Ceník

Pokud si u mne necháte vypracovat osobní výklad, zasílám jako BONUS videovýklad s náhledem na situaci v ČR, dívám se na vývoj do konce roku 2020 a náhled na rok 2021. Odkaz přiložím k Vašemu osobnímu výkladu. Tento výklad není běžně dostupný.

Výklady dělám i pro klienty na Slovensku či v jiných zemích. Lze platit v eurech.

Videovýklad umísťuji jako neveřejný na youtube, nebo zasílám přes Úschovnu, kde si jej stáhnete, nutno upřesnit, jakou varinatu byste chtěli. 

Prosím formulovat stručné, přehledné dotazy v bodech, bez dalších podotázek. Nástin Vaší situace napsat můžete :-)

V níže uvedené nabídce videovýkladů, vykládám rozklady karet na určené téma, nebo na otázky, nebo výklad ze všech karet. Někdy pokládám i další dotazy k Vašemu tématu, když cítím, že jsou potřeba. Také vykládám ještě doplňkové karty, či vedení. Videovýklady u mě většinou přesáhnou určený čas, protože informace tečou, a často ani čas nesleduji. angelheart

Výklad pro mě neznamená jen 30min práce (v případě 30min.videa), ale předchází tomu krátká meditace, napojení na Vás, sepsání dotazů, vyložení celého rozkladu karet, samotný videovýklad, následné očištění sebe a všech použitých karet, úprava videa v programu, a nahrání videa na youtube - to vše cca kolem 1 hodiny práce, mimo Váš nahraný výklad:)

Videovýklady - rozklad všech karet

30-35min - možnost položit 5 dotazů  - cena je 590,- výklad bývá kolem 30-35min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

50min - možnost položit 8 dotazů  - cena je 700,- výklad bývá cca 50min a více (většinou pokládám ještě i já další doplňuící dotazy)

60min - možnost položit 10dotazů -  cena je 800,- výklad bývá cca 60min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

70min - Roční výklad na rok 2021 - můžete položit své 3 dotazy - cena je 990,- výklad vztah, práce, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy) tento výklad se dá zhotovit i např.od března do března dalšího roku atd. Tento výklad se dá vyložit i jako "Všeobecný výklad" se zaměřením na různá témata Vašeho života. Je to na domluvě.

 

Jiné typy videovýkladů - rozklady na určitý počet karet

Výklad č.1) Smysl vztahu - cca 30min - cena 600,- tento výklad může ukázat smysl Vašeho vztahu, co spolu máte ještě prožít, co přinášíte oba do vztahu, a jaký je tam úkol. Jedná se o rozklad s cca 16 kartami, dále přikládám doplňkové karty. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.2) Výklad na vztah - cca 30 min - cena 600,- v tomto výkladu se dívám, jak to máte k sobě navzájem, z roviny mysli, z roviny srdce, a jak se projevujete jeden k druhému navenek, dále je zde vidět jak se zachováte jeden k druhému dál do budoucna, a také celkový vývoj vztahu. Jedná se o rozklad s cca 20 kartami, a dále přikládám doplňkové karty. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.3) Jak to ke mně má můj partner - cca 30 min - cena 600,- v tomto výkladu se ukazují informace, co si o Vás partner myslí, co očekává, co s Vámi plánuje, co by si přál, co k Vám cítí, jeho další kroky ve vztahu k Vám, a vývoj vztahu do budoucna. Jedná se o rozklad se 16 kartami, dále přikládám doplňkové karty. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.4) Rozbor vztahu - cca 30-35 min - cena 600,- v tomto výkladu se ptám na vztah z úrovně duše, srdce, a rozumu/reality, dále na další informace ohledně vztahu Vaší osoby k Vám, a perspektivy vztahu. Přikládám i doplňkové karty. Celkově je rozklad karet cca s 20 kartami. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.5) Karmický vztah - cca 45 min - cena 700,- v tomto výkladu se dívám na postoje a karmické úkoly obou partnerů, dále na vlivy, vývoj a smysl vztahu a co je třeba ještě pochopit. Celkový rozklad karet je na cca 30 karet spolu s dodatkovými kartami.

Výklad č.6) Moje cesta - cca 35-40 min - cena 650,- v tomto výkladu se dívám na vliv z minulého života, kde se právě na své cestě nacházíte, co máte vědět, co si přitahujete, co Vám radí Vaše duše, kam směřujete atd. Celkový rozklad karet je na cca 20 karet i s dodatkovými kartami.

Výklad č.7) Osud - cca 30-35 min - cena 650,- v tomto výkladu se dívám na dar který jste dostali, co se máte naučit v životě překonávat, v čem jste silní, co Vás oslabuje, jaký je Váš úkol, rada jak s tím pracovat atd. Celkový rozklad karet je na cca 18 karet i s dodatkovými kartami.

Výklad č.8) Na Vaše 3 otázky - cca 20 min - cena 490,- v tomto výkladu se podívám na Vaše konkrétní dotazy, na každou otázku je vždy nový rozklad, z několika karet. Přikládám i doplňkové karty. Celkově se jedná zhruba o rozklad s 20 kartami. Výklad je možné upravit, dohodnout se na počtu dotazů.

 

Psané výklady

Výklad  - 6 dotazů  cena je 590,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 2-3 stránky ve wordu

Výklad - 7 dotazů cena je 650,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 3 stránky ve Wordu

Výklad - 8 dozatů  cena je 700,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 4 stránky ve wodru

Výklad - 9 dotazů cena je 750,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 4-5 stránek ve wordu

Výklad - 10 dotazů cena je 800,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 5-6 stránek ve wordu

Roční výklad – můžete položit své 3 dotazy + výklad vztah, práce, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká - cena 990,- tento výklad lze zhotovit i během roku, např. od června do června dalšího roku. (bývá na 6-7 stránek ve Wordu)

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 350,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy

 

 

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1