenost v emocích, která by se měla projevovat. Nestydět se za své emoce, a slzy.

Co nám radí andělé

Archanděl Michael říká, že se nemusíte strachovat o své děti, že jsou v bezpečí, je o ně postaráno. Také je zde vzkaz, abyste nějak více pečovali o duševní rozvoj vašich dětí. Další vzkaz je pro ty, kteří chtějí miminko, v tomto období se to může podařit. Také zde vidím, že těhotenství či porod, budou probíhat dobře.

Další vzkazy jsou neméně důležité, Archanděl Michael říká, že v tomto období máte očekávat zázrak, věřit. Myslete pozitivně, a otevřete své srdce lidem okolo sebe, v rodině, i tam kde to skřípe. Je čas udělat přívětivý krok. Pokud se někteří snaží zachovat, zachránit manželství či partnerství, nyní je vhodná doba vyslat prosbu, a z hloubi srdce se pomodlit, přijde uzdravení. Také ti, kteří hledají svého partnera, mají vyslovit svou hlubokou prosbu a modlitbu.

Další vzkaz je zde ohledně vizí, představ a snů. Je zde rada, abyste své sny a vize, brali vážně, abyste si jich více vážili. Je možné, že v tomto období budete mít nějaké jasné vhledy do své situace, a to vám pomůže v nějakém rozhodnutí. Přichází k vám odměna ve formě vidění situací, a vhledů do situací. Někomu se může otevřít třetí oko, nebo se některým může postupně probudit jasnovidnost. Ti, kteří na sobě nějak více pracovali, jako když by od Andělů dostávali tuto odměnu. Ve Vašem správném vidění situací, vám budou andělé pomáhat.

To je vše co mi dnes karty pro vás ukázaly. Máme tu opět mnoho pozitivních informací, za to jsem moc ráda. Přeji vám krásné vánoční svátky, láskyplnou a harmonickou rodinnou atmosféru.  Miralia :-)

Obecný týdenní výklad na období od 12.12.- 18.12.

Dobrý den, vám všem, připravila jsem pro vás opět obecný týdenní výklad. Dnes jsem použila karty Lenormand a karty Rady Andělů. Zaujalo mě, jak často se ve výkladu opakovalo téma pomoci a podpory. Tento týden je zde výzva otevřít svá srdce, nechat proudit lásku a podat druhým pomocnou ruku.Je to moc hezké téma. Přeji vám, abyste v tomto týdnu nalezli pomoc, kterou potřebujete, nebo abyste vy byli tím, kdo druhému poskytne důležitou podporu či radu. Mějte se moc hezky, v tomto zimním čase. Těším se zase příště.   Miralia :-)

Vztahy

Ve vztazích se mi zde ukazuje situace, kdy je vám pomáháno, kdy dostáváte dobré rady, i pomoc. Může to být nějaký konkrétní člověk, přítel, kamarád, kamarádka, někdo loajální. Tento člověk přichází s radou, jak naložit se vztahem. Jak se pohybovat dál, poradit s nějakou situací ve vztahu, může se to týkat i rodiny, domu, bydlení. Je zde někdo, s pozitivní energií, někdo kdo dokáže zhodnotit situaci, kdo to vidí jakoby s nadhledem. Tento člověk je spolehlivý, loajální, věrný kamarád. Někdo s dobrým vychováním. Může to být i člověk, který je k vám poslán vaším andělem strážným, aby vám poradil ve vaší situaci. Tento člověk, vám může otevřít oči, podat náhled, který jste před tím neviděli. Může vás nasměrovat na cestu, která je pro vás ta správná. Může vám sdělit nějaké informace.

Pro někoho se informace, které se dozví, mohou týkat nějakého vztahu s mužem, s partnerem. Je možné, že se od toho člověka dozvíte, že tento vztah byste měli spíše ukončit, že by tam měla spíše proběhnout taková změna, která vás posune dál. Ta změna je, odejít od toho starého a od toho co je již přežité, co vás brzdí. Nemusí zde jít jen o muže, o partnera, tato situace se může vztahovat i k někomu, s kým máte dlouhodobý problémový vztah. Je dobré už nad tím nepřemýšlet a jít dál.

Další informace se týká rodin, vztahů, kde plánují miminko. Zde se mi ukazuje, že tohle je vhodná doba začít plánovat, promluvit si o tom, nebo se na tom aktivně pracovat. A výsledek by se měl dostavit.

Také zde vidím, že některé rodiny budou řešit vztahy s dětmi, zdá se, že zde dojde k nějakým změnám, ale já tyto změny vnímám jako pozitivní. Zdá se, že se nějak domluvíte, vyjdete si vstříc. Jsou zde hezké karty a pozitivní energie.

Další vzkaz zde je opět ohledně přátelství, které by mohlo vzniknout mezi kolegy. Nebo se může stávající přátelství více prohloubit. Také nové partnerství zde vidím. Pro některé ženy, sem přichází nějaký muž, tak kolem 30-35 let. Zdá se, že se buď znáte, nebo poznáte v nějaké společnosti, na nějaké akci. Vypadá to, jako vydařená akce, pěkná zábava. Vidím tu samou radost. Pouze si dejte pozor na alkohol. Ten je tu trošku jako strašák, mohl by něco pokazit. Také nějaký vzorec chování, spojený se strachem a obavou, je pro vás v tomto momentě seznamování nějak brzdící.

Další informace přichází s tématem nějaké samoty, nebo pocitu samoty ve vztahu, kdy má jeden partner pocit, že je často sám, nebo na všechno sám, nebo se cítí být nějak odstrčený. Zkuste ale přemýšlet nad tím, jestli není problém jinde, není tohle váš problém, který si promítáte do druhého? Možná, že se bojíte otevřít své srdce tomu druhému z obavy, že byste byli příliš zranitelní, odhalení. Možná, že vám s touto situací přichází zkoušky, a čeká se, jak obstojíte. Možná, že se po vás chce, abyste si začali více věřit, abyste si tvořili svoji budoucnost tím, že budete silní, a jistí sami sebou. Znovu je zde karta, která představuje pomoc, je zde opět někdo, jako přítel, nebo člověk, který podává pomocnou ruku, možná že vám i pomůže pochopit vaší situaci. Možná se chce, abyste se i vy sami, dostali do pozice pomocníka, abyste měli otevřené srdce a pomohli, poradili někomu, kdo to potřebuje, abyste viděli okolo sebe i ostatní, kteří mají nějaký problém.

Andělský vzkaz ke vztahům

To je až neuvěřitelné J vyšla zde karta, Požádej o pomoc. Okolo Vás jsou stále přítomni lidé i andělé, nebo lidé vyslaní s radou od andělů, právě pro vás. Neváhejte o pomoc nahoru požádat. A i vy můžete pomoci, pokud to tak budete cítit. Dále zde vypadla karta, která říká, že máme vnímat a řešit situace s láskou. Na všechno se dívat s láskou, i na omyly, a přešlapy. Otevřete své srdce.

Práce

Někteří v tomto čase budou řešit nemilé otázky ohledně práce. Vidím zde nějaké důležité situace, které se pojí spíše s tím, co nevychází, nebo co končí. Zdá se, že pro někoho zde končí situace, končí zde pracovní místo, nebo je možné, že vám zaměstnavatel nezaplatil tolik, kolik měl. Pro některé, končí nějaká jistota. Pro některé končí období, kdy se v pracovní oblasti spoléhal sám na sebe, nebo byl po pracovní stránce svým pánem. Také se mi zde ukazuje, že by to ale nemělo být nic tragického, nebo fatálního, ani ne nic špatného pro vás. Dokonce bych řekla, že je to pro vás nový a čerstvý vítr do plachet, i když to zatím tak nemusí vypadat. Pro některé, to může znamenat i nemocenskou, kdy přicházíte o nějaké finance, kdy jdete trošku dolů s penězi, a kdy jste mimo pracovní dění.

Také je zde informace, že někdo zde bude dělat nějaké životní rozhodnutí, dalekosáhlé, ale postaví se mu do cesty nějaká překážka, problém. S tím problémem se lze vypořádat, je to výzva, a opět se zde objevuje karta, která mluví o pomoci, o někom kdo vám situaci nějak rozebere, vysvětlí, najde východisko. Možná, že se zaseknete jen na nějaké informaci, která vás trošku rozhodí. Ale může jít o nějaké fámy, nebo to může být nějak celé zveličené. Ta informace nemusí být pravdivá, nebo přesvědčivá. Nakonec můžete zjistit, že ta překážka vlastně není, nebo není tak velká, aby se nedala přeskočit, vyřešit.

Andělský vzkaz k práci

Andělé vám vzkazují, že pokud se budete snažit vyrovnat dávání a přijímání, pak se srovná i vaše hojnost. Srovná se vaše situace po stránce finanční, ale i pracovní, kdy se vám pak mohou otevírat dveře k jiným lepším nabídkám.

Finance

Karty naznačují, že byste se mohli někteří dostat do proudu bohatství, do hojnosti. Je zde krásná karta úspěchu, je zde možnost udělat dobrý obchod, nebo vydělat více peněz, také je zde štěstí. Zdá se mi, že hojnost je nějak napojená na kartu, která opět mluví o charakteru, o dobrém vychování, mluví k tématu pomoci bližnímu. Zejména ženy, jako když by dokázaly více otevřít své srdce a napojit se na dávání bez očekávání, na nezištnou pomoc. Jako když se u žen bude toto téma otevírat, a půjdou příkladem, je to celé o pomoci druhému. Zdá se, jako když za tento postoj, budou náležitě odměněny, právě hojností ve svém životě.

U pracovních výdělků, platů, zde vidím, nějaké starosti, nebo problémy, spíše drobnějšího rázu, ale může tam dojít i k nějaké závisti nebo nepřejícnosti od kolegů. Možná, že by bylo dobré, udělat si pro sebe rozhodnutí a nemluvit o svých výdělcích.

Andělský vzkaz k financím

Je zde vzkaz nějak investovat do svých dětí, nějak je více podpořit, ukázat směr. Dát jim to, co je pro ně vhodné, co je bude tvarovat, co podpoří jejich tvořivost. Do toho také spadá i to, více se svým dětem věnovat. Zjišťovat co děti baví, za čím jdou. Je čas naučit své děti dávání a přijímaní. Možná, že je tam nějaká nerovnováha. Pokud děti zneužívají vaší laskavosti, pak je potřeba naučit je také důležitému pravidlu dávání a přijímání. Vše musí být v rovnováze. Mohou vám např. s něčím pomoci, mohou mít sami něco na starosti. Jako odměna, jim může být nějaké kapesné. Je možné děti seznámit s tím, jakou máte v rodině finanční situaci, aby pochopili určité věci, co je možné a co není možné pořídit, nebo chtít. Rada od andělů zní také na téma, naučit děti zacházet s penězi, naučit je s penězi hospodařit.

Na jakém tématu tento týden pracovat

Andělé posílají vzkaz, abychom více snili. Abychom si dokázali plánovat a představovat, prociťovat to, co bychom chtěli, aby se splnilo, zhmotnilo. Možná, že k vám budou přicházet zajímavé nápady a inspirace. Je zde rada, abychom se nebáli nových možností, které se otevírají. Zkuste zařadit do života to, po čem jste vždy toužili, co vás naplňuje, i když na to není dostatek času, dopřejte si to. Buďte otevření tomu, co nového přichází.

 

Obecný týdenní výklad na období od 5.12.- do 11.12.

Dobrý den přeji všem,

připravila jsem vám opět na tento týden obecný týdenní výklad. Pracovala jsem s kartami Lenormand, s kartami na vztahy od paní Zdenky Blechové, a s kartami Nanebevzatých Mistrů. Těším se z některých pěkných vzkazů pro vás. Doufám, že vám informace zapadnou do toho, co právě prožíváte a pokud možno i pomohou na vaší cestě. 

Vztahy

v tomto období, se zde ukazuje energie silné ženy, některé ženy v tomto období najdou svoji sílu, mají schopnost si vše dobře naplánovat a zvládat, mít radost z tvoření. Jsou zde ženy, které v tomto týdnu dobře zvládají jak rodinu, práci, tak nějakou svojí tvorbu, nebo svůj projekt. Dobře se to celé odrazí i na vztahu. Jsou zde ženy, jako hybný prvek, které do vztahu vkládají hodně, a tím ho podporují. Daří se jim. Mají z toho procesu velkou radost a hezký pocit. Je zde v tomto týdnu energie na to, zvládnout to, co byste ve vztahu chtěly mít, nebo co byste si do vztahu chtěly přitáhnout.

Také se zde ukazuje druhá stránka, je tady někdo, kdo Vám může zasahovat do Vašich záležitostí, do vztahů, kdo může nějakým způsobem radit, nebo snažit se, za Vás dělat nějaké věci, kroky. Takovou situaci byste, ale neměli dopustit. Je potřeba, abyste své projekty, své záležitosti vytvářeli vy sami, tak jak vy to cítíte. Rada zde může zaznít, ale nikdo by Vám neměl vládnout, nebo za Vás něco rozhodovat. Může se zde také objevit vzorec majetnictví, vlastnictví toho druhého, nebo přehnané nároky na druhého. Může se zde objevit postava matky, nebo nějaké ženy, která je starostlivá, možná až moc, ta její pomoc je taková, až přehnaná.

Ve vztazích nyní můžete pro sebe udělat hodně, je zde informace, že si někteří mohou dovolit, vyzdvihnout sami sebe. Udělat to, po čem jste dlouho toužili a odsouvali to. Dovolit si svobodně něco vyjádřit, něco zevnitř vás, co běžně neukazujete, nebo vůbec neukazujete. Je tu možnost, že to, co druhému odhalíte, co uvnitř cítíte, nebo co si myslíte, toho si na Vás partner bude cenit. Možná, je zde také řeč o určité vaší samostatnosti. Je tu také jakoby posun od závislosti na partnerovi, do určité své samostatnosti, a tím uzdravování vztahu. Jsou to záležitosti, které jste v sobě vnímali už dlouho, víte, kde a jak se posunout, co udělat a nyní je na to čas a vhodná doba. Tento týden přeje prohloubení intuice mezi partnery. Můžete přesně vědět, co partner chce říci, nebo nad čím přemýšlí, dokonce si můžete zároveň napsat podobnou sms, nebo zkrátka začít naráz mluvit o stejné záležitosti, jako když byste si četli myšlenky.

Pak je zde ještě jedna informace pro některé, či jen pro někoho. Týká se to nějakých roztržek, náhlé diskuze, hádky, opravdu něčeho, co je nečekané, co může až šokovat, jedná se o nějakou hádku v rodině, nebo hádku, která naruší harmonii, a může dotyčného přivést do nepříjemné situace, kdy se cítí bezmocný, smutný a může ho to dovést až k psychické nepohodě či psychickému vyčerpání. V tuto chvíli, u Vás pak mohou přijít silně negativní myšlenky, na to dejte ale velký pozor - myšlenka totiž tvoří.

I když k takovým hádkám může dojít, a dochází, vždy se snažte situaci vyvažovat, několikrát se nadechněte a snažte se uklidnit. Vy nepokračujte v zajetých vzorcích, nenechte se vtáhnout do kolotoče obviňování, stálo by vás to hodně energie. Pokud se snažíte nějak duchovně růst, pak víte, jak to chodí, o co tady jde, vlastně o to vyhrát v hádce, získat energii. Ale vy se snažte jít jinou cestou, netvořte už nikdy žádné negativní myšlenky a energie, ani když vás někdo vtáhne do takové situace.

Tato situace může být i karmická, můžete si zde něco v této situaci očišťovat.

Obecná informace

pokud se chce někdo stěhovat, nebo řešit situaci v otázce bydlení, pak je tady rada zatím to ještě nechat být, zatím na to v tuto dobu není úplně vhodná chvíle, nebo nenachází se ten vhodný objekt, dům, který potřebujete. Pokud jste nějaký dům našli, pak je tady rada pořádně to všechno prozkoumat, jestli má opravdu všechno to, co chcete, aby měl. Karty ukazují, že pokud k vám nyní něco přichází, tak je to spíše zavádějící, a je lepší si opravdu počkat. Možná se k vám dostávají tipy na objekty, domy, které nemají všechno to, co potřebujete, nebo na první pohled vypadají dobře, ale něco je tam skryté, něco se zatím nevidí, a karty v tomto týdenním období nedoporučují dělat žádné kroky.

Práce

co se týká situací v pracovní oblasti, zde se může nějak ztratit jasnost, můžete přestat vidět to, v čem jste měli jasno, o čem jste měli určitou představu. Může jít o nějaké vaše plány. Možná jste si mysleli, že ta představa je průhledná, dobře viditelná, pravdivá, tak toto se může nyní jakoby rozpadnout, rozplynout, tento váš pohled může být nějak nahlodán. Někteří si můžete myslet, že jste ztratili určitou svoji představu o tom, jak to bude, nebo jak se vaše věci mají, a najednou nevíte jak to bude. Na vině mohou být nějaké rozhovory, nebo fámy, které půjdou mezi lidmi, mezi kolegy. Možná, že někteří trošku ztratíte půdu pod nohama. Některým se mohou narušit jejich plány, a nemusí to postupovat tak, jak by si přáli. Může pro Vás nastat nějaká nesrozumitelná situace, nebo neprůhledná, můžete cítit zmatek. Dokonce se někteří mohou setkat s bezohledností. Situaci, kterou zde vidím pro některé, je nějak spojená i s partnerstvím, buď se to týká těch, kteří mají partnera v práci, kteří spolu pracují. Nebo se tato situace nějak natáhne i domů, do vztahu, je možné, že situaci, která nastane v práci, budete s partnerem řešit a vyhodnocovat. Také zde vidím, že jsou si partneři v této situaci oporou. Situaci v práci můžete vyhodnotit tak, postavit se k tomu tak, že si ujasníte, co chcete Vy osobně, jak to cítíte Vy, dostanete se tím do své síly.

Další vzkaz tu je pro některé, kteří budou naopak v pracovní oblasti zažívat úspěch, jakýsi boom, vidím zde nějaké zajištění, prosperitu, velký úspěch, štěstí, které je na Vaší straně. Je zde také jistá práce, nebo projekt, který dostal zelenou a posouvá se to směrem k úspěchu. Vše se vyvíjí moc hezky. Je zde akorát jedna taková menší kaňka, a tou je, že byste mohli být příliš tvrdí, nebo strnulí, neochotni se něčemu poddat, mohla by zde být cítit jakási nadřazenost. Pozor na to, abyste se díky velkému úspěchu, jakoby nedostali do nepřízně s druhými, někdo by Vás mohl vidět jako příliš nadřazené nebo v něčem tvrdohlavé, neochotné v něčem ustoupit. Tohle je překážka, které byste se měli vyhnout, nebo zapracovat na přílišné tvrdosti, strnulosti. Ale také se zde ukazuje, že je to pro dotyčné velká výzva, poprat se s touto situací, a vyhrát.

Další informace je podobná jako v předchozím týdnu, kdy zde někdo, nebo někteří, budou dostávat určité pracovní nabídky, které budou výhodné, dobré. Budete zde zvažovat, jak moc výhodné jsou pro vás. Je tu možnost, nějaké nové pracovní smlouvy, nebo dodatek ke smlouvě, kde se upravují nějak finance, ale směrem nahoru a to je pozitivní. Zdá se mi, že v tomto týdnu, by někteří z vás mohli dostat i přidáno, nějaké prémie, nebo peníze navíc. Je to každopádně odměna za vaši práci a energii, za to co jste vykonali.

Pro některé, sem přichází také nějaký muž, s nabídkou práce, smlouvu, dohodu o dobrých financích. Budete zvažovat, zda toho využijete.

Finance

tady se mi ukazuje hezká energie, hezké karty, které přejí financím a situacím ohledně materiálního zabezpečení. I přes to, že někteří mohou mít komplikovanou situaci v oblasti financí, tak pro ně, se tady na přechodné období finanční situace urovná. Přichází nějaká hojnost, zdá se mi, že se to přelévá až do příštího roku, přes Nový rok. Ti, kteří s financemi bojují, tak budou mít v tomto období dostatek. Možná, že některým dlouho trvalo, než se dopracovali k tomuto bodu, kdy nějaké korunky našetřili, nebo právem dostali, za svoji vykonanou práci. Zdá se mi, že by ve finanční oblasti mohl někomu pomoci i nějaký přítel. Pokud je zde někdo, kdo potřebuje v oblasti financí pomoc, pak tato pomoc přichází. Ta finanční pomoc, podpora, může přicházet ve formě přítele, nebo někoho, koho znáte dlouho, komu můžete důvěřovat. Může to být i muž.

Také je zde informace, pro někoho, kdo měl nějakou stopku, či velkou překážku v oblasti financí, materiálních věcí, či nějakých dohod, finančních smluv. Pak tyto překážky se nyní rozpouštějí, padají, a je zde otevřená cesta k nějaké smlouvě, dohodě, písemnosti. Vidím zde podpis nějaké smlouvy, dohody, která přináší radost, naději a příjemné energie.

Vzkazy od duchovních průvodců

První vzkaz je tu ohledně otce, manžela, bratra nebo syna. Je tady informace, že se bude léčit vztah s těmito jmenovanými. Máte tu možnost vyléčit ve vztahu nějaký problém. Můžete uvolnit nějaká stará zranění, nebo pocity viny. Já mám pocit, že se to týká hlavně vztahu s otcem, jsou zde staré vzorce a struktury, které byste měli nechat odejít. Ten kdo má problém ve vztahu s muži, je to pravděpodobně proto, že si promítá do partnera svého otce. Nebo si zde promítá zkušenosti se svým otcem, které nemusely být příjemné. Přichází léčení těchto starých situací, a vzpomínek. Někdo zde má možnost také potkat nového partnera. :-)

Další rada a vzkaz, je ohledně Jógy, průvodci nám posílají vzkaz, abychom cvičili jógu, jsou zde pro tělo velmi prospěšné protahovací cviky, které mohou pomoci problémům se zády a páteří. Do jógy patří i práce s dechem, dechová cvičení, která pomohou vyrovnat energii, ale i načerpat energii.

Třetí vzkaz se týká smíru, usmíření. Ve vztazích, kde převládá pocit křivdy, kde jste si ublížili, nebo kde vám bylo ublíženo, tam může dojít k usmíření, uklidnění, k vyčištění a odpuštění. Tohle je krásná a povzbudivá karta pro ty, kteří už nedoufali, že by se mohlo ve vztahu něco pohnout. Je to krásná informace i pro ty, kteří se snažili na vztahu pracovat. Je zde vidět, že jste ochotni vidět situaci z jiného úhlu, že se dokážete podívat na situaci očima toho druhého, a dokážete pochopit, co se mezi vámi dělo, stalo. Ta situace mezi vámi najednou bude lehčí a budete připraveni udělat smířlivé kroky, byť jen v sobě, ve formě odpuštění, pochopení toho druhého, a už vás nebude ovládat kritika a naštvanost na toho druhého. Ale můžete dokázat i to, že i navenek ukážete smířlivé gesto, tak, že to druhý uvidí, pocítí, že s ním o tom promluvíte. Situace může být i opačná, pokud k vám někdo přichází s omluvou, pak to myslí vážně a je to pravdivé, neodmítejte to a přijměte tuto omluvu. Vypadá to, že budeme v období adventu řešit hodně vztahy, čistit vztahy.

Pokud potřebujete načerpat energii, pak ji čerpejte v přírodě, mezi stromy, procházkou v lese. Zelená barva vám, dodá energii. Průvodci mluví i o tom, že jste příliš často zavření někde uvnitř, bez přístupu čerstvého vzduchu, bez pobytu venku. V přírodě k vám také může dorazit nějaký nápad, nebo inspirace pro vaši práci, nebo nějaký nápad ohledně financí, plánů, či investic. Pokud nemáte možnost jít na procházku do lesa, do přírody, pak noste u sebe alespoň kamínky, křišťál či jiné, také pokojové květiny vás mohou dobře naladit.

Tak a to je vše, co jsem se dozvěděla z karet a od průvodců. Víc informací zde není. Těším se příště.

Přeji krásné prožití těchto předvánoční dnů. Miralia angel

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1