Ceník

Výklady dělám i pro klienty na Slovensku či v jiných zemích. Lze platit v eurech. Videovýklad umísťuji jako soukromý na Youtube, kde je pro Vás stále k dispozici, nebo zasílám přes ÚSCHOVNU, kde si jej stáhnete do PC. Nutno upřesnit, jakou varinatu byste chtěli.  Momentální čekací doba na výklad je do cca 10 dnů, ale různě se mění, pevný termín sděluji v emailu.

Prosím formulovat stručné, přehledné dotazy v bodech. Nástin Vaší situace napsat můžete :-)

Protože Equa bank  přechází pod Raiffeisen bank jsou jiná čísla účtu !!!

již NEPLATÍ   1022941893/ 6100 Equa bank

Aktuální číslo účtu je: 1022941893/ 5500  Raiffeisen bank - do kolonky pro příjemce, napište svůj email

V níže uvedené nabídce videovýkladů, vykládám rozklady karet na určené téma, nebo na otázky, nebo výklad ze všech karet. Někdy pokládám i další dotazy k Vašemu tématu, když cítím, že jsou potřeba. Přikládám ještě doplňkové karty. Videovýklady u mě většinou přesáhnou určený čas, protože informace tečou. 😇

Spěšný výklad - do druhého dne, za příplatek 250,- (po domluvě, a v případě že na přednostní výklad mám prostor)

Videovýklad - rozklad všech karet - zde pokládáte své konkrétní otázky

5 dotazů  - cena je 690,- cca 30-35 min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

7 dotazů  - cena je 790,- cca 40-45 min a více (většinou pokládám ještě i já další doplňuící dotazy)

10dotazů -  cena je 990,- cca 50-55 min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

Roční výklad na rok 2022 + 3 vaše dotazy - cena je 1199,- cca 60min - výklad na vztah, práci, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy). Dá se zhotovit i např.od března do března dalšího roku atd. Tento výklad se dá vyložit i jako "Všeobecný výklad" se zaměřením na různá témata Vašeho života. Je to na domluvě.

Videovýklad - rozklady na určitý počet karet - je to určitá forma výkladů s již danými otázkami.

Výklad č.1) Na Vaše 3 otázky - cca 20 min - cena 490,- v tomto výkladu se podívám na Vaše konkrétní dotazy, na každou otázku je vždy nový rozklad + doplňkové karty. Výklad je možné upravit, dohodnout se na počtu dotazů.

(možno také - 1 otázka - 290,- cca 10 min, 2 otázky - 390,- cca 15min)

Výklad č.2) Smysl vztahu - cca 30-35 min - cena 590,- tento výklad může ukázat Smysl Vašeho vztahu, Co spolu máte ještě prožít, Co přinášíte oba do vztahu, a Jaký je tam úkol. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.3) Výklad na vztah - cca 30-35 min - cena 590,- v tomto výkladu se dívám, Jak to máte k sobě navzájem, z roviny mysli, z roviny srdce, a Jak se projevujete jeden k druhému navenek, dále je zde vidět, Jak se zachováte jeden k druhému dál do budoucna, a také Celkový vývoj vztahu. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Valentýnská sleva - na výklad č.4

Výklad č.4) Jak to ke mně má můj partner - cca 30-35 min - cena 490,-

Výklad č.4) Jak to ke mně má můj partner - cca 30-35 min - cena 590,- v tomto výkladu se ukazují informace, Co si o Vás partner myslí, Co očekává, Co s Vámi plánuje, Co by Vám řekl, když by měl odvahu, Co k Vám cítí, Jeho další kroky ve vztahu k Vám, a Vývoj vztahu do budoucna. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.5) Rozbor vztahu - cca 30-35 min - cena 590,- v tomto výkladu se ptám na Vztah z úrovně duše, srdce, a rozumu/reality, dále na další informace ohledně Vztahu Vaší osoby k Vám, Co si přeje, Co k Vám cítí, Jak se k Vám zachová, Vztah mezi Vámi nyní a Perspektiva vztahu. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.6) Velký vztahový výklad - cca 35-40min - cena 890,- v tomto výkladu jsou obsaženy snad všechny otázky, na které se klienti ptají. O co mu/jí jde, Jaký ke mně má vztah, Co ke mně cítí, Co si ohledně vztahu přeje, Co se v něm/ní děje, Jak se ke mně zachová, Tají něco-co nevím, Je ke mně upřímný/á, Co mám pochopit v tomto vztahu, Jaký je náš úkol v tomto vztahu, Vývoj do budoucna. Je možnost zaměnit jednu či dvě otázky za jinou, pokud se Vám hodí jiný dotaz.

Výklad č.7) Karmický vztah - cca 35 min - cena 790,- v tomto výkladu se dívám Na postoje a Karmické úkoly obou partnerů, dále na Vlivy, Vývoj a Smysl vztahu a Co je třeba ještě pochopit.

Výklad č.8) Moje cesta - cca 35 min - cena 790,- v tomto výkladu se dívám na Vliv z minulého života, Kde se právě na své cestě nacházíte, Co máte vědět, Co si přitahujete, Co Vám radí Vaše duše, Kam směřujete atd.

Výklad č.9) Osud - cca 35 min - cena 790,- v tomto výkladu se dívám na Dar, který jste dostali, Co se máte naučit v životě překonávat, V čem jste silní, Co Vás oslabuje, Jaký je Váš úkol, Rada jak s tím pracovat atd.

Výklad č.10) Co důležitého mě čeká do 6 měs. - cca 35 min - 790,- v tomto výkladu se ptám na otázky, Co nemám přehlédnout, Co se mám naučit, Na co si dát pozor, Co mi půjde vstříc (co se bude dařit),Co důležitého mám vědět, Plus karty vedení. Můžete si určit, zda chcete nechat karty co ukáží samy od sebe, nebo si zadat téma vztahu, či práce (nebo např.otázka - Na co si dát pozor v práci a zbytek otázek na vztah atd.) Zde si můžete určit- upravit i čas, pokud byste chtěli výklad nastavit na kratší nebo delší čas, např.do 1roka. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaši otázku.

Výklad č.11) Problém ve vztahu - rozbor - cca 35 min - cena 690,- v tomto výkladu se ptám: Jaký má k vám postoj, Co si ohledně vztahu přeje, Jak se k vám zachová, Jaký je ve vztahu problém, Rada pro tazatele, Co si mají oba uvědomit, aby se posunuli dál, Co se ve vztahu událo, Současný stav, Perspektiva a vývoj vztahu.

Výklad č.12) Trojúhelník - cca 35 min - cena 890,- jedná se o celý rozklad karet. Zde se dívám na klasický trojúhelníkový vztah, buď muž a 2 ženy, nebo žena a 2 muži, záleží jak to máte. Ptám se co k Vám Vaše osoba cítí? Co s Vámi plánuje? Jak se k Vám zachová?  Pespektiva, vývoj vztahu? Dále pokládám ty samé otázky, ve vztahu Vaší osoby ke své partnerce/partnerovi. Dále se dívám, co Vám karty v této situaci radí udělat. Možno přidat i Vaše otázky, při úpravě ceny výkladu.

Výklad po telefonu - cena je 750,-  30 min (do ČR volám já, mám neomezené volání, do ciziny jen přes WhatsApp) - jedná se o klasické volání, bez videohovoru. Zde si pokládáte otázky, nebo otázky, které vyplývají z výkladu.

(Tel. výklad momentálně nenabízím)

Psané výklady

Výklad  - 5 dotazů  cena je 790,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 2-3 stránky ve wordu

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 390,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy

 

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1