Druhy výkladů

Velký rozklad

Jedná se o rozklad ze všech karet balíčku Lenormand. Tento typ výkladu mám velice ráda. Často ho používám. Zde se ukazují různě provázané situace ze života. Tento rozklad je dobrý pro vícero otázek, nebo i více osob ve výkladu. Osoby a témata si přiřadím k určitým kartám, pak rozložím celou tabuli- všechny karty a dívám se jaké tam jsou prováznosti a informace. Tento výklad se mi osvědčil na různé dotazy- na vztah, práci, finance, životní problémy a jiné. V tomto výkladu mohu vidět více témat najednou, práce, vztah, finance atd.

Výklady na vztah

Nabízím více typů výkladu na vztah.

-Jsou to výklady s konkrétními již danými otázkami, které jsou popsané pod názvem výkladu, viz ceník. A jsou to: výklad č.2, č.3, č.4, č.5, č.6, č.7, č.11, č.12.

-dále mohu použít typ výkladu - Velký rozklad karet - na vztah - zde si pokládáte Vaše otázky. Zde se můžete ptát, jak se vztah bude vyvíjet, jak to k Vám dotyčný má, co očekává, jaké k vám chová city. Nebo jak byste se měli zachovat v tomto vztahu vy, nebo co je pro vás dobré, zda tento vztah či nikoli. Pokud se rozhodujete mezi dvěma partnery, pak mi karty mohou ukázat, který partner je pro vás vhodnější. Můžete se ptát, zda tento partner je pro vás ten pravý, či zda bude stálý. Co s tímto partnerem máte spolu vyřešit, či pochopit.  V tomto typu výkladu se řídím počtem otázek nebo časem a z toho vyplývá cena. Na výběr je ze 3 možností, viz ceník. Počet otázek u tohoto typu velkého rozkladu je orientační, doporučující, někdy ale zvládnu za uvedný čas zodpovědět o 1 až 2 otázky více. Záleží jak náročné na čas jsou.

Výklad na zdraví

Tento výklad mohu vypracovat také, ale spíše jen tak okrajově, nejsem diagnostik, i když karty umí ledasco odhalit, nebo i poradit. Spíše ale karty ukazují příčinu, či kde vzniká problém, nebo přináší doporučení co dělat.

Výklad na práci

Zde se ukazuje vaše práce v současnosti, jak současná práce bude pokračovat dál, co se bude dít v budoucnosti. Zda v této práci budete úspěšní. Mohu se podívat, jak vás vnímají kolegové nebo nadřízení, nebo zda jsou pro vás někde lepší podmínky, či možnosti práce. Někdy se ukazují i jaké možnosti, by pro vás byly lepší, nebo že je někde pro vás jiná vhodná práce, než ta současná. 

Výklad na finance

Zde se ukazuje vaše finanční stránka, dotazy např. na smlouvy, dohody, zda něco koupit, či ne, hypotéka, nebo jak pro vás dopadnou soudní záležitosti. 

Roční výklad

Zde pokládám dotazy: Jaký to pro vás bude rok? Co v daném roce máte důležitého pochopit, na čem pracovat? Co hezkého vás čeká? Na co si dát pozor? Ptám se také obecně na témata vašeho vztahu, práce, financí, okrajově na zdraví. V ročním výkladu můžete položit 3 své dotazy. Berte v potaz, že je to roční výklad, bude tam tedy náhled na situace v různých tématech vašeho života, ale nebudou tam podrobné rozbory určitých témat.