Ceník

Výklady dělám i pro klienty na Slovensku či v jiných zemích. Lze platit v eurech. Videovýklad umísťuji jako soukromý na Youtube, kde je pro Vás stále k dispozici, nebo zasílám přes ÚSCHOVNU, kde si jej stáhnete do PC. Nutno upřesnit, jakou varinatu byste chtěli.  Prosím formulovat stručné, přehledné dotazy v bodech. Nástin Vaší situace napsat můžete :-)

V níže uvedené nabídce videovýkladů, vykládám rozklady karet na určené téma, nebo na otázky, nebo výklad ze všech karet. Někdy pokládám i další dotazy k Vašemu tématu, když cítím, že jsou potřeba. Přikládám ještě doplňkové karty. Videovýklady u mě většinou přesáhnou určený čas, protože informace tečou, a často ani čas nesleduji. angelheart

Výklad pro mě neznamená jen 30min práce (v případě 30min.videa), ale předchází tomu krátká meditace, napojení na Vás, sepsání dotazů, vyložení celého rozkladu karet, samotný videovýklad, následné očištění sebe a všech použitých karet, úprava videa v programu, a nahrání videa na youtube :)

Aktuální- nové číslo účtu 1022941893/ 6100  Equa bank (do kolonky pro příjemce, napište celé své jméno nebo email)

Videovýklad - rozklad všech karet

cca 30min - možnost položit 5 dotazů  - cena je 590,- výklad bývá kolem 35min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

cca 40min - možnost položit 8 dotazů  - cena je 690,- výklad bývá cca 50min a více (většinou pokládám ještě i já další doplňuící dotazy)

cca 50min - možnost položit 10dotazů -  cena je 790,- výklad bývá cca 60min (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy)

cca 60min - Roční výklad na rok 2021 + 3 vaše dotazy - cena je 990,- výklad na vztah, práci, finance, zdraví, co Vám tento rok přinese, na co si dát pozor, na čem pracovat, co hezkého Vás čeká (většinou pokládám ještě i já další doplňující dotazy). Dá se zhotovit i např.od března do března dalšího roku atd. Tento výklad se dá vyložit i jako "Všeobecný výklad" se zaměřením na různá témata Vašeho života. Je to na domluvě.

Videovýklad - rozklady na určitý počet karet

Výklad č.1) Na Vaše 3 otázky - cca 30 min - cena 490,- v tomto výkladu se podívám na Vaše konkrétní dotazy, na každou otázku je vždy nový rozklad + doplňkové karty. Výklad je možné upravit, dohodnout se na počtu dotazů.

Výklad č.2) Smysl vztahu - cca 35 min - cena 550,- tento výklad může ukázat smysl Vašeho vztahu, co spolu máte ještě prožít, co přinášíte oba do vztahu, a jaký je tam úkol. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.3) Výklad na vztah - cca 35 min -  550,- v tomto výkladu se dívám, jak to máte k sobě navzájem, z roviny mysli, z roviny srdce, a jak se projevujete jeden k druhému navenek, dále je zde vidět jak se zachováte jeden k druhému dál do budoucna, a také celkový vývoj vztahu. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.4) Jak to ke mně má můj partner - cca 35 min - cena 550,- v tomto výkladu se ukazují informace, co si o Vás partner myslí, co očekává, co s Vámi plánuje, co by Vám řekl, když by měl odvahu, co k Vám cítí, jeho další kroky ve vztahu k Vám, a vývoj vztahu do budoucna. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Akce do konce SRPNA

Výklad č.5) Rozbor vztahu - cca 35 min - nyní 490,- (původní cena 550,-) v tomto výkladu se ptám na vztah z úrovně duše, srdce, a rozumu/reality, dále na další informace ohledně vztahu Vaší osoby k Vám, co si přeje, co k Vám cítí, jak se k Vám zachová, vztah mezi Vámi nyní a perspektiva vztahu. K tomuto výkladu je možné položit 1 Vaší otázku.

Výklad č.6) Karmický vztah - cca 40 min - cena 650,- v tomto výkladu se dívám na postoje a karmické úkoly obou partnerů, dále na vlivy, vývoj a smysl vztahu a co je třeba ještě pochopit.

Výklad č.7) Moje cesta - cca 35-40 min - cena 600,- v tomto výkladu se dívám na vliv z minulého života, kde se právě na své cestě nacházíte, co máte vědět, co si přitahujete, co Vám radí Vaše duše, kam směřujete atd.

Výklad č.8) Osud - cca 35-40 min - cena 600,- v tomto výkladu se dívám na dar který jste dostali, co se máte naučit v životě překonávat, v čem jste silní, co Vás oslabuje, jaký je Váš úkol, rada jak s tím pracovat atd.

Výklad č.9) Co důležitého mě čeká do 6 měs. - cca 35-40 min - 600,- v tomto výkladu se ptám na otázky, co nemám přehlédnout, co se mám naučit, na co si dát pozor, co mi půjde vstříc (co se bude dařit),co důležitého mám vědět, co ještě nevím, jaké kroky mám udělat? Plus karty vedení. Tyto otázky mohou odpovědět na Vaší situaci ve vztahu, ale i např.v práci či v osobním růstu. Zde si můžete určit- upravit i čas, pokud byste chtěli výklad nastavit na kratší nebo delší čas.

Psané výklady

Výklad  - 5 dotazů  cena je 590,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 2-3 stránky ve wordu

Výklad - 7 dotazů cena je 650,- (většinou pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 3 stránky ve Wordu

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 350,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy

 

 

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1