Druhy výkladů

Zde si můžete vybrat vhodný typ výkladu, nebo výběr nechat na mě, a položit jen dotaz, dotazy, témata. 

Rozklad všech karet

Tento typ výkladu mám velice ráda. Často ho používám. Zde se ukazují různě provázané situace, tento rozklad je dobrý pro vícero otázek, nebo i více osob ve výkladu. Osoby a témata si přiřadím k určitým kartám, pak rozložím celou tabuli- všechny karty. Tento výklad se mi osvědčil na všechny dotazy- na vztah, práci, finance, životní problémy a jiné.

Výklad na vztah

Výklad na vztah s rozložením všech karet - zde se vždy ptám karet, jak se vztah bude vyvíjet, jak to k Vám dotyčný má, co očekává, jaké k vám chová city. Dále pak pokládám otázky, jak byste se měli zachovat v tomto vztahu vy, nebo co je pro vás dobré, zda tento vztah či nikoli. Pokud se rozhodujete mezi dvěma partnery, pak mi karty mohou ukázat, který partner je pro vás vhodnější. Mohu se ptát, zda tento partner je pro vás ten pravý, či zda bude stálý. Co s tímto partnerem máte spolu vyřešit, či pochopit.  Volím otázky, jak to cítím.

Vztahový výklad - rozbor na 10 karet - zde se ukazuje, co si o sobě partneři myslí, nad čím přemýšlí, jak to mají k sobě po citové stránce, a jak se projevují směrem k druhému navenek. Dále je ve výkladu vidět, jak se bude vztah vyvíjet dál.

Výklad na zdraví

Tento výklad mohu vypracovat také, ale spíše jen tak okrajově, nejsem diagnostik, i když karty umí ledasco odhalit, nebo i poradit. 

Výklad na práci

Zde se ukazuje vaše práce v současnosti, jak současná práce bude pokračovat dál, co se bude dít v budoucnosti. Zda v této práci budete úspěšní. Mohu se podívat, jak vás vnímají kolegové nebo nadřízení, nebo zda jsou pro vás někde lepší podmínky, či možnosti práce. Někdy se ukazují i jaké možnosti, by pro vás byly lepší, nebo že je někde pro vás jiná vhodná práce, než ta současná. 

Výklad na finance

Zde se ukazuje vaše finanční stránka, dotazy např. na smlouvy, dohody, zda něco koupit, či ne, hypotéka, nebo jak pro vás dopadnou soudní záležitosti. 

Roční výklad

zde pokládám dotazy, co v daném roce máte důležitého pochopit, na čem pracovat. Co pro vás v tomto roce bude prioritní, co hezkého vás čeká, na co si dát pozor. Ptám se také obecně na témata vašeho vztahu, práce, financí, okrajově na zdraví. V ročním výkladu můžete položit 3 své dotazy. Berte v potaz, že je to roční výklad, bude tam tedy náhled na situace v různých tématech vašeho života, ale nebudou tam konkrétní rozbory určitých témat.

 


Kniha návštěv

Admin napsal
TOPlist
Stránka: 1