Ceník

Vzhledem k okolnostem, kdy již podruhé někdo zneužil mou ochotu vyracovat a zaslat výklad dříve, než se peníze přičetly na účet, a poté nezaplatili mou práci.....jsem se rozhodla toto změnit.   Nyní tedy výklad vypracuji a zasílám až po přičtení korunek na účet ! Děkuji za pochopení.

NOVĚ 

Ceník - zde si můžete poskládat otázky na různá témata, která vás zajímají.

Výklad na 5 otázek…… 555,-

Výklad na 7 otázek ...... 777,-

Výklad na 10 otázek……1111,-

 

Ceník- výklady na celý rozklad karet, zde je možné pokládat různé otázky k určitému tématu, na který si výklad objednáváte.

Výklad na vztah- pokud jde o vztah mezi dvěma lidmi, pak je cena 450,- pokud jde o vztah trojúhelníkový, pak je cena 550,- (bývá na 3 stránky ve Wordu)

Výklad na jedno téma- např. na práci – cena je 450,- (bývá na 3 stránky ve Wordu)

Výklad na dvě témata -např. vztah dvou lidí a práce – rozkládám všechny karty – cena je 590,- (bývá na cca 4 stránky ve Wordu, někdy i více) Pokud jde o vztah trojúhelníkový, plus jedno téma např. práce, pak je cena 750,- (bývá na 4-5stránek ve Wordu)

Výklad na tři témata- např. vztah dvou lidí, práce, finance - rozkládám všechny karty- cena je 750,- (bývá na cca 5 stránek ve Wordu, někdy i více)

Roční výklad – cena je 790,- tento výklad lze zhotovit i během roku, např. od června do června dalšího roku. (bývá na 4-6 stránek ve Wordu)

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 350,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy.

 

 

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1