ÚVOD - Něco málo o mně

Dobrý den,

moje cesta k duchovnu, esoterice a kartám, vedla přes velmi náročné situace, prožitky v dětství a dospívání. V této době se formoval můj vztah k duchovnu, víře v něco víc, neměla jsem v podstatě nic jiného. Věděla jsem, že při mne někdo stojí, věděla jsem také o co mohu požádat, co se mi splnit nemůže, a o co mé průvodce požádat nemohu, protože to tak má být. Také jsem se naučila spoléhat na sebe a na svou intuici, i když cesta, jak vyjít ven z nastřádaných bloků a ran na srdci, mne teprve čekala. Překvapivě to byli rodiče, kteří mi dali mé první karty k 19. narozeninám, i přes to, že jsou spíše materialisté.

A byli to karty Lenormand❤️ Asi vnímali, že jsem úplně jiná :) 

Postupem času jsem se s nimi naučila pracovat, osvojila si různé techniky, a práci s nimi. Zjistila jsem, že na mne opravdu mluví, odpovídají. A klasicky, jak už to bývá, jsem z počátku vykládala kamarádkám, známým a díky tomu jsem se také mnohé naučila. Časem jsem začala mít i určité vhledy a jiné vnímání reality, určité vhledy do minulosti, budoucnosti, i minulých životů, což mi šlo jako obrazy nebo film přímo před očima, a učila jsem se interpretovat co mi chce určitý obraz sdělit, spolu s vnímáním určitého pocitu v těle. Nakonec jsem zjistila, že karty používám vlastně jen jako kulisu, podporu, protože kolikrát vnímám nebo i vidím příběh, zkrátka nechávám se vést, co mi intuice říká.

Používám převážně karty Lenormand, které mám moc ráda, ale i jiné karty, které se zrovna přihlásí o slovo. Někdy kombinaci více karet dohromady. Karty vykládám více jak 25 let, a moc mě to baví. Pokud máte zájem o osobní výklady, napište na můj email. Vykládat karty a rozkrývat příběhy, a hlavně pomoci na cestě těm, kdo zrovna potřebuje, mne moc baví. ❤️

Mám také svůj Youtube kanál -  Poselství karet Miralia, kde pravidelně vkládám kolektivní výklady, ve formě videí - na vztahy, práci, seberozvoj.

A tak jsem našla to, co mne baví a naplňuje :)

A to také přeji Vám všem, abyste našli to, co Vás baví a naplňuje.   Miralia 😉

 

- V hluboké minulosti (cca r.2012) jsem prošla dvěma zasvěceními Komyo Reiki I.,II.stupně, u paní Marty Lošťákové. To spustilo spoustu změn v mém životě, otevřelo ještě více vnímání neviditelného světa a energií kolem nás.

- Zasvěcení Full spektrum light (cca r.2015) u Mgr.Olgy Bufkové

- Kurz Kyvadla (cca r.2016) u Mgr.Olgy Bufkové

- Regresní terapie (r.2018) u Simony Láskové

- Rodinné (systemické) konstelace (r.2022) vlastní konstelace i několik skupinových, u Katky Zachové

- Kurz kyvadla SCPR (r.2023) u Ondřeje Brože

- Egyptská škola Mystérií 1 (r.2023)  3 měsíční kurz, u Petra Křížka

- Egyptská škola Mystérií 2 (r.2024 probíhající) 3 měs. kurz u Petra Křížka

- Zasvěcení Seichem I., II., III. stupně (r.2023) u Petra Křížka – v rámci školy Egyptských Mystérií.

- Zasvěcení Shamballa 8192  I., II., III., IV. stupeň, (r.2023) u Petra Křížka

- Zasvěcení Boží pečeť v rámci kurzu (r.2024) u Petra Křížka

- Základní kurz Theta Healing Basic DNA (r.2023) u Věry Štěpánkové