Jak probíhá výklad

Přeji hezký den, pokud jste se dostali na tyto stránky, pak pravděpodobně hledáte radu a pomoc s Vaší problémovou situací. Karty Vám mohou ukázat Vaši situaci v jiném světle, nebo odhalit to, co zatím nevíte, nevidíte, dokážou Vás nasměrovat, poradí, která cesta je pro Vás ta správná. 

Výklady vypracovávám formou videovýkladu, který umístím na můj Youtube kanál, zašlu Vám link, skrze který se na svůj výklad prokliknete. Samozřejmostí je, že výklad je soukromý a máte k němu přístup pouze Vy. Videovýklad mohu zaslat i přes Úschovnu (link do emailu), odkud si následně video stáhnete a uložíte - v této variantě je třeba počítat s tím, že delší video, se bude stahovat dlouho. Stačí jen dát vědět, jakou formou výklad chcete zaslat. Také je možnost kratšího písemného výkladu.

Z jakých karet vykládám

K výkladu používám karty madam Lenormand. Tyto karty, na mě nejvíce „mluví“,s těmi jsem nejvíce propojená. Ale mám ráda i jiné karty, často také sáhnu po andělských kartách, kterých mám spousty. Většinou Lenormandky kombinuji s Tarotovými kartami, Mystickým Kipperem, Cikánskými kartami a dalšími. Což doladí potřebný obraz, vhled.

Co potřebuji k výkladu, a jak to probíhá

K výkladu potřebuji Vaše jméno, datum narození, a pokud v tom není problém, pak i Vaše foto, není to ale podmínkou (je to jen pro lepší napojení na Vás). Pokud se ptáte na vztah s partnerem, pak je potřeba zaslat i jeho jméno a datum narození.

Spolu s údaji, mi zašlete také Vaše dotazy, nebo témata, okruhy toho, na co se chcete zeptat. Při výkladu "Velký rozklad", je dobré, když si mohu před výkladem určit v kartách témata a osoby, lépe se v tom orientuji a ukazuje mi to poté více konkrétních informací. Když znám Váš problém, na který se ptáte, pak i já sama během výkladu, pokládám doplňující otázky kartám, dle toho, jak se výklad vyvíjí a směřuji podotázkami tak, aby karty odpověděly co nejvíce konkrétně. 

Vždy zasílám info, termín, kdy výklad zašlu, s ohledem na objednané klidnety před Vámi. 

Moje kartářská etika

-Vaše osobní data a foto, nikdy a nikde neuvádím, je to pouze pro mé napojení na Vás.

-snažím se popsat problém, který klient má, a proč se tak děje. Popíši varianty a možnosti, jak z toho ven, co dál. Na základě popsaných variant, se může klient svobodně rozhodnout, která cesta mu bude vyhovovat. Karty poradí i cestu, která je pro něho nejvíce vhodná.

-pokud vykládám na další osobu, na kterou se klient ptá, vždy je to vedeno ve vztahu ke klientovi. Ne za cílem, zjišťovat nějaké podrobnosti o této osobě.

-Pokud hrozí nějaký úraz, pak na to klienta upozorním. Smrt v kartách nevidím, ani vidět nechci, proto mi není ukazována, nebo tyto informace přehlížím, není mi příjemné sdělovat tyhle události.