Ceník

Pokud si u mne necháte vypracovat osobní výklad, zasílám jako BONUS videovýklad s náhledem na situaci v ČR, dívám se na vývoj do konce roku 2020 a náhled na rok 2021. Odkaz přiložím k Vašemu osobnímu výkladu. Tento výklad není běžně dostupný.

Výklady dělám i pro klienty na Slovensku či v jiných zemích. Lze platit v eurech.

Videovýklady

Při osobních výkladech, vykládám všechny karty - jde o celý rozklad karet, dále si dokládám další karty v případě potřeby. Je možné pokládat otázky, na jedno téma, nebo můžete pokládat otázky na různá témata v jednom výkladu. Sama pokládám i další dotazy k Vašemu tématu, které cítím, že jsou potřeba. Dále na doplnění, rozkládám ještě další rozklad z jiných karet - (v případě dotazů na vztahy). Také vykládám ještě doplňkové karty, či vedení. Videovýklady u mě většinou přesáhnou určený čas, protože informace tečou, a často ani čas nesleduji. angelheart

Výklad pro mě neznamená jen 30min práce (v případě 30min.videa), ale předchází tomu krátká meditace, napojení na Vás, sepsání dotazů, vyložení celého rozkladu karet, samotný videovýklad, následné očištění sebe a všech použitých karet, úprava videa v programu, a nahrání videa na youtube - to vše cca kolem 1 hodiny práce, mimo Váš nahraný výklad:)

30-35min - možnost položit 5 dotazů  - cena je 590,- výklad bývá kolem 30-35min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

40min - možnost položit 7 dotazů - cena je 650,- výklad bývá 40min a více (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

50min - možnost položit 8 dotazů  - cena je 700,- výklad bývá 50min a více (většinou pokládám ještě i já další doplňuící dotazy)

60min - možnost položit 9 dotazů -  cena je 750,- výklad bývá cca 60min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

70min - možnost položit 10dotazů -  cena je 800,- výklad bývá cca 70min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

70-80min - Roční výklad na rok 2021 - můžete položit své 3 dotazy - cena je 990,- výklad vztah, práce, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy) tento výklad se dá zhotovit i např.od března do března dalšího roku atd.

 

Psané výklady

Výklad  - 6 dotazů  cena je 590,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 2-3 stránky ve wordu

Výklad - 7 dotazů cena je 650,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 3 stránky ve Wordu

Výklad - 8 dozatů  cena je 700,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 4 stránky ve wodru

Výklad - 9 dotazů cena je 750,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 4-5 stránek ve wordu

Výklad - 10 dotazů cena je 800,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 5-6 stránek ve wordu

Roční výklad – můžete položit své 3 dotazy + výklad vztah, práce, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká - cena 990,- tento výklad lze zhotovit i během roku, např. od června do června dalšího roku. (bývá na 6-7 stránek ve Wordu)

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 350,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy

1)Výklady vypracovávám buď písemně a zasílám přes email.

2)Nebo formou videovýkladu, který umístím na můj Youtube kanál, zašlu Vám link, skrze který se na svůj výklad prokliknete. Samozřejmostí je, že výklad je soukromý a máte k němu přístup pouze Vy.

3)Videovýklad mohu zaslat i přes Úschovnu (link do emailu), kde si následně video stáhnete a uložíte - při této variantě je třeba počítat s tím, že delší video, se bude stahovat dlouho.

Stačí jen dát vědět, jakou formou výklad chcete zaslat.

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1