Ceník

Pokud si u mne necháte vypracovat osobní výklad, mohu zaslat jako BONUS videovýklad s náhledem na situaci v ČR, dívám se na vývoj do konce roku 2020 a náhled na rok 2021. Odkaz přiložím k Vašemu osobnímu výkladu. Tento výklad není volně dostupný.

Videovýklady

Při osobních výkladech, vykládám všechny karty - jde o celý rozklad karet, dále si dokládám další karty v případě potřeby. Je možné pokládat otázky, na jedno téma, nebo můžete pokládat otázky na různá témata v jednom výkladu. Sama pokládám i další dotazy k Vašemu tématu, které cítím, že jsou potřeba. Dále na doplnění, rozkládám ještě další rozklad z jiných karet - (v případě dotazů na vztahy). Na závěr vykládám ještě doplňkové karty či vedení. Videovýklady u mě většinou přesáhnou určený čas, protože informace tečou, a často ani čas nesleduji.

Výklad pro mě neznamená jen 30min práce (v případě 30min.videa), ale předchází tomu krátká meditace, napojení na Vás, sepsání dotazů, vyložení celého rozkladu karet, samotný videovýklad, následné očištění sebe a všech použitých karet, úprava videa v programu, a nahrání videa na youtube - to vše cca kolem 1 hodiny práce, mimo Váš nahraný výklad.

30 min - možnost položit 6 dotazů  - cena je 590,- výklad bývá kolem 30-35min (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj)

40min - možnost položit 7 dotazů - cena je 650,- výklad bývá 40min (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj)

50min - možnost položit 8 dotazů  - cena je 700,- výklad bývá 50min (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj)

60min - možnost položit 9 dotazů -  cena je 750,- výklad bývá 60min (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj)

70min - možnost položit 10dotazů -  cena je 800,- výklad bývá 70min (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj)

 

Psané výklady

Výklad  - 6 dotazů  cena je 590,- (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 2-3 stránky ve wordu

Výklad - 7 dotazů cena je 650,- (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 3 stránky ve Wordu

Výklad - 8 dozatů  cena je 700,- (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 4 stránky ve wodru

Výklad - 9 dotazů cena je 750,- (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 4-5 stránek ve wordu

Výklad - 10 dotazů cena je 800,- (někdy pokládám další dotazy i já, dle situace a toho, jaký karty ukazují vývoj) výklad bývá na 5-6 stránek ve wordu

Roční výklad – možnost položit 5 dotazů + roční výklad - cena je 850,- tento výklad lze zhotovit i během roku, např. od června do června dalšího roku. (bývá na 6 stránek ve Wordu)

Malý výklad – pokud někdo potřebuje rychlý přehled, stručné info, kde nezaobírám detaily a řešení problémů, např. zda dotyčný zdárně dokončí studium, pak na jedno téma je cena 350,- (bývá 1 stránka ve Wordu) tento výklad není podrobný. Tento výklad není vhodný, pro výklad na vztahy

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1