Ceník

Výklady dělám i pro klienty na Slovensku či v jiných zemích. Lze platit v eurech. Videovýklad umísťuji jako soukromý na Youtube, kde je pro Vás stále k dispozici, nebo zasílám přes ÚSCHOVNU, kde si jej stáhnete do PC. Nutno upřesnit, jakou varinatu byste chtěli.  Prosím formulovat stručné, přehledné dotazy v bodech. Nástin Vaší situace napsat můžete :-)

V níže uvedené nabídce videovýkladů, vykládám rozklady karet na určené téma, nebo na otázky, nebo výklad ze všech karet. Někdy pokládám i další dotazy k Vašemu tématu, když cítím, že jsou potřeba. Přikládám ještě doplňkové karty. Videovýklady u mě většinou přesáhnou určený čas, protože informace tečou, a často ani čas nesleduji. angelheart

Aktuální- nové číslo účtu 1022941893/ 6100  Equa bank (do kolonky pro příjemce, napište celé své jméno nebo email)

SPĚŠNÝ VÝKLAD - do druhého dne, za příplatek 200,- (po domluvě, a v případě že na přednostní výklad mám prostor)

VÝKLAD PO TELEFONU - cena je 590,-  30 min (do ČR volám já, mám neomezené volání, do ciziny jen přes WhatsApp) - jedná se o klasické volání, bez videohovoru. Zde si pokládáte otázky, nebo otázky, které vyplývají z rozhovoru (výkladu).

Videovýklad - rozklad všech karet - zde pokládáte své konkrétní otázky

5 dotazů  - cena je 590,- cca 30 min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

8 dotazů  - cena je 750,- cca 40-45 min a více (většinou pokládám ještě i já další doplňuící dotazy)

10dotazů -  cena je 890,- cca 50-55 min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

Roční výklad na rok 2021 + 3 vaše dotazy - cena je 990,- cca 60min - výklad na vztah, práci, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy). Dá se zhotovit i např.od března do března dalšího roku atd. Tento výklad se dá vyložit i jako "Všeobecný výklad" se zaměřením na různá témata Vašeho života. Je to na domluvě.

Videovýklad - rozklady na určitý počet karet - je to určitá forma výkladů s již danými otázkami.

Výklad č.1) Na Vaše 3 otázky - cca 20-25 min - cena 490,- v tomto výkladu se podívám na Vaše konkrétní dotazy, na každou otázku je vždy nový rozklad + doplňkové karty. Výklad je možné upravit, dohodnout se na počtu dotazů.

Akce do konce PROSINCE

Výklad č.2) Smysl vztahu - cca 30 min - nyní 490,- (původní cena 550,-) tento výklad může ukázat Smysl Vašeho vztahu, Co spolu máte ještě prožít, Co přinášíte oba do vztahu, a Jaký je tam úkol. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.3) Výklad na vztah - cca 30 min - cena 550,- v tomto výkladu se dívám, Jak to máte k sobě navzájem, z roviny mysli, z roviny srdce, a Jak se projevujete jeden k druhému navenek, dále je zde vidět, Jak se zachováte jeden k druhému dál do budoucna, a také Celkový vývoj vztahu. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.4) Jak to ke mně má můj partner - cca 30 min - cena 550,- v tomto výkladu se ukazují informace, Co si o Vás partner myslí, Co očekává, Co s Vámi plánuje, Co by Vám řekl, když by měl odvahu, Co k Vám cítí, Jeho další kroky ve vztahu k Vám, a Vývoj vztahu do budoucna. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.5) Rozbor vztahu - cca 30 min - cena 550,- v tomto výkladu se ptám na Vztah z úrovně duše, srdce, a rozumu/reality, dále na další informace ohledně Vztahu Vaší osoby k Vám, Co si přeje, Co k Vám cítí, Jak se k Vám zachová, Vztah mezi Vámi nyní a Perspektiva vztahu. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.6) Velký vztahový výklad - cca 50min - cena 890,- v tomto výkladu jsou obsaženy snad všechny otázky, na které se klienti ptají. O co mu/jí jde, Jaký ke mně má vztah, Co ke mně cítí, Co si ohledně vztahu přeje, Co se v něm/ní děje, Jak se ke mně zachová, Tají něco-co nevím, Je ke mně upřímný/á, Co mám pochopit v tomto vztahu, Jaký je náš úkol v tomto vztahu, Vývoj do budoucna. Je možnost zaměnit jednu či dvě otázky za jinou, pokud se Vám hodí jiný dotaz.

Výklad č.7) Karmický vztah - cca 35-40 min - cena 650,- v tomto výkladu se dívám Na postoje a Karmické úkoly obou partnerů, dále na Vlivy, Vývoj a Smysl vztahu a Co je třeba ještě pochopit.

Výklad č.8) Moje cesta - cca 30-35 min - cena 600,- v tomto výkladu se dívám na Vliv z minulého života, Kde se právě na své cestě nacházíte, Co máte vědět, Co si přitahujete, Co Vám radí Vaše duše, Kam směřujete atd.

Výklad č.9) Osud - cca 35 min - cena 600,- v tomto výkladu se dívám na Dar, který jste dostali, Co se máte naučit v životě překonávat, V čem jste silní, Co Vás oslabuje, Jaký je Váš úkol, Rada jak s tím pracovat atd.

Výklad č.10) Co důležitého mě čeká do 6 měs. - cca 35-40 min - 650,- v tomto výkladu se ptám na otázky, Co nemám přehlédnout, Co se mám naučit, Na co si dát pozor, Co mi půjde vstříc (co se bude dařit),Co důležitého mám vědět, Co ještě nevím, Jaké kroky mám udělat? Plus karty vedení. Tyto otázky mohou odpovědět na Vaší situaci ve vztahu, ale i např.v práci, v osobním růstu, či vztahu Zde si můžete určit- upravit i čas, pokud byste chtěli výklad nastavit na kratší nebo delší čas, např.do 1roka. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.11) Problém ve vztahu - rozbor - cca 30min - cena 550,- v tomto výkladu se ptám: Jaký má k vám postoj, Co si ohledně vztahu přeje, Jak se k vám zachová, Jaký je ve vztahu problém, Rada pro tazatele, Co si mají oba uvědomit, aby se posunuli dál, Co se ve vztahu událo, Současný stav, Perspektiva a vývoj vztahu.

Psané výklady

Výklad  - 5 dotazů  cena je 650,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 2-3 stránky ve wordu

Výklad - 8 dotazů cena je 750,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 3 stránky ve Wordu

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 390,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy

 

 

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1